Bejelentés


KECSKEMÉTI ÍJÁSZ EGYESÜLET Sportegyesület









Előző évek eredményei az évszámokra kattintva érhetőek el:

2022 2021 2020 2019/2
2019/1 2018/2 2018/1 2017
2016/2 2016/1 2015 2014
2013 2012

 

 

 

 


 

 

Versenyeredményeink 2016-ban. 1/2 oldal

2016 éves összesítés a 2016/2 oldalon.

 

- 38 -

Történelmi Íjász Országos Bajnokság

(Eger, 2016.09.17.)

Modern anyagokból készült történelmi íj kategória, korcsoportonként:

> Veterán nők: 2. Markóné Babják Andrea * 4. Aradi Ágnes * 8. Berente Imréné

> Veterán férfiak: 2. Gergics József * 4. Zubornyák György * 5. Csupor János

> Felnőtt férfi: 31. Kisjuhász Gábor

> Junior férfi: 3. Kisjuhász Richárd

> 14 éven aluli leány: 8. Kőrösi Luca Zsófia

> 14 éven aluli fiú: 7. Samu Péter Máté

Természetes anyagokból készült íj kategória:

> Felnőtt nő: 2. Csákóné Törteli Anita

> Veterán férfi: 3. Csákó Pál * 5. Benedek Tamás

Vadászreflex íj kategória:

> Veterán férfi: 5. Tamáskovics Gyula

Csapatversenyben: 2. KÍE csapata

- 37 -

Történelmi Íjász Nemzeti Bajnokság

(Eger, 2016.09.17.)

Modern anyagokból készült történelmi íj kategória, korcsoportonként:

> Veterán nők: 1. Markóné Babják Andrea * 4. Aradi Ágnes * 8. Berente Imréné

> Veterán férfiak: 2. Gergics József * 4. Csupor János * 7. Zubornyák György

> Felnőtt férfi: 36. Kisjuhász Gábor

> Junior férfi: 3. Kisjuhász Richárd

> 14 éven aluli leány: 8. Kőrösi Luca Zsófia

> 14 éven aluli fiú: 7. Samu Péter Máté

Természetes anyagú történelmi íj kategória:

> Felnőtt nő: 2. Csákóné Törteli Anita

> Veterán férfi: 4. Csákó Pál * 5. Benedek Tamás

Vadászreflex íj kategória:

> Veterán férfi: 5. Tamáskovics Gyula

- 36 -

Képen a KÍE és A HÍSZE versenyzői

DAR 5. forduló és az összetett eredmények (Kiskunfélegyháza, 2016.09.11.)

DAR 5. forduló eredményei:

Modern anyagú történelmi íj kategória, korcsoportonként

> 14 éven aluli leány: 5. Homoki-Szabó Cintia

> 14 éven aluli fiú: 15. Kisjuhász Gergő

> 14-18 év közötti fiú: 3. Kisjuhász Richárd

> 30-50 év közötti férfiak: 16. Kisjuhász Gábor * 23. Gál Ferenc * 27. Homoki-Szabó Ferenc

> 50 év feletti nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Aradi Ágnes * 4. Berente Imréné

> 50 év feletti férfi: 1. Zubornyák György

Vadászreflex íj kategória

> 50 év feletti férfiak: 3. Tamáskovics Gyula * 5. Halász József

DAR VS összetett verseny eredménye, akik az ötből három versenyen indultak:

Modern anyagú történelmi íj kategória, korcsoportonként

> 14 éven aluli leány: 3. Homoki-Szabó Cintia

> 14-18 év közötti fiú: 2. Kisjuhász Richárd

> 30-50 év közötti férfiak: 8. Kisjuhász Gábor * 16. Gál Ferenc * 21. Homoki-Szabó Ferenc

> 50 év feletti nők: 1. Markóné Babják Andrea * 3. Berente Imréné * 4. Aradi Ágnes

Vadászreflex íj kategória:

> 30-50 év közötti férfi: 6. Kiss Csaba

- 35 -

Terep GP (Gödöllő, 2016.09.10.)

