Bejelentés



STEFÁNI ATTILA SPEEDWAY RIDER
" A NYÍRSÉG EXPRESSZ "

MENÜ

Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.







Hírek
2016. Május. 03. 16.00

A MAI NAP A HONLAP ELÉRTE A 200.000. LÁTOGATOTTSÁGOT !!!

tovább >>


2013. Július. 03. 15.00

A MAI NAP A HONLAP ELÉRTE A 100.000. LÁTOGATOTTSÁGOT !!!

tovább >>


2011. Április. 01.

Friss hír : Új képeket raktam fel a képgalériára a " Vegyes képek 3 " albumba

tovább >>


2011. Március. 01.

Riport Stefáni Attilával....

tovább >>


2011. Január. 05.

FRISS HÍR : Megújult a Képgaléria és a Kupák - Serlegek oldal !

tovább >>


Új képek !!

Képgaléria : 2010.11.13. Debrecen nyílt nap

tovább >>


2010. November .09.

Új hír.........

tovább >>


2009 . Február . 01

Készítettem egy riportot Stefáni Attilával........

tovább >>



Futamtáblák


Elöl Stefáni Attila


STEFÁNI ATTILA PÁLYAFUTÁSA ALATT ELÉRT LEGJOBB FUTAM IDŐK :


Biztos, hogy volt még több olyan verseny Stefáni Attilának , ahol a legjobb futam időt Ő érte el, de a rendelkezésemre álló adatok - információk és futamtáblák alapján ezeket találtam.



1993. Augusztus. 28. Magyar Köztársaság Salakmotoros Egyéni Junior Kupa Debrecen

15. Futam : Stefáni - Molnár Gyula - Torkos 1:13:22


LENGYEL II. LIGA

1999-ben Stefáni Attila a II.ligás Lengyel Wanda Kraków színeiben indult

1999. Április. 05. Lengyel 2. Liga 1. Forduló. Kraków

Wanda Kraków - Ltz Sansot Lódz : 48 - 42

5. Futam : Attila Stefani - Jaroslaw Lukaszewski - Pawel Wlodarczyk - Rafal Haj 70,6

1999. Május. 23. Lengyel 2. Liga 8. Forduló. Ostrow

Iskra Ostrow Wlkp - Wanda Kraków : 59 - 31

6. Futam : Attila Stefani - Oleg Kurguskin - Tomasz Jedrzejak - Arkadiusz Zaremba 69,6

1999. Június. 20. Lengyel 2. Liga 12. Forduló. Kraków

Stal II Rzeszów - Wanda Kraków : 41 - 49

3. Futam : Attila Stefani - Sandor Tihanyi - Lukasz Zwiazko - Karol Baran 70,5

1999. Július. 18. Lengyel 2. Liga 16. Forduló. Kraków

Unia Tarnów - Wanda Kraków : 47 - 43

3. Futam : Attila Stefani - Georgi Petranow - Krzysztof Mikuta - Krzysztof Bober 70,1

1999. Szeptember. 12. Lengyel 2. Liga Opole

Tz Noban Opole - Wanda Kraków : 56 - 34

2. Futam : Stefani - Mróz - Zaremba - Derdzinski 73,00

1999. Szeptember. 26. Lengyel 2. Liga Kraków

Zks Krosno - Wanda Kraków : 58 - 32

10. Attila Stefani - Laszlo Szatmari - Wojciech Zurawski - B.Ciupak 73,2


1999. Május. 22. Magyar Köztársaság Salakmotoros Egyéni Felnőtt Bajnoksága Gyula

6. Futam : Stefáni - Tihanyi - Bencze - Hell 67:97

1999. Szeptember. 04. Magyar Köztársaság Salakmotoros Egyéni Felnőtt Bajnoksága 5. Forduló. Gyula

A-döntő : Stefáni - Nagy - Tihanyi - Szatmári 71:03

1999. Szeptember. 18. Magyar Köztársaság Salakmotoros Egyéni Felnőtt Bajnoksága 6. Forduló. Debrecen

1. Futam : Stefáni - Szatmári - Szegvári Gábor - Karczagi László 1:09:69

2000. Május. 27. Magyar Köztársaság Salakmotoros Egyéni Felnőtt Bajnoksága 2. Forduló. Debrecen

15. Futam : Stefáni - Adorján - Tihanyi - Szegvári Gábor /M.H./ 1:13:13

2000. Június. 19. Magyar Köztársaság Salakmotoros Egyéni Felnőtt Bajnoksága 3. Forduló. Gyula

10. Futam : Stefáni - Szegvári Gábor - Vida - Stefáni László 71:08

2000. Szeptember. 16. 75 Éves a Hajdú Volán Nemzetközi Meghívásos Hendikep Rendszerű Verseny Debrecen

Külön futam : Stefáni - Szatmári - Tihanyi - Marian Jirout - Nagy 1:11:08

2000. Szeptember. 30. Magyar Bajnoki Visszavágó - Egri Gyula Emlékverseny a Fékcentrum Kupáért Pénzdíjas Verseny Debrecen

Döntő futam : Stefáni - Adorján - Magosi - Fekete - Szegvári Gábor 1:11:90

2001. Augusztus. 20. Nemzetközi Meghívásos Egyéni Salakmotorverseny Debrecen Város Nagydíjáért Debrecen

Külön futam + Debrecen Kupáért : Stefáni Attila - Magosi Norbert - Szegvári Gábor - Tihanyi Sándor - Szatmári László 1:13:28

2002. Április.13. Magyar Köztársaság Salakmotoros Egyéni Felnőtt Bajnoksága 1. Forduló. Debrecen

6. Futam : Stefáni- Magosi - Kovács Zsolt - Vida 1:13:19

2002. Szeptember. 28. Magyar Köztársaság Salakmotoros Egyéni Felnőtt Bajnoksága 5. Forduló. Gyula

A-döntő : Stefáni- Szatmári - Magosi - Tihanyi 1:07:87

2004. Szeptember. 04. Magyar Köztársaság Nemzetközi Salakmotoros Csapatbajnokság Debrecen

16. Futam : Stefáni Attila - Jacek Krzyzaniak - Szegedi Máté - Matej Ferjan /B/ 1:13:05

2004. Október. 10. Magyar Köztársaság Salakmotoros Egyéni Felnőtt Bajnoksága 6. Forduló. Miskolc

5. Futam : Stefáni - Manuel Hauzinger - Bencze - Szegedi 1:12:10

2006. Augusztus. 20. Nemzetközi Meghívásos Egyéni Salakmotorverseny Debrecen Nagydíjáért Debrecen

Külön Futam / Az alapszakaszban az 5 legtöbb pontot elérő versenyző indult / : Stefáni Attila - Rafael Trojanowszki - Janusz Slaczka - Tihanyi Sándor - Magosi Norbert/M.H./ 1:11.20

2007. Április. 22. Lengyel II. Liga 1. Forduló. (Elhalasztott mérkőzés ) Miskolc

3. Futam : Stefáni - Bencze - Hadek (w)- Fuksa (T) 69:18 5:0 (11-6)


1992. ÁPRILIS. 09. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG EGYÉNI OB II. BAJNOKSÁG DEBRECEN
Forrás : Balla Lajos



Végeredmény :

1. Rőth Gábor (Debrecen) (3-3-3-3-3) 15 p.
2. Kovács Zoltán (Nyíregyháza) (3-3-3-3-2) 14 p.
3. Kovács I.Zsolt (Nyíregyháza) (3-2-2-3-3) 13 p.
4. Gyepes Barnabás (Gyula) (2-3-2-1-3) 11 p.
5. Csillik Róbert (Gyula) (3-2-1-3-2) 11 p.
6. Stefáni Attila (Nyíregyháza) (2-1-1-2-3) 9 Pont.
7. Melicher Gábor (Miskolc) (1-2-3-2-1) 9 p.
8. Bencze Zsolt (Miskolc) (2-3-0-1-2) 8 p.
9. Magosi Norbert (Debrecen) (2-1-1-2-1) 7 p.
10. Kovács II.Zsolt (Debrecen) (B-2-0-2-2) 6 p.
11. Molnár Gyula (Gyula) (- - 3-1-1) 5 p.
12. Szegvári Gábor (Debrecen) (1-1-2-0-0) 4 p.
13. Stefáni László (Nyíregyháza) (1-0-1-1-M.H.) 2 p.
14. Madura László (Nyíregyháza) (M.H.-1-2-0-0) 3 p.
15. Torkos Tamás (Miskolc) (1-0-0-0-0) 1 p.
16. Papp Tamás (Debrecen) (0-0-0-0-1) 1 p.

Futamról - futamra :

1. Rőth - Gyepes - Szegvári - Madura /M.H./
2. Kovács I.Zsolt - Bencze - Stefáni László - Molnár Gyula helyett Varga László
3. Kovács Zoltán - Stefáni - Melicher - Kovács II. Zsolt /B/
4. Csillik - Magosi - Torkos - Papp
5. Kovács Zoltán - Kovács I.Zsolt - Szegvári - Papp
6. Rőth - Csillik - Stefáni - Stefáni László
7. Gyepes - Melicher - Magosi - Molnár Gyula helyett Mózes János
8. Bencze - Kovács II.Zsolt - Madura - Torkos
9. Melicher - Szegvári - Stefáni László - Torkos
10. Rőth - Kovács I.Zsolt - Magosi - Kovács II.Zsolt
11. Kovács Zoltán - Gyepes - Csillik - Bencze
12. Molnár - Madura - Stefáni - Papp
13. Csillik - Kovács II.Zsolt - Molnár - Szegvári
14. Rőth - Melicher - Bencze - Papp
15. Kovács I.Zsolt - Stefáni - Gyepes - Torkos
16. Kovács Zoltán - Magosi - Stefáni László - Madura
17. Stefáni - Bencze - Magosi - Szegvári
18. Rőth - Kovács Zoltán - Molnár - Torkos
19. Gyepes - Kovács II.Zsolt - Papp - Stefáni László /M.H./
20. Kovács I.Zsolt - Csillik - Melicher - Madura

1992. ÁPRILIS. 12. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG EGYÉNI OB II. BAJNOKSÁG DEBRECEN
Forrás : Balla Lajos



Végeredmény :

1. Böszörményi Zsolt (Miskolc) (3-3-3-3-3) 15 p.
2. Kovács Attila (Nyíregyháza) (3-3-3-3-1) 13 p.
3. Rőth Gábor (Debrecen) (2-2-3-3-3) 13 p.
4. Bencze Zsolt (Miskolc) (3-3-3-2-2) 13 p.
5. Kovács Zsolt (Nyíregyháza) (2-2-2-2-2) 10 p.
6. Lakatos Sándor (Debrecen) (2-3-1-1-2) 9 p.
7. Hell Csaba (Szeged) (K-1-2-3-3) 9 p.
8. Csobán Csaba (Nyíregyháza) (3-2-2-M.H.-1) 8 p.
9. Csáki László (Debrecen) (1-1-1-1-3) 7 p.
10. Molnár Gyula (Szeged) (1-1-1-1-2) 6 p.
11. Magosi Norbert (Szeged) (1-2-B-2-0) 5 p.
12. Szabó Imre (Debrecen) (2-M.H.-0-2-0) 4 p.
13. Kenéz Szabolcs (Miskolc)(1-1-0-0-1) 3 p.
14. Stefáni Attila (Nyíregyháza) (K-0-2-0-1) 3 Pont.
15. Salánki Imre (Debrecen) (0-1-M.H.) 1 p.
16. Kovács II.Zsolt (Debrecen) (1-0) 1 p.
17. Böszörményi Zsolt (Miskolc) (0-0- - - -) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Böszörményi - Kovács Zsolt - Csáki - Szilágyi
2. Kovács Attila - Rőth- Magosi - Melicher
3. Bencze - Lakatos - Molnár - Hell/K/
4. Csobán - Szabó - Kenéz - Stefáni /K/ helyett Salánki
5. Bencze - Kovács Zsolt - Kenéz - Melicher
6. Böszörményi - Rőth - Hell - Stefáni
7. Kovács Attila - Csobán - Molnár - Szilágyi
8. Lakatos - Magosi - Stefáni - Szabó/M.H./
9. Rőth - Szabó - Kovács Zsolt - Szabó
10. Böszörményi - Csobán - Lakatos - Melicher/M.H./
11. Bencze - Stefáni - Szilágyi helyett Kovács II.Zsolt - Magosi/B/
12. Kovács Attila - Hell - Csáki - Kenéz
13. Kovács Attila - Kovács Zsolt - Lakatos - Stefáni
14. Böszörményi - Magosi - Molnár - Kenéz
15. Hell - Szabó - Szilágyi helyett Salánki - Melicher/M.H./
16. Rőth - Bencze - Csáki - Csobán/M.H./
17. Hell - Kovács Zsolt - Csobán - Magosi
18. Böszörményi - Bencze - Kovács Attila - Szabó
19. Rőth - Lakatos - Kenéz - Szilágyi helyett Kovács II. Zsolt
20. Csáki - Molnár - Stefáni - Melicher helyett Salánki/M.H./

1992. JÚLIUS. 19. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG EGYÉNI OB II. BAJNOKSÁG DEBRECEN
Forrás : Balla Lajos

Kék sapkában Stefáni Attila

Végeredmény :

1. Hell Csaba (Szeged) (3-3-3-3-3) 15 p.
2. Böszörményi Zsolt (Borsod Volán) (3-3-3-3-2) 14 p.
3. Kovács Attila (Nyíregyháza) (2-2-3-3-3) 13 p.
4. Lakatos Sándor (Hajdú Volán) (1-3-2-3-K) 9 p.
5. Kovács Zsolt (Nyíregyháza)(3-M.H.-3-2-1) 9 p.
6. Rőth Gábor (Hajdú Volán) (3-M.H.-2-2-2) 9 p.
7. Szabó Imre (Hajdú Volán) (2-1-1-2-3) 9 p.
8. Szilágyi András (Tisza Speedway) (2-3-0-0-3) 8 p.
9. Melicher Gábor (Borsod Volán) (0-2-2-1-1) 6 p.
10. Kovács II.Zsolt (Hajdú Volán) K-1-2-K-2) 5 p.
11. Magosi Norbert (Szeged) (1-1-0-2-1) 5 p.
12. Molnár Gyula (Szeged) (1-2-M.H.-0-2) 5 p.
13. Csobán Csaba (Nyíregyháza) (K-2-1-1-0) 4 p.
14. Kenéz Szabolcs (Borsod Volán) (2-0-1-1-0)4 p.
15. Torkos Tamás (Borsod Volán)(B-M.H.-K-1-1)2 p.
16. Stefáni Attila (Nyíregyháza) (0-0-0-0-M.H.) 0 Pont.

Tartalék :

17. Stefáni László (Nyíregyháza) (0-0) 0 p.
18. Karcagi László (Borsod Volán) (1-0) 1 p.

Futamról - futamra :

1. Rőth - Kenéz - Torkos/B/ - Csobán/K/
2. Kovács Zsolt - Szabó - Magosi - Kovács II.Zsolt/K/ helyett Stefáni László
3. Hell - Kovács Attila - Lakatos - Melicher
4. Böszörményi - Szilágyi - Molnár - Stefáni
5. Szilágyi - Melicher - Magosi - Kenéz
6. Hell - Csobán - Kovács II.Zsolt - Stefáni
7. Böszörményi - Kovács Attila - Szabó - Torkos/M.H./
8. Lakatos - Molnár - Rőth/M.H./ - Kovács Zsolt/M.H./
9. Kovács Attila - Kovács II.Zsolt - Kenéz - Molnár/M.H./
10. Böszörményi - Lakatos - Csobán - Magosi
11. Kovács Zsolt - Melicher - Torkos/K/ helyett Karcagi - Stefáni
12. Hell - Rőth - Szabó - Szilágyi
13. Lakatos - Szabó - Kenéz - Stefáni
14. Kovács Attila - Kovács Zsolt - Csobán - Szilágyi
15. Hell - Magosi - Torkos - Molnár
16. Böszörményi - Rőth - Melicher - Kovács II.Zsolt/K/ helyett Stefáni László
17. Hell - Böszörményi - Kovács Zsolt - Kenéz
18. Szabó - Molnár - Melicher - Csobán
19. Szilágyi - Kovács II. Zsolt - Torkos - Lakatos/K/ helyett Karcagi
20. Kovács Attila - Rőth - Magosi - Stefáni /M.H./

1992. SZEPTEMBER. 12. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG NYÍREGYHÁZA
Forrás : Balla Lajos

Jobbról a negyedik Stefáni Attila

Végeredmény :

1. Nagy Róbert (Hajdú Volán) (3-3-3-3-2) 14 p.
2. Kócsó Antal (Adorján Speedway)(3-3-3-2-3)14 p.
3. Hell Csaba (Gyula) (3-3-2-3-3) 14 p.
4. Petrikovics József (Hajdú Volán) (3-1-2-2-2) 10 p.
5. Adorján Zoltán (Adorján Speedway) (2-2-1-1-3) 9 p.
6. Kovács Zsolt (Nyíregyháza) (2-3-1-3-K) 9 p.
7. Böszörményi Zsolt (Miskolc) (1-2-2-2-1) 8 p.
8. Hajdú Zoltán (2-0-3-0-3) 8 p.
9. Bódi László (Hajdú Volán) (1-1-3-3-0) 8 p.
10. Csillik Róbert (2-2-2-1-K) 7 p.
11. Magosi Norbert (Adorján Speedway) (1-1-1-1-2) 6 p.
12. Bencze Zsolt (0-2-1-0-2) 5 p.
13. Stefáni Attila (Nyíregyháza) (0-1-0-2-1) 4 Pont.
14. Stefáni László (Nyíregyháza) (0-0-0-1-1) 2 p.
15. Kovács Attila (Nyíregyháza) 1-0-0-0-0) 1 p.

Futamról - futamra :

1. Kócsó -Adorján- Magosi - Stefáni László
2. Nagy - Kovács Zsolt - Bódi - Bencze
3. Petrikovics - Hajdú - Kovács Attila
4. Hell - Csillik - Böszörményi - Stefáni
5. Nagy - Böszörményi - Magosi
6. Hell - Adorján- Bódi - Hajdú
7. Kócsó - Bencze - Stefáni - Kovács Attila
8. Kovács Zsolt - Csillik - Petrikovics - Stefáni László
9. Bódi - Csillik - Magosi - Kovács Attila
10. Nagy - Petrikovics - Adorján - Stefáni
11. Kócsó - Hell - Kovács Zsolt
12. Hajdú - Böszörményi - Bencze - Stefáni László
13. Hell - Petrikovics - Magosi - Bencze
14. Kovács Zsolt - Böszörményi - Adorján - Kovács Attila
15. Kócsó - Csillik - Hajdú
16. Bódi - Stefáni - Stefáni László
17. Hajdú - Magosi - Stefáni - Kovács Zsolt /K/
18. Adorján - Bencze - Csillik /K/
19. Kócsó - Petrikovics - Böszörményi - Bódi
20. Hell - Nagy - Stefáni László - Kovács Attila

1992. SZEPTEMBER. 19. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI JUNIOR KUPA DEBRECEN
Forrás : Balla Lajos



Végeredmény :

1. Rőth Gábor (Hajdú Volán) (3-3-3-3-3) 15 p.
2. Magosi Norbert (Carbon Trans)(3-3-2-3-2) 13 p.
3. Melicher Gábor (Miskolc Volán)(2-2-3-3-3)13 p.
4. Szilágyi András (Tisza Speedway) (3-3-2-2-2) 12 p.
5. Kovács Zsolt (Nyíregyháza) (3-3-3-1-1) 11 p.
6. Kovács II. Zsolt (Hajdú Volán)(2-2-1-2-3)10 p.
7. Varga László (Nyíregyháza) (1-1-2-1-3) 8 p.
8. Madura László (Nyíregyháza) (0-2-1-3-2) 8 p.
9. Kenéz Szabolcs (Borsod Volán) (0-2-3-2-0) 7 p.
10. Stefáni Attila (Nyíregyháza) (1-M.H.-2-2-2) 7 Pont.
11. Karczagi László (Borsod Volán)(2-K-K-1-1)4 p.
12. Stefáni László (Nyíregyháza)(2-0-M.H.-1-0) 3 p.
13. Torkos Tamás (Borsod Volán) (B-1-1-0-1) 3 p.

Futamról - futamra :

1. Magosi - Melicher - Stefáni -Madura 1:15:03
2. Rőth - Kovács II. -Varga - Kenéz 1:17:07
3. Kovács - Karczagi - Torkos /B/ 1:16:03
4. Szilágyi - Stefáni László 1:17:07
5. Magosi - Kenéz 1:20:06
6. Szilágyi - Kovács II. - Stefáni /M.H./ - Karczagi /K/ 1:17:01
7. Kovács - Madura - Varga - Stefáni László 1:17:08
8. Rőth - Melicher - Torkos 1:13:02
9. Kovács - Magosi - Kovács II. 1:17:05
10. Kenéz - Stefáni - Torkos - Stefáni László /M.H./ 1:19:05
11. Rőth - Szilágyi - Madura 1:14:01
12. Melicher - Varga 1:16:02
13. Magosi - Szilágyi - Varga - Torkos 1:17:03
14. Rőth - Stefáni - Kovács 1:18:06
15. Madura - Kenéz -Karczagi 1:20:05 16. Melicher - Kovács II. - Stefáni László 1:17:01
17. Rőth - Magosi - Karczagi - Stefáni László 1:15:07
18. Varga - Stefáni 1:16:05
19. Kovács II. - Madura - Torkos 1:18:08
20. Melicher - Szilágyi - Kovács - Kenéz 1:16:03

1992. SZEPTEMBER. 26. DEBRECEN
Forrás : Balla Lajos

MAGYAR JUNIOR VÁLOGATOTT - DÉL - AFRIKAI VÁLOGATOTT : 81 - 38

MAGYAR JUNIOR VÁLOGATOTT : 81 PONT



1. Varga László (1-2-2-2-2) 9 p.
3. Rőth Gábor (2-3-2-3-3) 13 p.
5. Karczagi László (K-0-2-2-1) 5 p.
7. Kovács Attila (3-0-2-1-3) 9 p.
9. Kabai Sándor (3-3-B - - ) 6 p.
11. Szabó Imre (2-1-3-3-3) 12 p.
13. Stefáni Attila (1-1-3-2-2) 9 Pont.
15. Melicher Gábor (3-2-3-3-3) 14 p.
17. Torkos Tamás (1-0-1-1-1) 4 p.

