Bejelentés


KECSKEMÉTI ÍJÁSZ EGYESÜLET Sportegyesület









Előző évek eredményei az évszámokra kattintva érhetőek el:

2022 2021 2020 2019/2
2019/1 2018/2 2018/1 2017
2016/2 2016/1 2015 2014
2013 2012

 

 

 

 


 

 

ÉRMEINK SZÁMA 2019-BEN ÖSSZESEN

68 arany * 38 ezüst * 32 bronz


Az összesből:

OB érmek: 09 arany * 06 ezüst * 04 bronz

NB érmek: 01 arany * 02 ezüst * 00 bronz

EB érmek: 00 arany * 02 ezüst * 00 bronz

************************************************************

EREDMÉNYEK I. 2019-ban:

Folytatás a 2019/2 oldalon


50.

Történelmi Íjász Országos Bajnokság (Kaposmérő, 2019. 09. 07-08.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Gyermek: 13. Földesi Tímea

> Senior nő: 9. Aradi Ágnes

> Senior férfiak: 10. Zubornyák György * 14. Csupor János

> Felnőtt férfi: 32. Gál Ferenc

Természetes anyagú történelmi íj kategória:

> Senior nők: 1. Csákóné Törteli Anita * 2. Markóné Babják Andrea

> Senior férfiak: 3. Benedek Tamás * 5. Csákó Pál * 9. Földesi Ferenc

Vadászíj kategória:

> 4. Gergics József

 

49.

Történelmi Íjász Nemzeti Bajnokság (Kaposmérő, 2019. 09. 07-08.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Gyermek: 13. Földesi Tímea

> Senior nők: 9. Aradi Ágnes

> Senior férfiak: 10. Zubornyák György * 14. Csupor János

> Felnőtt férfi: 31. Gál Ferenc

Temészetes anyagú történelmi íj kategória:

> Senior nők: 1. Csákóné Törteli Anita * 2. Markóné Babják Andrea

> Senior férfiak: 5. Benedek Tamás * 9. Földesi Ferenc

Vadászíj kategória:

> Senior férfi: 2. Gergics József

 

48.

Örömíjászat (Örkény, 2019.09.01.)

Természetes anyagú pusztai íj kategória:

> Veteán: 1. Benedek Tamás * 2. Földesi Ferec

Modern anyagú pusztai íj kategória:

> Gyermek: 2. Földesi Tímea

> Veterán: 2. Csupor János

Vadászreflex íj kategória:

> Veterán: 1. Gergics József

 

47.

HDH-IAA 3D EB (Szlovákia, Varin, 2019.08.18-25.)

Egyéni verseny:

> Számszeríj (VM-CRB), veterán: 2. Bóna Károly

> Vadászreflex íj (VM-TR-RB), veterán: 14. Gergics József

Csapatverseny:

> Vegyes kategóriás tagokkal: 2. Bóna Károly

 

46.

Aranyhegy Íjászok Nyári csapatversenye

(Tiszaföldvár, 2019.08.24.)

Egyéni (alap)verseny, pusztai íj kategóriában:

> Felnőtt férfiak: 1. Gál Ferenc * 5. Gyarmati Róbert

> Senior nők: 2. Aradi Ágnes * 3. Markóné Babják Andrea

> Senior férfi: 1. Zubornyák György

Csapatversenyben: 2. KÍE csapata

(Tagjai: Aradi Ágnes, Gál Ferenc, Gyarmati Róbert, Markóné Babják Andrea és Zubornyák György)

Távlövő verseny:

> Női egyéniben:  1. Aradi Ágnes

> Csapatversenyben: 1. KÍE csapata

(Tagjai: Aradi Ágnes, Gál Ferenc, Gyarmati Róbert, Markóné Babják Andrea és Zubornyák György)

 

45.

VIII. MESE Jótékonysági (70 m) Pályaverseny (Üllő, 2019.08.24.)

> Olimpiai felnőtt férfi kategória: 1. Kókai János

 

44.