Számszeríj kategória:

> Veterán korcsoport: 1. Bóna Károly

- 34 -

Az. I. Történelmi Íjász Világbajnokságon (Gyula, 08.30. és 09.03.) elért kiváló eredményeink

Modern anyagú történelmi íj kategóriában:

> 50 év feletti nők: 1. Markóné Babják Andrea (Világbajnok!)

> 50 év feletti férfiak: 2. Zubornyák György *  6. Csupor János

Természetes anyagú íj kategóriában:

> Felnőtt nő: 1. Csákóné Törteli Anita (Világbajnok!)

> 50 év feletti férfi: 2. Csákó Pál * 6. Benedek Tamás

Vadász reflex íj kategóriában:

> 50 év feletti férfi: 6. Tamáskovics Gyula

Csapatverseny: 3. KÍE

- 33 -

3D Világbajnokság (Sopron, 2016.08.22-27.)

Számszeríj kategóriában:

> 51 év feletti férfi korcsoportban: 2. Bóna Károly

- 32 -

Örömíjász Versenysorozat III. forduló (Bp. Turulmező, 2016.08.14.)

> Történelmi íjak kategória, felnőtt nő: 5. Csákóné Törteli Anita

> Történelmi íj kategória, veterán férfi: 3. Csákó Pál

- 31 -

DAR történelmi versenysorozat IV. forduló (Kétegyháza, 2016.08.06.)

Modern anyagú történelmi íj kategória, korcsoportonként:

> 10-14 éves leány: 3. Homoki-Szabó Cintia

> 10-14 éves fiú: 11. Kisjuhász Gergő

> 14-18 éves fiú: 6. Kisjuhász Richárd

> 30-50 éves férfi: 11. Kisjuhász Gábor, 12. Gál Ferenc, 23. Homoki-Szabó Ferenc

> 50 + nők: 1. Markóné Babják Andrea, 3. Aradi Ágnes és 4. Berente Imréné

Vadászreflex íj kategória:

> 30-50 éves férfi: 5. Kiss Csaba

- 30 -

Turul Kupa történelmi, szabadidős íjászverseny (Kétegyháza, 2016.08.06.)

Modern anyagú íj kategória, korcsoportonként:

> 10-14 éves leány: 2. Homoki-Szabó Cintia

> 10-14 éves fiú: 5. Kisjuhász Gergő

> 14-18 évesfiú: 6. Kisjuhász Richárd

> 30-50 éves férfi: 8. Kisjuhász Gábor és 10. Gál Ferenc,

> 50+ nő: 1. Markóné Babják Andrea, 3. Aradi Ágnes

- 29 -

Maros Kupa 2016. és DAR 3D versenysorozat III. forduló (Ferencszállás, 2016.08.07.)

> Felnőtt nő, történelmi íj kategória: 2. Csákóné Törteli Anita

> Veterán férfi, történelmi íj kategória: 3. Csákó Pál

- 28 -

Szabadidős íjászverseny (Tiszaföldvár, 2016.07.31.)

> Vadászreflex íj kategória, felnőtt férfi: 2. Kiss Csaba

> Történelmi íj kategória, szenior nő: 3. Aradi Ágnes

- 27 -

V. Kun László Kupa (Hódmezővásárhely, 2016.07.23.)

> Felnőtt nő, történelmi íj kategória: 7. Csákóné Törteli Anita

> Felnőtt férfi, történelmi íj kategória: 2. Csákó Pál

- 26 -

II. MESE Jótékonysági Íjászverseny (Diósd, 2016.07.23.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> 8-14 éves lány: 1. Homoki-Szabó Cintia

> 8-14 éves fiú: 7. Kisjuhász Gergő

> 14-18 éves fiú: 1. Kisjuhász Richárd

> 18-50 éves férfi: 25. Homoki-Szabó Ferenc

> 50+ nők: 2. Markóné Babják Andrea, 5. Aradi Ágnes

Vadászreflex kategória:

> 18-50 éves férfi: 3. Kiss Csaba

Long-bow kategória:

> 18-50 éves férfi: 7. Kisjuhász Gábor

- 25 -

HDH-IAA 3D GP (Ausztria, Attergau, 2016.07.16-17.) eredményei:

Pusztai íjak kategória (PB-HB): 2. Benedek Tamás

Vadászreflex íj kategória (TRRB): 3. Gergics József

- 24 -

Szent László Történelmi Íjászverseny (Szekszárd, 2016.06.25.) eredményei

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea, 2. Aradi Ágnes

Természetes anyagú történelmi íj kategória:

> Szenior férfi: 1. Zubornyák György

Kiegészítő kategória (vadászreflex):

> Felnőtt férfi: 5. Kiss Csaba

- 23 -

Öröm-íjászverseny (szabadidősport, Szentes, 2016.06.18.)

Történelmi íj kategória, korcsoportonként:

> Felnőtt nő: 2. Csákóné Törteli Anita

> Felnőtt férfi: 1. Csákó Pál

- 22 -

DAR VS III. történelmi íjászverseny (Kecskemét-Hetényegyháza, 2016.06.12.) eredményei

Modern anyagú, történelmi íj kategória, korcsoportonként:

> 10-14 éves leány: 4. Homoki-Szabó Cintia

> 14-18 éves fiú: 1. Kisjuhász Richárd

> 30-50 éves férfi: 10. Gál Ferenc, 11. Kisjuhász Gábor, 20. Homoki-Szabó Ferenc

> 50+ nő: 2. Markóné Babják Andrea, 3. Aradi Ágnes, 5. Berente Imréné

Kiegészítő kategória:

> 30-50 éves férfi: 6. Kiss Csaba

- 21 -

DAR Vs. II. (Mindszent, 2016.05.29.) eredményei:

Modern anyagú történelmi íj kategória, korcsoportonként:

> 10-14 éves leány: 5. Homoki-Szabó Cintia

> 10-14 éves fiú: 5. Samu Péter Máté

> 14-18 éves fiú: 3. Kisjuhász Richárd

> 30-50 éves férfi: 17. Kisjuhász Gábor, 28. Homoki-Szabó Ferenc

> 50+ éves nők: 1. Markóné Babják Andrea, 5. Aradi Ágnes, 6. Berente Imréné

Kiegészítő kategória (vadászreflex):

> 30-50 éves férfi: 5. Kiss Csaba

- 20 -

Az I. Hírös Kupa kvalifikációs és cél-távlövő, összetett történelmi íjászverseny

(Kecskemét, 2016.05.28.) eredményei:

Modern anyagú, történelmi íj kategória, korcsoportonként:

> Leány gyermek: 2. Kőrösi Luca

> Fiú gyermek: 1. Samu Péter Máté

> Kadet fiú: 3. Kisjuhász Richárd

> Felnőtt férfi: 8. Kisjuhász Gábor

> Tiszteletreméltó nő: 1. Markóné Babják Andrea, 2. Berente Imréné és

3. Aradi Ágnes

> Tiszteletreméltó férfi: 1. Zubornyák György, 2. Csupor János

Természetes anyagú, történelmi íj kategória, korcsoportonként:

> Felnőtt nő: 1. Csákóné Törteli Anita

> Tiszteletreméltó férfi: 1. Benedek Tamás, 2. Csákó Pál

Kiegészítő kategória, korcsoportonként:

> Felnőtt férfi: 3. Kiss Csaba

> Tiszteletreméltó férfi: 2. Tamáskovics Gyula

A 14 éven aluli fiú kupagyőztes: SAMU PÉTER MÁTÉ

- 19 -

DAR I. forduló (Szeged, 2016.05.08.) eredményei:

Modern anyagú történelmi íj kategória, korcsoportonként:

> Leány gyermek: 2. Homoki-Szabó Cintia

> Fiú gyermek: 5. Samu Péter Máté

> Ifi fiú: 1. Kisjuhász Richárd

> Felnőtt férfi: 13. Kisjuhász Gábor *  23. Homoki-Szabó Ferenc

> Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea * 3. Berente Imréné * 5. Aradi Ágnes

> Senior férfi: 2. Zubornyák György

Vadászreflex íj kategóriában:

> Férfi korcsoportban:  6. Kiss Csaba

- 18 -

Rókavár Kupa, OB kvalifikációs történelmi íjászversenyen, természetes anyagú, íj kategóriában, senior korcsoportban 1. Csákó Pál (423 p , 67,14%).