Dél - Afrikai Válogatott : 38 Pont

2. Warren Maier (3-3-0-K-2) 8 p.
4. Richards Duke (0-2-0-B-B) 2 p.
6. Des Jones (B- nem indult ) 0 p.
8. Noddy Nodd (2-3-1-1-1) 7 p.
10. Jerry Martin (0-0-1-1-0) 2 p.
12. Ivan van Niekerk (1-B-) 1 p.
14. Karoly Lechky (2-2-3-3-2) 12 p.
16. Grant Folley (0-1-1-0) 2 p.
18. Erk Allen (1-0-2-0) 3 p.

Futamról - futamra :

1. Warren Maier - Rőth Gábor - Varga László - Richards Duke
2. Kovács Attila - Noddy Nodd - Karczagi László /K/ / Ebben a futamban Des Jones bukott és kulcscsont tőrést szenvedett , helyette a 17. Erk Allen indult /
3. Kabai Sándor - Szabó Imre - Ivan van Niekerk - Jerry Martin
4. Melicher Gábor - Karoly Lechky - Stefáni Attila - Grant Folley
5. Kabai Sándor - Varga László - Stefáni Attila - Karczagi László
6. Warren Maier - Karoly Lechky - Erk Allen - Jerry Martin
7. Rőth Gábor - Melicher Gábor - Szabó Imre - Kovács Attila
8. Noddy Nodd - Richards Duke - Grant Folley - Ivan van Niekerk /B/
9. Szabó Imre -Varga László - Grant Folley - Erk Allen
10. Melicher Gábor - Karczagi László - Torkos Tamás - Warren Maier
11. Karoly Lecky - Rőth Gábor - Noddy Nodd - Kabai Sándor /B/
12. Stefáni Attila - Kovács Attila - Jerry Martin - Richards Duke
13. Karoly Lechky - Varga László - Kovács Attila - Torkos Tamás
14. Szabó Imre - Stefáni Attila - Noddy Nodd - Warren Maier /K/
15. Rőth Gábor - Karczagi László - Jerry Martin - Grant Folley
16. Merlicher Gábor - Erk Allen - Torkos Tamás - Richards Duke
17. Melicher Gábor - Varga László - Noddy Nodd - Jerry Martin
18. Kovács Attila - Warren Maier - Torkos Tamás
19. Rőth Gábor - Stefáni Attila - Torkos Tamás - Erk Allen
20. Szabó Imre - Karoly Lechky - Karczagi László - Richards Duke /B/

Egyéni végeredmény :

1. Melicher Gábor 14 p.
2. Rőth Gábor 13 p.
3. Szabó Imre 12 p.
4. Karoly Lechky 12 p.
5. Varga László 9 p.
6. Stefáni Attila 9 Pont.
7. Kovács Attila 9 p.
8. Noddy Nodd 8 p.
9. Warren Maier 8 p.
10. Kabai Sándor 6 p.
11. Karczagi László 5 p.
12. Torkos Tamás 4 p.
13. Erk Allen 3 p.
14. Richards Duke 2 p.
15. Jerry Martin 2 p.
16. Grant Folley 2 p.

1993. AUGUSZTUS. 28. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI JUNIOR KUPA DEBRECEN
Forrás : Balla Lajos



Végeredmény :

1. Bencze Zsolt (Miskolc) (3-3-3-2-3) 14 p.
2. Stefáni Attila (Nyíregyháza) (2-3-2-3-3) 13 Pont.
3. Kovács Zsolt (Nyíregyháza) (2-2-3-3-3) 13 p.
4. Melicher Gábor (Miskolc) (3-3-2-3-2) 13 p.
5. Szegvári Gábor ()Debrecen) (3-2-3-2-2) 12 p.
6. Madura László (Nyíregyháza) (2-1-3-1-1) 8 p.
7. Molnár Gyula (Gyula) (M.H.-2-2-2-2) 8 p.
8. Karczagi László (Miskolc) (B-3-1-3-0) 7 p.
9. Varga László (Nyíregyháza) (3-1-0-1-2) 7 p.
10. Torkos Tamás (Miskolc) (1-1-1-1-3) 7 p.
11. Szász György (Gyula) (1-2-2-0-1) 6 p.
12. Papp Tamás (Debrecen) (2-0-0-2-1) 5 p.
13. Molnár Ariel (Miskolc) (0-0-1-1-M.H.) 2 p.
14. Stefáni László (Nyíregyháza)(K - Tovább nem indult)0 p.

Futamról - futamra :

1. Bencze - Kovács - Torkos - Karczagi /B/ 1:13:54
2. Varga - Madura - Stefáni László /K/ 1:14:43
3. Szegvári - Stefáni - Szász - Molnár Ariel 1:14:32
4. Melicher - Papp - Molnár Gyula /M.H./ 1:14:20
5. Karczagi - Szász
1:15:10 6. Stefáni - Kovács - Varga - Papp 1:13:88
7. Melicher - Szegvári - Torkos 1:14:12
8. Bencze - Molnár Gyula - Madura - Molnár Ariel 1:13:66
9. Szegvári - Molnár Gyula - Karczagi - Varga 1:14:02
10. Kovács - Melicher - Molnár Ariel 1:13:30
11. Madura - Szász - Torkos - Papp 1:14:03
12. Bencze - Stefáni 1:13:77
13. Karczagi - Papp - Molnár Ariel 1:14:21
14. Kovács - Szegvári - Madura 1:13:77
15. Stefáni - Molnár Gyula - Torkos 1:13:22
16. Melicher - Bencze - Varga - Szász 1:14:10
17. Stefáni - Melicher - Madura - Karczagi 1:13:78
18. Kovács - Molnár Gyula - Szász 1:14:22
19. Torkos - Varga - Molnár Ariel /M.H. 1:14:02 /
20. Bencze - Szegvári - Papp 1:13:98

1993. SZEPTEMBER. 11. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS SUPER I EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG GYULA
Forrás : Balla Lajos



Végeredmény :

1. Nagy Róbert (Debrecen) (3-3-2-3-3) 14 p.
2. Kócsó Antal (Adorján Speedway)(3-3-3-0-3)12 p.
3. Böszörményi Zsolt (Miskolc) (2-3-3-1-3) 12 p.
4. Hajdú Zoltán (Miskolc) (1-2-3-3-2) 11 p.
5. Petrikovics József (Debrecen) (1-2-3-3-0) 9 p.
6. Adorján Zoltán (Adorján Speedway) (3-3-1-2-0) 9 p.
7. Csillik Róbert (Gyula) (2-2-1-2-1) 8 p.
8. Bódi László (Debrecen) (0-1-2-3-1) 7 p.
9. Hell Csaba (Gyula) (3-1-1-B-2) 7 p.
10. Kovács Zsolt (Nyíregyháza) (1-2-2-1-0) 6 p.
11. Bencze Zsolt (Miskolc) (M.H.-0-0-2-3) 5 p.
12. Magosi Norbert (Adorján Speedway (2-0-M.H.-1-2)5 p.
13. Kovács Zoltán (Nyíregyháza) (2-1-2-M.H.- -) 5 p.
14. Stefáni Attila (Nyíregyháza) (0-1-0-2-1) 4 Pont.
15. Melicher Gábor (Miskolc) (0-B-1-1-2) 4 p.
16. Stefáni László (Nyíregyháza) (1-0-0-0-0) 1 p.

Futamról - futamra :

1. Kócsó - Magosi - Stefáni László - Bencze /M.H./
2. Nagy - Csillik - Kovács Zsolt - Stefáni
3. Adorján - Kovács Zoltán - Hajdú - Bódi
4. Hell - Böszörményi - Petrikovics - Melicher
5. Adorján- Csillik - Hell - Magosi
6. Nagy - Petrikovics - Bódi - Bencze
7. Böszörményi - Hajdú - Stefáni - Stefáni László
8. Kócsó - Kovács Zsolt - Kovács Zoltán - Melicher /B/
9. Hajdú - Nagy - Melicher - Magosi /M.H./
10. Böszörményi - Kovács Zoltán - Csillik - Bencze
11. Petrikovics - Kovács Zsolt - Adorján - Stefáni László
12. Kócsó - Bódi - Hell - Stefáni
13. Petrikovics - Stefáni - Magosi - Kovács Zoltán /M.H./
14. Hajdú - Bencze - Kovács Zsolt - Hell /B/
15. Bódi - Csillik - Melicher - Stefáni László
16. Nagy - Adorján - Böszörményi - Kócsó
17. Böszörményi - Magosi - Bódi - Kovács Zsolt
18. Bencze - Melicher - Stefáni - Adorján /B/
19. Nagy - Hell - Kovács Zoltán helyett Molnár Gyula - Stefáni László
20. Kócsó - Hajdú - Csillik - Petrikovics

1993. SZEPTEMBER. 12. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG NYÍREGYHÁZA
Forrás: Speedwayinfo.hu.


A kép bal oldalán Stefáni Attila

Végeredmény :

1. Kocsó Antal (3-3-3-2-3) 14+3 p.
2. Hell Csaba (3-3-2-3-3) 14+2 p.
3. Nagy Róbert (3-3-3-3-2) 14+1 p.
4. Kovács Zsolt (2-3-1-3-M.H.) 9 p.
5. Petrikovics József (3-1-2-2-1) 9 p.
6. Adorján Zoltán (2-2-1-1-3) 9 p.
7. Böszörményi Zsolt (1-2-2-2-2) 9 p.
8. Hajdú Zoltán (2-0-3-0-3) 8 p.
9. Bódi László (1-1-3-3-0) 8 p.
10. Csillik Róbert (2-2-2-1-M.H.) 7 p.
11. Magosi Norbert (1-1-1-1-2) 6 p.
12. Bencze Zsolt (0-2-1-0-2) 5 p.
13. Stefáni Attila (0-1-0-2-1) 4 Pont.
14. Stefáni László (0-0-0-1-1) 2 p.
15. Kovács Attila (1-0-0-0-0) 1 p.
/ 9-es rajt számmal nem volt induló /

Futamról - futamra :

1. Kocsó - Adorján - Magosi - Stefáni László
2. Nagy - Kovács Zsolt - Bódi - Bencze
3. Petrikovics - Hajdú - Kovács Attila
4. Hell - Csillik - Böszörményi - Stefáni
5. Nagy - Hajdú - Magosi
6. Hell - Adorján - Bódi - Hajdú
7. Kocsó -Bencze - Stefáni - Kovács Attila
8. Kovács Zsolt - Csillik - Petrikovics - Stefáni László
9. Bódi - Csillik - Magosi - Kovács Attila
10. Nagy - Petrikovics - Adorján - Stefáni
11. Kocsó - Hell - Kovács Zsolt
12. Hajdú - Böszörményi - Bencze - Stefáni László
13. Hell - Petrikovics - Magosi - Bencze
14. Kovács Zsolt - Böszörményi - Adorján - Kovács Attila
15. Nagy - Kocsó - Csillik - Hajdú
16. Bódi - Stefáni - Stefáni László
17. Hajdú - Magosi - Stefáni - Kovács Zsolt/M.H./
18. Adorján - Bencze - Csillik/M.H./
19. Kocsó - Böszörményi - Petrikovics - Bódi
20. Hell - Nagy - Stefáni László - Kovács Attila

Külön futam az 1-2-3. helyért :

Kocsó Antal - Hell Csaba - Nagy Róbert

1994. AUGUSZTUS. 20. NEMZETKÖZI EGYÉNI MEGHÍVÁSOS SALAKMOTORVERSENY DEBRECEN VÁROS NAGYDÍJÁÉRT DEBRECEN
Forrás : Balla Lajos

Végeredmény :

Érdekesség, hogy ezen a versenyen Stefáni Attila Dél - Afrikai színekben indult.



1. Hell Csaba (H) (3-2-2-3-3) 13+3 p.
2. Bódi László (H) (3-3-3-2-2) 13+2 p.
3. Hajdú Zoltán (H) (3-3-3-3-0) 12+3 p.
4. Csillik Róbert (H) (3-2-3-3-1) 12+2 p.
5. Andi Bössner (A) (K-3-2-3-3) 11 p.
6. Magosi Norbert (H) (2-2-3-M.H.-2) 9 p.
7. Franz Leitner (A) (2-1-1-2-3) 9 p.
8. Zlatkó Krznovic (Cro) (0-3-2-2-K) 7 p.
9. Ljubomir Batelke (Cs) (2-0-2-2-1) 7 p.
10. Pawel Karnas (Cs) (1-1-1-0-3) 6 p.
11. Stefáni Attila (Dél Afrika) (0-2-1-1-2) 6 Pont.
12. Helmat Lerchner (A) ( 1-0-1-1-2) 5 p.
13. Heric Schatzer (A) (2-1- - - 1) 4 p.
14. Richard Wolf (Cs) ( 1-1-0-1-1) 4 p.
15. Szegvári Gábor (H) (1-0-0-M.H.- -) 1 p.
16. Krunoszlav Zganec (Cro) (0-0-0-0-K) 0 p.

Tartalékok :

17. Nemes Tibor (H) (0-0-0)
18. Fekete Sándor (H) (1-1)

Futamról - futamra :

1. Csillik - Magosi - Helmut Lerchner - Stefáni
2. Bódi - Franz Leitner - Pawel Karnas - Zlatkó Krznovic
3. Hell - Heric Schatzer - Richard Wolf - Andi Bössner/K/
4. Hajdú - Ljubomir Batelke - Szegvári - Krunoszlav Zganec
5. Bódi - Magosi - Richard Wolf - Krunoszlav Zganec
6. Hajdú - Hell - Pawel Karnas - Helmut Lerchner
7. Andi Bössner - Stefáni - Franz Leitner - Ljubomir Batelke
8. Zlatkó Krznovic - Csillik - Heric Schatzer - Szegvári
9. Magosi - Andi Bössner - Pawel Karnas - Szegvári
10. Bódi - Ljubomir Batelke - Helmut Lercner - Heric Schatzer helyett Nemes
11. Hajdú - Zlatkó Krznovic - Stefáni - Richard Wolf
12. Csillik - Hell - Franz Leitner - Krunoszlav Zganec
13. Hajdú - Franz Leitner - Heric Schatzer helyett Fekete - Magosi/M.H./
14. Andi Bössner - Zlatkó Krznovic - Helmut Lerchner - Krunoszlav Zganec
15. Hell - Bódi - Stefáni - Szegvári/M.H./
16. Csillik - Ljubomir Batelke - Richard Wolf - Pawel Karnas
17. Hell - Magosi - Ljubomir Batelke - Zlatkó Krznovic/K/
18. Franz Leitner - Richard Wolf - Szegvári helyett Nemes
19. Pawel Karnas - Stefáni - Heric Schatzer - Krunoszlav Zganec /K/
20. Andi Bössner - Bódi - Csillik - Hajdú

Külön futam a 3. helyért :

Hajdú Zoltán - Csillik Róbert

Külön futam az 1-2. helyért :

Hell Csaba - Bódi László

1998. MÁJUS. 01. NEMZETKÖZI EGYÉNI MEGHÍVÁSOS SALAKMOTORVERSENY DEBRECEN
Forrás: Balla Lajos



Végeredmény :

1. Adorján Zoltán (H) (3-3-3-3-3) 15 p.
2. Nagy Róbert (H) (2-2-3-3-3) 13+3 p.
3. Magosi Norbert (H) (3-3-2-3-2) 13+2 p.
4. Tihanyi Sándor (H) (3-3-2-2-3) 13+1 p.
5. Fekete Sándor (H) (1-3-3-3-1) 11 p.
6. Adrian Rymel (Cs) (2-1-2-2-2) 9 p.
7. Richard Wolff (Cs) (0-2-2-2-3) 9 p.
8. Ciernak Hiroslaw (Pl) (3-2-3-0-0) 8 p.
9. Lecky Károly (A) (2-2-1-1-2) 8 p.
10. Haj Rafal (Pl) (1-1-1-1-2) 6 p.
11. Golenya János (H) ( 2-0-0-1-1) 4 p.
12. Szegvári Gábor (H) (1-0-1-2-0) 4 p.
13. Nemes Tibor (H) (1-0-0-1-1) 3 p.
14. Stefáni Attila (H) (0-1-1-0-1) 3 Pont.
15. Pikó István (H) (0-1-0-0-0) 1 p.
16. Josef Fasching (A) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Magosi -Lecky Károly - Haj Rafal - Stefáni
2. Tihanyi - Nagy - Magosi - Richard Wolff
3. Adorján - Adrian Rymel - Szegvári - Josef Fasching
4. Ciernak Hiroslaw - Golenya - Nemes - Pikó
5. Fekete - Lecky Károly - Pikó - Josef Fasching
6. Tihanyi - Ciernak Hiroslaw - Haj Rafal - Szegvári
7. Adorján - Nagy - Stefáni - Golenya
8. Magosi - Richard Wolff - Adrian Rymel - Nemes
9. Adorján - Tihanyi - Lechky Károly - Nemes
10. Fekete - Adrian Rymel - Haj Rafal - Golenya
11. Ciernak Hiroslaw - Richard Wolff - Stefáni - Josef Fasching
12. Nagy - Magosi - Szegvári - Pikó
13. Nagy - Adrian Rymel - Leckhy Károly - Ciernak Hiroslaw
14. Adorján - Rishard Wolff - Haj Rafal - Pikó
15. Fekete - Szegvári - Nemes - Stefáni
16. Magosi - Tihanyi - Golenya - Josef Fasching
17. Richard Wolff - Leckhy Károly - Golenya - Szegvári
18. Nagy - Haj Rafal - Nemes - Josef Fasching
19. Tihanyi - Adrian Rymel - Stefáni - Pikó
20. Adorján - Magosi - Fekete - Ciernak Hiroslaw

Külön futam a 2.-3. helyért :

Nagy - Magosi - Tihanyi

1998. AUGUSZTUS. 20. NEMZETKÖZI EGYÉNI MEGHÍVÁSOS SALAKMOTORVERSENY DEBRECEN VÁROS NAGYDÍJÁÉRT DEBRECEN
Forrás: Balla Lajos



Végeredmény :

1. Adorján Zoltán (H) (3-3-3-3-3) 15 p.
2. Matej Ferjan (Slo) (2-3-3-3-3) 14 p.
3. Nagy Róbert (H) (3-2-3-3-2) 13 p.
4. Michael Makowsky (Cz) (3-2-2-2-3) 12 p.
5. Lecky Károly (A) (2-3-2-1-3) 11 p.
6. Izak Santej (Slo) (0-3-1-2-2) 8 p.
7. Szatmári László (H) (2-1-2-2-1) 8 p.
8. Bódi László (H) (3-1-3-0-0) 8 p.
9. Golenya János (H) (1-0-1-3-2) 7 p.
10. Martin Peterca (Slo) (0-2-2-1-2) 7 p.
11. Andreas Bössner (A) (1-1-1-1-1) 5 p.
12. Stefáni Attila (H) (1-2-1-B-1) 5 Pont.
13. Josef Koran (Slo) (2-0-K-2-0) 4 p.
14. Radek Smoloi (CZ) (0-1-0-1-1) 3 p.
15. Thomas Stadler (A) (1-0-0-0-0) 1 p.
16. Stefan Bachhuber (D) (0-0-0-0-0) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Michael Makowsky - Szatmári - Stefáni - Iazak Santej
2. Nagy - Lecky Károly - Andreas Bössner - Martin Peterca
3. Bódi - Josef Koran - Thomas Stadler - Stefan Bachhuber
4. Adorján - Matej Ferjan - Golenya - Radek Smolik
5. Matej Ferjan - Nagy - Szatmári - Josef Koran
6. Adorján - Michael Makowsky - Izak Santej - Thomas Stadler
7. Izak Santej - Martin Peterca - Bódi - Golenya
8. Lecky Károly - Stefáni - Radek Smolik - Stefan Bachhuber
9. Bódi - Szatmári - Andreas Bössner - Radek Smolik
10. Nagy - Michael Makowsky - Golenya - Stefan Bachhuber
11. Adorján - Josef Koran - Izak Santej - Josef Koran /K/
12. Matej Ferjan - Martin Peterca - Stefáni - Thomas Stadler
13. Adforján - Szatmári - Martin Peterca - Stefan Bachhuber
14. Matej Ferjan - Michael Makowsky - Lecky Károly - Bódi
15. Nagy - Izak Santej - Radek Smolik - Thomas Stadler
16. Golenya - Josef Koran - Andreas Bössner - Stefáni /B/
17. Lecky Károly - Golenya - Szatmári - Thomas Stadler
18. Michael Makowsky - Martin Peterca - Radek Smolik - Josef Koran
19. Matej Ferjan - Izak Santej - Andreas Bössner - Stefan Bachhuber
20. Adorján - Nagy - Stefáni - Bódi

Külön futam :

Adorján - Nagy - Matej Ferjan - Michael Makowsky

1998. SZEPTEMBER. 27. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 5. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás: Sebők János

Piros sapkában Stefáni Attila

1. Nagy Róbert (3-3-1-3-3) 13 p. az A döntőben az 1. hely
2. Stefáni Attila (3-1-3-2-3) 12 Pont. az A döntőben a 2. hely
3. Tihanyi Sándor(2-3-3-3-2) 13 p. az A döntőben a 3. hely
4. Bencze Zsolt(3-2-3-0-1) 9 p. az A döntőben a 4. hely
5. Fekete Sándor(0-2-2-1-3) 8 p. a B döntőben az 1. hely
6. Szatmári László(2-3-1-2-1) 9 p. a B döntőben a 2.hely
7. Golenya János(0-0-2-3-2) 7 p. a B döntőben a 3. hely
8. Szabó Imre(2-1-1-1-2) 7 p. a B döntőben a 4. hely
9. Magosi Norbert(1-1-2-0-0) 4 p. a C döntőben az 1.hely
10. Kerékgyártó(1-2-0-2-0) 5 p. a C döntőben a 2.hely
11. Mészáros László(0-0-0-0-0) 0 p. a C döntőben a 3. hely
12. Vida Szabolcs(1-0-0-1-0) 2 p. a C döntőben a 4. hely

