Bejelentés


KECSKEMÉTI ÍJÁSZ EGYESÜLET Sportegyesület









Előző évek eredményei az évszámokra kattintva érhetőek el:

 

2022 2021 2020 2019/2
2019/1 2018/2 2018/1 2017
2016/2 2016/1 2015 2014
2013 2012


 

********************************

 

Eredményeink 2023-ban


ÉRMEINK SZÁMA ÖSSZESEN A 2023. ÉVBEN

90 arany * 42 ezüst * 21 bronz


Az összesből:

OB érmek: 16 arany * 05 ezüst * 03 bronz

NB érmek: 00 arany * 00 ezüst * 00 bronz

EB érmek: 00 arany * 01 ezüst * 00 bronz

VB érmek: 00 arany * 00 ezüst * 00 bronz


 

 

********************************

79.

Kastély Kupa IFAA versenysorozat II. forduló

( Kastélydombi SE)

Budapest, 2023.12.17

Összes eredmény

 

 

FS(R) kategória:

felnőtt nő: 2. Kiss Szeréna

veterán férfi: 1. Kókai János

 

HB kategória:

veterán férfi: 3. Földesi Ferenc

felnőtt férfi: 4. Gyarmati Róbert

 

***

 

 

78.

Aranyhegy Teremveseny 2023

Tiszaföldvári Aranyhegy Hagyományőrző Íjász Egyesület )

Tiszaföldvár, 2023.12.09

Összes eredmény

 

 

PBHB kategória:

felnőtt nő: 6. Petrovics Piroska

senior nő: 5. Aradi Ágnes

senior nő: 7. Markóné Babják Andrea

 

PBHB kategória:

senior férfi: 1. Gergics József


***

 

77.

39. Meditop Kupa

Csepel Íjász és Hagyományörző Egyesület )

Budapest, 2023.11.26

Összes eredmény

 

 

Vadászreflex kategória:

Felnőtt férfi: 3. Gergics József

 

***

 

76.

V. Szélmalom Kupa

Dorozsmai Íjászok BKSE )

Szeged-Kiskundorozsma, 2023.11.18

Összes eredmény

 

Történelmi (modern) íj kategória:

Senior férfi: 1. Csupor János

Senior férfi: 2. Zubornyák György


Történelmi (természetes) íj kategória:

Senior nő: 1. Csákóné Törteli Anita

Senior férfi: 2. Csákó Pál

Senior férfi: 3. Földesi Ferenc

 

Vadászíj karbon vesszővel kategória:

Felnőtt férfi: 5. Gergics József

 

***

 

75.

Abonyi Őszbúcsúztató teremíjász verseny

(Nagyabonyi Íjászok HSE)

Abony, 2023.11.18

Összes eredmény

 

Történelmi (modern) íj kategória:

Senior nő: 3. Aradi Ágnes


Vadászreflex kategória:

Senior férfi: 6. Kocsis János

 

***

 

 

74.

Kastély Kupa IFAA versenysorozat I. forduló

(Kastélydombi SE)

Budapest, 2023.10.28

Összes eredmény

Gergics József 1. helyezett Földesi Ferenc 1. helyezett

BH(R) kategória:

Senior férfi: 1. Gergics József

 

FS(R) kategória:

Veterán férfi: 1. Kókai János


HB kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

***

 

73.

HDH-IAA Hunting International Round

(MISZ)

Kóspallag, 2023.10.22

Összes eredmény

 

 

CRBH kategória:

Felnőtt férfi: 2. Földesi Ferenc

 

 

***

 

72.

HDH-IAA Vadászíjász Országos Bajnokság 2023

(MISZ)

Kóspallag, 2023.10.22

Összes eredmény

 

 

CRBH kategória:

Felnőtt férfi: 2. Földesi Ferenc

 

 

***

 

71.

Alisca 3D

(Alisca Nyilai Íjász Egyesület)

Szekszárd, 2023.10.21

Összes eredmény

Gergics József ezüstérme és oklevele

 

TRRB kategória:

Veterán férfi: 2. Gergics József

 

 

***

 

70.

