Bejelentés


KECSKEMÉTI ÍJÁSZ EGYESÜLET Sportegyesület


Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.








Előző évek eredményei az évszámokra kattintva érhetőek el:

 

2022 2021 2020 2019/2
2019/1 2018/2 2018/1 2017
2016/2 2016/1 2015 2014
2013 2012


 

********************************

 

Eredményeink 2022-ben


ÉRMEINK SZÁMA ÖSSZESEN A 2022. ÉVBEN

82 arany * 33 ezüst * 30 bronz


Az összesből:

OB érmek: 15 arany * 04 ezüst * 06 bronz

NB érmek: 00 arany * 00 ezüst * 00 bronz

EB érmek: 00 arany * 00 ezüst * 00 bronz

VB érmek: 02 arany * 01 ezüst * 01 bronz


 

 

********************************

 

71.

Örkényi Karácsonyi 3D

(Örkényi SE)

Örkény, 2022.12.26

Összes eredmény

 

TRRB kategória:

veterán férfi: 1. Gergics József

 

 

70.

KLÍE-Kihívás évzáró verseny

(Kerecsényi László ÍE)

Gyula, 2022.12.17

Összes eredmény

 

Kecskeméti csapat


Történelmi természetes íj kategória:

veterán nő: 1. Markóné Babják Andrea


Történelmi hosszúíjak és egyéb botíjak kategória:

veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadászíj karbon vesszővel kategória:

felnőtt férfi: 1. Gergics József

 

69.

Mikulás Örömíjász verseny

(Táborfalvi Hagyoműnyőrző Íjász Egyesület)

Táborfalva, 2022.12.03

 

Kecskeméti csapat

 

Történelmi íj kategória:

felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

Tiszteletreméltú úr: 3. Csupor János


Longbow kategória:

felnőtt férfi: 1. Kocsis János

 

68.

Dunaújvárosi Mikulás íjászverseny

(Dunaújvárosi Kulturális és Hagyományőrző Íjász Sportegyesület)

Dunaújváros, 2022.12.03

 

Kecskeméti csapat

 

Történelmi íj kategória:

serdülő fiú: 1. Varga Csanád

felnőtt nő: 3. Petrovits Piroska

fellnőtt férfi: 1. Varga Imre



 

67.

Balaton Kupa III. forduló

(Alsóörsi Sportegyesület)

Alsóörs, 2022.11.26

Összes eredmény

 

CRB kategória:

felnőtt férfi: 3. Bóna Károly


 

66.

IV. Szélmalom Kupa

(Dorozsmai Íjászok BKSE)

Szeged, 2022.11.19

Összes eredmény

 

A kecskeméti csapat


Történelmi modern íj kategória:

felnőtt férfi: 11. Ratkai János

veterán nő: 4. Aradi Ágnes


Történelmi természetes íj kategória:

veterán nő: 1. Markóné Babják Andrea

veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadászíj fa vesszővel kategória:

felnőtt férfi: 9. Kocsis János

 

 

65.

Közel S Távolba Lövő Vadászverseny IX. Őszi Távcéllövő Vadászverseny

(Nyílegyenes ÍC)

Kunszentmiklós, 2022.11.19

Összes eredmény


Vadász íj karbon vesszővet kategória:

veterán férfi: 1. Gergics József

 

 

64.

Turulmező - Ősz 3. forduló

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok Hagyományőrző Egyesület)

Fülöpháza, 2022.11.13

Kecskeméti csapat

 

Tradícionális íj kategória:

felnőtt férfi 1.: 2. Száraz Dávid

felnőtt férfi 4.: 3. Gál Ferenc

felnőtt férfi 4.: 10. Gyarmati Róbert

Tiszteletreméltó hölgy: 1. Aradi Ágnes

Tiszteletreméltó úr 1.: 6. Pásztor Gyula

 

Polcos longbow kategória:

tiszteletreméltó úr.: 1. Kocsis János


63.

Letizia MND Tél 2022

(DSZC-Letizia SC Egyesület)

Debrecen, 2022.11.12

Összes eredmény

 

 

CRB kategória:

felnőtt férfi: 3. Bóna Károly


TRRB kategória:

veterán férfi: 1. Gergics József

 

62.