Futamról - futamra :

1. Nagy - Tihanyi - Magosi - Golenya 1:10:97
2. Bencze - Szabó - Vida - Fekete 1:12:32
3. Stefáni - Szatmári - Kerékgyártó - Mészáros 1:11:97
4. Tihanyi - Kerékgyártó - Szabó - Mészáros 1:11:00
5. Nagy - Fekete - Stefáni - Vida 1:10:57
6. Szatmári - Bencze - Magosi - Golenya 1:12:72
7. Tihanyi - Fekete - Nagy - Kerékgyártó 1:12:66
8. Stefáni - Golenya - Szabó - Vida 1:12:60
9. Bencze - Magosi - Szatmári - Mészáros 1:13:40
10. Tihanyi - Stefáni - Fekete - Bencze 1:13:52
11. Golenya - Kerékgyártó - Vida - Magosi 1:15:28
12. Nagy - Szatmári - Szabó - Mészáros 1:12:25
13. Stefáni - Tihanyi - Szatmári- Vida 1:11:02
14. Fekete - Golenya - Bencze - Kerékgyártó 1:13:98

C-döntő : Magosi - Kerékgyártó - Mészáros - Vida 1:17:10
B-döntő : Fekete - Szatmári - Golenya - Szabó 1:16:20
A-döntő : Nagy - Stefáni - Tihanyi - Bencze 1:12:50

VISSZATEKINTŐ AZ 1998. ÉVI MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁGRA
Forrás: Salakszórók



MÁJUS. 30. 1. FORDULÓ. DEBRECEN

C-döntő: Stefáni - Frecskó - Karcagi
B-döntő: Bódi - Bencze - Szegvári Gábor - Szatmári
A-döntő: Adorján - Nagy - Tihanyi - Fekete

Végeredmény :

1. Adorján Zoltán (Adorján Team)
2. Nagy Róbert (Simon/Wolf Sc)
3. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc)
4. Fekete Sándor (Hajdú Volán Sc)
5. Bódi László (Hajdú Volán Sc)
6. Bencze Zsolt (Miskolc Speedway Club)
7. Szegvári Gábor (Hajdú Volán Sc)
8. Szatmári László (Borsod Volán Sc)
9. Stefáni Attila (Nyíregyházi Speedway Club)
10. Frecskó Sándor (Borsod Volán Sc)
11. Karcagi László (Borsod Volán Sc)

JÚNIUS. 01. 2. FORDULÓ. MISKOLC

C-döntő: Karcagi - Bencze - Frecskó(bukott)
B-döntő: Fekete - Stefáni - Szegvári Gábor - Bódi(bukott)
A-döntő: Adorján - Nagy - Tihanyi - Szatmári

Végeredmény :

1. Adorján Zoltán (Adorján Team)
2. Nagy Róbert (Simon/Wolf Sc)
3. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc)
4. Szatmári László (Borsod Volán Sc)
5. Fekete Sándor (Hajdú Volán Sc)
6. Stefáni Attila (Nyíregyházi Speedway Club)
7. Szegvári Gábor (Hajdú Volán Sc)
8. Bódi László (Hajdú Volán Sc)
9. Karcagi László (Borsod Volán Sc)
10. Bencze Zsolt (Miskolci Speedway Club)
11. Frecskó Sándor (Borsod Volán Sc)
12. Magosi Norbert (Hajdú Volán Sc)

JÚLIUS. 11. 3. FORDULÓ. GYULA

C-döntő: Szatmári - Frecskó - Bencze - Szegvári Gábor
B-döntő: Magosi - Fekete - Stefáni - Karcagi
A-döntő: Adorján - Tihanyi - Nagy - Bódi(kiállt)

Végeredmény :

1. Adorján Zoltán (Adorján Team)
2. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc)
3. Nagy Róbert (Simon/Wolf Sc)
4. Bódi László (Hajdú Volán Sc)
5. Magosi Norbert (Hajdú Volán Sc)
6. Fekete Sándor (Gyulai Speedway Club)
7. Stefáni Attila (Nyíregyházi Speedway Club)
8. Karcagi László (Borsod Volán Sc)
9. Szatmári László (Borsod Volán Sc)
10. Frecskó Sándor (Borsod Volán Sc)
11. Bencze Zsolt (Miskolci Speedway Club)
12. Szegvári Gábor (Hajdú Volán Sc)

SZEPTEMBER. 26. 4. FORDULÓ. MISKOLC

C-döntő: Szatmári - Szabó - Karcagi - Vida
B-döntő: Magosi - Golenya - Stefáni - Szegvári Gábor
A-döntő: Nagy - Fekete - Tihanyi - Bencze

Végeredmény :

1. Nagy Róbert (Simon/Wolf Sc)
2. Fekete Sándor (Gyulai Speedway Club)
3. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc)
4. Bencze Zsolt (Miskolci Speedway Club)
5. Magosi Norbert (Gyulai Speedway Club)
6. Golenya János (Simon/Wolf Sc)
7. Stefáni Attila (Nyíregyházi Speedway Club)
8. Szegvári Gábor (Hajdú Volán Sc)
9. Szatmári László (Borsod Volán Sc)
10. Szabó Imre (Hajdú Volán Sc)
11. Karcagi László (Borsod Volán Sc)
12. Vida Szabolcs (Hajdú Volán Sc)

SZEPTEMBER. 27. 5. FORDULÓ. DEBRECEN

C-döntő: Magosi - Kerékgyártó - Mészáros - Vida
B-döntő: Fekete - Szatmári - Golenya - Szabó
A-döntő: Nagy - Stefáni - Tihanyi - Bencze

Végeredmény :

1. Nagy Róbert (Simon/Wolf Sc)
2. Stefáni Attila (Nyíregyházi Speedway Club)
3. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc)
4. Bencze Zsolt (Miskolci Speedway Club)
5. Fekete Sándor (Gyulai Speedway Club)
6. Szatmári László (Borsod Volán Sc)
7. Golenya János (Simon/Wolf Sc)
8. Szabó Imre (Hajdú Volán Sc)
9. Magosi Norbert (Gyulai Speedway Club)
10. Kerékgyártó László (Hajdú Volán Sc)
11. Mészáros László (Gyulai Speedway Club)
12. Vida Szabolcs (Hajdú Volán Sc)

OKTÓBER. 10. 6. FORDULÓ. GYULA

C-döntő: Karcagi - Frecskó - Szegvári Gábor - Golenya(Nem állt starthoz)
B-döntő: Tihanyi - Szatmári - Bencze - Bódi
A-döntő: Nagy- Stefáni - Magosi - Fekete(B)

Végeredmény :

1. Nagy Róbert (Simon/Wolf Sc)
2. Stefáni Attila (Nyíregyházi Speedway Club)
3. Magosi Norbert (Gyulai Speedway Club)
4. Fekete Sándor (Gyulai Speedway Club)
5. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc)
6. Szatmári László (Borsod Volán Sc)
7. Bencze Zsolt (Miskolci Speedway Club)
8. Bódi László (Hajdú Volán Sc)
9. Karcagi László (Borsod Volán Sc)
10. Frecskó László (Borsod Volán Sc)
11. Szegvári Gábor (Hajdú Volán Sc)
12. Golenya János (Simon /Wolf Sc)

1998. Évi Magyar Köztársaság Salakmotoros Egyéni Felnőtt Bajnokság végeredménye

1. Nagy Róbert (Simon/Wolf Sc) 91 p.
2. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc) 71 p.
3. Fekete Sándor (Gyulai Speedway Club) 59 p.
4. Adorján Zoltán (Adorján Team) 51 p.
5. Stefáni Attila (Nyíregyházi Speedway Club) 51 Pont.
6. Bencze Zsolt (Miskolci Speedway Club) 38 p.
7. Szatmári László (Borsod Volán Sc) 37 p.
8. Magosi Norbert (Gyulai Speedway Club) 35 p.
9. Bódi László (Hajdú Volán Sc) 29 p.
10. Szegvári Gábor (Hajdú Volán Sc) 20 p.
11. Karcagi László (Borsod Volán Sc) 17 p.
12. Golenya János (Simon/Wolf Sc) 14 p.
13. Frecskó Sándor (Borsod Volán Sc) 11 p.
14. Szabó Imre (Hajdú Volán Sc) 8 p.
15. Kerékgyártó László (Hajdú Volán Sc) 3 p.
16. Mészáros László (Gyulai Speedway Club) 2 p.
17. Vida Szabolcs (Hajdú Volán Sc) 2 p.

1999. ÁPRILIS. 05. LENGYEL 2. LIGA 1. FORDULÓ. KRAKÓW
Forrás : Frank Weiher

WANDA KRAKÓW - LTZ SANSOT LÓDZ : 48 - 42

WANDA KRAKÓW : 48 PONT



9. Dariusz Rachwalik (3-3-3-3-3) 15 p.
10. Miroslaw Korbel (1-2-1-0-2) 6 p.
11. Nikolaj Kokin (3-2-2-3-2) 12 p.
12. Miroslaw Daniszewski (2-1-1-0-0) 4 p.
13. Attila Stefani (2-3-2-1-2) 10 Pont.
14. Pawel Wlodarczyk (0-1-0-0-0) 1 p.

Ltz Sansot Lódz : 42 Pont

1. Ronnie Correy (2-3-3-FX-3-1) 12 p.
2. Piotr Rembas (T-R- - 2-3) 5 p.
3. Jaroslaw Lukaszewski (R-2-2-2-3) 9 p.
4. Krzysztof Fliegert (1 - - F) 1 p.
5. Marek Hucko (3-0- - 1-1) 5 p.
6. Marcin Ryczek (1-1-3-2-1-F) 8 p.
7. Rafal Haj (0-1-1) 2 p.

Futamról - futamra :

1. Dariusz Rachwalik - Ronnie Correy - Miroslaw Korbel - Piotr Rembas /T/ 72,6
2. Nikolaj Kokin - Miroslaw Daniszewski - Krzysztof Fliegert - Jaroslaw Lukaszewski /R/ 72,3
3. Marek Hucko - Attila Stefani - Marcin Ryczek - Pawel Wlodarczyk 72,0
4. Ronnie Correy - Nikolaj Kokin - Miroslaw Daniszewski - Piotr Rembas 71,2
5. Attila Stefani - Jaroslaw Lukaszewski - Pawel Wlodarczyk - Rafal Haj 70,6
6. Dariusz Rachwalik - Miroslaw Korbel - Marcin Ryczek - Marek Hucko 72,9
7. Ronnie Correy - Attila Stefani - Rafal Haj - Pawel Wlodarczyk 71,8
8. Dariusz Rachwalik - Jaroslaw Lukaszewski - Miroslaw Korbel - Krzysztof Fliegert /F/ 72,8
9. Marcin Ryczek - Nikolaj Kokin - Miroslaw Daniszewski - Ronnie Correy /FX/ 71,3
10. Ronnie Correy - Marcin Ryczek - Attila Stefani - Miroslaw Korbel 71,6
11. Nikolaj Kokin - Jaroslaw Lukaszewski - Marcin Ryczek - Pawel Wlodarczyk 72,5
12. Dariusz Rachwalik - Piotr Rembas - Marek Husko - Miroslaw Daniszewski 73,8
13. Piotr Rembas - Miroslaw Korbel - Rafal Haj - Pawel Wlodarczyk 72,9
14. Jaroslaw Lukaszewski - Attila Stefani - Marek Hucko - Miroslaw Daniszewski 72,5
15. Dariusz Rachwalik - Nikolaj Kokin - Ronnie Correy - Marcin Ryczek /F/ 73,0

1999. ÁPRILIS. 10. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ. MISKOLC
Forrás: Balla Lajos

Elöl Stefáni Attila

Végeredmény :

1. Adorján Zoltán (Adorján Speedway) (3-3-3-3-3) 15 p. az A döntőben a 1. hely
2. Nagy Róbert (Gyula) (3-3-3-1-2) 12 p. az A döntőben a 2. hely
3. Fekete Sándor (Adorján Speedway) (2-0-3-2-2) 9 p. az A döntőben a 3. hely
4. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf) (3-3-2-2-3) 13 p. az A döntőben a 4. hely
5. Bencze Zsolt (Miskolc) (1-2-2-1-1) 7 p. a B döntőben az 1. hely
6. Bódi László (Debrecen) (2-1-1-2-B) 6 p. a B döntőben a 2. hely
7. Szatmári László (Debrecen) (2-2-0-3-B) 7 p. a B döntőben a 3. hely
8. Karczagi László (Miskolc) (0-1-2-1-2) 6 p. a B döntőben a 4. hely
9. Stefáni Attila (Nyíregyháza) (0-1-K-0-3) 4 Pont. a C döntőben az 1. hely
10. Szegvári Gábor (Debrecen) (1-0-1-3-0) 5 p. a C döntőben a 2. hely
11. Magosi Norbert (Gyula) (1-2-B- Nem indult tovább) 3 p.
12. Golenya János (Simon/Wolf) (B-M.H.-M.H.- Nem indult tovább) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Adorján - Szatmári - Bencze - Stefáni
2. Tihanyi - Bódi - Magosi - Golenya /B/
3. Nagy - Fekete - Szegvári - Karczagi
4. Nagy - Bencze - Karczagi - Golenya /M.H./
5. Tihanyi - Szatmári - Bódi - Szegvári
6. Adorján - Magosi - Stefáni - Fekete
7. Nagy - Bencze - Bódi - Szatmári
8. Adorján - Tihanyi - Szegvári - Golenya /M.H./
9. Fekete - Karczagi - Stefáni /K/ - Magosi /B/
10. Szegvári - Bódi - Bencze
11. Adorján - Tihanyi - Nagy - Stefáni
12. Szatmári - Fekete - Karczagi
13. Tihanyi - Fekete - Bencze
14. Adorján - Karczagi - Bódi /B/
15. Stefáni - Nagy Szatmári /B/

C-döntő : Stefáni - Szegvári
B-döntő : Bencze - Bódi - Szatmári - Karczagi
A-döntő : Adorján - Nagy - Fekete - Tihanyi

1999. ÁPRILIS. 18. EGYÉNI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ DIEDENBERGEN
Forrás: Salakszórók



1. Dryml - Berge - Nagy - Brhel
2. Stefáni- Sustersic - Schatzer - Goret
3. Ondrasik - Bencze - Darkin - Franchetti
4. Shaikhulin - Pingel - Mell - Tadiello
5. Stefáni - Berge - Shaikhulin - Darkin
6. Sustersic - Tadiello - Dryml - Franchetti
7. Brhel - Mell - Bencze - Schatner
8. Nagy - Ondrasik - Pingel - Goret
9. Sustersic - Berge - Pingel - L.Dryml/Bencze helyett/
10. Ondrasik - Stefáni- Dryml - Mell
11. Darkin - Brhel - Tadiello - Goret
12. Nagy - Shaikhulin - Franchetti - Schatzer
13. Ondrasik - Berge - Tadiello - Schatzer
14. Shaikhulin - Dryml - Goret - A.Dryml/Bencze helyett/
15. Pingel - Brhel - Stefáni- Franchetti
16. Darkin - Nagy - Susternic - Mell
17. Berge - Mell - Franchetti - Goret
18. Dryml - Pingel - Darkin - Schatzer
19. Brhel - Ondrasik - Sustersic - Shaikhulin
20. Nagy - Stefáni- Tadiello -A.Dryml/Bencze helyett/

21.Különfutam a 3.helyért:

Stefáni - Berge

Végeredmény - Továbbjutók:

1. Pavel Ondrasik (Cseh) 13 p.
2. Nagy Róbert (Hun) 12 p.
3. Stefáni Attila (Hun)11+3 Pont.
4. Philippe Berge (Francia) 11+2 p.
5. Bohumil Brhel (Cseh) 10 p.
6. Tomas Sustersic (Szlovén) 10 p.
7. Ales Dryml (Cseh) 10 p.

Tartalék : Eduard Shaikulin (Orosz) 9 p.

1999. MÁJUS. 01. NEMZETKÖZI MEGHÍVÁSOS EGYÉNI SALAKMOTORVERSENY DEBRECEN
Forrás: Salakszórók


Kék sapkában Stefáni Attila

1. Golenya - Latosinszkíj - Bódi - Miotello
2. Stefáni - Miotello - Szatmári - Boriszenko
3. Alfonso - Szegvári Gábor - Franc Hausinger - Forgac
4. Nagy - Lechky - Karcagi - Bencze/Kizárva/
5. Szatmári - Bencze - Golenya - Forgac
6. Nagy - Latosinszkíj - Szegvári Gábor - Boriszenko
7. Alfonso - Lechky - Visvader - Miotello
8. Stefáni - Bódi - Karcagi - Franc Hausinger
9. Alfonso - Golenya - Karcagi - Boriszenko
10. Szatmári - Latosinszkíj - Lechky - Franc Hausinger
11. Stefáni - Nagy - Miotello - Forgac
12. Bódi - Visvader - Bencze - Szegvári Gábor
13. Nagy - Golenya - Visvader - Franc Hausinger
14. Stefáni - Alfonso - Bencze - Latosinszkíj
15. Szatmári - Karcagi - Miotello - Szabó/Szegvári Gábor helyett/
16. Lechky - Bódi - Boriszenko - Forgac
17. Stefáni - Lechky - Karcagi - Golenya
18. Visvader - Karcagi - Latosinszkíj - Kerékgyártó/Forgac helyett/
19. Bencze - Boriszenko - Miotello - Franc Hausinger
20. Nagy - Alfonso - Szatmári - Bódi

Végeredmény :

1. Stefáni Attila 15 Pont.
2. Nagy Róbert 14 p.
3. Stefano Alfonso (Olasz) 13 p.
4. Szatmári László 11 p.
5. Lechky Karl (Szlovén) 10 p.
6. Vladimir Visvader (Szlovák) 9 p.
7. Golenya János 8 p.
8. Bódi László 8 p.
9. Bencze Zsolt 7 p.
10. Aleksandr Latosinszkíj (Ukrán) 7 p.
11. Karcagi László 7 p.
12. Szegvári Gábor 4 p.
13. Igor Boriszenko (Ukrán) 3 p.
14. Christian Miotello (Olasz) 3 p.
15. Franc Hausinger (Osztrák) 1 p.
16. Gaspar Forgac (Szlovák) 0 p.

1999. MÁJUS. 03. LENGYEL 2. LIGA 5. FORDULÓ. KRAKÓW
Forrás : Frank Weiher

SLASK SWIETOCHLOWICE - WANDA KRAKÓW : 52 - 38

Slask Sweitochlowicw : 52 Pont

1. R.Franczyszyn (0- - R-3-3) 6 p.
2. Adrian Rymel (1-2-2-2-3) 10+2 p.
3. Izak Santej (2-3-1-3-0) 9+1 p.
4. Krzysztof Bas (1-2-2-0-1) 6+1 p.
5. Zenon Kasprzak (T-3-3-3-3-3) 15 p.
6. Jacek Folkert
7. B. Niziol (2-1-0-2-1) 6+1 p.

WANDA KRAKÓW : 38 PONT



9. Dariusz Rachwalik (3-FX-3-R-R) 6 p.
10. Remigiusz Wronkowski (2-2-0-2-1) 7+2 p.
11. Nikolaj Kokin (3-R-1-R-2) 6+1 p.
12. Arkadiusz Zaremba (R-1-2- - 2) 5 p.
13. Attila Stefani (3-1-3-1-1-2) 11+1 Pont.
14. Pawel Wlodarczyk (1-0-1-1-0) 3 p.
15. Dariusz Grudnaik

Futamról - futamra :

1. Dariusz Rachwalik - Remigiusz Wronkowski - Adrian Rymel - R. Franczyszyn 70,4
2. Nikolaj Kokin - Izak Santej - Krzysztof Bas - Arkadiusz Zaremba 71,5
3. Attila Stefani - B.Niziol - Pawel Wlodarczyk - Zenon Kasprzak 71,2
4. Zenon Kasprzak - Adrian Rymel - Arkadiusz Zaremba - Nikolaj Kokin 70,7
5. Izak Santej - Krzysztof Bas - Attila Stefani - Pawel Wlodarczyk 72,1
6. Zenon Kasprzak - Remigiusz Wronkowski - B.Niziol - Dariusz Rachwalik 73,3
7. Attila Stefani - Adrian Rymel - Pawel Wlodarczyk - R.Franczyszyn 70,8
8. Dariusz Rachwalik - Krzysztof Bas - Izak Santej - Remigiusz Wronkowski 73,2
9. Zenon Kasprzak - Arkadiusz Zaremba - Nikolaj Kokin - B.Niziol 73,8
10. R. Franczyszyn - Remigiusz Wronkowski - Attila Stefani - Krzysztof Bas 73,5
11. Izak Santej - B.Niziol - Pawel Wlodarczyk - Nikolaj Kokin 74,4
12. Zenon Kasprzak - Adrian Rymel - Attila Stefani - Dariusz Rachwalik 73,5
13. R. Franczyszyn - Arkadiusz Zaremba - B.Niziol - Pawel Wlodarczyk 74,0
14. Adrian Rymel - Nikolaj Kokin - Krzysztof Bas - Dariusz Rachwalik 73,6
15. Zenon Kasprzak - Attila Stefani - Remigiusz Wronkowski - Izak Santej 72,4

1999. MÁJUS. 09. LENGYEL 2. LIGA 6. FORDULÓ. KRAKÓW
Forrás : Frank Weiher

WANDA KRAKÓW - KOLEJARZ RAWICZ : 41 - 49

WANDA KRAKÓW : 41 PONT



9. Remigiusz Wronkowski (1-0-2-1-0) 4+1 p.
10. Attila Stefani (2-2-R-2-2) 8 Pont.
11. Dariusz Rachwalik (1-3-3-2-FX) 9 p.
12. Nikolaj Kokin (3-0-2-3-1) 9+1 p.
13. Miroslaw Krobel (3-1-2-1-R) 7+1 p.
14. Krzysztof Bober (1-0-1-FX-2) 4 p.