Közép-Magyarországi 3D Versenysorozat

(Örkényi Szabad Íjászok)

Táborfalva, 2023.10.14

Összes eredmény

Bóna Károly és Földesi FErenc érme, oklevele

 

CRB kategória:

Veterán férfi: 1. Bóna Károly

Veterán férfi: 3. Földesi Ferenc

 

 

***

 

69.

Turulmező - Ősz 2. forduló

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok Hagyományőrző Egyesület)

Fülöpháza, 2023.10.08

Összes eredmény

 

Tradícionális íj kategória:

Tiszteletreméltó úr 2.: 2. Pásztor Gyula

Tiszteletreméltó úr 3.: 1. Simon József

 

 

***

 

68.

Saslövő 7X7 íjászbajnokság 23. forduló

( Sárvári Hagyományőrző és Íjász Egyesület)

Sárvár, 2023.10.08

Gergics József ezüstérme és oklevele

 

Vadászreflex íj kategória:

Senior férfi: 2. Gergics József

 

 

***

 

67.

Terep Saslövő 7X7 íjászbajnokság 2. forduló

( Sárvári Hagyományőrző és Íjász Egyesület)

Sárvár, 2023.10.07

Gergics József aranyérme és oklevele

 

Vadászreflex íj kategória:

Senior férfi: 1. Gergics József

 

 

***

66.

Őszi Íjásztalálkozó Hetényegyházán

( Hetényegyhází Íjász Egyesület )

Hetényegyháza, 2023.10.07

Összes eredmény

 

 

Történelmi modern anyagú íj kategória:

felnőtt férfi: 9. Varga Pál

veterán férfi: 1. Csupor János

veterán nő: 6. Aradi Ágnes

 

Történelmi természetes anyagú íj kategória:

felnőtt férfi: 3. Gyarmati Róbert

veterán férfi: 1. Benedek Tamás

veterán férfi: 2. Földesi Ferenc

 

Barebow kategória:

65+ férfi: 1. Simon József


Vadászíj fa vesszővel kategória:

felnőtt férfi: 3. Kocsis János

 

 

***

 

65.

Magor Próba távcéllövő verseny

( Nyílegyenes ÍC )

Kunszentmiklós, 2023.09.30

Összes eredmény

 

 

Történelmi természetes anyagú íj kategória:

felnőtt férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

***

 

64.

Csemői Örömíjász Verseny

( Csemői Palotás Sport Egyesület Turul Íjász Szakosztály )

Csemő, 2023.09.30

Összes eredmény

 

 

Történelmi íj kategória:

felnőtt férfi: 4. Nádházi József

felnőtt férfi: 5. Gál Ferenc

felnőtt férfi: 14. Gyarmati Róbert

felnőtt férfi: 17. Ratkai János

senior nő: 2. Markóné Babják Andrea

 

Középlövő íj kategória:

senior férfi: 2. Kocsis János


 

***

 

63.

Homokbánya Titkai 2. rész

( Atkári Sportegyesület )

Atkár, 2023.09.30

Összes eredmény

 

 

TRRB kategória:

Veterán férfi: 1. Gergics József


 

***

 

62.

DAR Történelmi versenysorozat VI. forduló

( Dorozsmai Íjászok BKSE )

Szeged, 2023.09.23

Összes eredmény

 

 

Történelmi számszeríj kategória:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

***

 

61.

Történelmi Távlövő Országos és Nemzeti Bajnokság 2023

( Kerecsényi László ÍE )

Ópusztaszer, 2023.09.17

Összes eredmény

 

 

 

Korlátlan 51# és felett kategória:

5. Földesi Ferenc

 

Történelmi modern íj 51# és felett kategória:

10. Földesi Ferenc

 

Történelmi természetes íj 51# és felett kategória:

6. Földesi Ferenc

7. Benedek Tamás

 

Történelmi természetes íj 50# és alatt kategória:

7. Benedek Tamás

 

Történelmi hosszúíjak és egyéb botíjak 51# és felett kategória:

 

3. Földesi Ferenc

 

Vadászíj 51# és felett kategória:

 

5. Földesi Ferenc

 

***

 

60.