Rómániai történelmi OB - Cupa Alba carolina  2022

()

Gyulafehérvár, 2022.10.22

Összes eredmény

Kecskeméti csapat Kecskeméti csapat ismerkedik a helyiekkel (Gergics József és Benedek Tamás egy szoborral)

 

TRRB kategória:

veterán férfi: 2. Gergics József

 

HBN kategória:

veterán nő: 1. Markóné Babják Andrea

veterán férfi: 1. Benedek Tamás

 

61.

Tökös Örömíjász verseny

()

Táborfalva, 2022.10.22

 

Kocsis János a dobogón: 3. helyezett

 

Polcos longbow íj kategória:

felnőtt férfi: 3. Kocsis János


60.

Őszi Íjásztalálkozó Hetényegyházán

(Hetényegyházi ÍSZE)

Felsőörs, 2022.10.16

Összes eredmény

 

 

Barebow íj kategória:

65+ férfi: 1. Simon József

 

Történelmi modern íj kategória:

felnőtt nő: 15. Petrovics Piroska

felnőtt férfi: 3. Gál Ferenc

felnőtt férfi: 12. Nádházi József

felnőtt férfi: 37. Ratkai János

felnőtt férfi: 39. Varga Imre

veterán nő: 4. Csákóné törteli Anita

veterán nő: 5. Aradi Ágnes

veterán férfi: 3. Zubornyák György

veterán férfi: 4. Csákó Pál

veterán férfi: 7. Csupor János

 

Történelmi modern íj kategória:

felnőtt férfi: 2. Benedek Tamás

veterán nő: 1. Markóné Babják Andrea

 

Történelmi számszer íj kategória:

felnőtt férfi: 1. Gyarmati Róbert

veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadászíj fa vesszővel kategória:

felnőtt férfi: 3. Kocsis János

 

59.

Turulmező - Ősz 2. forduló

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok Hagyományőrző Egyesület)

Budapest, 2022.10.09

Összes eredmény

 

 

Tradícionális íj kategória:

Felnőtt férfi 1: 3. Száraz Dávid

Tiszteletreméltó úr 1: 3. Pásztor Gyula


 

 

58.

Saxton Pope -a hagyomány szerint

(Alsóörsi Sportegyesület)

Felsőörs, 2022.10.09

Összes eredmény

 

 

HR kategória:

Felnőtt férfi: 2. Gergics József

 

R kategória:

Felnőtt férfi: 1. Kókai János

 

57.

II. Törökfái Íjászat

(Égi Csodaszarvas Hagyományőrző Baráti Kör)

Kecskemét, 2022.10.08

Varga Imre oklevele Kocsis János oklevele

Aradi Ágnes oklevele Kecskeméti csapat és barátaik

 

Történelmi íj kategória:

felnőtt nő: 1. Aradi Ágnes

felnőtt férfi: 2. Kocsis János

felnőtt férfi: 3. Varga Imre

senior férfi: 1. Csupor János

 

 

Távlövészet kategória:

senior férfi: 1. Csupor János


 

 

 

56.

Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Regionális Történelmi Versenysorozat 4. forduló

(MISZ)

Szeged, 2022.10.02

Összes eredmény

 

A kecskeméti csapat

 

 

Történelmi számszeríj kategória:

felnőtt férfi: 1. Gyarmati Róbert

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

55.

Homokbánya Titka I. rész

(Atkári Sportegyesület)

Atkár, 2022.10.02

Összes eredmény

 

 

TRRB kategória:

Veterán férfi: 1. Gergics József

 

54.

V. Zlatnik József Emlékverseny

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok Hagyományőrző Egyesület)

Budapest, 2022.09.25

Összes eredmény

 

Kocsis János oklevele és érme

Polcos Longbow kategória:

Tiszteletreméltó úr: 1. Kocsis János


53.

Történelmi Íjász Szabadtéri OB 2022

(MISZ)

Sárospatak, 2022.09.17

Összes eredmény

 

Videós beszámoló

 

Benedek Tamás, Markóné Babják Andrea, valamint Földesi Ferenc az érmeikkel, kürtjeikkel történelmi ruhában

 

Történelmi természetes anyagú íj kategória:

Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea

Senior férfi: 1. Benedek Tamás

 

Törtnelmi számszeríj kategória:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadászíj kategória:

Senior férfi: 2. Gergics József

 

 

52.