Kolerajz Rawicz : 49 Pont

1. Piotr Dym (3-1-3-0-1) 8+1 p.
2. R.Kral (0-2-0-0-3) 5 p.
3. Tomasz Kruk (0-2-1-3-3) 9+1 p.
4. Pavel Ondrasik (2-3-3-3-2) 13+1 p.
5. Krzysztof Okupski (2-3-1-2-3) 11 p.
6. Bartosz Stanek (0-1-0) 1 p.
7. Rafal Jelowiecki (1-1) 2 p.

Futamról - futamra :

1. Piotr Dym - Attila Stefani - Remigiusz Wronkowski - R. Kral 73,4
2. Nikolaj Kokin - Pavel Ondrasik - Dariusz Rachwalik - Tomasz Kruk 73,1
3. Miroslaw Krobel - Krzysztof Okupski - Krzysztof Bober - Bartosz Stanek 74,4
4. Dariusz Rachwalik - R.Kral - Piotr Dym - Nikolaj Kokin 74,1
5. Pavel Ondrasik - Tomasz Kruk - Miroszlaw Korbel - Krzysztof Bober 74,2
6. Krzysztof Okupski - Attila Stefani - Bartosz Stanek - Remigiusz Wronkowski 73,8
7. Piotr Dym - Miroslaw Korbel - Krzysztof Bober - R.Kral 74,2
8. Pavel Ondrasik - Remigiusz Wronkowski - Tomasz Kruk - Attila Stefani /R/ 74,3
9. Dariusz Rachwalik - Nikolaj Kokin - Krzysztof Okupski - Bartosz Stanek 73,9
10. Pavel Ondrasik - Attila Stefani - Miroslaw Korbel - Piotr Dym 73,2
11. Tomasz Kruk - Dariusz Rachwalik - Rafal Jelowiecki - Krzysztof Bober /FX/ 74,8
12. Nikolaj Kokin - Krzysztof Okupski - Remigiusz Wronkowski - R.Kral 74,3
13. R.Kral - Krzysztof Bober - Rafal Jelowiecki - Remigiusz Wronkowski 75,6
14. Tomasz Kruk - Attila Stefani - Piotr Dym - Miroslaw Korbel /R/ 74,2
15. Krzysztof Okupski - Pavel Ondrasik - Nikolaj Kokin - Dariusz Rachwalik 74,8

1999. MÁJUS. 22. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG GYULA
Forrás: Sebők János



1. Tihanyi Sándor (2-2-2-3) 9 p. az A döntőben az 1. hely
2. Stefáni Attila (1-3-3-2) 9 Pont. az A döntőben a 2. hely
3. Nagy Róbert (3-3-3-2) 11 p. az A döntőben a 3. hely
4. Adorján Zoltán (3-3-3-3) 12 p. az A döntőben a 4. hely
5. Szatmári László (0-2-2-3) 7 p. a B döntőben az 1. hely
6. Bódi László (3-1-1-2) 7 p. a B döntőben a 2. hely
7. Fekete Sándor (2-2-2-1) 7 p. a B döntőben a 3. hely
8. Bencze Zsolt (1-1-1-1) 4 p. a B döntőben a 4. hely
9. Karczagi László (0-1-0-1) 2 p. a C döntőben az 1. hely
10. Hell Csaba (1-0-0-0) 1 p. a C döntőben a 2. hely
11. Golenya János (0-0-0-0) 0 p. a C döntőben a 3. hely
12. Szegvári Gábor (2-0-1-0) 3 p. a C döntőben a 4. hely

Futamról - futamra :

1. Bódi - Tihanyi - Stefáni- Szatmári 70:41
2. Adorján - Fekete - Bencze - Karczagi László 68:94
3. Nagy - Szegvári Gábor - Hell - Golenya 70:15
4. Nagy - Fekete - Bódi - Golenya 69:38
5. Adorján - Szatmári - Karczagi László - Szegvári Gábor 70:31
6. Stefáni - Tihanyi - Bencze - Hell 67:97
7. Adorján - Szatmári - Bódi - Golenya 69:31
8. Stefáni - Fekete - Szegvári Gábor - Karczagi László 69:81
9. Nagy - Tihanyi - Bencze - Hell 68:32
10. Adorján - Bódi - Bencze - Szegvári Gábor 70:06
11. Tihanyi - Stefáni - Karczagi László - Golenya 69:43
12. Szatmári - Nagy - Fekete - Hell 70:56

C-Döntő : Karczagi László - Hell - Golenya - Szegvári Gábor 70:12
B-Döntő : Szatmári - Bódi - Fekete - Bencze 69:88
A-Döntő : Tihanyi - Stefáni- Nagy - Adorján 69:98

1999. SPEEDWAY WORLD TEAM CUP : POOLE ENGLAND

I. Great Britain : 53 Pont

Chris Louis 15 p.
Joe Screen 14 p.
Mark Loram 12 p.
Carl Stonehewer 7 p.
Scott Nicholls 5 p.

II. Denmark : 45 Pont

Hans Nielsen 14 p.
Jesper B. Jensen 14 p.
Brian Karger 9 p.
John Jörgensen 8 p.

III. Germany : 30 Pont

Robert Barth 14 p.
Gerd Riss 8 p.
Mathias Kröger 3 p.
Joachim Kugelmann 3 p.
Robbie Kessler 2 p.

IV. HUNGARY : 16 PONT



Sandor Tihanyi 5 p.
Attila Stefani 5 Pont.
Zoltan Adorjan 4 p.
Robert Nagy 2 p.

1999. MÁJUS. 23. LENGYEL 2. LIGA 8. FORDULÓ. OSTROW
Forrás : Frank Weiher

ISKRA OSTROW WLKP - WANDA KRAKÓW : 59 - 31

Iskra Ostrow Wlkp : 59 Pont

1. Sergej Darkin (3-2-3-3-3) 14+1 p.
2. Arkadiusz Matuszak (1- - 1-2-2) 6+1 p.
3. Marek Latosi (3-2-2-3-3) 14 p.
4. Piotr Kociemba (1-2-1-1) 5 p.
5. Oleg Kurguskin (3-2-3-3-2) 13+1 p.
6. Karol Malecha (0 - - - 1-1) 2 p.
7. Tomasz Jedrzejak (3-1-1-R) 5 p.

WANDA KRAKÓW : 31 PONT



9. Attila Stefani ( 2-3-3-2-1-F) 11 Pont
10. Arkadiusz Zaremba (R-0- - 0-3) 3 p.
11. Nikolaj Kokin (R-0-0- - 2-2) 4 p.
12. Miroslaw Korbel (2-1-0-0-1) 4 p.
13. Dariusz Rachwalik (2-1-2-2-1) 8 p.
14. Krzytof Bober (1-R-0-X-X) 1+1 p.

Futamról - futamra :

1. Sergej Darkin - Attila Stefani - Arkadiusz Matuszak - Arkadiusz Zaremba /R/ 70,3
2. Marek Latosi - Miroslaw Korbel - Piotr Kociemba - Nikolaj Kokin /R/ 71,2
3. Oleg Kurguskin - Dariusz Racrwalik - Krzysztof Bober - Karol Malecha 71,2
4. Tomasz Jedrzejak - Sergej Darkin - Miroszlaw Korbel - Nikolaj Kokin 71,2
5. Marek Latosi - Piotr Kociemba - Dariusz Racrwalik - Krzysztof Bober /R/ 72,4
6. Attila Stefani - Oleg Kurguskin - Tomasz Jedrzejak - Arkadiusz Zaremba 69,6
7. Sergej Darkin - Dariusz Racrwalik - Arkadiusz Matuszak - Krzysztof Bober 70,4
8. Attila Stefani - Marek Latosi - Piotr Kociemba - Nikolaj Kokin 70,0
9. Oleg Kurguskin - Attila Stefani - Tomasz Jedrzejak - Miroszlaw Korbel 71,7
10. Sergej Darkin - Dariusz Racrwalik - Piotr Kociemba - Arkadiusz Zaremba 71,1
11. Marek Latosi - Nikolaj Kokin - Karol Malecha - Krzysztof Bober 72,3
12. Oleg Kurguskin - Arkadiusz Matuszak - Attila Stefani - Miroslaw Korbel 72,5
13. Arkadiusz Zaremba - Arkadiusz Matuszak - Karol Malecha - Krzysztof Bober 74,3
14. Marek Latosi - Nikolaj Kokin - Miroslaw Korbel - Tomasz Jedrzejak 72,8
15. Sergej Darkin - Oleg Kurguskin - Dariusz Rachwalik - Attila Stefani /F/ 82,0

1999. MÁJUS. 30. LENGYEL 2. LIGA 9. FORDULÓ. CZESTOCHOWA
Forrás : Frank Weiher

WANDA KRAKÓW - WLOKNIARZ-MALMA CZESTOCHOWA : 39 - 51

WANDA KRAKÓW : 39 PONT

1. Miroslaw Korbel (R-2-1-1-3) 7+1 p.
2. Arkadiusz Zaremba (1-0- - 0-2) 3+1 p.
3. Dariusz Rachwalik (0-2-2-2-1) 7 p.
4. Remigiusz Wronkowski (1-1-1-2-1) 6+1 p.
5. Attila Stefani (2-3-2-3-1-0) 11 Pont.
6. Krzysztof Bober (0-2-2-1-0) 5+2 p.
7. Dariusz Grudniak

Wlokniarz-Malma Czestochowa : 51 Pont

9. Mariusz Staszewski (3-F-3-2-3) 11+1 p.
10. Dariusz Fijalkowski (2-1-FX) 3+1 p.
11. Artur Pietrzyk (3-3-1-3-2) 12+1 p.
12. Robert Mikolajczak (2-1-R-3-2) 8+2 p.
13. Slawomir Drabik (3-3-3-3-3) 15 p.
14. Marcel Malinski (1-0- - FX-1) 2 p.
15. Maciej Kierzkowski (0-R) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Mariusz Staszewski - Dariusz Rachwalik - Arkadiusz Zaremba - Miroslaw Korbel/R/ 69,19
2. Artur Pietrzyk - Robert Mikolajczak - Remigiusz Wronkowski - Remigiusz Wronkowski 68,43
3. Slawomir Drabik - Attila Stefani - Marcel Malinski - Krzysztof Bober 67,29
4. Artur Pietrzyk - Miroslaw Korbel - Robert Mikolajczak - Arkadiusz Zaremba 69,38
5. Slawomir Drabik - Dariusz Rachwalik - Remigiusz Wronkowski - Marcel Malinski 69,41
6. Attila Stefani - Krzysztof Bober - Dariusz Fijalkowski - Mariusz Staszewski/F/ 68,48
7. Slawomir Drabik - Attila Stefani - Miroslaw Korbel - Maciej Kierzkowski 68,91
8. Mariusz Staszewski - Dariusz Rachwalik - Remigiusz Wronkowski - Dariusz Fijalkowski/FX/ 68,01
9. Attila Stefani - Krzysztof Bober - Artur Pietrzyk - Robert Mikolajczak /R/ 69,29
10. Slawomir Drabik - Remigiusz Wronkowski - Miroslaw Korbel - Maciej Kierzkowski/R/ 69,80
11. Artur Pietrzyk - Dariusz Rachwalik - Krzysztof Bober -Marcel Malinski/FX/ 69,39
12. Robert Mikolajczak - Mariusz Staszewski - Attila Stefani - Arkadiusz Zaremba 69,31
13. Miroslaw Korbel - Arkadiusz Zaremba - Marcel Malinski 71,24
14. Mariusz Staszewski - Robert Mikolajczak - Remigiusz Wronkowski - Krzysztof Bober 69,27
15. Slawomir Drabik - Artur Pietrzyk - Dariusz Rachwalik - Attila Stefani 69,49

1999. JÚNIUS. 06. LENGYEL 2. LIGA 10. FORDULÓ. KRAKÓW
Forrás : Frank Weiher

RKM ENERGO INWEST RYBNIK - WANDA KRAKÓW : 65 - 24

RKM Energo Inwest Rybnik : 65 Pont

1. Eugeniusz Skupein (3-2-3-3-2) 13+2 p.
2. Wojciech Wegrzyn (1-3- - 2-3) 9+1 p.
3. Tomas Topinka (2-3-3-3-2) 13+2 p.
4. Ales Dryml (3-2-FX-F-3) 8+1 p.
5. Adam Pawliczek (3-3-3-3-3) 15 p.
6. Piotr Padowski (1-2-2- - 1) 6 p.
7. Roman Chromik (1-0) 1 p.

WANDA KRAKÓW : 24 PONT



9. Miroslaw Korbel (2-0-R-R-2) 4 p.
10. Arkadiusz Zaremba (0-1-2- - 0) 3 p.
11. Dariusz Rachwalik (R- - 0-2-0) 3 p.
12. Remigiusz Wronkowski (1-1-0-1-1) 4 p.
13. Attila Stefani (2-1-2-1-1-1) 8 Pont.
14. Krzysztof Bober (0-R-X-2-1-0) 3+1 p.

Futamról - futamra :

1. Eugeniusz Skupein - Miroslaw Korbel - Wojciech Wegrzyn - Arkadiusz Zaremba 72,3
2. Ales Dryml - Tomas Topinka - Remigiusz Wronkowski - Dariusz Rachwalik /R/ 72,5
3. Adam Pawliczek - Attila Stefani - Piotr Padowski - Krzysztof Bober 72,4
4. Wojciech Wegrzyn - Eugeniusz Skupein - Remigiusz Wronkowski - Dariusz Rachwalik 72,4
5. Tomas Topinka - Ales Dryml - Attila Stefani - Krzysztof Bober /R/ 73,6
6. Adam Pawliczek - Piotr Padowski - Arkadiusz Zaremba - Miroslaw Korbel 72,4
7. Eugeniusz Skupein - Attila Stefani - Roman Chromik - Krzysztof Bober /X/ 73,3
8. Tomas Topinka - Arkadiusz Zaremba - Ales Dryml /FX/ - Miroslaw Korbel /R/ 73,8
9. Adam Pawliczek - Piotr Padowski - Attila Stefani - Remigiusz Wronkowski 73,4
10. Eugeniusz Skupein - Krzysztof Bober - Attila Stefani - Ales Dryml /F/ 75,0
11. Tomas Topinka - Dariusz Rachwalik - Krzysztof Bober - Roman Chromik 74,1
12. Adam Pawliczek - Wojciech Wegrzyn - Remigiusz Wronkowski - Miroslaw Korbel /R/ 73,8
13. Ales Dryml - Miroslaw Korbel - Piotr Padowski - Dariusz Rachwalik 73,4
14. Wojciech Wegrzyn - Eugeniusz Skupein - Remigiusz Wronkowski - Krzysztof Bober 74,6
15. Adam Pawliczek - Tomas Topinka - Attila Stefani - Arkadiusz Zaremba 73,5

1999. JÚNIUS. 13. EGYÉNI VILÁGBAJNOKI KÖZÉPDÖNTŐ BROKSTEDT/D/
Forrás:Salakszórók 1999.II.évfolyam 3.szám.



1. Stefáni - Wolff - Ondrasik - Adorján
2. Nagy - Makovsky - Dryml - Kröger
3. Berge - Barth - Sawina - Flis
4. Kurguski - Topinka - Brhel - Sustersic
5. Sawina - Dryml - Kurguskin - Adorján
6. Nagy - Berge - Wolff - Sustersic
7. Barth - Makovsky - Brhel - Ondrasik
8. Topinka - Stefáni- Flis - Kröger
9. Barth - Nagy - Topinka - Adorján
10. Wolf - Flis - Brhel - Dryml
11. Sawina - Ondrasik - Kröger - Sustersic
12. Berge - Makovsky - Stefáni - Kurguskin
13. Flis - Makovsky - Adorján - Sustersic
14. Barth - Wolff - Kurguskin - Kröger
15. Dryml - Topinka - Berge - Ondrasik
16. Sawina - Brhel - Nagy - Stefáni
17. Brhel - Kröger - Berge - Adorján
18. Topinka - Sawina - Makovsky - Wolff
19. Ondrasik - Kurguskin - Nagy - Fils
20. Stefáni- Barth - Dryml - Sustersic

Végeredmény - Továbbjutók :

1. Robert Barth (Német) 13 p.
2. Robert Sawina (Lengyel) 12 p.
3. Tomas Topinka (Cseh) 11 p.
4. Nagy Róbert (Hun) 10 p.
5. Phillipe Berge (Francia) 10 p.
6. Stefáni Attila (Hun) 9 Pont.
7. Michal Makovsky (Cseh) 9 p.
8. Bohumil Brhel (Cseh) 8+3 p.

Tartalék : Richard Wolff (Cseh) 8+2 p.

1999. JÚNIUS. 20. LENGYEL 2. LIGA 12. FORDULÓ. KRAKÓW
Forrás : Frank Weiher

STAL II RZESZÓW - WANDA KRAKÓW : 41 - 49

Stal II Rzeszów : 41 Pont

1. Janusz Stachyra (0-0-3-0-3) 6 p.
2. Laszlo Bodi (3-1-1-1-1) 7 p.
3. Rafal Wilk (3-3-3-2-2-3) 16 p.
4. Piotr Domin (0-0- - - 0) 0 p.
5. Sandor Tihanyi (2-1-0-2-3-0) 8 p.
6. Karol Baran (0-0-1-1-2) 4 p.
7. Slawomir Czirnak

WANDA KRAKÓW : 41 PONT


Fehér sapkában Stefáni Attila

9. Dariusz Rachwalik (1-3-1-2-0) 7+2 p.
10. Remigiusz Wronkowski (2-2-2-1-2) 9+1 p.
11. Nikolaj Kokin (1-2-3-3-2) 11+2 p.
12. Arkadiusz Zaremba (2-2-FX-0-3) 7 p.
13. Attila Stefani (3-2-2-3-1) 11+1 Pont.
14. Dariusz Grudniak
15. Lukasz Zwiazko (1-1-0-0-1) 3+1 p.

Futamról - Futamra :

1. Laszlo Bodi - Remigiusz Wronkowski - Dariusz Rachwalik - Janusz Stachyra 71,0
2. Rafal Wilk - Arkadiusz Zaremba - Nikolaj Kokin - Piotr Domin 71,3
3. Attila Stefani - Sandor Tihanyi - Lukasz Zwiazko - Karol Baran 70,5
4. Arkadiusz Zaremba - Nikolaj Kokin - Laszlo Bodi - Janusz Stachyra 71,8
5. Rafal Wilk - Attila Stefani - Lukasz Zwiazko - Piotr Domin 71,3
6. Dariusz Rachwalik - Remigiusz Wronkowski - Sandor Tihanyi - Karol Baran 72,4
7. Janusz Stachyra - Attila Stefani - Laszlo Bodi - Lukasz Zwiazko 71,9
8. Rafal Wilk - Remigiusz Wronkowski - Dariusz Rachwalik - Sandor Tihanyi 72,3
9. Nikolaj Kokin - Sandor Tihanyi - Karol Baran - Arkadiusz Zaremba /FX/ 71,4
10. Attila Stefani - Rafal Wilk - Remigiusz Wronkowski - Janusz Stachyra 70,9
11. Nikolaj Kokin - Rafal Wilk - Karol Baran - Lukasz Zwiazko 74,0
12. Sandor Tihanyi - Dariusz Wronkowski - Laszlo Bodi - Arkadiusz Zaremba 72,1
13. Arkadiusz Zaremba - Karol Baran - Lukasz Zwiazko - Piotr Domin 74,8
14. Janusz Stachyra - Remigiusz Wronkowski - Laszlo Bodi - Dariusz Wronkowski 73,0
15. Rafal Wilk - Nikolaj Kokin - Attila Stefani - Sandor Tihanyi 71,0

1999. JÚNIUS. 26. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 3. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás: Salakszórók 1999.II.évfolyam 3.szám.