Történelmi Távcéllövő Országos és Nemzeti Bajnokság 2023

( Kerecsényi László ÍE )

Ópusztaszer, 2023.09.16

Összes eredmény

 

 

Történelmi modern íj kategória:

Veterán+ férfi: 2. Zubornyák György

 

Történelmi természetes íj kategória:

Veterán+ férfi: 1. Benedek Tamás

 

Történelmi számszeríj kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadászíj fa vesszővel kategória:

Veterán+ férfi: 1. Gergics József


 

 

 

***

 

 

59.

WA Pályaíjász Egyéni Országos Bajnokság 2023

( Malév SC )

Budapest, 2023.09.09

Összes eredmény

 

 

Reflex kategória:

Master férfi: 3. Kókai János

 

***

 

58.

HetvenHét - A VI. próba (A Hadak Útja vs 11. csatája)

( Fénypárducok )

Kiskunfélegyháza, 2023.09.09

Összes eredmény

 

 

Reflex kategória:

Veterán férfi: 2. Gergics József

 

***

 

57.

U15, U13 Pályaíjász Egyéni Országos Bajnokság Felnőtt Rövidtávos Pályaíjász Bajnokság Döntő

( Kasdtélydombi SE )

Budapest, 2023.09.03

Összes eredmény

 

 

Reflex kategória:

Felnőtt nő: 4. Kiss Szeréna

 

***

 

56.

Rácalmási 3D Sziget-Kupa

( Rácalmás SE )

Budapest, 2023.09.02

Összes eredmény

 

 

TRRB kategória:

Veterán férfi: 2. Gergics József

 

***

 

55.

Budapest Bajnokság 2023 XV. PALOTA KUPA Közép-Dunántúli régió kvalifikációs versenye WA Pályaíjász Csapat Országos Bajnokság

( MISZ )

Budapest, 2023.09.02

Összes eredmény

Földesi Ferenc Kókai János


Longbow kategária :

Master férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Reflex kategória:

Master férfi: 2. Kókai János

 

***

 

54.

MISZ - D.A.R. 2023 Történelmi versenysorozat 5. forduló

( Fénypárducok )

Kiskunfélegyháza, 2023.08.26

Összes eredmény

 

 

Történelmi modern íj kategória:

Felnőtt nő: 9. Petrovics Piroska

Felnőtt férfi: 9. Varga Pál


Történelmi természetes anyagú íj kategória:

Senior nő: 1. Markóné Babják Andrea


Történelmi számszeríj kategória:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadászíj karbon vesszővel kategória:

Felnőtt férfi: 1. Gergics József

 

***

 

53.

Közép-európai 3D kupa Magyarországi forduló

( Fénypárducok )

Fenyöfö, 2023.08.19

Összes eredmény

 

Gergics József aranyérme és oklevele

TRRB kategória:

Veterán férfi: 1. Gergics József


***

 

52.

VII. Ősök Napja Céllövő Verseny

( Kastélydombi SE )

Bugac, 2023.08.06

Összes eredmény

 

Tradícionális modern anyagú íj kategória:

Férfi: 3. Csupor János


***

51.

VII. Ősök Napja Céllövő Verseny

( Kastélydombi SE )

Bugac, 2023.08.05

Összes eredmény

A kecskeméti csapat

 

Háromujjas tech. tradícionális természetes anyagú íj kategória:

Férfi: 2. Benedek Tamás

 

Háromujjas tech. tradícionális modern anyagú íj kategória:

Férfi: 2. Zubornyák György

 

hüvelykujjas tech. tradícionális modern anyagú íj kategória:

Férfi: 1. Csupor jános

***

50.

U-15-ös Bajnokság III. forduló - GP3 Serdülő, Gyerek Egyéni Pályaíjász Bajnokság Rövidtávú Pályaíjász Bajnokság (RTB) Felnőtt III. Forduló

( Kastélydombi SE )

Budapest, 2023.08.05

Összes eredmény

 

 

Reflex kategória:

Felnőtt nő: 2. Kiss Szeréna


***

 

49.

