Bejelentés


KECSKEMÉTI ÍJÁSZ EGYESÜLET Sportegyesület









Előző évek eredményei az évszámokra kattintva érhetőek el:

 

2022 2021 2020 2019/2
2019/1 2018/2 2018/1 2017
2016/2 2016/1 2015 2014
2013 2012

 


 

 

Érmeink száma 2017-ben összesen:


61 Arany  *  43 Ezüst  *  23 Bronz

 

Az összesből OB érem:

5 Arany * 3 Ezüst * 4 Bronz

Az összesből NB érem:

2 Arany * 1 Ezüst * 0 Bronz

Az összesből EB érem:

0 Arany * 0 Ezüst * 2 Bronz

************************************************************************************

45.

XIX. Kerecsen Kupa teremíjászat (Békéscsaba, 2017.12.16.)

 

Tradicionális kategória, szenior nő korcsoportban:

2. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

 

44.

3D teremverseny 2. forduló (Vác, 2017.12.10.)

 

Tradicionális íj kategóriában

Felnőtt férfi: 2. Gál Ferenc

Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 4. Aradi Ágnes

 

43.

MEDITOP Kupa terem íjászverseny (Pesterzsébet, 2017.11.26.)

Nomád íj kategória, tiszteletreméltó korcsoport

Nő: 1. Csákóné Törtelei Anita  *  Férfi: 3. Csákó Pál

 

42.

"Aranyhegy" őszi örömíjász teremverseny (Tiszaföldvár, 2017.11-25.)

Tradicionális íjak kategóriában:

Fiú gyermek: 1. Varga Csanád  *  Felnőtt férfi: 12. Ratkai János

Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Aradi Ágnes

 

41.

3D teremíjászat 1. forduló (Vác, nov.12.)

 

Történelmi íjak kategória:

Gyermek fiú: 1. Varga Csanád   *   Felnőtt férfi: 7. Gál Ferenc

Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea - 2. Aradi Ágnes

 

40.

Táv-céllövő íjas vadászverseny (Kunszentmiklós, 2017. nov. 11.)

 

 

Vadászreflex íj kategóriában, szenior férfi korcsoportban: 1. Gergics József

A legnagyobb távon (150 m) elért legmagasabb pontszám alapján a dísztőr vándordíjat nyerte.

 

39.

Extrém 3D íjászverseny (Foktő, 2017.11.04.)

 

> Gyermek tradi : 1. Samu Péter Máté * 4. Varga Csanád

> Felnőtt férfi tradi: 9. Gál Ferenc * 10. Ratkai János

> Veterán női tradi: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Aradi Ágnes

 

38.

DAR összesített eredményei (Kiskunfélegyháza, 2017. 09. 10.)

Modern anyagokból készült történelmi íj kategória:

> Felnőtt (30-50) férfi: 8. Gál Ferenc

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Aradi Ágnes

> Szenior férfi: 2. Zubornyák György

 

37.

DAR 6. forduló (Kiskunfélegyháza, 2017.09.10.)

Modern anyagokból készült történelmi íj kategória:

> Felnőtt férfi: 16. Gál Ferenc

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Aradi Ágnes * 4. Berente Imréné

> Szenior férfiak: 3. Zubornyák György

Vadászreflex íj kategória:

> Szenior férfi: 3. Tamáskovics Gyula

 

36.

Történelmi Íjász Országos és Nemzeti Bajnokság

(Bp. 2017.09.23.)

Országos Bajnokság

Természetes anyagokból készült történelmi íj kategória:

> Felnőtt nő: 2. Csákóné Törteli Anita     > Szenior férfi: 1. Csákó Pál

Modern anyagokból készített történelmi íj kategória:

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 4. Aradi Ágnes * 5. Berente Imréné

> Szenior férfiak: 3. Zubornyák György * 9. Csupor János * 17. Gergics József

> Mini fiú: 15. Samu Péter Máté

> Felnőtt férfi: 34. Gál Ferenc

Vadászíjak kategória:

> Szenior férfi: 7. Tamáskovics Gyula

Nemzeti Bajnokság

Természetes anyagokból készített történelmi íj kategória:

> Felnőtt nő: 2. Csákóné Törteli Anita   > Szenior Férfi: 1. Csákó Pál

Modern anyagokból készített történelmi íj kategória:

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 5. Aradi Ágnes * 7. Berente Imréné

> Szenior férfiak: 4. Zubornyák György * 10. Csupor János * 20. Gergics József

> Felnőtt férfi: 40. Gál Ferenc

> Mini fiú: 20. Samu Péter Máté

Vadászíjak kategória:

> Mini fiú: 9. Varga Csanád

> Szenior férfi: 7. Tamáskovics Gyula

 

35.