2. Szent István napi íjászverseny (Ceglédbercel, 2019.08.19.)

Összevont modern és természetes anyagú pusztai íj kategória:

> Felnőtt nő: 13. Petrovics Piroska * Felnőtt férfi: 2. Gál Ferenc

> Senior nők: 2. Aradi Ágnes * 5. Markóné Babják Andrea * 7. Csákóné Törteli Anita

> Senior férfiak: 6. Csupor János * 12. Csákó Pál

 

43.

3. Pálya GP-OB kvalifikáció és liga (Marcali, 2019.08.17.)

> Olimpiai, egyéni veterán férfi: 1. Kókai János

> Liga csapatversenyben: 2. Kókai János

 

42.

3D Országos Bajnokság (Felsőtárkány, 2019.08.04-05.)

> Számszeríj kategória, senior férfi: 1. Bóna Károly

> Vadászreflex-íj kategória, senior férfi: 8. Gergics József

 

41.

Történelmi OB kvalifikáció (Kőszeg, 2019.08.04.)

 

Természets anyagú pusztai íj kategória:

> Senior nő: 2. Markóné Babják Andrea

> Senior férfi: 6. Földesi Ferenc

Modern anyagú pusztai íj kategória:

> Leány gyermek: 4. Földesi Tímea

> Senior férfi: 1. Zubornyák György

 

40.

Történelmi DAR V. forduló (Sándorfalva, 2019.08.03.)

> Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

> Senior nő: 1. Aradi Ágnes

 

39.

"KRESZ" íjászverseny (Lajosmizse, 2019.07.30.)

 

Természetes anyagú pusztai íj kategória:

> Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea

> Senior férfi: 2. Földesi Ferenc

Modern anyagú pusztai íj kategória:

> Leány gyermek: ? Földesi Tímea

> Felnőtt férfi: ? Gyarmati Róbert

> Senior nő: 1. Aradi Ágnes

 

38.

Történeli OB kvalifikációs (Gyula, 2019.07.20.)

Természetes anyagú pusztai íj kategória, senior nő: 1. Markóné Babják Andrea

 

37.

II. Pálya GP és OB kvalifikáció (Nyergesújfalu, 2019.07.20.)

 

> Egyéni Olimpiai Master kategóriában 1. Kókai János

> Páros csapatversenyben 3. Kókai KÍE + Antalics NyVSE

 

36.

Történelmi emlékverseny (Keszthely, 2019.07.07.)

Pusztai íj kategória:

> Senior nő: 1. Csákóné Törteli Anita

> Senior férfiak: 3. Gergics József * 5. Csákó Pál

 

35.

3D GP 3. forduló (Szekszárd-Sötétvölgy, 2019.07.06.)

Számszeríj kategória, felnőtt férfi: 3. Bóna Károly

 

34.

Történelmi DAR V. forduló( Békés, 2019.06.30.)

Természetes anyagú pusztai íj kategória:

> Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea

Modern anyagú pusztai íj kategória:

9. Nádházi József * 12. Gál Ferenc

 

33.

Történelmi OB kvalifikáció (Várpalota, 2019.06.29.)

Természetes anyagú pusztai íj kategória:

> Senior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Csákóné Törteli Anita

> Senior férfiak: 3. Csákó Pál * 4. Benedek Tamás

Modern anyagú pusztai íj kategória:

> Senior férfi: 2. Zubornyák György

> Felnőtt férfi: 3. Gál Ferenc

Vadászíj kategória:

> Senior férfi: 4. Gergics József

 

32.

Történelmi OB Kvalifikációs verseny (Györköny, 2019.06.22.)

Természetes anyagú történelmi íjkategória:

> Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea

 

31.

DAR 3D (Szeged-Gyálarét, 2019.06.16.)

Vadászreflex íj kategória

> Veterán férfi: 1. Gergics József

 

30.