VIII. Hírös Kupa II. forduló

( Kecskeméti ÍE )

Kecskemét, 2023.07.29

Összes eredmény

 

Verseny fotók

Eredményhirdetés fotók


Történelmi modern anyagú íj kategória:

Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

Felnőtt férfi: 2. Nádházi József

Felnőtt férfi: 12. Gyarmati Róbert

Felnőtt férfi: 14. Varga Pál

Felnőtt férfi: 19. Száraz Dávid

Veterán nő: 5. Aradi Ágnes

Veterán férfi: 1. Csupor János

Veterán férfi: 9. Pásztor Gyula

 

Történelmi természetes anyagú íj kategória:

Veterán nő: 1. Markóné Babják Andrea

Veterán férfi: 1. Benedek Tamás

 

Történelmi számszeríj kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadászíj fa vesszővel kategória:

Felnőtt férfi: 5. Kocsis János László

 

Vadászíj karbon vesszővel kategória:

Felnőtt férfi: 9. Szilágyi Róbert

Veterán férfi: 5. Erdősi Sándor


***

 

48.

IFAA EFAC 2023

( MISZ )

Sopron, 2023.07.24-30

Összes eredmény

 

Gergics József 2. helyezett a dobogón

 

Vadászreflex íj kategória:

Senior férfi: 2. Gergics József


47.

Malokarpatská terčová WA1440

( Blue Arrows Viničné (BAV) )

Szlovákia Vinične, 2023.07.23

Összes eredmény

 

Kókai János a dobogón

 

Reflex íj kategória:

50+ férfi: 2. Kókai János

 

***

 

46.

Central European Cup Slovakia

( Slovenský lukostrelecký zväz (BAV) )

Szlovákia Vinične, 2023.07.22

Összes eredmény

 

Reflex íj kategória:

50+ férfi: 3. Kókai János

 

***

 

45.

KLÍE - Távcéllövő OB gyakorlóverseny

( Kerecsényi László ÍE )

Gyula, 2023.07.23

Összes eredmény

 

Történelmi számszeríj kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

***

 

44.

Hagyomnyúrzú Íjászok Délegyháza versenye

( Hagyományőrző Íjászok Délegyháza )

Délegyháza, 2023.07.15

Összes eredmény

 

A kecskeméti csapat

Tradícionális kategória:

Felnőtt nő: 2. Petrovics Piroska

Felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

Felnőtt férfi: 2. Gyarmati Róbert

 

Tadászreflex fa vesszővel kategória:

Senior férfi: 2. Kocsis János

 

***

 

43.

3D GP IV. és Országos Bajnokság - 2023

( Encsencsi Vadászíjász Egyesület )

Nagykálló-Harangod, 2023.07.15

Összes eredmény

Földesi Ferenc érme és oklevele

 

CRRB kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc


***

 

42.

U-15-ös Bajnokság II. forduló - GP2 Serdülő, Gyerek Egyéni Pályaíjász Bajnokság Rövidtávú Pályaíjász Bajnokság (RTB) Felnőtt II. Forduló

( Kastélydombi SE )

Budapest, 2023.07.09

Összes eredmény

Kiss Szeréna 3. hely Kiss Szeréna a dobogón

 

Reflex kategória:

Felnőtt nő: 3. Kiss Szeréna


***

 

41.

Nyugat-Dunántúli Regionális Bajnokság harmadik forduló

( Sárvári HÍE )

Bőszénfa, 2023.07.09

Összes eredmény

 

 

TRRB kategória:

Master férfi: 5. Gergics József


***

 

40.

Szabad Történelmi Íjász Országos és Nemzeti Bajnokság 2023 - Rangsoroló és Döntő

( Kerecsényi László ÍE )

Szabadkigyós, 2023.07.01

Összes eredmény

 

A kecskeméti csapat

Történelmi (természetes) kategória:

Veterán nő: 1. Markóné Babják Andrea

Veterán nő: 2. Csákóné Törteli Anita

Veterán férfi: 2. Csákó Pál

Veterán+ férfi: 1. Benedek Tamás


Történelmi (modern) kategória:

Veterán férfi: 9. Csupor jános

 

Történelmi hosszúíjak és egyéb botíjak kategória:

felnőtt férfi: 3. Nádházi József

 

Történelmi számszeríj kategória:

Felnőtt férfi: 3. Gyarmati Róbert

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Csapat döntő :

4. Kecskeméti Íjász Egyesület (61 db indulóból)

 

***

 

39.