Turulmező Ősz 1. forduló

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok Hagyományőrző Egyesület)

Budapest, 2022.09.11

Összes eredmény

 

 

Tradícionális íj kategória:

Felnőtt férfi 1: 3. Száraz Dávid

Tiszteletreméltó úr 1: 2. Pásztor Gyula

 

51.

Tűzmadár verseny

(Turul Koppány Íjászai HSE)

Kiskunfélegyháza, 2022.09.11

Összes eredmény

 

Jobbra fent Petrovics Piroska, balra fent Markóné Babják Anerea, valamint jobbra lent Aradi Ágnes csapattársunk a cél előtt

 

Természetes anyagú történelmi íj kategória:

Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea


Modern anyagú történelmi íj kategória:

Felnőtt nő: 7. Petrovics Piroska

Felnőtt férfi: 7. Gyarmati Róbert

Senior nő: 5. Aradi Ágnes


50.


XI. Mesék, Hősök, Legendák Vetélkedő

(Szent Sebestyén Íjász Alapítvány)

Dunaharaszti, 2022.09.10

Összes eredmény

 

Földesi Ferenc oklevele

 

Pusztai természetes íj kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

49.


CEC 2022 Ötödik Forduló és Döntő

(Malév SC)

Budapest, 2022.09.03

Összes eredmény

 

Kókai János 1. helyezett középen

 

Reflex íj kategória:

Master férfi: 1. Kókai János

 


48.


DAR 3D versenysorozat V. forduló

(Csongrádi Íjász SE)

Csongrád, 2022.09.03

Összes eredmény

 

Petrovics Piroska érme és oklevele

 

PBHB kategória:

Felnőtt nő: 1. Petrovics Piroska

 

 

47.

WA Pályaíjász Egyéni- és Csapat Országos Bajnokság 2022

(Malév SC)

Budapest, 2022.08.27

Összes eredmény

 

Reflex kategória:

Mester férfi: 1. Kókai János

 

 

46.


Budapest Bajnokság 2022 XIV. Palota Kupa Közép-Dunántúli régió kvalifikációs versenye

(Budapesti Íjász Szövetség)

Budapest, 2022.08.21

Összes eredmény

 

Reflex kategória:

Master férfi: 5. Kókai János

 

 

45.


WHIACH 2022 Távlövő

(Kerényi László ÍE)

Gyula, 2022.08.19

Összes eredmény

 

Történelmi íj kategória:

Veterán Férfi: 8. Csákó Pál

Veterán Férfi: 9. Benedek Tamás


Történelmi íj kategória:

Senior férfi: 6. Földesi Ferenc


44.


WHIACH 2022 Távcéllövő

(Kerényi László ÍE)

Gyula, 2022.08.18

Összes eredmény

 

Történelmi íj kategória:

Veterán Férfi: 4. Csákó Pál

Veterán Férfi: 7. Benedek Tamás


Történelmi számszeríj kategória:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc


43.


WHIACH 2022 Rangsoroló és Döntő

(Kerényi László ÍE)

Gyula, 2022.08.17

Összes eredmény

 

Történelmi íj kategória:

Veterán nő: 2. Csákóné Törteli Anita

Veterán Férfi: 3. Csákó Pál

Veterán Férfi: 7. Benedek Tamás


Történelmi számszeríj kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

42.


WHIACH 2022 Kvalifikáció

(Kerényi László ÍE)

Gyula, 2022.08.15

Összes eredmény

 

Történelmi íj kategória:

Kadet nő: 1. Földesi Tímea

Veterán nő: 2. Csákóné Törteli Anita

Veterán Férfi: 6. Csákó Pál

Veterán Férfi: 8. Benedek Tamás

 

Történelmi számszeríj kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

41.

Turulmező Nyár 3. forduló

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok Hagyományőrző Egyesület)

Budapest, 2022.08.14

Összes eredmény

 

Kocsis János oklevele, érme és kupája Kocsis János a dobogón

 

Polcos longbow kategória:

Tiszteletreméltó úr: 1. Kocsis János

 

 

40.


3D íjászverseny - Íjászat napja

(Delta Íjászegyesület)

Bakonyszentlászló-Fenyöfö, 2022.08.13

Összes eredmény

 

TRRB kategória:

Veterán férfi: 2. Gergics József

 

39.