Öröm-íjászverseny (Dunaföldvár, 2017.09.02.)

Modern anyagú történelmi íj kategória

> Szenior nő: 1. Aradi Ágnes

> Felnőtt férfiak: Gál Ferenc * Ratkai János

 

34.

Öröm-íjászverseny (........, 2017.08.27.)

Modern anyagú történelmi íj kategória

> Szenior nő: 1. Aradi Ágnes

> Felnőtt férfi: 3. Gál Ferenc * 4. Ratkai János

 

33.

Történelmi Íjász EB (Kecskemét, 2017.08.22-26.)

(Képen balról: Zubornyák György, Csupor János és Markóné Babják Andrea)

Modern anyagú történelmi íj kategória

> Szenior nő: 3. Markóné Babják Andrea

> Szenior férfiak: 3. Zubornyák György és 4. Csupor János

32.

Terepíjász OB (Dunakömlőd, 2017.08.12-13.)

Pusztai íj kategória

> Veterán nő: 1. Csákóné Törteli Anita

> Veterán férfi: 6. Csákó Pál

 

31.

Történelmi Táv-Céllövő Íjász OB. (Kunszentmiklós, 2017.08.05.)

Modern anyagokból készült történelmi íj kategória

> Szenior férfi: 3. Gergics József

 

30.

IV. Béla történelmi OB kvalifikáció (Segesd, 2017.07.30.)

Természetes anyagú történelmi íj kategória

> Felnőtt nő: 1. Csákóné Törteli Anita

> Veterán férfi: 1. Csákó Pál

Modern anyagú történelmi íj kategória

> Veterán férfi: 1. Gergics József

 

29.

Íjászat Határok Nélkül (Kétegyháza, 2017.07.30.)

Modern anyagú történelmi íj kategória

> Felnőtt férfi: 7. Gál Ferenc

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

> Szenior férfi: 2. Zubornyák György

 

28.

DAR-V. forduló (Kétegyháza, 2017.07.30.)

Képen balról jobbra: Gál Ferenc, Aradi Ágnes, Markóné Babják Andrea és Zubornyák György

Eredmények:

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> 30-50 év közötti férfi: 11. Gál Ferenc

> 50+ nők: 1. Markóné Babják Andrea * 4. Aradi Ágnes

> 50+ férfi: 3. Zubornyák György

DAR összetettben elért eredmények:

 

27.

Öröm-íjászverseny (Turulmező, 2017.07.13.)

Modern anyagú történelmi íj kategória

>  Felnőtt férfi: 8. Gál Ferenc

> 50+ nők: 1. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

> 50+ férfi: 1. Csupor János

 

26.

Nyári öröm-íjászverseny (Turulmező, 2017.07.02.)

Vadászreflex kategória:

> Fiú gyermek: 1. Varga Csanád

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Felnőtt férfiak: 13. Gál Ferenc * 23. Ratkai János

> 50+ nők: 1. Aradi Ágnes * 2. Markóné Babják Andrea

> 50+ férfi: 2. Csupor János

 

25.

Szent László történelmi OB kvalifikációs (Sötétvölgy, 2017.07.24.)

Természetes anyagból készült történelmi íj kategória

> Felnőtt nő: 1. Csákóné Törteli Anita

> Veterán férfi: 2. Csákó Pál

 

24.

DAR-IV. forduló (Kecskemét-Hetényegyháza, 2017.06.18.)

Természetes anyagú történelmi íj kategória:

> 30-50 éves nő: 1. Csákóné Törteli Anita

> 50+ férfi: 1. Csákó Pál

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> 30-50 éves férfi: 19. Gál ferenc

> 50+ nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Aradi Ágnes

> 50+ férfiak: 2. Csupor János * 3. Zubornyák György

 

23.

DAR-III. forduló és TriaNON Emlékverseny

(Szeged, 2017. június 04.)

Természetes anyagú történelmi íj kategória

> Felnőtt nő: 1. Csákóné Törteli Anita

> Szenior férfi: 1. Csákó Pál

Modern anyagú történelmi íj kategória

> Szenior nők: 2. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

> Szenior férfi: 1. Zubornyák György

> Felnőtt férfi: 13. Gál Ferenc

 

22.