Futamról - futamra :

1. Adorján - Tihanyi - Nagy - Szegvári Gábor
2. Bódi - Bencze - Golenya - Karcagi
3. Szatmári - Stefáni - Fekete - Hell
4. Tihanyi - Fekete - Hell - Karcagi
5. Stefáni - Bencze - Adorján - Golenya
6. Szatmári - Nagy - Bódi - Szegvári Gábor
7. Tihanyi - Adorján - Golenya - Fekete(M.H.)
8. Stefáni - Bencze - Karcagi - Böszörményi(Szegvári Gábor helyett)
9. Nagy - Bódi - Szatmári - Hell
10. Stefáni - Tihanyi - Bódi - Golenya
11. Bencze - Nagy - Fekete - Szegvári Gábor
12. Adorján - Szatmári - Hell - Karcagi
13. Stefáni - Tihanyi - Szatmári - Bencze
14. Bódi - Golenya - Szegvári Gábor - Hell
15. Nagy - Adorján - Fekete - Karcagi

C-döntő: Golenya - Szegvári Gábor - Hell - Karcagi
B-döntő: Bencze - Szatmári - Fekete - Bódi
A-döntő: Stefáni - Tihanyi - Adorján - Nagy

Az OB harmadik fordulójának végeredménye :

1. Stefáni Attila (Nyíregyházi Speedway Club)
2. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc)
3. Adorján Zoltán (Adorján Team)
4. Nagy Róbert (Gyulai Speedway Club)
5. Bencze Zsolt (Miskolci Speedway Club)
6. Szatmári László (Hajdú Volán Sc)

1999. JÚLIUS. 17. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 4. FORDULÓ. MISKOLC
Forrás: Sebők János



1.Tihanyi Sándor (3-3-3-2-2) 13 p. az A döntőben az 1. hely
2. Stefáni Attila (1-3-3-3-3) 13 Pont. az "A" döntőben a 2. hely
3. Adorján Zoltán (3-2-3-3-2) 13 p. az A döntőben a 3. hely
4. Fekete Sándor (2-2-1-3-3) 11 p. az A döntőben a 4. hely /B/
5. Nagy Róbert (3-1-2-1-2) 9 p. a B döntőben az 1. hely
6. Szatmári László (2-B-2-2-3) 9 p. a B döntőben a 2. hely
7. Bencze Zsolt (1-3-1-2-1) 8 p. a B döntőben a 3. hely
8. Golenya János (1-2-0-M.H.-1) 3 p. a B döntőben a 4. hely /M.H./
9. Karczagi László (0-1-1-0-0) 2 p. a C döntőben az 1. hely
10. Szabó Imre (0-1-0-1-0) 2 p. a C döntőben a 2. hely
11. Hell Csaba (2-0-0-1-1) 4 p. a C döntőben a 3. hely
12. Szegvári Gábor (0-0-2-B-0) 2 p. a C döntőben a 4. hely

Futamról - futamra :

1. Tihanyi - Szatmár - Bencze - Karczagi László 72:06
2. Nagy - Fekete - Stefáni- Szegvári Gábor 72:02
3. Adorján - Hell - Golenya - Szabó Imre 72:00
4. Tihanyi - Adorján - Nagy - Hell 74:02
5. Stefáni - Fekete - Szabó Imre - Szatmári /B/ 73:12
6. Bencze - Golenya - Karczagi Lászó - Szegvári Gábor 74:23
7. Tihanyi - Szatmári - Fekete - Hell 76:05
8. Stefáni - Nagy - Bencze - Szabó Imre 72:21
9. Adorján - Szegvári Gábor - Karczagi László - Golenya 73:08
10. Fekete - Tihanyi - Szabó Imre - Szegvári Gábor /B/ 76:20
11. Stefáni - Bencze - Hell - Karczagi László 74:00
12. Adorján - Szatmári - Nagy - Golenya / M.H./ 73:88
13. Stefáni - Tihanyi - Golenya - Szabó Imre 73:21
14. Fekete - Adorján - Bencze - Szegvári Gábor 75:00
15. Szatmári - Nagy - Hell - Karczagi László 74:07

C-Döntő : Karczagi László - Szabó Imre - Hell /Szegvári Gábor nem indult/ 79:02
B-Döntő : Nagy - Szatmári - Bencze( leállt a motorja, de a pontért betolta )- Golenya/ M.H/ 75:02
A-Döntő : Tihanyi - Stefáni - Adorján - Fekete / B/ 73:08

1999. JÚLIUS. 18. LENGYEL 2. LIGA 16. FORDULÓ. KRAKÓW
Forrás : Frank Weiher

UNIA TARNÓW - WANDA KRAKÓW : 47 - 43

Unia Tarnów: 47 Pont

1. Robert Wardzala (3-2-3-1-2) 11+1 p.
2. Tomasz Budzik (0-1-3-3)n 8+1 p.
3. Robert Kuzdzal (1-2-3-2-2-0) 10+1 p.
4. S. Wnekowicz (0) 0 p.
5. Georgi Petranow (2-2-R-2-2) 8+1 p.
6. Krzysztof Mikuta (1-1-1-3-1) 7+2 p.
7. Krzysztof Kaczor (1-0-2) 3+1 p.

WANDA KRAKÓW : 41 PONT



9. Remigiusz Wronkowski (2-0-1-0-1) 4+1 p.
10. Miroslaw Korbel (1-2-3-0-0) 6+1 p.
11. Nikolaj Kokin (2-3-3-FX-1) 9+1 p.
12. Arkadiusz Zaremba (3-0-2-1-3) p.
13. Attila Stefani (3-3-2-3-3) 14 Pont.
14. Dariusz Grudniak
15. Krzysztof Bober (R-R-0-1-0) 11 p.

Futamról - futamra :

1. Robert Wardzala - Remigiusz Wronkowski - Miroslaw Korbel - Tomasz Budzik 70,4
2. Arkadiusz Zaremba -Nikolaj Kokin - Robert Kuzdzal - S. Wnekowicz 71,0
3. Attila Stefani - Georgi Petranow - Krzysztof Mikuta - Krzysztof Bober 70,1
4. Nikolaj Kokin - Robert Wardzala - Tomasz Budzik - Arkadiusz Zaremba 71,8
5. Attila Stefani - Robert Kuzdzal - Krzysztof Kaczor - Krzysztof Bober (R) 70,7
6. Miroslaw Korbel - Georgi Petranow - Krzysztof Mikuta - Remigiusz Wronkowski 73,4
7. Robert Wardzala - Attila Stefani - Tomasz Budzik - Krzysztof Bober 70,9
8. Robert Kuzdzal - Miroslaw Korbel - Remigiusz Wronkowski - Krzysztof Kaczor 72,0
9. Nikolaj Kokin - Arkadiusz Zaremba - Krzysztof Mikuta - Georgi Petranow (R) 72,0
10. Attila Stefani - Robert Kuzdzal - Robert Wardzala - Miroslaw Korbel 72,1
11. Krzysztof Mikuta - Robert Kuzdzal - Krzysztof Bober - Nikolaj Kokin (FX) 73,2
12. Tomasz Budzik - Georgi Petranow - Arkadiusz Zaremba - Remigiusz Wronkowski 73.5
13. Tomasz Budzik - Krzysztof Kaczor - Remigiusz Wronkowski - Krzysztof Bober 72,9
14. Arkadiusz Zaremba - Georgi Petranow - Krzysztof Mikuta - Miroslaw Korbel 72,5
15. Attila Stefani - Robert Wardzala - Nikolaj Kokin - Robert Kuzdzal 72,2

1999. AUGUSZTUS. 01. LENGYEL 2. LIGA
Forrás : www.speedwaywanda.pl

WLOKNIARZ MALMA CZESTOCHOWA - WANDA KRAKÓW : 42 - 12

A 9. futam után a mecs félbeszakadt, eredményt hírdettek. Sajnos nincsen információm arról, hogy miért.

Wlokniarz Malma Czestochowa : 42 Pont

1. Robert Mikolajczak (3-1-3) 7 p.
2. Mariusz Staszewski (2-3-2) 7+2 p.
3. Nigel Sadler (3-2-2) 7+2 p.
4. Artur Pietrzyk (1-3-3) 7 p.
5. Rune Holta (2-3-3) 8+1 p.
6. Dariusz Fijalkowski (3-2-1) 6+1 p.

WANDA KRAKÓW : 12 PONT



9. Attila Stefani (R-0-1) 1 Pont.
10. Arkadiusz Zaremba (1-1-0) 2 p.
11. Nikolaj Kokin (2-2-2) 6 p.
12. Remigiusz Wronkowski (0-0-0) 0 p.
13. Miroszlaw Korbel (1-1-1) 3 p.
14. Krzysztof Bober (0-0-0) 0 p.

Bieg po biegu / Futamról - Futamra / :

1. Robert Mikolajczak - Mariusz Staszewski - Arkadiusz Zaremba - Attila Stefani /R/ 72,3
2. Nigel Sadler - Nikolaj Kokin - Artur Pietrzyk - Remigiusz Wronkowski 72,6
3. Dariusz Filajkowski - Rune Holta - Miroslaw Korbel - Krzysztof Bober 72,1
4. Mariusz Staszewski - Nikolaj Kokin - Robert Mikolajczak - Remigiusz Wronkowski 71,4
5. Artur Pietrzyk - Nigel Sadler - Miroslaw Korbel - Krzysztof Bober 72,5
6. Rune holta - Dariusz Filajkowski - Arkadiusz Zaremba - Attila Stefani 72,8
7. Robert Mikolajczak - Mariusz Staszewski - Miroszlaw Korbel - Krzysztof Bober 73,3
8. Artur Pietrzyk - Nigel Sadler - Attila Stefani - Arkadiusz Zaremba 73,2
9. Rune Holta - Nikolaj Kokin - Dariusz Filajkowski - Remigiusz Wronkowski 73,4

1999. AUGUSZTUS. 20. NEMZETKÖZI EGYÉNI MEGHÍVÁSOS SALAKMOTORVERSENY DEBRECEN VÁROS NAGYDÍJÁÉRT DEBRECEN
Forrás: Sebők János

16-os Stefáni Attila

1. Adorján Zoltán (3-3-3-2-3) 14 p.
2. Szatmári László (3-2-3-3-3)14 p.
3. Tihanyi Sándor (2-2-3-3-2)12 p.
4. Nagy Róbert (3-1-2-3-3)12 p.
5. Stefáni Attila (1-3-3-2-2)11 Pont.
6. Raffael Wilk / Pl / (2-K-1-3-3) 9 p.
7. Lechky Károly /Slo/ (1-3-2-2-1) 9 p.
8. Mihail Makovszki /Cs/ (2-3-1-1-2) 9 p.
9. Fekete Sándor (0-1-1-2-2) 6 p.
10. Bódi László (3-O-B-1-1) 5 p.
11. Bencze Zsolt (2-2-0-0-1) 5 p.
12. Magosi Norbert (1-1-2-0-0) 4 p.
13. Szmolik Redek /Cs/ (0-2-0-1-O) 3 p.
14. Tomasz Stadler /A/ (1-0-1-1-0) 3 p.
15. Terensano Siomone /I/ (0-1-0-0-1) 2 p.
16. Ádám János (- - 2- 0) 2 p.
17. Golenya János (0-B- - -) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Bódi - Bencze - Tomasz Stedler - Terensano Siomone 1:13:34
2. Szatmári - Raffael Wilk - Lechky Károly - Fekete 1:10:90
3. Nagy - Mihail Makovszki - Magosi - Golenya 1:12:03
4. Adorján - Tihanyi - Stefáni - Szmolik Redek 1:11:62
5. Adorján - Szatmári - Nagy - Bódi 1:11:91
6. Mihail Makovszki - Tihanyi - Fekete - Tomasz Stadler 1:12:59
7. Leckhy Károly - Szmolik Redek - Terensano Siomone - Golenya /B/ 1:13:75
8. Stefáni - Bencze - Magosi - Raffael Wilk /K/ 1:12:75
9. Stefáni - Ádám - Fekete - Bódi/B/ 1:12:63
10. Szatmári - Magosi - Tomasz Stadler - Szmolik Redek 1:12:62
11. Tihanyi - Nagy - Raffael Wilk - Terensano Siomone 1:13:04
12. Adorján - Lechky Károly - Mihail Makovszki - Bencze 1:12:88
13. Tihanyi - Lechky Károly - Bódi - Magosi 1:14:28
14. Raffael Wilk - Adorján - Tomasz Stadler - Golenya 1:13:53
15. Szatmári - Stefáni - Mihail Makovszki - Terensano Siomone 1:12:69
16. Nagy - Feket - Szmolik Redek - Bencze 1:13:78
17. Raffael Wilk - Mihail Makovszki - Bódi - Szmolik Redek 1:14:34
18. Nagy - Stefáni - Lechky Károly - Tomasz Stadler 1:13:69
19. Adorján - Fekete - Terensano Siomone - Magosi 1:13:38
20. Szatmári - Tihanyi - Bencze - Ádám 1:13:23

1.-2. Helyért :

Adorján - Szatmári 1:12:97

3.-4. Helyért :

Nagy - Tihanyi 1:13:24

Volán Kupa :

Adorján - Szatmári - Nagy - Tihanyi 1:13:35

1999. AUGUSZTUS. 22. NEMZETKÖZI MEGHÍVÁSOS PÁROS VERSENY KRAKÓW
Forrás : Frank Weiher

Végeredmény :

1. KKER - Stal Rzeszów : 21 Pont

Maciej Kuciapa (3-2-3-3-3) 14 p.
Tomasz Rempala (1-3-1-2 R) 7 p.

2. HUNGARY (WEGRY) : 19 PONT



Attila Stefani (3-0-3-3-3) 12 Pont.
Zsolt Bencze (1-1-2-1-2) 7 p.

3. Wanda Kraków : 18 Pont

Remigiusz Wronkowski (2-1-1-0-1) 5 p.
Arkadiusz Zaremba (3-3-3-2-2) 13 p.

4. Wanda Kraków/RKM Rybnik : 16 Pont

Wojciech Zurawski (0-2-2-2-3) 9 p.
Eugeniusz Tudziez (2-0-0-3-2) 7 p.

5. Latvia (Lotwa) : 10 Pont

Nikolaj Kokins (2-3-2-1-F) 8 p.
Aleksandr Biznia (R-1-F-0-1) 2 p.

6. Wlokniarz-Malma Czestochowa : 6 Pont

Maciej Kierzkowski (0-0-0-0-0) 0 p.
Marcel Malinski (1-2-1-1-1) 6 p.

Külön futam / Polgármesteri Kupa /:

Attila Stefani - Arkadiusz Zaremba - Wojciech Zurawski /Defekt/ - Maciej Kuciapa /K/

1999. SZEPTEMBER. 04. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 5. FORDULÓ. GYULA
Forrás: Sebők János

Elöl Stefáni Attila

1. Stefáni Attila (3-3-3-3-2) 14 Pont. az "A" döntőben 1.hely
2. Nagy Róbert (3-2-3-2-3) 13 p. az A döntőben 2.hely
3. Tihanyi Sándor( 3-2-3-2-2) 12 p. az A döntőben a 3.hely
4. Szatmári László( M.H.-3-2-3-3) 11 p. az A döntőben a 4.hely
5. Adorján Zoltán( 2-2-2-3-1) 9 p. a B döntőben az 1.hely
6. Bencze Zsolt (2-3-K-1-2) 8 p. a B döntőben a 2.hely
7. Fekete Sándor (2-1-2-1-1) 7 p. a B döntőben a 3.hely
8. Hell Csaba (- - 1-3) 4 p. a B döntőben a 4.hely
9. Szegvári Gábor (0-1-0-2-0) 3 p. a C döntőben az 1.hely
10. Bódi László( 1-0-1-1-0) 3 p. a C döntőben a 2.hely
11. Karczagi László( 1-0-1-0-1) 3 p. a C döntőben a 3. hely
12. Golenya János (0-0-0-M.H.-0) O p. a C döntőben a 4.hely

Futamról - futamra :

1. Stefáni - Fekete - Karczagi - Golenya 71:25
2. Nagy - Adorján - Magosi - Szatmári/M.H./ 71:31
3. Tihanyi - Bencze - Bódi - Szegvári Gábor 72:10
4. Szatmári - Tihanyi - Szegvári Gábor - Karczagi 72:11
5. Bencze - Adorján - Magos - Golenya 71:98
6. Stefáni - Nagy - Fekete - Bódi 72:00
7. Tihanyi - Adorján - Karczagi - Golenya 71:20
8. Stefáni - Szatmári - Hell - Bencze/K/ 71:14
9. Nagy - Fekete - Bódi - Szegvári Gábor 72:27
10. Adorján - Nagy - Bencze - Karczagi 71:81 11. Stefáni - Tihanyi - Fekete - Ádám 71:44
12. Szatmári - Szegvári Gábor - Bódi - Golenya/M.H./ 72:84
13. Hell - Bencze - Karczagi - Bódi 73:25
14. Nagy - Stefáni - Adorján - Szegvári Gábor 71:84
15. Szatmári - Tihanyi - Fekete - Golenya 72:14

C-döntő : Szegvári Gábor - Bódi - Karczagi 72:65
B- döntő : Adorján - Bencze - Fekete - Hell 71:81
A-döntő : Stefáni - Nagy - Tihanyi - Szatmári 71:03

1999. SZEPTEMBER. 12. LENGYEL 2. LIGA OPOLE
Forrás : www.speedwaywanda.pl

TZ NOBAN OPOLE - WANDA KRAKÓW : 56 - 34

TZ Noban Opole : 56 Pont

1. Slawomir Dudek (3-1*-3-d3-3) 10+1 p.
2. Krzysztof Zielinski (0-2*-2-u-1) 5+1 p.
3. Marek Mróz (2-3-2*-2*-2*) 13+1 p.
4. Slawomir Derdzinski (0 - - -) 0 p.
5. Brian Karger (3-3-3-3-3) 15 p.
6. Adam Czechowicz (1-0-0-3-1) 5 p.
7. Krzysztof Swider (2*-3-2-3) 10+1 p.

WANDA KRAKÓW : 34 PONT



9. Remigiusz Wronkowski (2-2-1-1*-1) 7+1 p.
10. Wojciech Zurawski (1*-1*- -3-2) 7+2 p.
11. Attila Stefani (3-u4-1*-1-0) 5+1 Pont.
12. Arkadiusz Zaremba (1-3-u-2-2-0) 8 p.
13. Miroslaw Korbel (2-1-1-1-2) 7 p.
14. Dariusz Grudniak (0-0- - 0) 0 p.
15. Marcin Rudzki (0-0) 0 p.

Bieg po biegu / Futamról - futamra / :

1. Dudek - Wronkowski -Zurawski - Zielinski 74,1
2. Stefani - Mróz - Zaremba - Derdzinski 73,00
3. Karger - Korbel - Czechowicz - Grudniak 74,8
4. Zaremba - Zielinski - Dudek - Stefani (u4) 73,8
5. Mróz - Swider - Korbel - Grudniak 74,9
6. Karger - Wronkowski - Zurawski - Czechowicz 75,0
7. Dudek - Zielinski - Korbel - Rudzki 76,6
8. Swider - Mróz - Wronkowski - Zaremba (u, RT) 75,2
9. Karger - Zaremba - Stefani - Czechowicz 74,5
10. Zurawski - Swider - Korbel - Dudek (d3) 76,4
11. Czechowicz - Mróz - Stefani - Grudniak 73,7
12. Karger - Zaremba - Wronkowski - ZieliSski 73,9
13. Świder - Zurawski - Czechowicz - Rudzki 74,2
14. Dudek - Korbel - Zielinski - Stefani 76,8
15. Karger - Mróz - Wronkowski - Zaremba 76,1

1999. SZEPTEMBER. 18. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 6. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás: Sebők János



1. Adorján Zoltán (3-3-3-3-M.H.) 12 p. az A döntőben az 1. hely.
2. Stefáni Attila (3-3-1-3-3) 13 Pont. az "A" döntőben a 2. hely
3. Tihanyi Sándor (2-3-2-2-3) 12 p. az A döntőben a 3. hely
4. Nagy Róbert (3-2-3-K-3) 11 p. az A döntőben a 4. hely
5. Szegvári Gábor (1-2-2-2-2) 9 p. a B döntőben az 1. hely
6. Karczagi László (0-0-0-3-2) 5 p. a B döntőben a 2. hely
7. Bódi László (2-1-0-1-1) 5 p. a B döntőben a 3. hely
8. Szatmári László (2-2-3-bukott a mentő elvitte ) 7 p. a B döntőben a 4. hely
9. Hell Csaba (0-0-1-2-1) 4 p. a C döntőben az 1. hely
10. Ádám János (1-0-1-0-2) 4 p. a C döntőben a 2. hely
11. Bencze Zsolt (1-1-2-1-0) 5 p. a C döntőben a 3. hely
12. Szabó Imre (0-1-0-0-0) 1 p. a C döntőben a 4. hely

Futamról - futamra :

1. Stefáni - Szatmári - Szegvári Gábor - Karczagi László 1:09:69
2. Adorján - Tihanyi - Ádám - Hell 1:10:40
3. Nagy - Bódi - Bencze - Szabó Imre 1:10:73
4. Adorján - Nagy - Szabó Imre - Karczagi László /M.H./ 1:10:34
5. Tihanyi - Szegvári Gábor - Bódi - Ádám 1:11:27
6. Stefáni - Szatmári - Bencze - Hell/M.H./ 1:10:99
7. Nagy - Szegvári Gábor - Ádám - Karczagi László 1:11:93
8. Adorján - Tihanyi - Stefáni- Bóbi 1:10:25
9. Szatmári - Bencze - Hell - Szabó Imre 1:11:35
10. Karczagi László - Hell - Bódi - Ádám 1:13:54
11. Stefáni - Tihanyi - Szatmári/B/-Nagy/K/ ebben a futamban Szatmári - Nagy - Tihanyi bukott. Szatmárit a mentő vitte el, Nagy Róbertet kizárták 1:12:00
12. Adorján - Szegvári Gábor - Bencze - Szabó Imre 1:12:67
13. Tihanyi - Karczagi László - Bódi - Bencze 1:12:12
14. Stefáni - Ádám - Hell - Szabó Imre 1:11:21
15. Nagy - Szegvári Gábor - Adorján/M.H./ 1:12:92

C-Döntő : Hell - Ádám - Bencze - Szabó Imre 1:13:25
B-Döntő : Szegvári Gábor - Karczagi László - Bódi 1:13:09
A-Döntő : Adorján - Stefáni - Tihanyi - Nagy 1:12:20

1999. SZEPTEMBER. 26. LENGYEL 2. LIGA KRAKÓW
Forrás : www.speedwaywanda.pl

ZKS KROSNO - WANDA KRAKÓW : 58 - 32

Zks Krosno : 58 Pont

1. B. Ciupak (1-R-1-0) 2 p.
2. Robert Nagy (3-3-3-3-3) 15 p.
3. Jacek Woznaik (2-1-2-3-1) 9+2 p.
4. Laszlo Szatmari (3-3-3-2-2) 13+1 p.
5. Pawel Grygolec (3-3-3-0-3) 12 p.
6. Miroslaw Szczurek (T - 0- - 1) 1 p.
7. Krzysztof Stojanowski (1-2-3) 6+1 p.

WANDA KRAKÓW : 32 PONT



9. Remigiusz Wronkowski (0- - 1-2-2) 5 p.
10. Wojciech Zurawski (2-0-0-1-0) 3 p.
11. Nikolaj Kokin (1-2-2-2-1-R) 8 p.
12. Arkadiusz Zaremba (R- - 1-1-2) 4+2 p.
13. Attila Stefani (2-1-2-2-3-1) 11 Pont.
14. Marcin Rudzki (1-0-0-0-0) 1 p.
15. Dariusz Grudnaik

Futamról - futamra :

1. Robert Nagy - Wojciech Zurawski - B.Ciupak - Remigiusz Wronkowski 74,2
2. Laszlo Szatmari - Jacek Wozniak - Nikolaj Kokin - Arkadiusz Zaremba 74,0
3. Pawel Grygolec - Attila Stefani - Marcin Rudzki - Miroslaw Szczurek 74,8
4. Robert Nagy - Nikolaj Kokin - Attila Stefani - B.Ciupak 74,0
5. Laszlo Szatmari - Attila Stefani - Jacek Wozniak - Marcin Rudzki 73,3
6. Pawel Grygolec - Nikolaj Kokin - Krzysztof Stojanowski - Wojciech Zurawski 74,2
7. Robert Nagy - Attila Stefani - B.Ciupak - Marcin Rudzki 74,2
8. Laszlo Szatmari - Jacek Wozniak - Remigiusz Wronkowski - Wojciech Zurawski 75,5
9. Pawel Grygolec - Nikolaj Kokin - Arkadiusz Zaremba - Miroslaw Szczurek 74,3
10. Attila Stefani - Laszlo Szatmari - Wojciech Zurawski - B.Ciupak 73,2
11.Jacek Wozniak - Krzysztof Stojanowski - Nikolaj Kokin - Marcin Rudzki 74,8
12. Robert Nagy - Remigiusz Wronkowski - Arkadiusz Zaremba - Pawel Grygolec 75,8
13. Krzysztof Stojanowski - Arkadiusz Zaremba - Miroslaw Szczurek - Marcin Rudzki 75,8
14. Pawel Grygolec - Remigiusz Wronkowski - Jacek Wozniak - Wojciech Zurawski 75,0
15. Robert Nagy - Laszlo Szatmari -
Attila Stefani - Nikolaj Kokin 74,2

Egy érdekesség, hogy ezen a versenyen a 15 futamból kilencben csak a Magyarok szereztek első helyet.