- 17 -

XII. Saslövő Íjászbajnokság (Sárvár, 2016.04.24.) eredményei:

Pusztai íj kategória, szenior korcsoport: 1. Gergics József

- 16 -

SAXTON T. POPE emlékverseny (Nádasd, 2016.04.23.) eredményei:

Nomád íjak kategória, korhatár nélkül: 1. Gergics József

- 15 -

Az I. MESE jótékonysági íjászverseny (Diósd, 2016. 04. 23.) eredményei:

Tradicionális íj kategória:

> Szenior nő: 5. Aradi Ágnes

> Ifi fiú: 1. Kijuhász Richárd

Long-bow (hosszú íj) kategória:

> Felnőtt férfi: 6. Kisjuhász Gábor

- 14 -

Történelmi, kvalifikációs íjászverseny (Vecsés, 2016.04. 16.) eredményei

Modern anyagú történelmi íj, szenior korcsoport: 3. Csupor János

- 13 -

Barátság és "Becsületmentő" íjászverseny (Kiskunfélegyháza, 2016.04.17.) eredményei:

Történelmi íj kategória, korosztályonként

> Szenior nő: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Berente Imréné

> Ifjúsági fiú: 3. Kisjuhász Richárd

> Leány gyermek: 4. Kőrösi Luca * 5. Homoki-Szabó Cintia

> Felnőtt férfi: 19. Homoki-Szabó Ferenc

Vadászreflex íj kategória

> Szenior férfi: 2. Tamáskovics Gyula * 3. Halász József

Modern anyagú, hosszú íj kategóriában

> Felnőtt férfi: 1. Kisjuhász Gábor (Külön értékelve)

-12 -

Évadnyitó 3D íjászverseny (Tápiószentmárton, 2016. 05. 09.) eredményei:

> Számszeríj (CRB) kategória, férfi korcsoport: 1. Bóna Károly

> Történelmi íj kategória, veterán férfi korcsoport: 2. Gergics József

- 11 -

XI. Bornemissza Gergely Kupa, gyalogos történelmi, kvalifikációs íjászverseny

(Eger, 2016.03.26.) eredményei:

Modern anyagú történelmi íjak kategória, korosztályonként:

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Berente Imréné

> Szenior férfiak: 5. Zubornyák György * 6. Gergics József

Természetes anyagú történelmi íjak kategória:

> Szenior férfi: 1. Benedek Tamás

Vadászreflex íj kategória:

> Szenior férfi: 2. Tamáskovics Gyula

A versenyen induló tagjaink mindegyike megszerezte az OB kvalifikációt.

- 10 -

Eredményeink:

Történelmi íj kategória, korosztályonként:

> Gyermek leány: 2. Kőrösi Luca * 6. Homoki-Szabó Cintia

> Gyermek fiú: 5. Samú Péter Máté

> Szenior férfi: 2. Csupor János

Vadászreflex íj kategória:

> Szenior férfi: 6. Tamáskovics Gyula

- 9 -

 

MHÍT nemzetközi mezőnyben (Török, görög, lengyel, német, erdélyi és magyar) a magyar férfi csapat diadalmaskodott, melynek egyik oszlopos tagja, Gergics József volt.

Gergics József az egyéni versenyben a 3. helyen végzett

MHÍT 2016. ifjúsági egyéni bajnoka: Kisjuhász Richárd

- 8 -

Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió (DAR) teremíjász kvalifikációs versenyén (Kecskemét, 2016. 03. 13.) elért eredményeink:

Történelmi íj kategória, korosztályonként:

> Leány gyermek: 1. Kőrösi Luca (451) * 3. Homoki-Szabó Cintia (375)

> Fiú gyermek: 2. Samu Péter Máté (490)

Gyermekek megszerezték az OB-n való indulás jogát (kvalifikáció)

> Szenior nő: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Berente Imréné * 3. Aradi Ágnes

> Szenior férfi: 1. Csupor János * 3. Gergics József

Vadászreflex íj kategória:

> Szenior férfi korosztály: 1. Tamáskovics Gyula

- 7 -

Öröm-íjászversenyen (Páty, 2016.03.12.), történelmi íj kategóriában, felnőtt férfi korcsoportban Kisjuhász Gábor 3. helyezést érte el.