3D Országos Bajnoskág 2022. év

(Encsencsi Vadászíjász Egyesület)

Encsencs, 2022.08.06

Összes eredmény

 

 

TRRB kategória:

Veterán férfi: 4. Gergics József

 

38.


3D GP III. és minősítő verseny

(Terepíjász Egyesület Ajka)

Ajka, 2022.07.23

Összes eredmény

 

TRRB kategória:

Veterán férfi: 5. Gergics József

 

37.

Távlövő OB 2022

(Dorozsmai Íjászok BKSE)

Kiskundorozsma, 2022.07.10

Összes eredmény

Földesi Ferenc oklevelei és érmei

 

Történelmi modern anyagoból készült íj kategória:

Senior férfi: 5. Földesi Ferenc

 

Történelmi természetes anyagoból készült íj kategória:

Senior férfi: 4. Földesi Ferenc

Senior férfi: 5. Benedek Tamás

 

Történelmi hosszúíjak és egyéb botíjak kategória:

Senior férfi: 3. Földesi Ferenc

 

Vadászíj kategória:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

 

36.

Turulmező Nyár 2. forduló

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok Hagyományőrző Egyesület)

Budapest, 2022.07.10

Összes eredmény

 

Kecskeméti csapat

 

Tradícionális íj kategória:

Felnőtt férfi 1 : 1. Száraz Dávid

Tiszteletreméltó úr 1: 7. Pásztor Gyula

 

 

Polcos longbow kategória:

Tiszteletreméltó úr: 1. Kocsis János

 

 

35.

3D GP II. és minősítő verseny

(Örkényi SE)

Örkény, 2022.07.09

Összes eredmény

 

Gergics József a dobogón

 

TRRB kategória:

Veterán férfi: 2. Gergics József

 

 

 

34.

Íjászverseny a Hollóvölgyben

(Hollóvölgyi Íjászpálya)

Budakalász, 2022.07.09

Összes eredmény

 

Petrovics Piroska oklevele és érme

 

Tradícionális íj kategória:

Felnőtt nő: 3. Petrovics Piroska

Felnőtt férfi: 7. Gál Ferenc

Felnőtt férfi: 15. Gyarmati Róbert

Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea

 

 

 

33.

Távcéllövő OB 2022

(Dorozsmai Íjászok BKSE)

Kiskundorozsma, 2022.07.09

Összes eredmény

Földesi Ferenc oklevele és érme Benedek Tamás oklevele és érme

 

 

Történelmi természetes anyagoból készült íj kategória:

Senior férfi: 1. Benedek Tamás

 

Történelmi számszeríj kategória:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

32.

Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Regionális Történelmi Versenysorozat 3. forduló

(MISZ)

, 2022.07.03

 

 

 

Földesi Ferenc oklevele és érme

 

Történelmi számszeríj kategória:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 


31.

Püspökladányi Történelmi Kvalifikációs és Minősítő verseny

(Griff Íjász Egyesület)

Püspökladány, 2022.07.02

Összes eredmény

 

 

Történelmi íj természetes anyagokból kategória:

Senior férfi: 1. Benedek Tamás

 

30.

Csemői Örömíjász verseny

(Csemői Palotás Sport Egyesület Turul Íjász Szakosztály)

Csemő, 2022.06.18

Összes eredmény

 

Kecskeméti csapat

Tradícionális íj kategória:

Felnőtt férfi: 5. Gál Ferenc

Senior nő: 3. Markóné Babják Andrea

Senior nő: 5. Csákóné Törteli Anita

Senior nő: 7. Aradi Ágnes

Senior férfi: 1. Csákó Pál

 

Longbow kategória:

Senior férfi: 1. Kocsis János


29.

Turulmező Nyár 1. forduló

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok Hagyományőrző Egyesület)

Budapest, 2022.06.05

Összes eredmény

 

Kecskeméti Csapat fele: Ratkai János, Kocsis János, Száraz Dávid

 

Tradícionális íj kategória:

Felnőtt nő: 4. Petrovics Piroska

Felnőtt férfi 1 : 3. Száraz Dávid

Tiszteletreméltó nő: 5. Aradi Ágnes

Tiszteletreméltó úr 1: 2. Ratkai János

Tiszteletreméltó úr 1: 5. Pásztor Gyula

 

Polcos longbow kategória:

Tiszteletreméltó úr: 2. Kocsis János


28.