Nagy Róbert : 5 futamban

Szatmári László : 3 futamban

Stefáni Attila : 1 futamban és a nap legjobb futamidejét is Ő érte el 73,2


2000. SPEEDWAY WORLD TEAM CUP : LONIGO ITALY

I. Italy : 50 Pont

Andrea Maida 16 p.
Alessandro Dalla Valle 14 p.
Armando Castagna 9 p.
Stefano Alfonso 7 p.
Simone Tadiello 4 p.

II. Slovenia : 39 Pont

Matej Ferjan 14 p.
Izak Šantej 12 p.
Jernej Kolenko 10 p.
Gerhard Lekse 3 p.
III. HUNGARY : 39 PONT


Robert Nagy 10 p.
Attila Stefani 8 Pont.
Sandor Tihanyi 8 p.
Laszlo Szatmari 7 p.
Zoltan Adorjan 6 p.

France : 16 Pont

Sebastian Tressarieu 6 p.
Stephane Tressarieu 4 p.
Jeremy Barraud 4 p.
Fabrice Ostyn 1 p.
Christophe Dubernard 1 p.

2000.MÁRCIUS.12. BARÁTSÁGOS VERSENY: VENDÉG CSAPAT A LENGYEL I.LIGÁS TZ OPOLE GYULA
Forrás: Salakszórók 2000.III.évfolyam 1.szám.



Végeredmény :

1. Szatmári László (Simon/Wolf Sc) 15 p.
2. Slawomir Dudek (TZ Opole) 13 p.
3. Adam Labedzki (TZ Opole) 12+3 p.
4. Adorján Zoltán (Gyulai Speedway Club) 12+2 p.
5. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc) 10 p.
6. Artur Pietrczyk (TZ Opole) 9 p.
7. Stefáni Attila (Nyíregyházi Speedway Club) 8 Pont.
10. Bencze Zsolt (Simon/Wolf Sc) 7 p.
11. Ádám János (Simon/Wolf Sc) 7 p.
13. Stefáni László (Nyíregyházi Speedway Club) 4 p.
15. Golenya János (Simon/Wolf Sc) 1 p.

2000. ÁPRILIS. 15. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ. GYULA
Forrás: Piroska Edit

Bal oldalon Stefáni Attila

1. Stefáni Attila (3-3-0-3-2) 11 Pont. az "A" döntőben az 1. hely
2. Nagy Róbert (3-2-3-2-3) 13 p. az A döntőben a 2. hely
3. Adorján Zoltán (2-2-2-3-3) 12 p. az A döntőben a 3. hely
4. Szatmári László (1-2-3-3-2) 11 p. az A döntőben a 4. hely
5. Fekete Sándor (2-1-1-1-1) 6 p. a B döntőben az 1. hely
6. Szegvári Gábor (2-3-2-2-0) 9 p. a B döntőben a 2. hely
7. Magosi Norbert (M.H.-1-3-2-2) 8 p. a B döntőben a 3. hely
8. Tihanyi Sándor (3-M.H.-2-M.H.-3) 8 p. a B döntőben M.H.
9. Hell Csaba (1-1-M.H.-1-1) 4 p. a C döntőben az 1. hely
10. Bencze Zsolt (M.H.-M.H.-1-M.H.-M.H.) 1 p. a C döntőben a 2. hely
11. Golenya János (1-3-M.H.-M.H.-M.H.) 4 p. a C döntőben M.H.
12. Stefáni László (M.H.-M.H.-1-1-1) 3 p. a C döntőben bukott

Futamról - futamra :

1. Tihanyi - Adorján - Szatmári - Bencze
2. Stefáni - Szegvári Gábor - Golenya - Stefáni László
3. Nagy - Fekete - Hell - Magosi/M.H./
4. Golenya - Nagy - Hell - Tihanyi/M.H./
5. Szegvári Gábor - Szatmári - Magosi - Stefáni László
6. Stefáni - Adorján - Fekete - Bencze
7. Szatmári - Tihanyi - Stefáni László - Hell/M.H./
8. Magosi - Szegvári Gábor - Bencze - Golenya
9. Nagy - Adorján - Fekete - Stefáni
10. Stefáni - Magosi - Stefáni László - Tihanyi /Nem indult/
11. Adorján - Szegvári Gábor - Hell - Bencze
12. Szatmári - Nagy - Fekete - Golenya

C-döntő : Hell - Bencze - Golenya és Stefáni László /Nem indultak/
B-döntő : Fekete - Szegvári Gábor - Magosi - Tihanyi /Nem indult/
A-döntő :Stefáni - Nagy - Adorján - Szatmári

A verseny után Simon Miklós a Simon/Wolf elnöke óvott Stefáni Attila ellen / technikai óvás / Az óvás nem járt eredménnyel, mert mindent rendben találtak Stefáni Attila motorján.

2000. MÁJUS. 14. EGYÉNI VILÁGBAJNOKI SELEJTEZŐ PFAFFENHOFEN/D/
Forrás:Salakszórók 2000. III.évfolyam 3.szám.



1. Kokins - Pilotto - Mell - Stefáni
2. Kugelmann - Eroshin - Vorovkovs - Bachhuber/Kooistra helyett/
3. Nagy - Makovsky - Darkin - Wolter/kizárva/
4. Protasiewicz - Svab - Walasek - Eijbergen
5. Darkin - Walasek - Kokins - Eroshin
6. Kugelmann - Wolter - Mell - Svab
7. Protasiewicz - Makovsky - Stefáni - Kooistra
8. Nagy - Pilotto - Voronkovs - Eijbergen
9. Kugelmann - Kokins - Makovsky - Eijbergen
10. Protasiewicz - Nagy - Eroshin - Mell
11. Darkin - Svab - Stefáni - Voronkovs
12. Walasek - Wolter - Pilotto - Kooistra
13. Nagy - Svab - Kokins - Kooistra
14. Walasek - Mell - Makovsky - Voronkovs
15. Wolter - Stefáni - Eroshin - Eijbergen
16. Protasiewicz - Kugelmann - Darkin - Pilotto
17. Protasiewicz - Wolter - Kokins - Voronkovs
18. Darkin - Mell - Eijbergen - Kooistra
19. Walasek - Kugelmann - Stefáni - Nagy
20. Eroshin - Svab - Makovsky - Pilotto

Különfutam a 9. helyért :

Eroshin - Makovsky

Végeredmény - Továbbjutók :

1. Piotr Protasiewicz (Lengyel) 15 p.
2. Joachim Kugelmann (Német) 13 p.
3. Grzegorz Walasek (Lengyel) 12 p.
4. Nagy Róbert (Hun) 11 p.
5. Sergei Darkin (Orosz) 11 p.
6. Mirko Wolter (Német) 9 p.
7. Nikolia Kokins (Lett) 8 p.
8. Antonin Svab (Cseh) 8 p.
9. Sergei Eroshin (Orosz) 7+3 p.

Tartalék .: Michal Makovsky (Cseh) 7+2 p.

13. Stefáni Attila (Hun) 5 Pont.

2000. MÁJUS. 27. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 2. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás:Salakszórók 2000. III.évfolyam 3.szám.



1. Nagy - Tihanyi - Stefáni - Ádám 1:18:32
2. Szegvári Gábor - Hell - Bencze - Fekete 1:14:03
3. Adorján - Magosi - Szatmári - Golenya 1:13:88
4. Szegvári Gábor - Nagy - Adorján - Golenya 1:14:32
5. Hell - Magosi - Bencze - Tihanyi 1:13:78
6. Stefáni - Fekete - Szatmári - Ádám 1:14:59
7. Tihanyi - Nagy - Adorján - Bencze 1:13:41
8. Magosi - Hell - Ádám - Szegvári Gábor 1:14:23
9. Szatmári - Stefáni - Golenya - Fekete 1:3:75
10. Magosi - Nagy - Fekete - Bencze 1:14:68
11. Adorján - Stefáni - Hell - Ádám(Bukott) 1:14:32
12. Tihanyi - Szatmári - Szegvári Gábor - Golenya 1:14:13
13. Nagy - Szatmári - Magosi - Hell 1:14:94
14. Fekete - Bencze - Golenya - Ádám 1:17:60
15. Stefáni - Adorján - Tihanyi - Szegvári Gábor /M.H./ 1:13:13

C-döntő : Golenya - Fekete - Bencze - Ádám 1:16:50
B-döntő : Szatmári - Tihanyi - Hell - Szegvári Gábor /Nem indult/1:14:38
A-döntő : Nagy - Stefáni - Magosi - Adorján /K/ 1:14:03

Végeredmény :

1. Nagy Róbert (Gyulai Speedway Club) 17 p.
2. Stefáni Attila (Nyíregyházi Speedway Club) 14 Pont.
3. Magosi Norbert (Gyulai Speedway Club) 12 p.
4. Adorján Zoltán (Gyulai Speedway Club) 10 p.
5. Szatmári László (Simon/WolfSC) 9 p.
6. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc) 7 p.
7. Hell Csaba (Gyepes Speedway Club) 6 p.
8. Szegvári Gábor (Hajdú Volán Sc) 5 p.
9. Golenya János (Simon/Wolf Sc) 4 p.
10. Fekete Sándor (Hajdú Volán Sc) 3 p.
11. Bencze Zsolt (Simon/Wolf) 2 p.
12. Ádám János (Simon/Wolf Sc) 1 p.

2000. JÚNIUS. 17. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 3. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás: Piroska Edit



1. Nagy Róbert (3-3-3-3-3) 15 p. az A döntőben az 1. hely
2. Stefáni Attila (3-2-M.H.-3-2) 10 Pont. az "A" döntőben a 2. hely
3. Adorján Zoltán (2-2-2-1-3) 10 p. az A döntőben a 3. hely
4. Hell Csaba (2-3-3-2-M.H.) 10 p. az A döntőben a 4. hely
5. Magosi Norbert (3-1-2-2-0) 8 p. a B döntőben az 1.hely
6. Fekete Sándor (1-3-B-1-1) 9 p. a B döntőben a 2.hely
7. Szatmári László (1-1-1-3-2) 8 p. a B döntőben a 3. hely
8. Bencze Zsolt (2-2-1-M.H.-2) 7 p. a B döntőben a 4.hely
9. Golenya János (M.H.-1-0-M.H.-3) 4 p. a C döntőben az 1. hely
10. Szegvári Gábor (1-0-2-2-0) 5 p. a C döntőben a 3.hely
11. Stefáni László (0-0-1-M.H.-1) 2 p. a C döntőben a 3. hely
12. Vida Szabolcs (0-0-0-1-1) 2 p. a C döntőben nem indult

Futamról - futamra :

1. Magosi - Bencze - Szatmári - Vida
2. Nagy - Adorján - Szegvári Gábor - Stefáni László
3. Stefáni - Hell - Fekete - Golenya
4. Fekete - Adorján - Golenya - Vida
5. Nagy - Stefáni- Szatmári - Szegvári Gábor
6. Hell - Bencze - Magosi - Stefáni László
7. Fekete - Szegvári Gábor - Szatmári - Vida
8. Nagy - Adorján - Bencze - Stefáni /M.H./
9. Hell - Magosi - Stefáni László - Golenya
10. Stefáni- Szegvári Gábor - Vida - Stefáni László/M.H./
11. Nagy - Magosi - Fekte - Bencze
12. Szatmári - Hell - Adorján - Golenya
13. Nagy - Stefáni- Vida - Hell/M.H./
14. Golenya - Bencze - Stefáni László - Szegvári Gábor
15. Adorján - Szatmári - Fekete - Magosi

C-döntő : Golenya - Szegvári Gábor - Stefáni László - Vida /Nem indult/
B-döntő : Magosi - Fekete - Szatmári - Bencze
A-döntő : Nagy - Stefáni - Adorján - Hell

2000. JÚNIUS. 19. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 3. FORDULÓ. GYULA
Forrás: Sebők János

Kék sapkában Stefáni Attila

1. Nagy Róbert (Gyulai Speedway Club)(3-3-3-3-3) 15 p. az A döntőben az 1. hely
2. Stefáni Attila (Nagykállói Speedway Club)(3-2-M.H.-3-2-) 10 Pont. az a döntőben a 2. hely
3. Adorján Zoltán( Gyulai Speedway Club) (2-2-2-1-3) 10 p. az A döntőben a 3. hely
4. Hell Csaba (Miskolci Speedway Club (2-3-3-0) 10 p.
5. Magosi Norbert (Gyulai Speedway Club) (3-1-2-2-0) 8 p. a B döntőben az 1. hely
6. Fekete Sándor (Adorján Team)(1-3-3-1-1) 9 p.
7. Szatmári László (Hajdú Volán Sc) (1-1-1-3-2) 8 p. a B döntőben a 3. hely
8. Bencze Zsolt (Miskolci Speedway Club)(2-2-1-0-2) 7 p. a B döntőben a 4. hely
9. Golenya János (Simon/Wolf Sc)(0-1-0-0-3) 4 p. a C döntőben az 1. hely
10. Szegvári Gábor (Hajdú Volán Sc)(1-0-2-2-0) 5 p. a C döntőben a 2. hely
11. Stefáni László (Nagykállói Speedway Club)(0-0-1-0-1) 2 p. a C döntőben a 3. hely
12. Vida Szabolcs (Hajdú Volán Sc)(0-0-0-1-1) 2 p. a C döntőben a 4. hely

Futamról - futamra:

1. Magosi - Bencze - Szatmári - Vida 72:44
2. Nagy - Adorján - Szegvári Gábor - Stefáni László 72:04
3. Stefáni - Hell - Fekete - Golenya 72:57
4. Fekete - Adorján - Golenya - Vida 72:28
5. Nagy - Stefáni - Szatmári - Szegvári Gábor 71:31
6. Hell - Bencze - Magosi - Stefáni László 72:55
7. Fekete - Szegvári Gábor - Szatmári - Vida 73:72
8. Nagy - Adorján - Bencze - Stefáni /M.H./ az 1.helyről a motorja leállt a harmadik körben 72:44
9. Hell - Magosi - Stefáni László - Golenya 72:61
10. Stefáni - Szegvári Gábor - Vida - Stefáni László 71:08
11. Nagy - Magosi - Fekete - Bencze 72:01
12. Szatmári - Hell - Adorján - Golenya 72:22
13. Nagy - Stefáni - Vida - Hell 71:40
14. Golenya - Bencze - Stefáni László - Szegvári Gábor 72:88
15. Adorján - Szatmári - Fekete - Magosi 72:54

C-döntő: Golenya - Szegvári Gábor - Stefáni László - Vida /M.H./ 72:32
B-döntő: Magosi - Fekete - Szatmári - Bencze 73:11
A-döntő: Nagy -Stefáni - Adorján - Hell 73:85

2000. JÚLIUS. 01. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 4. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás: Salakszórók 2000. III.évfolyam 4.szám.


1. Golenya - Adorján - Hell - Stefáni László
2. Nagy - Tihanyi - Fekete - Bencze
3. Magosi - Szatmári - Stefáni - Szegvári Gábor
4. Nagy - Szatmári - Szegvári Gábor - Golenya/ M.H./
5. Tihanyi - Magosi - Hell - Fekete
6. Adorján - Stefáni - Bencze - Stefáni László
7. Hell - Fekete - Golenya - Szatmári/ Kizárva /
8. Adorján - Tihanyi - Nagy - Magosi
9. Stefáni - Szegvári Gábor - Bencze - Stefáni László
10. Fekete - Magosi - Golenya - Bencze
11. Tihanyi - Szatmári - Stefáni László - Adorján/ /M.H./
12. Stefáni - Nagy - Hell - Szegvári Gábor
13. Tihanyi - Magosi - Stefáni - Golenya
14. Adorján - Fekete - Bencze - Szegvári Gábor
15. Nagy - Szatmári - Hell - Stefáni László

C-döntő: Golenya - Szegvári Gábor - Bencze - Stefáni László
B-döntő: Fekete - Hell - Magosi - Szatmári
A-döntő: Adorján - Stefáni - Nagy - Tihanyi/ M.H./

Végeredmény:

1. Adorján Zoltán (Gyulai Speedway Club 17 p.
2. Stefáni Attila (Nagykállói Speedway Club) 14 Pont.
3. Nagy Róbert (Gyulai Speedway Club) 12 p.
4. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc) 10 p.
5. Fekete Sándor (Hajdú Volán Sc) 9 p.
6. Hell Csaba (Gyepes Speedway Club) 7 p.
7. Magosi Norbert (Gyulai Speedway Club) 6 p.
8. Szatmári László (Simon/Wolf Sc) 5 p.
9. Golenya János (Simon/Wolf Sc) 4 p.
10. Szegvári Gábor (Hajdú Volán Sc) 3 p.
11. Bencze Zsolt (Simon/Wolf Sc) 2 p.
12. Stefáni László(Nagykállói Speedway Club) 1 p.

2000. AUGUSZTUS. 12. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 5. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás: Sebők János

Kék sapkában Stefáni Attila

1. Tihanyi - Nagy - Magosi - Golenya
2. Hell - Szatmári - Adorján - Hauzinger /A)
3. Fekete - Stefáni - Szegvári Gábor - Bencze
4. Szegvári Gábor - Golenya - Bencze - Hauzinger (A)
5. Adorján - Tihanyi - Fekete - Hell
6. Stefáni - Szatmári - Magosi - Nagy
7. Tihany - Adorján - Szegvári Gábor - Golenya
8. Magosi - Hell - Fekete - Hauzinger (A)
9. Stefáni - Nagy - Szatmári - Bencze
10. Szatmári - Fekete - Adorján - Golenya
11. Nagy - Magosi - Szegvári Gábor - Hell
12. Tihanyi - Stefáni - Bencze - Hauzinger (A)
13. Stefáni - Fekete - Hell - Golenya
14. Szatmári - Adorján - Magosi - Bencze
15. Nagy - Tihanyi - Szegvári Gábor - Hauzinger (A)

C-döntő: Hell - Golenya - Hauzinger (A) - Bencze
B-döntő: Magosi - Fekete - Szegvári Gábor - Adorján /Kiállítva/
A-döntő: Tihanyi - Stefáni - Nagy - Szatmári

Végeredmény :

1. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc) 17 p.
2. Stefáni Attila (Nagykállói Speedway Club) 14 Pont.
3. Nagy Róbert (Gyulai Speedway Club) 12 p.
4. Szatmári László (Simon/Wolf Sc) 10 p.
5. Magosi Norbert (Gyulai Speedway Club) 9 p.
6. Fekete Sándor (Hajdú Volán Sc) 7 p.
7. Szegvári Gábor (Hajdú Volán Sc) 6 p.
8. Adorján Zoltán (Gyulai Speedway Club) 5 p.
9. Hell Csaba (Gyepes Speedway Club) 4 p.
10. Golenya János (Simon/Wolf Sc) 3 p.
11. Manuel Hauzinger (Ausztria) 2 p.
12. Bencze Zsolt (Simon/Wolf Sc) 1 p.

A bajnokság állása az 5. forduló után :

1. Stefáni Attila 73 Pont.
2. Nagy Róbert 72 p.
3. Adorján Zoltán 56 p.
4. Magosi Norbert 42 p.
5. Szatmári László 40 p.
6. Tihanyi Sándor 39 p.
7. Fekete Sándor 35 p.
8. Hell Csaba 31 p.
9. Szegvári Gábor 24 p.
10. Golenya János 17 p.
11. Bencze Zsolt 13 p.
12. Stefáni László 4 p.
13. Ádám János és Vida Szabolcs 1 - 1 p.

