Bejelentés


KECSKEMÉTI ÍJÁSZ EGYESÜLET Sportegyesület









Előző évek eredményei az évszámokra kattintva érhetőek el:

2022 2021 2020 2019/2
2019/1 2018/2 2018/1 2017
2016/2 2016/1 2015 2014
2013 2012

 

 

 

 


 

 

EREDMÉNYEK II. 2018-ban:

(Éves összesítés az eredmények 2018/1. oldalon)

 

59.

3D-s örömíjászat (Örkény, 2018.12.26.)

> Szenior nő: 2. Aradi Ágnes

> Felnőtt férfi: 4. Gál Ferenc

 

58.

Örömíjászat (Tiszaföldvár, 2018.12.16.)

 

> Vadászreflex íj kategória, senior korcsoport: 1. Gergics József

(Képen balról jobbra a 3.)

 

57.

Téli 3D Íjász Versenysorozat II. fordulaó (Vác, 2018.12.16.)

> Történelmi felnőtt férfi: 3. Gál Ferenc

> Történelmi szenior nők: 2. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

 

56.

XX. Kerecsen Kupa (Békéscsaba, 2018.12.09.)

> Történelmi felnőtt férfi: 6. Gál Ferenc

> Történelmi szenior nők: 2. Markóné Babják Andrea * 3. Csákóné Törteli Anita *      4. Aradi Ágnes

> Történelmi szenior férfiak: 2. Zubornyák György * 4. Csupor János * 12. Csákó Pál

 

55.

3D örömíjász teremverseny (Vác, 2018.11.17.)

Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea

Felnőtt férfi: 4. Gál Ferenc

 

54.

Vadászíjász OB (Nagymaros-Törökmező, 2018.11.11.)

> Számszer-vadász kategória: 3. Bóna Károly

 

53.

Közel- és távlolbalövő vadász íjászverseny 2. forduló, távlövészet (Kunszentmiklós, 2018.11.03.)

Vadászreflex íj, fa vesszőkkel kategória

> Szenior férfi: 1. Gergics József

 

52.

XXXV. Megmérettetés a vándorzászlóért íjászverseny (Lajosmizse, 2018.10.27.)

Vadászreflex íj, fa vesszőkkel kategóra

> Szenior férfi: 1. Gergics Józse

 

51.

Szélmalom Kupa teremíjászat (Dorozsma, 2018.10.27.)

 

Felnőtt férfiak (35-50 év között): 5. Nádházi József * 8. Ratkai János

> Felnőtt nők (50+): 3. Markóné Babják Andrea * 4. Aradi Ágnes

> Felnőtt férfiak (50+): 1. Csupor János * 2. Zubornyák György

> Csapatverseny: 7. KÍE

 

50.

I. Törökfái örömíjászat (Kecskemét, 2018.10.22.)

 

> Gyermek: 1. Samu Péter Máté

> Felnőtt nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Aradi Ágnes

> Felnőtt férfiak: 1. Csupor János * 2. Gál Ferenc

Távlövés:

> Gyermek: 1. Samu Péter Máté

> Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

 

49.

Alisca őszi 3D íjászverseny (Szekszár, 2018.10.20.)

Vadászreflex kategória, veterán korosztály: 3. Gergics József

 

48.

Örömíjászat (Turulmező, 2018.10.14.)

Pusztai íjak kategóriában:

> Szenior nő: 4. Aradi Ágnes

> Felnőtt férfi: 4. Gál Ferenc

> Gyermek: 4. Varga Csanád

 

47.

Egyéni és Csapat örömíjászat (Tiszaföldvár, 2018.10.06.)

Történelmi pusztai íj kategória, egyéni versenyben:

> Szenior nő: 2. Aradi Ágnes

> Szenior férfi: Csupor János

> Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

> Gyermek: Varga Csanád

Csapatversenyben: 4. KIE vegyes csapata

 

46.

Örömíjászat (Hollóvölgy, 2018.09.30,)

Pusztai íjak kategóriában, felnőtt férfi korcsoportban: 12. Gál Ferenc

 

45.

Huszka József íjász emlékverseny (Pálmonostora, 2018.09.16.)

Pusztai íj kategória

> Felnőtt férfiak: 1. Gál Ferenc * 4. Nádházi József

> Senior nő: 1. Aradi Ágnes

 

44.

3D örömíjászat (Tamási, 2018.09.15.)

Felnőtt férfi: 2. Gál Ferenc

 

43.

DAR összesítésben (Kiskunfélegyháza, 2018.09.08.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> 35-50 év közötti férfi: 6. Gál Ferenc

> 50 év feletti nők: 1. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

 

42.

DAR VI. forduló (Kiskunfélegyháza, 2018.09.08.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> 10-14 év közötti fiú: 4. Samu Péter Máté

> 35-50 év közötti férfiak: 7. Gál Ferenc * 14. Nádházi József

> 50 év feletti nők: 1. Markóné Babják Andrea * 4. Aradi Ágnes

> 50 év feletti férfiak: 1. Csupor János * 2. Zubornyák György

41.

Történelmi Táv-céllövő OB. (Kunszentmiklós, 2018. 09. 15.)

Vadászíj kategória, veterán férfi: 1. Gergics József

 

40.

HDA-IAA 3D Világbajnokság (Ausztria, Moosburg, 2018. 09. 02-08.)

Veterán korosztály:

> Írányzékos számszeríj kategóriában, egyéni versenyben: 2. Bóna Károly

> Írányzékos számszeríj kategóriában, vegyes csapatversenyben: 2. Bóna Károly

> Vadászreflex íj kategóriában: 12. Gergics József

 

39.

XXIX. PER-KA Farm Íjászkupa (Kiskunhalas, 2018.08.26.)

Modern anyagú történelmi íj kategória, felnőtt férfi korcsoport:

4. Gál Ferenc

 

38.

Szent István napi íjászverseny (Ceglédbercel, 2018.08.20.)

Modern anyagú történelmi íj kategóriában, felnőtt férfi korcsoportban:

1. Gál Ferenc

 

37.

DAR V. forduló (Kétegyháza, 2018.08.04.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Felnőtt férfi: 3. Gál Ferenc

> Nők 50+ :  2. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

Természetes anyagú történelmi íj kategória:

> Férfi 50+ : 1. Benedek Tamás

 

36.

Történelmi VB (Gyula, 2018. aug. 14-19.)

35.

X. Körös-Sárréti Hagyományőrző Íjászverseny

(Vésztő-Mágor, 2017.07.22.)

Pusztai íj kategória:

> Felnőtt férfi: 7. Gál Ferenc

> Senior nők: 2. Aradi Ágnes * 3. Markóné Babják Andrea

 

34.

3D GP3 (Rácalmás, 2018.07.14-15.)

Számszeríj kategória, felnőtt férfi: 3. Bóna Károly

Vadászreflex íj kategória, veterán férfi: 3. Gergics József

 

33.

3D - Fred Bear Kupa (Bp. 2018.07.07.)

Vadászreflex íj kategória, veterán férfi: 2. Gergics József


Képgaléria










Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!