 

HDH-IAA 3D GP (Varin, Szlovákia, 2017.05.19-22.)

TRRB kategória: 2. Gergics József

 

21.

DAR-II. forduló (Kiskundorozsma, 2017.05.20.)

Modern anyagú történelmi íj kategória

> Szenior nő: 1. Markóné Babják Andrea

> Szenior férfi: 5. Zubornyák György

> Felnőtt férfi: 8. Gál Ferenc

 

20.

Rókavár Történelmi OB kvalifikációs íjászverseny

(Dunaújváros, 2017.05.13.)

 

Vadászíj kategória

> Fiú gyermek: 1. Varga Csanád

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Felnőtt férfiak: 10. Gál Ferenc * 11. Ratkai János

> Veterán nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Aradi Ágnes

Természetes anyagú történelmi íj kategória:

> Veterán férfi: 2. Benedek Tamás

 

19.

II. Hírös Kupa Történelmi OB Kvalifikációs Íjászverseny (Kecskemét, 2017.05.06.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Tiszteletreméltó nők: 1. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes * 4. Berente Imréné

> Tiszteletreméltó férfiak: 1. Zubornyák György * 4. Csupor János

> Felnőtt férfi: 15. Gál Ferenc

> Fiú gyermek: 2. Samu Péter Máté

> Leány gyermek: 2. Kőrösi Luca

Természetes anyagú történelmi íj kategória:

> Felnőtt nő: 1. Csákóné Törteli Anita

> Tiszteletreméltó férfi: 1. Csákó Pál * 3. Benedek Tamás

Vadászíj kategória:

> Fiú gyermek: 2. Varga Csanád

 

18.

DAR-I. (Kiskunhalas, 2017.04.30.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Aradi Ágnes

> Szenior férfi: 5. Zubornyák György

> Felnőtt férfi: 8. Gál Ferenc

 

17.

Történelmi OB kvalifikációs íjászverseny (Üllő, 2017.04.29.)

Természetes anyagú történelmi íj kategória

> Felnőtt nő: 1. Csákóné Törteli Anita

> Veterán férfi: 1. Csákó Pál

 

16.

IV. MESE jótékonysági, öröm-íjászverseny (Üllő, 2017.04.22.)

 

Történelmi íj kategóriában

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

> Felnőtt férfiak: 7. Gál Ferenc * 18. Ratkai János

 

15.

Történelmi kvalifikációs íjászverseny (Eger, 2017.04.15.)

Modern anyagú történelmi íj kategória

> Veterán nők: 2. Berente Imréné * 3. Aradi Ágnes

> Veterán férfiak: 5. Gergics József * 7. Zubornyák György

> Felnőtt férfi: 53. Gál Ferenc

Vadászíj kategória
> Veterán férfi: 2. Tamáskovics Gyula

 

14.

3D íjászverseny (Táborfalva, 2017.07.08.)

Képen balról jobbra:Samu Péter Máté, Markóné Babják Andrea, Ratkai János, Aradi Ágnes, Gál Ferenc, Csákóné Törteli Anita és Csákó Pál

Történelmi íj kategória:

> Gyermek fiú: 3. Samu Péter Máté

> Felnőtt nő: 2. Csákóné Törteli Anita

> Felnőtt férfiak: 1. Gál László * 3. Ratkai János

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Aradi Ágnes

> Szenior férfi: 1. Gergics József * 2. Csákó Pál

Női távlövés győztese: Aradi Ágnes

 

13.

Évadnyitó 3D íjászverseny (Tápiószentmárton, 2017.04.01.)

Történelmi íj kategória:

> Szenior férfi: 6. Gergics József

 

12.

3D vadász-íjászverseny (Magyarnándor, 2017.03.25.)

Vadászreflex íj kategória:

> Szenior férfi: 1. Gergics József

 

11.

Skorpió íjásztalálkozó és verseny (Nagykőrös, 2017.03.25.)

Képen balról jobbra: Ratkai János, Aradi Ágnes és a jobb oldalon Markóné Babják Andrea a versenyen összeállított csoport tagjaival.

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Aradi Ágnes

> Felnőtt férfi: 25. Ratkai János

 

10.

IV. Toportyántúra és jótékonysági íjászverseny

(Pálmonostora, 2017.03.18.)