- 6 -

Turul Koppány Íjász Hagyományőrző Egyesület 30. jubileumi terem íjászverseny (Kiskunfélegyháza, 2016.02.28.) eredményei:

Pusztai íjak kategóriában, korcsoportonként

> Szenior nő: 1. Markóné Babják Andrea * 3. Berente Imréné * 4. Aradi Ágnes

> Szenior férfi: 1. Zubornyák György

> Felnőtt férfi: 24. Ratkai János

> Leány gyermek: 4. Kőrösi Luca * 5. Homoki-Szabó Cintia

> Fiú gyermek: 2. Samu Péter

Vadászíjak kategóriában, korcsoportonként:

> Felnőtt férfi: 6. Szabó Csaba * 9. Kiss Csaba

> Szenior férfi: 5. Tamáskovics Gyula * 7. Halász József

Csapatversenyben:

1. Kecskeméti Íjász Egyesület

- 5 -

3D Teremíjász EB (Bp. 2016.02.19.)

Vadászreflex íj kategória

> Veterán férfi: 1. Gergics József (EB Bajnok)

- 4 -

Történelmi Teremíjász Európa Bajnokság (Bp. 2016.02.17.)

Modern anyagú történelmi íj kategória

> Veterán nő: 1. Markóné Babják Andrea (EB Bajnok)

> Veterán férfi: 3. Zubornyák György * 4. Csákó Pál * 5. Gergics József * 8. Csupor János

Természetes anyagú történelmi íj kategória

> Veterán férfi: 1. Benedek Tamás (EB bajnok)

Vadászreflex kategória

> 7. Tamáskovics Gyula

- 3 -

A "XXX. megmérettetés a vándorserlegért" (Kunszentmiklós, 2016.02.13.)

Pusztai íj kategória:

> Ifi fiú: Kisjuhász Richárd 1.

> Szenior nő: Aradi Ágnes 4. * Berente Imréné 5.

> Szenior férfi: Csákó Pál 2. * Gergics József 3.

> Felnőtt nő: Csákóné Törtelei Anita 7.

> Felnőtt férfi: Ratkai János 33.

Vadászreflex íj kategória

> Felnőtt férfi: Kiss Csaba 4.

> Szenior férfi: Tamáskovics Gyula 1. * Halász József 3.

Hosszú íj (Long-bow) kategória

> Felnőtt férfi: Kisjuhász Gábor 1.

-2 -

Az I. Történelmi Teremíjász Országos Bajnokságon (Kecskemét, 2016. febr. 06.) elért eredményeink:

Modern anyagokból készült történelmi íj kategória

> Szenior nők: Markóné Babják Andrea 1. (Országos Bajnok) * Aradi Ágnes 2. * Berente Imréné 5.

> Szenior férfi: Zubornyák György 3. * Csákó Pál 7. * Csupor János 8.

> Felnőtt nő: Csákóné Törteli Anita 11.

> Felnőtt férfi: Kisjuhász Gábor 24.

> Leány gyermek: Kőrösi Luca 4.

Fiú gyermek: Samu Péter Máté 7.

> Ifjúsági fiú: Kisjuhász Richárd 2.

> Kadett fiú: Csákó Norbert 5.

Vadász íj, vadász reflex íj kategória

> Felnőtt férfi: Kiss Csaba 18.

> Szenior férfi: Tamáskovics Gyula 8.

- 1 -

"Egy húron pendülünk" örömíjász teremversenyen (Berettyóújfalu, 2016.01.23.), történelmi férfi kategóriában Ratkai János 55%-os eredményt ér el.


Képgaléria










Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!