VII. Árpád sírja örömíjészverseny

Dunavecse, 2022.06.11

 

Gál Ferenc 1. helyezett

 

Történelmi íj kategória:

Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

 

Távlövés:

Gál Ferenc 1. helyezett

 

27.

Pünkösdi íjásztalálkozó

(Aranyhegy Íjászok)

Tiszaföldvár, 2022.06.05

Összes eredmény

 

 

 

Történelmi íj kategória:

Ifjúsági nő: 9. Petrovics Piroska

Felnőtt férfi: 5. Gál Ferenc

Tiszteletreméltó férfi: 6. Varga Imre

 

 

26.

Történelmi kvalifikációs és minősítő verseny

(Thury-Vár Vitézei HSE)

Várpalota, 2022.06.04

Összes eredmény

 

Kecskeméti csapat

 

Történelmi íj modern anyagból kategória:

Felnőtt férfi: 12. Nádházi József

 


Történelmi íj természetes anyagból kategória:

Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea

Senior nő: 2. Csákóné Törteli Anita

Senior férfi: 2. Csákó Pál

Senior+ férfi: 1. Benedek Tamás


Történelmi szemszeríj kategória:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadászíj kategória:

Senior+ férfi: 2. Gergics József

 


25.

VII. Hírös Kupa

(Kecskeméti Íjász Egyesület)

Kecskemét, 2022.05.28

Összes eredmény

Fényképek:

Versenyfotók

Eredményhirdetés

 

 

Történelmi íj modern anyagból kategória:

Kadet fiú: 1. Varga Csanád

Felnőtt nő: 6. Petrovics Piroska

Felnőtt férfi: 2. Nádházi József

Felnőtt férfi: 13. Kocsis János

Felnőtt férfi: 15. Varga Imre

Felnőtt férfi: 18. Gyarmati Róbert

Tiszteletreméltó nő: 3. Aradi Ágnes

Tiszteletreméltó férfi: 1. Csupor János

Tiszteletreméltó férfi: 5. Pásztor Gyula


Történelmi íj természetes anyagból kategória:

Tiszteletreméltó nő: 1. Markóné Babják Andrea

Tiszteletreméltó férfi: 1. Benedek Tamás

Tiszteletreméltó férfi: 2. Földesi Ferenc

 

24.

Malév Kupa

(Malév SC)

Budapest, 2022.05.21

Összes eredmény

 

Reflex íj kategória:

Senior férfi: 1. Kókai János

 

 

23.

Elődeink ösvényein - Magor Próba X.

(Nyílegyenes ÍC)

Kunszentmiklós, 2022.05.21

Összes eredmény

 

 

Történelmi íj modern anyagból kategória:

Felnőtt férfi: 10. Nádházi József

Felnőtt férfi: 21. Gyarmati Róbert


Történelmi íj természetes anyagból kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

22.

Hetényegyházi Íjász találkozó

(Hetényegyházi ÍSZE)

Hetényegyháza, 2022.05.15

Összes eredmény

 

 

Történelmi íj modern anyagból kategória:

Veterán nő: 2. Aradi Ágnes

Veterán férfi: 23. Varga Imre

Veterán férfi: 34. Ratkai János

 

Vadászíj fa vesszővel kategória:

Veterán férfi: 4. Kocsis János


Történelmi számszeríj kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

 

21.

Történelmi kvalifikációs és minősítő verseny

(Dorozsmai Íjászok BKSE)

Szeged-Kiskundorozsma, 2022.05.14

Összes eredmény

 

 

Történelmi íj természetes anyagból kategória:

Kadet nő: 1. Földesi Tímea

Veterán nő: 1. Csákóné Törteli Anita

Veterán férfi: 2. Csákó Pál

 

Történelmi íj modern anyagból kategória:

Veterán férfi: 2. Benedek Tamás

 

Történelmi számszeríj kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

20.

Sólyompróbák 3. forduló

(Huszka József H.E.)

Kiskunfélegyháza, 2022.05.08

Összes eredmény

 

Pusztai íj kategória:

Ifi férfi: 2. Varga Csanád

Szenior férfi: 7. Varga Imre

 

 

19.