2000. AUGUSZTUS. DEBRECEN
Forrás: Balla Lajos

Bal oldalt fehér sapkában Stefáni Attila

Végeredmény :

1. Stefáni Attila (H) (3-3-3-3-2) 14 Pont.
2. Szatmári László (H) (2-3-3-2-3) 13 p.
3. Tihanyi Sándor (H) (3-2-1-3-3) 12 p.
4. Nagy Róbert (H) (3-2-3-3-0) 11 p.
5. Marian Jirout (Cs) (1-3-1-1-3) 9 p.
6. Andrea Maida (I) (2-1-2-2-2) 9 p.
7. Tomasz Topinka (Cs) (2-2-0-3-1) 8 p.
8. Fekete Sándor (H) (3-1-0-1-2) 7 p.
9. Adorján Zoltán (H) (0-3-1-2-1) 7 p.
10. Magosi Norbert (H) (1-1-2-0-3) 7 p.
11. Szegvári Gábor (H) (0-2-2-2-1) 7 p.
12. Krizniarcz (Pl) (2-0-2-1-1) 6 p.
13. Hell Csaba (H) (1-0-3-1-0) 5 p.
14. Izak Santej (Slo) (0-1-1-0-2) 4 p.
15. Bencze Zsolt (H) (1-0-0-0-0) 1 p.
16. Golenya János (H) (0-0-0-0-0) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Fekete - Krizniarcz - Bencze - Golenya
2. Stefáni - Tomasz Topinka - Hell - Szegvári
3. Nagy - Szatmári - Marian Jirout - Adorján
4. Tihanyi - Andrea Maida - Magosi - Izak Santej
5. Adorján - Szegvári - Andrea Maida - Krizniarcz
6. Marian Jirout - Tomasz Topinka - Magosi - Golenya
7. Stefáni - Nagy - Izak Santej - Bencze
8. Szatmári - Tihanyi - Fekete - Hell
9. Nagy - Krizniarcz - Tihanyi - Tomasz Topinka
10. Szatmári - Szegvári - Izak Santej - Golenya
11. Hell - Magosi - Adorján - Golenya
12. Stefáni - Andrea Maida - Marian Jirout - Fekete
13. Stefáni - Szatmári - Krizniarcz - Magosi
14. Nagy - Andrea Maida - Hell - Golenya
15. Tihanyi - Szegvári - Marian Jirout - Bencze
16. Tomasz Topinka - Adorján - Fekete - Izak Santej
17. Marian Jirout - Izak Santej - Krizniarcz - Hell
18. Tihanyi - Stefáni - Adorján - Golenya
19. Magosi - Fekete - Szatmári - Tomasz Topinka - Bencze
20. Magosi - Fekete - Szegvári - Nagy

2000. SZEPTEMBER. 02. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 6. FORDULÓ. GYULA
Forrás: Sebők János

Piros sapkában Stefáni Attila

1. Tihanyi Sándor (3-2-3-2-3) 13 p. az A döntőben 1. hely
2. Nagy Róbert (M.H.-3-3-0-3) 9 p. az A döntőben a 2. hely
3. Magosi Norbert (2-3-3-B-3) 11 p. az A döntőben a 3. hely
4. Hell Csaba (3-3-2-2-2) 12 p. az A döntőben motorhiba
5. Adorján Zoltán (M.H.-2-2-3-1) 8 p. a B döntőben az 1. hely
6. Fekete Sándor (1-2-1-1-2) 7 p. a B döntőben a 2. hely
7. Stefáni Attila (M.H.-1-M.H.-2-3-2) 8 Pont. a "B" döntőben M.H.
8. Szatmári László (3-1-1-3-1) 9 p. a B döntőben M.H
9. Szegvári Gábor (2-0-0-1-0) 3 p. a C döntőben az 1.hely
10. Bencze Zsolt (2-1-0-2-1) 6 p. a C döntőben a 2. hely
11. Bartalos Zsolt (1-1-1-0-0) 3 p. a C döntőben a 3. hely
12.Géczi József (0-0-0-0-0) O p. a C döntőben a 4. hely

A 2. Futamban Stefáni Attilának a 4. körben vezető helyről leállt a motorja,de az egy pontért betolta a célba !

Az 5. Futamban Stefáni Attilának vezető helyről a 2. körben elszakadt a lánca !

"B" Döntő : Stefáni Attilának vezető helyről a 2. körben leállt a motorja !

A 11. Futamban Nagy Róbertnek szabálytalan volt a kipufogó rendszere ezért elvették az első helyért járó pontját !

Futamról - futamra :

1. Szatmári - Bencze - Fekete - Nagy /M.H./ 71:19
2. Hell - Szegvári - Stefáni - Kerékgyártó /M.H./ 73:21
3. Tihanyi - Magosi - Bartalos - Adorján /M.H./ 71:12
4. Magosi - Adorján - Bencze - Géczi 72:14
5. Hell - Fekete - Bartalos - Stefáni/M.H./ 72:11
7. Magosi - Stefáni - Fekete - Bencze 71:32
8. Nagy - Hell - Bartalos - Géczi 72:41
9. Tihanyi - Adorján - Szatmári - Szegvári Gábor 71:11
10. Stefáni - Bencze - Szegvári Gábor - Bartalos 71:33
11. Szatmári - Hell - Nagy - Magosi /B/ 71:07
12. Adorján - Tihanyi - Fekete -Géczi 72:04
13. Tihanyi - Hell - Bencze - Bartalos 72:14
14. Nagy - Stefáni - Adorján - Szegvári Gábor 71:22
15. Magosi - Fekete - Szatmári - Géczi 72:14

C-Döntő : Szegvári Gábor - Bencze - Bartalos - Géczi 72:88
B-Döntő : Adorján - Fekete - Stefáni /M.H./ - Szatmári nem állt rajthoz, mert nem volt másik motorja 72:44
A-Döntő : Tihanyi - Nagy - Magosi - Hell /M.H./ 71:01

2000. SZEPTEMBER. 16. 75 ÉVES A HAJDÚ VOLÁN NEMZETKÖZI MEGHÍVÁSOS HENDIKEP RENDSZERŰ VERSENY DEBRECEN
Forrás: Sebők János



1. Stefáni Attila (3-3-3-3-2) 14 Pont.
2. Szatmári László (2-3-3-2-3) 13 p.
3. Tihanyi Sándor (3-2-1-3-3) 12 p.
4. Nagy Róbert (3-2-3-3-0) 11 p.
5. Marian Jirout /Cseh/ (1-3-1-1-3) 9 p.
6. Andrea Maida /I/ (2-1-2-2-2) 9 p.
7. Tomas Topinka /Cseh/ (2-2-0-3-1) 8 p.
8. Fekete Sándor (3-1-0-1-2) 7 p.
9. Adorján Zoltán (0-3-1-2-1) 7 p.
10. Magosi Norbert (1-1-2-K-3) 7 p.
11. Szegvári Gábor (B-2-2-2-1) 7 p.
12. Zlatko Krznarc /Horváth/ (2-0-2-1-1) 6 p.
13. Hell Csaba (1-B-3-1-0) 5 p.
14. Izak Santej /Slo/ (0-1-1-K-2) 4 p.
15. Bencze Zsolt (1-0-0-0-0) 1 p.
16. Golenya János (0-0-0-0-0) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Fekete - Zlatko Krznarc - Bencze - Golenya 1:12:63
2. Stefáni - Tomas Topinka -Hell- Szegvári Gábor /B/ 1:11:28
3. Nagy - Szatmári - Marian Jirout - Adorján 1:13:02
4. Tihanyi - Andrea Maida - Magosi - Izak Santej 1:11:93
5. Adorján - Szegvári Gábor - Andrea Maida - Zlatko Krznarc 1:12:63
6. Marian Jirout - Tomas Topinka - Magosi - Golenya 1:11:90
7. Stefáni - Nagy - Izak Santej - Bencze 1:12:41
8. Szatmári - Tihanyi - Fekete - Hell /B/ 1:11:79
9. Nagy - Zlatko Krznarc - Tihanyi - Tomas Topinka 1:12:57
10. Szatmári - Szegvári Gábor - Izak Santej - Golenya 1:12:56
11. Hell - Magosi - Adorján - Bencze 1:13:57
12. Stefáni - Andrea Maida - Marian Jirout - Fekete 1:12:84
13. Stefáni - Szatmári - Zlatko Krznarc - Magosi /K/ 1:12:40
14. Nagy - Andrea Maida - Hell - Golenya 1:13:10
15. Tihanyi - Szegvári Gábor - Marian Jirout 1:14:69
16. Tomas Topinka - Adorján - Fekete - Izak Santej /K/ 1:13:16
17.Marian Jirout - Izak Santej - Zlatko Krznarc - Hell 1:14:60
18. Tihanyi - Stefáni - Adorján - Golenya 1:13:30
19. Szatmári - Andrea Maida - Tomas Topinka - Bencze 1:13:84
20. Magosi - Fekete - Szegvári Gábor - Nagy 1:14:71

Külön futam:

Stefáni - Szatmári - Tihanyi - Marian Jirout - Nagy 1:11:08

2000. SZEPTEMBER. 30. MAGYAR BAJNOKI VISSZAVÁGÓ EGRI GYULA EMLÉKVERSENY A FÉKCENTRUM KUPÁÉRT PÉNZDÍJAS VERSENY DEBRECEN
Forrás: Sebők János

3-as Stefáni Attila

1.hely : 80.000 Ft
2.hely : 40.000 Ft
3.hely : 30.000 Ft
4.hely : 20.000 Ft
5.hely : 10.000 Ft

1. Stefáni Attila (3-3-3-3-3) 15 Pont. a különfutamban az 1. hely
2. Adorján Zoltán (3-1-2-3-3) 12 p. a különfutamban a 2. hely
3. Magosi Norbert (2-3-2-0-2) 9 p. a különfutamban a 3. hely
4. Fekete Sándor (3-2-3-1-2) 11 p. a különfutamban a 4. hely
5. Szegvári Gábor (2-2-1-2-2) 9 p. a különfutamban az 5. hely

Továbbá : Szatmári László (2-3-3-2-3) 13 p. az elődöntöben bukott
Bartalos Zsolt (0-1-1-1-1) 4 p. az elödöntőben a 3. hely
Bencze Zsolt (1-M.H.-2- - -) 3 p. az elödöntőben nem indult M.H miatt
Kerékgyártó László (0-B-0-2-1) 3 p. az elödöntőben a 4. hely
Golenya János (1-2-B- - -) 3 p. az elödöntőben nem indult sérülés miatt
Vida Szabolcs (1-0-1-0-1) 3 p. az elödöntőben M.H.
Balogh Csaba (0-0-0-3-0) 3 p. az elödőntőben a 4. hely

Futamról - futamra :

1. Adorján - Szatmári - Bencze - Kerékgyártó 1:13:06
2. Fekete - Szegvári Gábor - Golenya - Bartalos 1:13:56
3. Stefáni - Magosi - Vida - Balogh 1:12:63
4. Stefáni - Fekete - Adorján - Balogh 1:12:81
5. Szatmári - Golenya - Bartalos - Vida 1:13:72
6. Magosi - Szegvári Gábor - Kerékgyártó /B/ - Bencze /M.H./ 1:14:84
7. Szatmári - Adorján - Bartalos - Balogh 1:13:64
8. Fekete - Bencze - Vida - Golenya /B/ 1.15:82
9. Stefáni - Magosi - Szegvári Gábor - Kerékgyártó 1:13:56
10. Adorján - Szegvári Gábor - Bartalos - Vida 1:15:25
11. Balogh - Kerékgyártó - Bencze és Golenya /Nem állt rajthoz/ 1:16:25
12. Stefáni - Szatmári - Fekete - Magosi 1:13:22
13. Adorján - Magosi - Vida - Golenya /Nem állt rajthoz/ 1:15:12
14. Stefáni -Szegvári Gábor-Bartalos-Bencze /Nem állt rajthoz/ 1:14:60
15. Szatmári - Fekete - Kerékgyártó - Szegvári Gábor 1:14:90

Az első elődöntő : Fekete - Szegvári Gábor - Balogh - Szatmári /B/ 1:15:53 A második elődöntő : Adorján - Magosi - Bartalos - Kerékgyártó - Vida /M.H./ 1:14:32

A két elödöntő első két helyezetje a döntőbe csatlakozott Stefáni Attilához . A döntő 5 körös volt !

Döntő : Stefáni - Adorján - Magosi - Fekete - Szegvári Gábor 1:11:90

2001. ÁPRILIS. 14. " HÚSVÉT KUPA " DEBRECEN
Forrás: Balla Lajos

Elöl Stefáni Attila

Végeredmény :

1. Stefáni Attila (1-3-2-3-3) 12+3 Pont. az A döntőben 1. hely
2. Nagy Róbert (3-3-3-2-2) 13+2 p. az A döntőben a 2. hely
3. Szegvári Gábor (1-1-2-3-1) 8+1 p. az A döntőben a 3. hely
4. Tihanyi Sándor (3-2-2-3-3) 13+0 p. az A döntőben a 4. hely
5. Magosi Norbert (3-2-3-2-3) 13+3 p. a B döntőben az 1. hely
6. Fekete Sándor (2-2-1-2-0) 7+2 p. a B döntőben a 2. hely
7. Ádám János (0-1-3-1-2) 7+1 p. a B döntőben a 3. hely
8. Bencze Zsolt (2-3-0-1-1) 7+0 p. a B döntőben a 4. hely
9. Hell Csaba (2-1-1-M.H.-2) 6+3 p. a C döntőben az 1. hely
10. Bartalos Zsolt (- 0-1-1-0) 2+2 p. a C döntőben az 1. hely
11. Nemes Tibor (1-0-M.H.-M.H.-0) 1+1 p. a C döntőben a 3. hely
12. Golenya János (M.H.-0-M.H.-M.H.-1) 1+0 p. a C döntőben a 4. hely
13. Szatmári László (B- Nem indult tovább)

Futamról - futamra :

1. Tihanyi - Fekete - Stefáni - Ádám
2. Magosi - Bencze - Szegvári - Golenya /M.H./
3. Nagy - Hell - Nemes - Szatmári /B/
4. Nagy - Tihanyi - Szegvári - Nemes
5. Bencze - Fekete - Hell - Golenya
6. Stefáni - Magosi - Ádám - Szatmári helyett Bartalos Zsolt
7. Nagy - Tihanyi - Fekete - Bencze
8. Ádám -Szegvári - Hell - Golenya /M.H./
9. Nemes - Stefáni - Szatmári helyett Bartalos Zsolt - Nemes /M.H./
10. Tihanyi - Magosi - Bencze - Hell /M.H./
11. Stefáni - Nagy - Ádám - Golenya /M.H./
12. Szegvári - Fekete - Szatmári helyett Bartalos Zsolt - Nemes /M.H./
13. Tihanyi - Hell - Golenya- Szatmári helyett Bartalos Zsolt
14. Magosi - Ádám - Bencze - Nemes
15. Stefáni - Nagy - Szegvári - Fekete

C-döntő : Hell - Bartalos - Nemes - Golenya
B-döntő : Magosi - Fekete - Ádám - Bencze
A-döntő : Stefáni - Nagy - Szegvári - Tihanyi

2001. MÁJUS. 01. SPEEDWAY WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFYING ROUND 3. DEBRECEN
Forrás: Piroska Edit



1. Jirout /Cz/ (2-3-3-3-3) 14 p.
2. Kosciecha /Pl/ (3-3-3-2-3) 14 p.
3. Bajerski /Pl/ (3-3-2-3-2) 13 p.
4. Tihanyi /Hun/ (3-2-2-3-3) 13 p.
5. Korolovs /Lett/ (1-2-3-2-2) 10 p.
6. Nedel /A/ (2-Defekt-1-3-3) 9 p.
7. Stefáni Attila /Hun/ (2-1-2-2-2) 9 Pont.
8. Zagar /Slo/ (0-3-3-1-1) 8 p.
Az első nyolc jutott tovább !

Tartalék : 9. Stadler /A/ (2-2-2-1-1) 8 p.

10. Fekete /Hun/ (3-0-1-0-2) 6 p.
11. Bizna /Lett/ (1-2-0-1-1) 5 p.
12. Koren /Slo/ (1-1-0-2-Defekt) 4 p.
13. Miotello /I/ (1-1-1-0-0) 3 p.
14. Francovig /I/ (0-0-1-1-0) 2 p.
15. Kostra /Holland/ (0-1-0-Defekt-0) 1 P.
16. Tuaksema /Holland/ (0-0-0-Defekt-Nem indult) 0 p.

Futamról - futamra :
1. Tihanyi - Jirout - Miotello - Kostra
2. Bajerski - Nebel - Korolovs - Zagar
3. Kosciecha - Stefáni- Koren - Tuaksema
4. Fekete - Stadler - Bizma - Francovig
5. Jirout - Stadler - Stefáni- Nebel /M.H./
6. Bajerski - Tihanyi - Koren - Fekete
7. Zagar - Bizma - Kostra - Tuaksema
8. Kosciecha - Korolovs - Miotello - Francovig
9. Jirout - Bajerski - Francovig - Tuaksema
10. Kosciecha - Tihanyi - Nebel - Bizma
11. Korolovs - Stefáni - Fekete - Kostra
12. Zagar - Stadler - Miotello - Koren
13. Jirout - Kosciecha - Zagar - Fekete
14. Tihanyi - Korolovs - Stadler - Tuaksema /M.H./
15. Nebel - Koren - Francovig - Kostra /M.H./
16. Bajerski - Stefáni- Bizma - Miotello
17. Jirout - Korolovs - Bizma - Koren /M.H./
18. Tihanyi - Stefáni- Zagar - Francivig
19. Kosciecha - Bajerski - Stadler - Kostra
20. Nebel - Fekete - Hell - Miotello

Külön futam az 1-2.helyért :

Jirout - Kosciecha

Külön futam a 3-4.helyért :

Bajerski - Tihanyi

Külön futam a 8.helyért :

Zagar - Stadler /M.H./

2001. JÚNIUS. 28. ADORJÁN ZOLTÁN BÚCSÚVERSENYE DEBRECEN
Forrás: Sebők János

Palánk mellett Stefáni Attila

1. Stefáni Attila (3-3-3-2-3) 14 Pont.
2. Szatmári László (1-2-3-3-3) 12 p.
3. Nagy Róbert (3-3-K-3-2) 11 p.
4. Adorján Zoltán (3-2-2-3-1) 11 p.
5. Zlatko Krznaric /Cro/ (0-3-2-3-2) 10 p.
6. Tihanyi Sándor (2-2-3-2-1) 10 p.
7. Mardel Jerzy /Pl/ (2-3-2-2-Defekt) 9 p.
8. Wolf Richard (Cs/ (2-0-2-1-3) 8 p.
9. Magosi Norbert (2-1-0-1-2) 6 p.
10. Robert Karl /Cs/ (1-1-1-1-2) 6 p.
11. Andrea Maida /I/ (Defekt-0-3-2-0) 5 p.
12. Golenya János (1-0-1-0-3) 5 p.
13. Manuel Hauzinger /A/ (3-1-K-0-1) 5 p.
14. Fekete Sándor (0-2-1-1-K) 4 p.
15. Hell csaba (1-1-K- Nem indult - Nem indult) 2 p.
16. Brzozowski Ryowski /Pl/ (0-Defekt-Nem indult - Nem indult - Nem indult) 0 p.

Futamról - futamra :
1. Nagy - Magosi - Robert Karl - Zlatko
2. Hauzinger - Tihanyi - Szatmári - Fekete
3. Stefáni - Jerzy - Hell - Brzozowski
4. Adorján - Wolf - Golenya - Maida /Defekt/
5. Jerzy - Tihanyi - Magosi - Wolf /K/
6. Zlatko - Fekete - Hell - Maida
7. Stefáni - Szatmári - Robert Karl - Golenya
8. Nagy - Adorján - Hauzinger - Brzozowski /defekt/
9. Stefáni - Adorján - Fekete - Magosi
10. Tihanyi - Zlatko - Golenya - Brzozowski /Nem indult/
11. Maida - Jerzy - Robert Karl - Hauzinger /K/
12. Szatmári - Wolf - Hell és Nagy /K/
13. Szatmári - Maida - Magosi - Brzozowski /Nem indult/
14. Zlatko - Stefáni- Wolf - Haunzinger
15. Adorján - Tihanyi - Robert Karl - Hell /Nem indult/
16. Nagy - Jerzy - Fekete - Golenya
17. Golenya - Magosi - Hauzinger - Hell /Nem indult/
18. Szatmári - Zlatko - Adorján - Jerzy /Defekt/
19. Wolf -Robert Karl - Fekete /K/ - Brzozowski /Nem indult/
20. Stefáni - Nagy - Tihanyi - Maida

Extra futam :

Nagy - Adorján - Tihanyi - Zlatko- Stefáni - Szatmári

2001. JÚLIUS. 03. CSAPAT VILÁG KUPA WROCLAW LENGYELORSZÁG

I. Ausztrália : 56 pont

Jason Crump (3-3-3-3-3) 15 p.
J. Lyons (1-0-1) 2 p.
Leigh Adams (1-3-3-3-3) 13 p.
Ryan Sullivan (3-3-2-2-3) 13 p.
Tood Wiltshire (3-3-1-3-3) 13 p.

II. Amerikai Egyesült Államok : 41 pont

Sam Ermolenko (2-2-4joker-2-0) 10 p.
Greg Hancock (2-2-2-2-2) 10 p.
Billy Janniro (0-3-0-2) 5 p.
B.Werner (3-0-0-3-1) 7 p.
John Cook (2-1-3-1-2) 9 p.

III. Csehország : 35 pont

Mirout Jirut (1-2-2-0-K) 5 p.
Bohumil Brhel (3-2-3-3-2) 13 p.
Michal Makovsky (0-k-0-k) 0 p.
Ales Dryml (2-1-3-1-1) 8 p.
Antonin Kasper (1-2-3-2-1-1) 9 p.

IV. MAGYARORSZÁG : 16 PONT



Nagy Róbert (2-0-1-1-1-4joker) 9 p.
Stefáni Attila (1-1-1-1-0) 4 Pont.
Magosi Norbert (1-1-0-0) 2 p.
Szatmári László (0-1-0-K-M.H.) 1 p.
Szegvári Gábor (0-0-M.H.-0) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Ryan Sullivan - Greg Hancock - Mirout Jirut - Szatmári László
2. Bohumil Brhel - Sam Ermolenko - Leigh Adams - Magosi Norbert
3. Jason Crump - Ales Dryml - Stefáni Attila - Billy Janniro
4. B. Werner - Nagy Róbert - J. Lyons - Michal Makovsky
5. Tood Wiltshire - John Cook - Antonin Kasper - Szegvári Gábor
6. Jason Crump - Bohumil Brhel - Szatmári László - B. Werner
7. Billy Janniro - Mirout Jirut - Magosi Norbert - J. Lyons
8. Ryan Sullivan - Sam Ermolenko - Stefáni Attila - Michal Makovsky
9. Leigh Adams - Greg Hancock - Ales Dryml - Nagy Róbert
10. Tood Wiltshire - Antonin Kasper - John Cook - Szegvári Gábor
11. Ales Dryml - Sam Ermolenko/ Joker / - J. Lyons - Szatmári László
12. Jason Crump - Greg Hancock - Magosi Norbert - Michal Makovsky
13. Leigh Adams - Mirout Jirut - Stefáni Attila - B. Werner
14. Bohumil Brhel - Ryan Sullivan - Nagy Róbert - Billy Janniro
15. John Cook - Antonin Kasper - Tood Wiltshire - Szegvári Gábor
16. Sam Ermolenko - Ryan Sullivan - Ales Dryml - Magosi Norbert
17. Leigh Adams - Billy Janniro - Michal Makovsky - Szatmári László/B/
18. Bohumil Brhel - Greg Hancock - Stefáni Attila - J.Lyons
19. Jason Crump - Sam Ermolenko - Nagy Róbert - Mirout Jirut
20. Tood Wiltshire - Antonin Kasper - John Cook - Szegvári Gábor
21. Tood Wiltshire - Nagy Róbert/Joker/ - B. Werner - Mirout Jirut/Joker/
22. Ryan Sullivan - John Cook - Ales Dryml - Magosi Norbert
23. Leigh Adams - Greg Hancock - Antonin Kasper - Stefáni Attila
24. Jason Crump - Bohumil Brhel - Nagy Róbert - Sam Ermolenko

2001. JÚLIUS. 07. MITROPA KUPA DEBRECEN
Forrás : Piroska Edit

Piros sapkában Stefáni Attila

I. MAGYARORSZÁG "A" : 34 PONT

Stefáni Attila (3-3-3-3-3) 15 Pont.
Golenya János (K-2-3-B) 5 p.
Szegvári Gábor (3-3-3-B-2) 14 p.

