Bejelentés


KECSKEMÉTI ÍJÁSZ EGYESÜLET Sportegyesület









Előző évek eredményei az évszámokra kattintva érhetőek el:

2022 2021 2020 2019/2
2019/1 2018/2 2018/1 2017
2016/2 2016/1 2015 2014
2013 2012

 

 

 


 

 

Érmeink száma 2018-ban összesen:

53 arany * 41 ezüst * 35 bronz

- összesből OB érmek: 10 arany * 06 ezüst * 03 bronz

- összesből NB érmek: 07 arany * 01 ezüst * 00 bronz

- összesből EB érmek: 00 arany * 00 ezüst * 02 bronz

- összesből VB érmek: 02 arany * 04 ezüst * 00 bronz

 

********************************************

EREDMÉNYEK I. 2018-ban:

Folytatás a 2018/2 oldalon.

 

32.

Németh Julcsi Emlékverseny (Érd-Ófalu, 2018.06.24.)

Pusztai íj kategória: > Felnőtt férfi: 5. Gál Ferenc > Szenior nő: 3. Aradi Ágnes

 

31.

3D (Örkény, 2018.06.23.)

Vadászreflex íj kategória, szenior férfi: 3. Gergics József

 

30.

DAR versenysorozat IV. állomás (Hetényegyháza, 2018.06.17.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> 10-14 év közötti fiúk: 3. Samu Péter Máté * 4. Varga Csanád

> 35-50 év közötti férfiak: 12. Gál Ferenc * 19. Ratkai János

> 50+ nők: 1. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

> 50+ férfi: 1. Zubornyák György

Természetes anyagú történelmi íj kategória:

> 50+ férfi: 1. Benedek Tamás

 

29.

3D (Várgesztes, 2018.06.03.)

Vadászreflex íj kategória, szenior férfi: 4. Gergics József

 

28.

"TriaNON Emlékverseny" történelmi OB kvakifikációs íjászverseny, DAR versenysorozat III. forduló

(Szeged, 2018.06.03.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> 10-14 év közötti fiúk: 2. Samu Péter Máté

> 35-50 év közötti férfi: 14. Gál Ferenc

> 50+ nők: 1. Markóné Babják Andrea * 4. Aradi Ágnes

> 50+ férfiak: 1. Csupor János * 2. Zubornyák György

Természetes anyagú történelmi íj kategória:

> 50+ nő: 1. Csákóné Törteli Anita

> 50+ férfi: 1. Csákó Pál * 2. Benedek Tamás

 

27.

3D örömíjászat (Érd-Ófalu, 2018.05.27.)

Történelmi íj kategória:

> Felnőtt férfi: 5. Gál Ferenc

> Szenior nő: 2. Aradi Ágnes

 

26.

Sólyompróbák 2018. összesítés (Sándorfalva, 2018.05.26.)

"Polc nélküli íjak kategória:

> 19-50 közötti férfiak: 2. Gál Ferenc * 23. Ratkai János

> 50+ nők: 2. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

 

25.

Sólyompróbák 4. állomás (Sándorfalva, 2018.05.26.)

> 19-50 év közötti férfi: 4. Gál Ferenc

 

24.

"III. Hírös Kupa" Történelmi OB kvalifikációs és céltávlövő verseny

(Kecskemét, 2018.05.26.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Felnőtt férfi: 16. Huszár Tamás

> Szenior férfiak: 1. Zubornyák György * 2. Csupor János

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 4. Aradi Ágnes

Vadászíj kategória:

> Szenior férfi: 2. Gergics József

 

23.

Örömíjászat (Tiszaföldvár, 2018.05.21.)

Pusztai íj kategóri:

> Felnőtt férfi: 3. Gál Ferenc

> Szenior nő: 1. Aradi Ágnes

 

22.

A "Vár Íjásza" történelmi íjászverseny

(Marosvásárhely, 2018.05.20.)

> Nők: 1. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes * 4. Csákóné Törteli Anita

> Férfiak: 2. Csupor János * 9. Csákó Pál * 22. Benedek Tamás * 28. Gál Ferenc és 32. Huszár Tamás

 

21.

Történelmi Dél-alföldi Régió Versenysorozat I.

(Kiskundorozsma, 2018.05.12.)

Modern anyagú pusztai íjak kategória:

> 31-35 év közötti férfi: 5. Huszár Tamás > 35-50 év közötti férfi: 3. Gál Ferenc

> 50+nők: 1. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

> 50+ férfi: 1. Csupor János

 

20.

Sólyomrpóbák III. (Mártély, 2018.05.05.)

Pusztai íj kategóriában:

> Veterán nők: 1. Aradi Ágnes * 2. Markóné Babják Andrea

> Felnőtt férfi: 3. Gál Ferenc

 

19.

3D GP I. Nemzetközi HDH (Pécel, 2018.04.28-29.)

> Számszeríj (CBR) kategória: 3. Bóna Károly

> Vadászreflex (TR-RB) kategória, veteán férfi: 3. Gergics József

> Történelmi íj (PB-HB) kategória, veterán férfi: 13. Benedek Tamás

 

18.

Sólyompróbák II. nemzetközi íjászverseny (Horgos, 2018.04.22.)

Pusztai íj kategóri:

> Veterán nők: 2. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

> Felnőtt férfi: 3. Gál Ferenc * 13. Ratkai János

 

17.

Saslövő íjászverseny (Sárvár, 2018.04.15.)