Turulmezőn megrendezett örömíjász verseny 3. forduló

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok Hagyományőrző Egyesület)

Budapest, 2022.05.08

Összes eredmény

 

Tradi kategória:

Felnőtt férfi1: 1. Száraz Dávid

Felnőtt férfi4: 3. Gál Ferenc

Tiszteletreméltó úr1: 4. Pásztor Gyula


Polcos longbow kategória:

Tiszteletreméltó úr: 1. Kocsis János

 

18.

Történelmi Íjászverseny Hajdúnánáson

(Magyar Zászló Becsületéért a Farkasokkal Alapítvány)

Hajdúnánás, 2022.04.30

 

Nádházi József 2. helyezett

 

Távcéllövészet 180m kategória:

Veterán férfi: 2. Nádházi József

 

 

 

17.

3D Majális

(Atkári Sportegyesület)

Gyöngyös, 2022.04.30

Összes eredmény

 

Gergics József 1. helyezett

 

 

TRRB kategória:

Veterán férfi: 1. Gergics József

 

 

 

16.

Aranyhegy Íjászegyesület versenye

(Aranyhegy Hagyományőrző Íjász Egyesület)

Tiszaföldvár, 2022.04.23

 

Kecskeméti csapat: Gál Ferenc, Aradi Ágnes, Kocsis László és Markóné Babják Andrea (Gergics Józsefnek el keleltt mennie) Gergics József oklevele és érme

 

 

Tradícionális íj kategória:

Felnőtt férfi: 2. Gál Ferenc

Veterán nő: 1. Aradi Ágnes

Veterán nő: 2. Babjákné Markó Andrea

 

Vadászreflex kategória:

Veterán férfi: 2. Gergics József

 

Polcos Longbow kategória:

Veterán férfi: 1. Kocsis János


 

15.

WA Pályaíjász Évadnyitó 2022

(Malév SC)

Budapest, 2022.04.23

Összes eredmény

 

Kókai János 1. helyezett oklevel és érmeFöldesi Ferenc oklevele és érme

 

 

R kategória:

Master férfi: 1. Kókai János

 

CRB kategória:

Master férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

14.

Sárvári kvalifikációs és minősítő verseny

(Sárvári HÍE)

Sárvár, 2022.04.16

Összes eredmény

 

Földeis Tímea érme Földesi Ferenc oklevele és érme

 

 

Történelmi (természetes) íj:

Kadet nő: 1. Földesi Tímea

 

Történelmi számszeríj:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

13.

Turulmezőn megrendezett örömíjász verseny 2. forduló

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok Hagyományőrző Egyesület)

Budapest, 2022.04.10

Összes eredmény

 

Kecskeméti csapat: Aradi Ágnes, Kocsis János, Pásztor Gyula, Száraz Dávid

 

Tradi kategória:

Felnőtt férfi1: 2. Száraz Dávid

Tiszteletreméltó hölgy: 3. Aradi Ágnes

Tiszteletreméltó úr1: 3. Pásztor Gyula


Polcos longbow kategória:

Tiszteletreméltó úr: 2. Kocsis János

 

 


12.

3D Évadnyitó és minősítő verseny 2022

(HF Sashalmi Íjászok)

Kóspallag, 2022.04.02

Összes eredmény

 

 

CRB kategória:

Veterán férfi: 1. Bóna Károly

Veterán férfi: 2. Földesi Ferenc

 


11.

Balaton Kupa 3D forduló

(Alsóörsi Sportegyesület)

Budapest, 2022.03.20

Összes eredmény

 

 

CRB kategória:

Veterán férfi: 1. Bóna Károly

 

TRRB kategória:

Veterán férfi: 5. Gergics Józsfef

 

 


 

 

10.

2022 WA TEremíjász Országos Bajnokság

(Kastélydombi SE)

Budapest, 2022.03.14-15

Összes eredmény

 

 

Történelmi kategória:

Serdülő lány: 3. Földesi Tímea


Számszeríj kategória:

Master férfi: 1. Bóna Károly

Master férfi: 3. Földesi Ferenc


Reflex kategória:

Master férfi: 2. Kókai János

 


 

9.