Szabad Történelmi Íjász Országos és Nemzeti Bajnokság 2023 - Kvalifikáció

( Kerecsényi László ÍE )

Szabadkigyós, 2023.07.01

Összes eredmény

 

Történelmi (természetes) kategória:

Veterán nő: 1. Csákóné Törteli Anita

Veterán nő: 2. Markóné Babják Andrea

Veterán férfi: 1. Csákó Pál

Veterán+ férfi: 1. Benedek Tamás


Történelmi (modern) kategória:

Veterán férfi: 8. Csupor jános

 

Történelmi hosszúíjak és egyéb botíjak kategória:

felnőtt férfi: 1. Nádházi József

 

Történelmi számszeríj kategória:

Felnőtt férfi: 3. Gyarmati Róbert

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

***


38.

Terepíjász GP II. valamint I. Országos Honvédelmi Sporközpontok Közötti Íjászverseny

( Vektor ÍK )

Bőszénfa, 2023.06.24

Összes eredmény

 

 

TRRB kategória:

Master férfi: 6. Gergics József


***

 

37.

3D GP III. és minősítő verseny

( Örkényi Szabad Íjász )

Örkény, 2023.06.10

Összes eredmény

 

 

CRB kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

Veterán férfi: 2. Bóna Károly


PBHB kategória:

Veterán férfi: 4. Benedek Tamás

 

***

 

36.

MISZ - D.A.R. 2023 Történelmi versenysorozat 2. forduló

( Halasi Napsólyom ÍE )

Kiskunhalas, 2023.05.28

Összes eredmény

 

Földesi Ferenc és Gyarmati Róbert érme, oklevele

 

Történelmi számszeríj kategória:

Felnőtt férfi: 1. Gyarmati Róbert

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Történelmi modern íj kategória:

Felnőtt férfi: 10. Gyarmati Róbert

 

***

 

35.

Pünkösd 2023

( Tiszaföldvári Aranyhegy Hagyományőrző Íjász Egyesület )

Tiszaföldvár, 2023.05.28

Összes eredmény

 

Tradícionális íj kategória:

Veterán nő: 1. Markóné Babják Andrea

Veterán nő: 3. Aradi Ágnes

Senior férfi: 12. Ratkai János

 

***

 

34.

Suli Íjász Bajnokság 2022-2023 Országos Döntő

( KAstélydombi SE )

Budapest, 2023.05.27

Összes eredmény

 

Reflex íj kategória:

U13 gyerek nő: 4. Vetési Anna

U13 gyerek nő: 6. Oreskó Eliza

U18 kadet férfi: 7. Vetési Ábel

U18 kadet nő: 6. Kiss Szeréna

 

Tradícionális íj kategória:

U15 serdülő férfi: 2. Fodor Soma

 

***

 

33.

Sebestyén Ferenc II. Emlékveseny

( Örkényi SE )

Örkény, 2023.05.27

Összes eredmény

 

PBHB kategória:

Veterán férfi: 4. Csupor János

Veterán férfi: 6. Benedek Tamás

 

TRRB kategória:

Veterán férfi: 3. Gergics József

 

***

 

32.

Sólyompróbák 2023 IV forduló

( Fénypárducok )

Kiskunfélegyháza, 2023.05.21

Összes eredmény

 

Történelmi modern íj kategória:

Felnőtt nő: 8. Petrovics Prioska

Veterán férfi: 7. Földesi Ferenc

 

Vadász íj kategória:

Veterán férfi: 5. Kocsis János

 

***

 

31.

CEC 2023 második forduló, MALÉV kupa 2023

( Malév SC )

Budapest, 2023.05.20

Összes eredmény

 

Reflex kategória kategória:

50+ férfi: 1. Kókai János


***


30.