Örömíjászat (Táborfalva, 2019.06.15.)

Történelmi íj kategória:

> Szenior nő: 1. Aradi Ágnes > Felnőtt férfiak: 1. Gál Ferenc * 3. Ratkai János

 

29.

Aranyhegy Íjászverseny (Tiszaföldvár, 2019.06.09.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Szenior nő: 2. Aradi Ágnes * > Felnőtt nő: 3. Petrovics Piroska

> Felnőtt férfi: 4. Gál Ferenc

Természetes anyagú történelmi íj kategória:

> Szenior nő: 3. Csákóné Törteli Anita > Szenior férfi: 3. Csákó Pál

Vadászreflex íj kategória:

> Szenior férfi: 3. Gergics József

 

28.

XIII. Tatai Történelmi OB Kvalifikációs verseny (Tata, 2019.06.08.)

Természetes anyagú történelmi íj kategória:

> Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea

 

27.

3D GP2 (Örkény, 2019.06.01-02.)

> Számszeríj kategória, veterán férfi: 1. Bóna Károly

> Vadászreflex íj kategória, veterán férfi: 5. Gerics József

 

26.

3D GP1 (Pécel, 2019.05.11-12.)

> Számszeríj kategória, felnőtt férfi: 3. Bóna Károly

> Vadászreflex íj kategória, veterán férfi: 3. Gergics József

 

25.

Sólyompróbák IV. (Pálmonostora, 2019.06.02.)

Történelmi íj kategória:

> Felnőtt férfi: 1. Gál Fernc * 2. Nádházi József

> Senior nő: 1. Aradi Ágnes

Összesített (I-IV.):

> Felnőtt férfi: 1. Gál Frenc

> Szenior nő: 2. Aradi Ágnes

 

24.

Sólyompróbák III. (Sándorfalva, 2019.05.19.)

Történelmi íj kategória:

> Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

 

23.

DAR II. (Kiskundorozsma, 2019.05.18.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

 

22.

Sólyompróbák II. (Hódmezővásárhely, 2019.05.11.)

Történelmi íj kategória:

> Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc * > Szenior nő: 2. Aradi Ágnes

> Szenior férfi: 9. Ratkai János

 

21.

KRESZ Íjászat (Dabas, 2019.04.28.)

Pusztai íj kategória:

> Veterán férfi: 3. Zubornyák György * ...Benedek Tamás

Vadászreflex íj kategória:

> 2. Gergics József

 

20.

Örömíjászat (Gyomaendrőd, 2019.04.27.)

Pusztai íj kategória:

> Felnőtt férfi: .... Nádházi József  *   > Gyermek: 3. Nádházi Armand

 

19.

Történelmi íjász OB kvalifikáció (Százhalombatta, 2019.04.27.)

Természetes anyagú történelmi íj katagória:

> Veterán nők: 1. Csákóné Törteli Anita * 2. Markóné Babják Andrea

> Veterán férfi: 1. Csákó Pál

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Veterán nő: 4. Aradi Ágnes * Felnőtt férfi: 7. Gál Ferenc

 

18.

XVII. Dobó István Kvalifikácoós Kupa (Eger, 2019.04.20.)

Természetes anyagú íj kategória, szenior nő: 1. Markóné Babják Andrea

 

17.

Sólyompróbák I. (Horgos, 2019.04.20.)

> Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc   > Senior nő: 1. Aradi Ágnes

 

16.

DAR I. forduló (Szeged, 2019.04.14.)

Történelmi íj kategória, felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

 

15.

....................... (Turulmező, 2019.04.14.)

> Tradi senior nő: 3. Aradi Ágnes  > Tradi senior férfi: 6. Ratkai János

 

14.

3D Évadnyitó (Törökmező, 2019.04.06.)

> Számszeríj, felnőtt férfi: 1. Bóna Károly

> Vadászreflex íj, senior férfi: 2. Gergics József

 

13.

Örömíjászat (Délegyháza, 2019.03.30.)