Turulmezőn megrendezett örömíjász verseny 1. forduló

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok Hagyományőrző Egyesület)

Budapest, 2022.03.13

Összes eredmény

Varga Csanád oklevele Száraz Dávid oklevele és érme

Varga Imre oklevele Kocsis János oklevele és érme

Varga Imre 3. helyezett Varga Csanád 3. helyezett

 

Tradi kategória:

Serdülő fiú: 3. Varga Csanád

Felnőtt nő: 9. Petrovics Piroska

Felnőtt férfi1: 1. Száraz Dávid

Felnőtt férfi4: 6. Gál Ferenc

Felnőtt férfi4: 19. Gyarmati Róbert

Tiszteletreméló úr1: 3. Varga Imre

Tiszteletreméló úr1: 6. Pásztor Gyula

 

Polcos longbow kategória:

Tiszteletreméltó úr: 3. Kocsis János


 


 

 

8.

Rácalmási 3D teremveseny

(Rácalmás SE)

Rácalmás, 2022.03.05

Összes eredmény

Földesi Ferenc oklevele és érme

 

CRB kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 


 

7.

IV. Alföldi Kupa, ÉAR Minősítő Pályaíjász Teremverseny

(DSZC-Letizia SC Egyesület)

Hajdúhadház, 2022.02.26

Összes eredmény

 

R kategória:

Master férfi: 2. Kókai János


 

 

6.

WA OB Felkészítő, Pályaíjász Minősítő Verseny

(Kastélydombi SE)

Budapest, 2022.02.06

Összes eredmény

 

R kategória:

Master férfi: 4. Kókai János

 


 

5.

IFAA Teremíjász Országos Bajnokság 2022

(Kastélydombi SE)

Budapest, 2022.02.05

Összes eredmény

Földesi Ferenc oklevele és érme Gergics József 2. helyezett

 

BH(R) kategória:

Senior férfi: 2. Gergics József


HB kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc


FS(R) kategória:

Veterán férfi: 3. Kókai János

 

 


 

 

4.

3D Teremíjász Országos Bajnokság 2022

(MISZ)

Érd, 2022.01.30

Összes eredmény

Földesi Ferenc és Földesi Tímea oklevele és érme

 

PBHB kategória:

Kadet nő: 3. Földesi Tímea


CTB kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

TRRB kategória:

Veterán férfi: Gergics József

 

 


 

3.

Történelmi Teremíjász Országos Bajnokság 2022

(MISZ)

Érd, 2022.01.29

Összes eredmény

 

Kecskeméti csapat az OB-n: Gergics Jósef, Markóné Babják Andrea, Földesi Ferenc és Földesi Tímea

 

Természetes anyagokból készült történelmi íj:

Kadet nő: 1. Földesi Tímea

Tiszteletreméltó nő: 1. Markóné Babják Andrea

Tiszteletreméltó férfi: 6. Benedek Tamás

 

Modern anyagokból készült történelmi íj:

Felnőtt fehérnép: 26. Petrovics Piroska

Felnőtt vitéz: 32. Nádházi József

Felnőtt vitéz: 57. Gyarmati Róbert

Tiszteletreméltó férfi: 10. Zubornyák György

Tiszteletreméltó férfi: 12. Csupor János


Történelmi számszeríj:

Tiszteletreméltó férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadász Íj:

Tiszteletreméltó férfi: 4.Gergics József

 

 


 

2.

Történelmi örömíjász teremverseny

(Nyílegyenes Íjász Club)

Kunszentmiklós, 2022.01.15

Összes eredmény

 

Longbow kategória:

Senior férfi: 5. Kocsis János


MA történelmi íj kategória:

Senior nő: 9. Aradi Ágnes

Senior férfi: 6. Zubornyák György

Senior férfi: 18. Varga Imre

 

TA történelmi íj kategória:

Senior nő: 2. Markóné Babják Andrea

Senior férfi: 6. Benedek Tamás

Senior férfi: 9. Földesi Ferenc

 

Vadász íj kategória:

Senior férfi: 4. Gergics József

 


 

 

1.

"Kastély Kupa" WA OB felkészítő, pályaíjász minősítő verseny

(Kastélydombi SE)

Budapest, 2022.01.02

Összes eredmény

 

Földeis Ferenc érme Kókai János érme

 

CRBF kategória:

Felnőtt férfi: 1. Földesi Ferenc


RFM kategória:

Felnőtt férfi: 3. Kókai János

 

 

********************************

 


 








Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!