Nagyabonyi Íjászok IX Íjászpróbája

( Nagyabonyi Íjászok HSE )

Abony, 2023.05.20

Összes eredmény

 

Nádházi József érme és oklevele

 

Történelmi modern íj kategória:

Felnőtt férfi: 1. Nádházi József

Felnőtt férfi: 10. Gyarmati Róbert

 

***


29.

Észak-Magyarországi - Észak-Alföldi régió Suli Íjász Bajnokság

( Haza-Húzó Íjász SE)

Miskolc, 2023.05.14

Összes eredmény

 

Reflex íj kategória:

U13 gyerek nő: 2. Vetési Anna

U18 kadet férfi: 2. Vetési Ábel

 

 

***

 

 

28.

Tavaszi Íjásztalálkozó Hetényegyházán 2023

( Hetényegyházi ÍSZE )

Hetényegyháza, 2023.05.13

Összes eredmény

 

Kecskeméti csapat

 

Történelmi modern íj kategória:

Felnőtt nő: 15. Petrovics Piroska

Felnőtt férfi: 32. Ratkai János

Felnőtt férfi: 34. Varga Imre

Veterán nő: 4. Aradi Ágnes

Veterán férfi: 1. Csupor János

Veterán férfi: 2. Zubornyák György

 

Történelmi természetes íj kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

Veterán nő: 1. Markóné Babják Andrea

 

Vadászíj fa vesszővel kategória:

Felnőtt férfi: 7. Kocsis János László

 

Vadászíj karbon vesszővel kategória:

65+ férfi: 2. Gergics József

 

***


27.

Suli Íjász Bajnokság BP-PMR Kvalifikáció

( Kastélydombi SE )

Budapest, 2023.05.07

Összes eredmény

 

Reflex íj kategória:

U13 gyerek nő: 3. Vetési Anna

U13 gyerek nő: 4. Oreskó Eliza

U18 kadet férfi: 7. Vetési Ábel

U18 kadet nő: 6. Kiss Szeréna

 

Tradícionális íj kategória:

U15 serdülő férfi: 2. Fodor Soma

 

***


26.

3D GP I. és minősítő verseny

( Alisca Nyilai Íjász Egyesület )

Szekszárd, 2023.05.06

Összes eredmény

 

Födlesi Ferenc oklevele és érme

 

CRB kategória kategória:

Veterán férfi: 1. Födlesi Ferenc

 

***

 

25.

Sólyompróba 2. forduló

( Huszka József Hagyományőrző Egyesület )

Kiskunfélegyháza, 2023.04.30

Összes eredmény

 

Történelmi íj kategória:

Felnőtt férfi: 8. Gyarmati Róbert

 

***

 

24.

Martfűi 3D íjászverseny

( Triász Íjász Egyesület )

Martfű, 2023.04.30

Összes eredmény

 

CRB kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

***

 

23.

Sólyompróba 2. forduló

( Huszka József Hagyományőrző Egyesület )

Szeged, 2023.04.30

Összes eredmény

 

Történelmi íj modern anyagból kategória:

Felnőtt férfi: 8. Gyarmati Róbert

 

 

***

 

22.

3D Archery Grand Prix 2023 HDH-IAA

( Egyéb )

Szepesolaszi - Szlovákia, 2023.04.29

Összes eredmény

 

Gergics József 2. helyezett a dobogón

 

TRRB kategória:

Veterán férfi: 2. Gergics József

 

***

 

21.

Turulmező - Tavasz 2. forduló

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok Hagyományőrző Egyesület)

Fülöpháza, 2023.04.23

 

 

Tradícionális íj kategória:

felnőtt férfi 2.: 1. Száraz Dávid

Tiszteletreméltó úr 2.: 1. Pásztor Gyula

 

***

 

20.