Modern anyagú történelmi íj kategóriában:

> Felnőtt nő: 18. Petrovics Piroska  > Felnőtt férfi: 3. Gál Ferenc

> Senior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 2. Aradi Ágnes

 

12.

Huszka József Emlékverseny (Pálmonostora, 2019.03.16.)

Történelmi íj kategória, felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

 

11.

XXXVI. Megmérettetés a Vándorzászlóért Történelmi Örömíjász verseny

(Kunszentmiklós, 2019.03.16.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Gyermek: 1. Varga Csanád

> Senior férfi: 1. Zubornyák György  > Felnőtt nő: 13. Petrovics Piroska

Természetes anyagú történelmi íj kategória:

> Senior nő: Markóné Babják Andrea

Vadászíj kategória:

> Senior férfi: 2. Gergics Józsf

Csapatverseny: 2. KÍE csapata

 

10.

Íjász "KRESZ" verseny (Kecskemét, 2019.02.23.)

 

Történelmi íj kategória:

> Senior férfi: 1. Csupor János  *  > Senior nő: 3. Aradi Ágnes

> Gyermek fiú: 3. Varga Csanád * > Felnőtt férfi: 18. Gál Ferenc

> Felnőtt nő: 11.Petrovics Piroska

Vadászreflex íj kategória:

> Senior férfi: 2. Gergics József

 

09.

3D Terem OB (Békéscsaba, 2019.02.17.)

Történelmi íjak kategória:

> Senior nők: 2. Markóné Babják Andrea * 4. Aradi Ágnes

> Senior férfiak: 2. Zubornyák György * 5. Csákó Pál * 20. Csupor János

> Felnőtt férfiak: 18. Gál Ferenc * 26. Nádházi József

Vadászíj kategória:

> 4. Gergics József

 

08.

Történelmi Íjász Terem OB (Békéscsaba, 2019.02.16.)

Modern anyagú történelmi íj kategória:

> Senior férfi: 1. Zubornyák György * 8. Csupor János

> Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea * 7. Aradi Ágnes

> Felnőtt férfi: 28. Gál Ferenc

Természetes anyagú íj kategória:

> Senior nő: 1. Csákóné Törteli Anita

> Senior férfi: 1. Csákó Pál * 5. Benedek Tamás

Vadászíj kategória:

> Senior férfi: 6. Gergics József

 

07.

3D versenysorozat összesítésben (Vác, 2019. 02.  )

Történelmi íj kategória:

> Felnőtt férfi: 4. Gál Ferenc

> Senior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

 

06.

3D versenysorozat IV. forduló (Vác, 2019. 02. )

Történelmi íj kategória:

> Felnőtt férfi: 3. Gál Ferenc

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

 

05.

Terem-pályaíjászat OB kvalifikáció (Balástya, 2019.02.03.)

Olimpiai master: 2. Kókai János

Vadászreflex master: 2. Gergics József

 

04.

IFAA terem OB (Alsóőrs, 2019.01.19-20.)

> Vadászreflex íj kategória, veterán korcsoport: 3. Gergics Józsf

> Olimpiai íj kategória, veterán korcsoport: 2. Kókai János

 

03.

Történelmi teremíjászat (Kunszentmiklós, 2019.01.12.)

Modern pusztai íj kategória:

> Gyermek: 3. Varga Csanád * > Veterán: 5. Csupor János

> Vadászreflex íj kategória, veterán: 1. Gergics József

 

02.

3D versenysorozat III. forduló (Vác, 2019.01.12.)

Történelmi íj kategória

> Felnőtt férfi: 4. Gál Ferenc

> Szenior nők: 1. Markóné Babják Andrea * 3. Aradi Ágnes

 

01.

Budapest Bajnokság, OB kvalifikációs pályaíjász terem verseny

(Bp. 2019.01.06.)

> Olimpiai senior férfi: 3. Kókai János


Képgaléria










Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!