Vaászreflex íj kategóriában (5. szint): 3. Gergics József

 

16.

Örömíjászat (Délegyháza, 2018.04.14.)

Pusztai íj kategória:

> Veterán nő: 1. Aradi Ágnes > Felnőtt férfi: 4. Gál Ferenc * Ratkai János

 

15.

Örömíjászat (Turulmező, 2018.04.08.)

Pusztai íj kategória:

> Veterán nő: 3. Aradi Ágnes > Felnőtt férfi: 6. Gál Ferenc

 

14.

Solyompróba I. (Pálmonostora, 2018.04.01.)

> Pusztai íj kategória, felnőtt férfi: 2. Gál Ferenc

 

13.

Történelmi kvalifikációs verseny (Érd-Ófalu, 2018.03.25.

Pusztai íj kategória:

> Veterán nő: 2. Aradi Ágnes > Felnőtt férfi: 5. Gál Ferenc

 

12.

Történelmi Teremíjász OB (Kunszentmiklós, 2018.03.18.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 5. Aradi Ágnes

> Szenior férfiak: 3. Zubornyák György * 8. Csupor János

> Felnőtt férfiak: 32. Gál Ferenc * 41. Ratkai János * 51. Huszár Tamás

> Mini fiú: 9. Varga Csanád

Természetes anyagú történelm íj kategória:

> Felnőtt nő: 2. Csákóné Törteli Anita

> Szenior férfi: 2. Csákó Pál

 

11.

Teremíjász kvalifikációs verseny (Kecskemét, 2018.03.11.)

Képen balról jobbra: Huszár Tamás, Ratkai János, Csupor János, Markóné Babják Andrea és Aradi Ágnes * Guggol: Gál Ferenc

Eredmények, történelmi íj kategóriában:

>Felnőtt férfiak: 13. Gál Ferenc * 18. Huszár Tamás * 19. Ratkai János

>Szenior nők: 2. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

>Szenior férfi: 3. Csupor János

 

10.

Örömíjász teremverseny (Kiskunfélegyháza, 2018.02.25.)

Történelmi íj kategória >Fiú gyermek: 2. Samu Péter Máté * 8. Varga Csanád

> Felnőtt férfiak: 19. Gál Ferenc * 40. Huszár Tamás

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 4. Aradi Ágnes

> Szenior férfi: 1. Zubornyák György

> Gyermek párbajban: 2. Samu Péter Máté

 

09.

IFAA 3D Nemzetközi Teremverseny FeHoVa (Bp. 2018.02.18.)

Természetes anyagú történelmi íj kategória: > Felnőtt nő: 4. Csákóné Törtele Anita

> Felnőtt férfi: 5. Csákó Pál

Modern anyagú történelmi íj kategóris: > Veterán férfi: 3. Zubornyák György

Vadászreflex íj kategória: > Veterán férfi: 3. Gergics József

 

08.

EIAC 2018. Terem EB. FeHoVa (Bp. 2018.02.18.)

Vadászreflex íj kategória: >Veterán férfi: 4. Gergics József

 

07.

Váci Téli 3D teremverseny-sorozat (Verőce, 2018.02.10.)

összesített (I-IV. forduló összesen) eredményei:

Történelmi íj kategória

> Fiú gyermek: 6. Varga Csanád

> Felnőtt férfiak: 6. Gál Ferenc * 13. Huszár Tamás

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Aradi Ágnes

 

06.

Váci Téli 3D teremverseny-sorozat IV. fordulója

(Verőce, 2018.02.10.)

Történelmi íj kategória

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Aradi Ágnes

> Felnőtt férfiak: 6. Gál Ferenc * 17. Huszár Tamás

 

05.

IFAA rendszerű terem OB (Alsóőrs, 2018.01.27.)

 

Balról jobbra: Gergics József, Gál Ferenc, Aradi Ágnes, Benedek Tamás, Markóné Babják Andrea és Csupor János

Modern anyagú történelmi íj kategóri:

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea (Országos Bajnok) * 3. Aradi Ágnes

> Szenior férfi: 2. Csupor János

Felnőtt férfi: 15. Gál Ferenc (Első minősítő versenye)

Természetes anyagú történelmi íj kategóri:

> Szenior férfi: 1. Benedek Tamás (Országos Bajnok)

Vadászreflex íj kategóri:

> Szenior férfi: 2. Gergics Józsf

 

04.

Teremíjászat (Vác, 2018.01.13.)

 

Történelmi íj kategória

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Aradi Ágnes

> Felnőtt férfiak: 6. Gál Ferenc * 11. Huszár Tamás

 

03.

WA terem ob kvalifikációs terem versenyen (Bp. 2018.01.13.)

Vadászreflex íj kategóriában, veterán korcsoportban 6. Gergics József

 

02.

Kerecsényi Kupa újévköszöntő teremíjászat

(Békéscsaba, 2018.01.13.)

Történelmi íj kategóriában, veterán korcsoportban 2. Csupor János

(A felnőtt férfi mezőnynél is jobb eredményt ért el!)

 

01.

Terem örömíjászat (Tiszaföldvár, 2018. 01. 06.)

Tradicionális íj kategória

> Fiú gyermek: 3. Varga Csanád > Felnőtt férfiak: Gál Ferenc *  Huszár Tamás

> Szenior nő: 1. Aradi Ágnes > Szenior férfi: 3. Zubornyák György


Képgaléria










Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!