VIII. Hírös Kupa I. forduló

( Kecskeméti ÍE )

Kecskemét, 2023.04.22

Összes eredmény

 

Történelmi modern anyagú íj kategória:

Ifjúsági férfi: 1. Varga Csanád

Felnőtt nő: 5. Petrovics Piroska

Felnőtt férfi: 3. Gál Ferenc

Felnőtt férfi: 4. Nádházi József

Felnőtt férfi: 12. Varga Imre

Felnőtt férfi: 20. Száraz Dávid

Felnőtt férfi: 22. Ratkai János

Veterán férfi: 1. Csupor János

Veterán férfi: 7. Pásztor Gyula

 

Történelmi természetes anyagú íj kategória:

Veterán nő: 1. Markóné Babják Andrea

Veterán férfi: 1. Benedek Tamás

 

Történelmi számszeríj kategória:

Felnőtt férfi: 1. Gyarmati Róbert

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadászíj fa vesszővel kategória:

Felnőtt férfi: 5. Kocsis János László

 

***

 

19.

MISZ-DAR Történelmi Versenysorozat 1. forduló

( Szittya Hagyományőrző ÍE )

Szeged, 2023.04.16

Összes eredmény

 

Földesi Ferenc és Zubornyák György oklevele

 

Történelmi íj kategória:

Senior férfi: 1. Zubornyák György

 

Történelmi számszeríj kategória:

Senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

***

 

18.

Pilisszántó 3D WA szabályok szerint

( Mindenki Egyért SE )

Pilisszántó, 2023.04.16

Összes eredmény

Gergics József 1. helyezett

 

TRRB kategória:

Veterán férfi: 1. Gergics József

 

 

***

 

17.

WA Pályaíjász Évadnyitó 2023

( Malév SC )

Budapest, 2023.04.15

Összes eredmény

 

Reflex kategória:

Master férfi: 1. Kókai János

 

 

***

 

16.

Hódítók Kupája-Nyílegyenesen!

( Nyílegyenesen ÍC )

Kunszentmiklós, 2023.04.09

 

Földesi Ferenc érme és oklevele

 

Történelmi hosszíjak és egyéb botíjak kategória:

Felnőtt férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

***

 

15.

3D Évadnyitó és minősítő verseny 2023

( Paksi CELŐKE )

Paks, 2023.04.01

Összes eredmény

Gergics József 2. helyezett Földesi Ferenc a dobogón

 

CRRB kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc


TRRB kategória:

Veterán férfi: 2. Gergics József

 

 

***

 

14.

IFAA Terep EB próbaverseny

( - )

Kóspallag, 2023.03.25

Összes eredmény

 

Gergics József aranyérme

 

BH(R) kategória:

Senior férfi: 1. Gergics József

 

 

***

 

 

13.

KLÍE-Kihívás

( Kerecsényi László ÍE )

Gyula, 2023.03.18

Összes eredmény

 

 

Történelmi modern íj kategória:

Veterán férfi: 7. Csupor János


Történelmi számszeríj kategória:

Felnőtt férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadászíj karbon vesszővel kategória:

Veterán férfi: 1. Gergics József

 

 

***

 

 

12.

Turulmező - Tavasz 1. forduló

(Rákosmenti Turul Szittya Íjászok Hagyományőrző Egyesület)

Fülöpháza, 2023.03.12

 

 

Tradícionális íj kategória:

felnőtt férfi 1.: 2. Száraz Dávid

Tiszteletreméltó úr 2.: 4. Pásztor Gyula

 

 

 

 

***

 

 

11.

Rácalmási 3D terem veseny

( Rácalmás SE )

Budapest, 2023.03.12

Összes eredmény

 

 

TRRB kategória:

veterán férfi: 5. Gergics József

 

 

 

 

***

 

 

10.

2023 WA Teremíjász Országos Bajnokság

( Kastélydombi SE )

Budapest, 2023.03.11

Összes eredmény

 

Kókai János a dobogón

 

 

Reflex kategória:

veterán férfi: 1. Kókai János

 

 

 

 

***

 

 

9.

Turul Koppány Íjászai HSE 49. Tűzmadár versenye

( Turul Koppány íHE )

Kiskunfélegyháza, 2023.02.26

Összes eredmény

 

A kecskeméti csapat

 

történelmi természetes alapanyagú íj kategória:

30-50 koroszt. férfi: 2. Gyarmati Róbert

50-65 koroszt. nő: 1. Markóné Babják Andrea

50-65 koroszt. férfi: 3. Földesi Ferenc

 

történelmi modern alapanyagú íj kategória:

50-65 koroszt. nő: 7. Aradi Ágnes

50-65 koroszt. férfi: 2. Zubornyák György

50-65 koroszt. férfi: 8. Csupor János

 

 

 

 

***

 


8.