Kép középen Aradi Ágnes, jobb oldalán Markóné Babják Andrea

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Szenior nők: 1. Aradi Ágnes* 2. Markóné Babják Andrea

> Felnőtt férfi: 11. Gál Ferenc

 

9.

Öröm íjászverseny (Kiskunfélegyháza, 2017.02.26.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Berente Imréné * 5. Aradi Ágnes

> Felnőtt férfiak: 21. Gál Ferenc * 38. Homoki-Szabó Ferenc

> Serdülő fiú: 2. Samu Péter Máté

Természetes anyagú történelmi íj kategória:

> Szenior férfi: 1. Zubornyák György

Vadász reflex íj kategória:

> Szenior férfi: 2. Tamáskovics Gyula * 4. Halász József

 

8.

Magyar Hagyományos Íjász Tábla (Budapest, 2017.02.12.)

Egyéni versen: 2. Gergics József * 4. Csupor János

Csapatverseny: 1. Kecskemét csapata (Gergics, Csupor, Molnár és Mihók)

 

7.

Történelmi Terem OB. (FeHoVa * Bp. 2017.02.11.)

Természetes anyagú történelmi íj kategória:

> Felnőtt nő: 1. Csákóné Törteli Anita (Magyar Bajnok)

> Szenior férfi: 2. Csákó Pál * 3. Zubornyák György * 4. Benedek Tamás

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Mini nő: 6. Kőrösi Luca Zsófia

> Felnőtt férfi: 44. Ratkai János

> Szenior nő: 4. Markóné Babják Andrea * 6. Aradi Ágnes

> Szenior férfi: 7. Gergics József * 8. Csupor János

 

6.

Terem 3D Nemzetközi Nagydíj (FeHoVa * Bp. 2017.023.09-11.)

Számszeríj kategória:

> Szenior férfi: 2. Bóna Károly

Vadászreflex kategória:

> Szenior férfi: 3. Gergics József

Pusztai íj kategória:

> Felnőtt nő: 8. Csákóné Törteli Anita

> Szenior nő: 1. Markóné Babják Andrea

> Szenior férfi: 4. Csákó Pál

 

5.

Terem 3D OB. (Bp. 2017.02.09-10.)

Számszeríj kategória:

> Szenior férfi: 2. Bóna Károly

Vadászreflex Kategória:

> Szenior férfi: 3. Gergics József

Pusztai íj kategória:

> Felnőtt nő: 10. Csákóné Törteli Anita

> Szenior nő: 1. Markóné Babják Andrea

> Szenior férfi: 4. Csákó Pál

 

4.

Hódtó Kupa Terem 3D íjászverseny (Hódmezővásárhely, 2017.01.29.)


(Vegyes csapatban a KÍE versenyzői: Markóné Babják Andrea és Ratkai János)

Történelmi íj kategória:

> Szenior nő: 1. Markóné Babják Andrea

> Felnőtt férfi: 5. Ratkai János


3.

Terem örömíjászat (Kunszentmiklós, 2017.01.28.)

(Képen balról jobbra: Ratkai János, Aradi Ágnes, Gál Ferenc, Csákó Pál, Csákóné Törteli Anita, Halász József, Gergics József)

Pusztai íj kategóri:

> Felnőtt nő: 2. Csákóné Törteli Anita

> Felnőtt férfi: 24. Gál Ferenc * 25. Ratkai János

> Szenior nő: 4. Aradi Ágnes

> Szenior férfi: 2. Gergics József * 5. Csákó Pál

Vadászreflex íj kategória:

Szenior férfi: 4. Halász József

 

2.

Dél-alföldi Régió, teremíjászat (Kecskemét, 2017.01.28.)

(Képen balról jobbra: Kőrösi Luca Zsófia, Tamáskovics Gyula és Samu Péter Máté)

Történelmi kategória:

> Serdülő leány: 1. Kőrösi Luca Zsófia

> Serdülő fiú: 1. Samu Péter Máté

Vadászreflex kategória:

> Szenior férfi: 1. Tamáskovics Gyula

 

1.

Terem-örömíjászat (Tiszaföldvár, 2017.01.07.)

Történelmi íj kategória:

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Berente Imréné * 4. Aradi Ágnes

> Szenior férfi: 7.  Zubornyák György

> Felnőtt férfi: 33. Ratkai János

Vadász reflex íj kategória:

> Szenior férfiak: 1. Tamáskovics Gyula * 3. Halász József

 

 


Képgaléria










Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!