Kastély Kupa BP-PMR WA OB kwalifikációs, Pályaíjász Minősítő verseny

( Kastélydombi SE )

Budapest, 2023.02.18

Összes eredmény

 

 

Reflex kategória:

mester férfi: 1. Kókai János


 

 

 

***

 

 

 

7.

IFAA Teremíjász Országos Bajnokság 2023

( - )

Budapest, 2023.02.12

Összes eredmény

 

Gergics József és Kókai János Földesi Ferenc érme

 

 

BH(R) kategória:

senior férfi: 1. Gergics József

 

FS(R) kategória:

veterán férfi: 1. Kókai János

 

HB kategória:

veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

 

 

 

***

 

 

6.

3D Teremíjász Országos Bajnokság 2023

( - )

Budapest, 2023.02.11

Összes eredmény

 

Földesi Ferenc és Tímea érmei

CRB kategória:

Veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 

PBHB kategória:

junior nő: 3. Földesi Tímea

veterán nő: 5. Markóné Babják Andrea

 

TRRB kategória:

veterán férfi: 6. Gergics József

 

 

 

 

***

 

5.

Történelmi Teremíjász Országos Bajnokság 2023

( - )

Budapest, 2023.02.10

Összes eredmény

 

A kecskeméti csapat

 

Történelmi természetes íj kategória:

ifjúsági nő: 1. Földesi Tímea

senior nő: 1. Markóné Babják Andrea

senior férfi: 2. Csákó Pál

Senior férfi: 1. Benedek Tamás


Történelmi modern íj kategória:

senior férfi: 4. Zubornyák György

senior férfi: 11. Csupor János


Történelmi hosszúíjak és egyéb botíjak kategória:

felnőtt férfi: 1. Nádházi József

 

Történelmi számszeríj kategória:

felnőtt férfi: 1. Gyarmati Róbert

senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadász íj kategória:

senior férfi: 2. Gergics József

 

 

 

 

***

 

4.

TEREP Teremíjász Országos Bajnokság 2023

( - )

Budapest, 2023.02.09

Összes eredmény

 

Földesi Ferenc és Tímea érmei

CRB kategória:

veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

PBHB U18 kategória:

kadet nő: 2. Földesi Tímea

 

 

 

 

***

 

3.

V. Arany Sólyom Történelmi Teremíjász verseny

( Füzesgyarmati Arany Sólyom HÍE )

Füzesgyarmat, 2023.01.28

Összes eredmény

 

A kecskeméti csapat találat számolás közben A kecskeméti csapat 4 db aranyérme

 

Történelmi (modern) kategória:

felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

 

Történelmi hosszúíjak és egyéb botíjak kategória:

felnőtt férfi: 1. Nádházi József

 

Történelmi számszeríj kategória:

felnőtt férfi: 1. Gyarmati Róbert

senior férfi: 1. Földesi Ferenc

 

Vadászíj fa vesszővel kategória:

felnőtt férfi: 11. Kocsis János

 

 

 

***

 

2.

Scorpion Winter Challenge 3D

( - )

Dunaújváros, 2023.01.15

Összes eredmény

 

Tradícionális íj kategória:

felnőtt nő: 10. Petrovics Piroska

felnőtt férfi: 1. Gál Ferenc

 

Modern longbow  kategória:

felnőtt férfi: 2. Kocsis János

 

 

***

 

 

1.

IFAA Minősítő verseny OB felkészítő

(Kastélydombi SE)

Budapest, 2023.01.08

Összes eredmény

 

BB(R) kategória:

veterán férfi: 3. Földesi Ferenc

 

BH(R) kategória:

senior férfi: 1. Gergics József

 

FS(R) kategória:

veterán férfi: 1. Kókai János

senior férfi: 1. Gergics József

 

HB kategória:

veterán férfi: 1. Földesi Ferenc

 


********************************

 













Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!