II. Ausztria : 23 Pont

Friedrick Wallner (1-1-2-2-3) 9 p.
Thomas Stadler (3-0-2-3-1) 9 p.
Manuel Hauzinger (1-3-Defekt-1) 5 p.

III. Csehország : 22 Pont

Petrak Jaroslav (2-1-3-2-3) 11 p.
Radek Smoloik (2-2-0-B-B) 4 p.
Kral Robert (3-2-0-1) 6 p.

IV. Magyarország "B" : 22 Pont

Fekete Sándor (3-2-0) 5 p.
Bencze Zsolt (2-3-1-3-0) 9 p.
Bartalos Zsolt (2-2-1-2-1) 8 p.

V. Szlovénia : 16 Pont

Jozef Koren (2-1-2-1-2) 8 p.
Horváth István (1-0-1-2-2) 6 p.
Damir Lucic (1-0-0-1) 2 p.

VI. Magyarország "C" : 6 Pont

Kerékgyártó László (Defekt-1-3-2-0) 6 p.

2001. AUGUSZTUS. 04. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 3. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás: Balla Lajos



1. Nagy Róbert (Gyulai Sc) (3-3-2-1-2) 11 p. az A döntőben az 1.hely
2. Stefáni Attila (Nagykállói Speedway Club)(2-2-3-3-3) 13 p. az A döntőben a 2.hely
3. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc)(2-2-3-3-2) 12 p. az A döntőben a 3. hely
4. Szatmári László (Simon/Wolf Sc)(3-3-2-2-1) 11 Pont. az A döntőben a 4. hely
5. Magosi Norbert (Simon/Wolf Sc) (1-3-3-0-3) 10 p. a B döntőben az 1. hely
6. Bencze Zsolt (Simon/Wolf) (2-2-1-3-3) 11 p. a B döntőben a 2. hely
7. Eugene Smith (Hajdú Volán Sc) (1-1-2-2-0) 6 p. a B döntőben a 3. hely
8. Fekete Sándor (Hajdú Volán Sc) (3-0-0-2-1) 6 p. a B döntőben a 4. hely
9. Golenya János (Hajdú Volán Sc) (1-1-1-1-0) 4 p. a C döntőben az 1.hely
10. Bartalos Zsolt (Hajdú Volán Sc) (0-1-0-1-2) 3 p. a C döntőben a 2. hely
11. Szegvári Gábor (Hajdú Volán Sc) (0-M.H.-M.H.) 0 p. a C döntőben nem indult
12. Nemes Tibor (Hajdú Volán Sc) (0-0-M.H.) 0 p. a C döntőben nem indult

Futamról - futamra :

1. Nagy - Bencze - Eugene Smith - Nemes
2. Szatmári - Tihanyi - Golenya - Bartalos
3. Fekete - Stefáni - Magosi - Szegvári
4. Nagy - Stefáni - Bartalos
5. Magosi - Tihanyi - Golenya - Nemes
6. Szatmári - Bencze - Eugene Smith - Fekete
7. Tihanyi - Nagy - Szegvári /M.H./
8. Magosi - Eugene Smith - Golenya - Bartalos
9. Stefáni - Szatmári - Bencze - Fekete
10. Tihanyi - Szatmári - Nagy - Magosi
11. Bencze - Eugene Smith - Golenya
12. Stefáni - Fekete - Bartalos
13. Magosi - Nagy - Fekete - Golenya
14. Stefáni - Tihanyi - Szatmári - Eugene Smith
15. Bencze - Bartalos

C-döntő : Golenya - Bartalos
B-döntő : Magosi - Bencze - Eugene Smith - Fekete
C-döntő : Nagy - Stefáni - Tihanyi - Szatmári

2001. AUGUSZTUS. 19. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 4. FORDULÓ. GYULA
Forrás: Piroska Edit



1. Nagy Róbert (Gyulai Sc)(3-2-3-2-3) 13 p.
2. Magosi Norbert (Hajdú Volán Sc) (3-3-2-3-2) 13 p.
3. Stefáni Attila (Nagykállói Speedway Club)(K-3-3-3-3) 12 Pont.
4. Szatmári László (Simon/Wolf Sc) (3-3-2-3-1) 12 p.
5. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc)(2-1-3-2-2) 10 p.
6. Szegvári Gábor (Hajdú Volán Sc) (2-2-2-1-1) 8 p.
7. Golenya János (Simon/Wolf Sc) (1-1-0-1-3) 6 p.
8. Manuel Hauzinger (Hajdú Volán Sc) (M.H.-0-0-2-2) 4 p.
9. Fekete Sándor (Hajdú Volán Sc) (2-0-1-0-1) 4 p.
10. Bencze Zsolt (Simon/Wolf Sc) (1-2-1-0-0) 4 p.
11. Vida Szabolcs (Hajdú Volán Sc)(1-0-0-0-0) 1 p.
12. Eugen Smith (Hajdú Volán Sc) (0-1-1-1-0) 3 p.
13. Nemes Tibor (Nagykállói Sc)(0-tovább nem indult) 0 p.

A-döntő : Nagy - Magosi - Stefáni- Szatmári
B-döntő : Tihanyi - Szegvári Gábor - Golenya - Hauzinger
C-döntő : Fekete - Bencze - Vida - Eugen Smith

2001. ÉVI MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG EREDMÉNYEI

JÚNIUS. 23. 2. FORDULÓ. GYULA


1. Magosi Norbert 17 p.
2. Nagy Róbert 14 p.
3. Golenya János 12 p.
4. Stefáni Attila 10 Pont.
5. Szatmári László 9 p.
6. Szegvári Gábor 7 p.
7. Bencze Zsolt 6 p.
8. Fekete Sándor 5 p.
9. Bartalos Zsolt 4 p.
10. Balogh Csaba 3 p.
11. Kerékgyártó László 2 p.

SZEPTEMBER. 08. 5. FORDULÓ. GYULA

1. Stefáni Attila 17 Pont.
2. Magosi Norbert 14 p.
3. Nagy Róbert 12 p.
4. Tihanyi Sándor 10 p.
5. Bencze Zsolt 9 p.
6. Szatmári László 7 p.
7. Hell Csaba 6 p.
8. Fekete Sándor 5 p.
9. Golenya János 4 p.
10. Nemes Tibor 3 p.
11. Eugen Smith 2 p.
12. Szegvári Gábor 1 p.

SZEPTEMBER. 29. 6. FORDULÓ. DEBRECEN

1. Tihanyi Sándor 17 p.
2. Magosi Norbert 14 p.
3. Nagy Róbert 12 p.
4. Stefáni Attila 10 Pont.
5. Bencze Zsolt 9 p.
6. Szegvári Gábor 7 p.
7. Golenya János 6 p.
8. Szatmári László 5 p.
9. Fekete Sándor 4 p.
10. Vida Szabolcs 3 p.
11. Hell Csaba 2 p.
12. Nemes Tibor 1 p.

2001. AUGUSZTUS. 20. NEMZETKÖZI MEGHÍVÁSOS EGYÉNI SALAKMOTORVERSENY DEBRECEN VÁROS NAGYDÍJÁÉRT DEBRECEN
Forrás: Piroska Edit

Vezet Stefáni Attila

1. Stefáni Attila (H) (2-3-3-3-3) 14 Pont.
2. Tihanyi Sándor (H) (2-2-3-3-3) 13 p.
3. Szatmári László (H) (3-2-2-2-3) 12 p.
4. Szegvári Gábor (H) (2-3-1-3-2) 11 p.
5. Magosi Norbert (H) (3-2-3-1-1) 10 p.
6. Z. Kriznaric /Hr/ (2-2-2-1-3) 10 p.
7. Izak Santej /Slo/ (3-1-2-2-2) 10 p.
8. Manuel Hauzinger /A/ (3-1-1-0-2) 7 p.
9. L. Batalka /Cs/ (1-0-2-3-1) 7 p.
10. Fekete Sándor (H) (0-1-3-0-2) 6 p.
11. Bencze Zsolt (H) (1-3-0-1-1) 6 p.
12. T. Stadler /A/ (1- - 1-2-1) 5 p.
13. Eugen Smitsh /D/ (- 3-1-0-0-) 4 p.
14. Golenya János (H) (0-1-0-2-0) 3 p.
15. Bartalos Zsolt (H) (1-0-0-0-0) 1 p.
16. C. Miotello /I/ (0-0-0-1- -) 1 p.

Futamról - futamra :

1. Izak Santej - Tihanyi - Bencze - Christian Miotello 1:14:02
2. Magosi - Zlatko Krznaric - Batelka Lubomir - Golenya 1:14:32
3. Manuel Hauzinger - Szegvári - Thomas Stadler - Fekete 1:13:88
4. Szatmári - Stefáni - Bartalos - Eugene Smith /K/ 1:14:10
5. Bencze - Magosi - Fekete - Bartalos 1:13:65
6. Eugene Smith - Zlatko Krznaric - Manuel Hauzinger - Thomas Stadler 1:14:00
7. Szegvári - Szatmári - Izak Santej - Batelka Lubomir 1:14:45
8. Stefáni - Tihanyi - Golenya - Thomas Stadler /K/ 1:14:21
9. Stefáni - Zlatko Krznaric - Szegvári - Bencze 1:13:88
10. Magosi - Szatmári - Thomas Stadler - Cristian Miotello 1:14:21
11. Fekete - Izak Santej - Eugene Smith - Golenya 1:13:32
12. Tihanyi - Batelka Lubomir - Manuel Hauzinger - Bartalos 1:13:65
13. Batelka Lubomir - Thomas Stadler - Bencze - Eugene Smith 1:13:98
14. Szegvári - Golenya - Cristian Miotello - Bartalos 1:14:20
16. Stefáni - Izak Santej - Magosi - Manuel Hauzinger 1:13:68
17. Tihanyi - Szatmári - Zlatko Krznaric - Fekete 1:14:32
18. Szatmári - Manuel Hauzinger - Bencze - Golenya 1:14:67
19. Stefáni - Fekete - Batelka Lubomir - Cristian Miotello 1:14:02
20. Zlatko Krznaric - Thomas Stadler - Bartalos 1:15:02

Külön futam + Debrecen Kupáért :

Stefáni Attila - Magosi Norbert - Szegvári Gábor - Tihanyi Sándor - Szatmári László 1:13:28

2001. SZEPTEMBER. 15. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS PÁROS FORDULÓ DEBRECEN
Forrás : Piroska Edit

I. Magyar "B" : 25 Pont

Szatmári László (3-1-1-1-3-2) 11 p.
Hell Csaba (2-2-2-3-2-3) 14 p.

II. MAGYAR "A" : 22 PONT



Stefáni Attila (3-3-3-2-3-3) 17 Pont.
Szegvári Gábor (2-B-1-0-2-0) 5 p.

III. Magyar "C" : 21 Pont

Magosi Norbert (1-3-3-3-2-2) 14 p.
Fekete Sándor (0-2-2-2-0-1) 7 p.

IV. Magyar - Olasz : 21 Pont

Tihanyi Sándor (3-3-3-2-2-3) 16 p.
Andrea Maida (1-K-0-Defekt-3-1) 5 p.

V. Csehország : 15 Pont

Liebezeit Frantisek (Defekt-0-0-2-0-0) 2 p.
Juna Rene (2-3-1-3-1) 13 p.

VI. Olaszország : 14 Pont

Miotello Christian (1-2-1-1-1-1) 7 p.
Milanese Alessandró (2-1-2-0-0-2) 7 p.

VII. Ukrajna : 8 Pont

Ljatosinski Alexander (1-1-3-1-1-1) 8 p.
Fedik Peter ( 0-0-0-Defekt-Defekt-0) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Tihanyi - June Rene - Maida - Frantisek /Defekt/
2. Szatmári - Hell - Magosi - Fekete
3. Stefáni - Szegvári Gábor - Ljatisinski - Fedik Peter
4. Tihanyi - Milanese - Miotelló - Maida /K/
5. June Rene - Hell - Szatmári - Frantisek
6. Magosi - Fekete - Ljatisinski - Fedik Peter
7. Stefáni - Mioetelló - Milanese - Szegvári Gábor /B/
8. Tihanyi - Hell - Szatmári - Maida
9. Magosi - Fekete - Juna Rene - Frantisek
10. Ljatosinski - Milanese - Miotelló - Fedik Peter
11. Stefáni - Tihanyi - Szegvári - Maida
12. Juna Rene - Frantisek - Ljatosinski - Fedik Peter /Defekt/
13. Hell - Stefáni - Szatmári - Szegvári Gábor
14. Magosi - Fekete - Miotelló - Milanese
15. Maida - Tihanyi - Ljatosinski - Fedik Peter /Defekt/
16. Stefáni - Szegvári Gábor - Juna Rene - Frantisek
17. Szatmári - Hell - Miotelló - Milanese
18. Tihanyi - Magosi - Maida - Fekete
19. Juna Rene - Milanese - Miotelló - Frantisek
20. Hell - Szatmári - Ljatosinski - Fedik Peter
21. Stefáni - Magosi - Fekete - Szegvári Gábor

Külön futam a 2-3. helyért :

Magosi - Tihanyi

2002. ÁPRILIS.13. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás : Piroska Edit



1. Nagy Róbert (3-3-3-3-3) 15 p. az A döntőben az 1. hely
2. Stefáni Attila (3-3-2-3-3) 14 Pont. az "A" döntőben a 2.hely
3. Tihanyi Sándor (2-3-3-3-3) 14 p. az A döntőben a 3. hely
4. Szatmári László (3-2-2-2-2) 11 p. az A döntőben a 4.hely
5. Magosi Norbert (2-2-1-2-2) 9 p. a B döntőben az 1. hely
6. Bencze Zsolt (Defekt-1-3-2-0) 6 p. a döntőben a 2. hely
7. Hell Csaba (1-1-2-1-1) 6 p. a B döntőben a 3. hely
8. Kovács Zsolt (2-1-1-1-1) 6 p. a B döntőben a 4. hely
9. Bartalos Zsolt (0-0-0-1-0) 1 p. a C döntőben az 1. hely
10. Vida Szabolcs (0-0-0-2) 2 p. a C döntőben a 2. hely
11. Nemes Tibor (1-0-1-0-1) 3 p. a C döntőben a 3. hely
12. Szegvári Gábor (1-2-Nem indult) 3 p. a C döntőben a 4. hely

Futamról - futamra :

1. Stefáni - Magosi - Nemes - Bartalos 1:14:69
2.Szatmári - Kovács Zsolt - Szegvári Gábor-Bencze/Defekt/ 1:14:97
3. Nagy - Tihanyi - Hell - Vida 1:13:31
4. Nagy - Szatmári - Hell - Nemes 1:13:59 5. Tihanyi - Szegvári Gábor - Bencze - Bartalos 1:14:53
6. Stefáni- Magosi - Kovács Zsolt - Vida 1:13:19
7. Bencze - Hell - Nemes - Bartalos 1:15:66 8. Tihanyi - Szatmári - Magosi - Szegvári Gábor /nem indult/ 1:14:47
9. Nagy - Stefáni- Kovács Zsolt - Vida 1:14:13
10. Tihanyi - Bencze - Kovács Zsolt - Nemes 1:16:07
11. Stefáni - Magosi - Hell - Sike 1:14:57
12. Nagy - Szatmári - Bartalos - Vida 1:15:28
13. Tihanyi - Vida - Nemes - Bányai Gergő 1:16:28
14. Nagy - Magosi - Kovács Zsolt - Bencze 1:15:07
15. Stefáni - Szatmári - Hell - Bartalos 1:14:97

C-döntő : Bartalos - Vida - Nemes - Szegvári Gábor 1:16:67
B-döntő : Magosi - Bencze - Hell - Kovács Zsolt 1:14:78
A-döntő : Nagy -Stefáni - Tihanyi - Szatmári 1:14:42

2002. ÁPRILIS. 20. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 2. FORDULÓ. GYULA
Forrás : Piroska Edit



1. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc)(3-3-2-2-3) 13 p.
2. Nagy Róbert (Gyulai Sc)(3-Defekt-3-3-3) 12 p.
3. Stefáni Attila (Nagykállói Speedway Club)(3-3-3-2-1) 12 Pont.
4. Hell Csaba (Gyepes Sc) (2-K-3-3-3) 11 p.
5. Szatmári László (Simon/Wolf Sc)( 1-3-2-3-2) 11 p.
6. Bencze Zsolt (Simon/Wolf Sc)(2-2-2-1-1) 8 p.
7. Vida Szabolcs (Hajdú Volán Sc )(1-2-0-2-2) 7 p.
8. Magosi Norbert (Hajdú Volán Sc)(2-K-1-1-2) 6 p.
9. Kovács Zsolt(Nagykállói Sc)(Defekt-2-Defekt-1-Defekt) 3 p.
10. Bartalos Zsolt(Nagykállói Sc)(1-1-1-0-0) 3 p.
11. Sike Tamás (Sike Motorsport)(0-1-Nem indult) 1 p.
12. Fekete Sándor (Hajdú Volán Sc)(0-K-Nem indult tovább) 0 p.

C-döntő : Kovács Zsolt - Bartalos
B-döntő : Szatmári - Magosi - Bencze - Vida
A-döntő : Tihanyi - Nagy - Stefáni - Hell

2002. ÉVI MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG EREDMÉNYEI

SZEPTEMBER. 14. 2. FORDULÓ. DEBRECEN



1. Stefáni Attila 17 Pont.
2. Tihanyi Sándor 14 p.
3. Szatmári László 12 p.
4. Magosi Norbert 10 p.
5. Fekete Sándor 9 p.
6. Szegvári Gábor 7 p.
7. Bencze Zsolt 6 p.
8. Hell Csaba 5 p.
9. Kovács Zsolt 4 p.
10. Bartalos Zsolt 3 p.
11. Golenya János 2 p.
12. Nemes Tibor 1 p.

JÚNIUS. 29. 3. FORDULÓ. GYULA

1. Tihanyi Sándor 17 p.
2. Stefáni Attila 14 Pont.
3. Hell Csaba 12 p.
4. Magosi Norbert 10 p.
5. Szatmári László 9 p.
6. Kovács Zsolt 7 p.
7. Szegvári Gábor 6 p.
8. Bartalos Zsolt 5 p.
9. Bencze Zsolt 4 p.
10. Nemes Tibor 3 p.
11. Sike Tamás 2 p.
12. Bányai Gergő 1 p.

2002. MÁJUS. 18. LJUBLJANA



1. Gjedde Charlie /Den/ (3-3-3-2-3) 14 p.
2. Bajerski Tomasz /Pl/ (3-3-3-2-1) 12 p.
3. Attila Stefani /Hun/ (M.H.-2-2-3-3) 10+3 Pont.
4. Zagar Matej /Slo/ (2-1-1-3-3) 10+2 p.
5. Watson Craig /Aus/ (2-3-3- -,2) 10+1 p.
6. Dryml Ales /Cz/ (3-3-1-1-2) 10+0 p.
7. Karlsson Peter /Swe/ (1-2-2-1-3) 9 p.
8. Werner Brent /Usa/ (0-0-3-3-2) 8 p.
9. Hampel Jaroslaw /Pl/ (3- - -2-0-2) 7 p.
10. Henriksson Anders /Swe/ (2-0-2-2-0) 6 p.
11. Santej Izak /Slo/ (0-1-0-3-1) 5 p.
12. Iversen Niels-Kristian /Den/ (1-2-1-1-0)5 p.
13. Lemon Mark /Aus/ (2-2-1-0-0) 5 p.
14. Norbert Magosi /Hun/ (1-M.H.-0-2-0) 3 p.
15. Slabon Krzysztof /Pl/ (1-M.H.- -1-1) 3 p.
16. Kylmakorpi Joonas /Fin/ (0-1-0-0-1) 2 p.

A 3-4-5-6. helyért :

Attila Stefani - Zagar Matej - Watson Craig - Dryml Ales

Futamról - futamra :

1. Bajerski Tomasz - Watson Craig - Norbert Magosi - Kylmakorpi Joonas
2. Dryml Ales - Henriksson Anders - Iversen Niels-Kristian - Attila Stefani /M.H./
3. Hampel Jaroslaw - Zagar Matej - Slabon Krzysztof - Wernwr Brent
4. Gjedde Charlie - Lemon Mark - Karlsson Peter - Santej Izak
5. Watson Craig - Karlsson Peter - Zagar Matej - Henriksson Anders
6. Gjedde Charlie - Iversen Niels-Kristian - Slabon Krzysztof /M.H./ - Norbert Magosi /M.H./
7. Dryml Ales - Lemon Mark - Kylmakorpi Joonas - Hampel Jaroslaw
8. Bajerski Tomasz - Attila Stefani - Santej Izak - Wernwr Brent
9. Watson Craig - Hampel Jaroslaw - Iversen Niels-Kristian - Santej Izak
10. Wernwr Brent - Henriksson Anders - Lemon Mark - Norbert Magosi
11. Gjedde Charlie - Attila Stefani - Zagar Matej - Kylmakorpi Joonas
12. Bajerski Tomasz - Karlsson Peter - Dryml Ales - Slabon Krzysztof
13. Wernwr Brent - Gjedde Charlie - Dryml Ales - Watson Craig
14. Attila Stefani - Norbert Magosi - Karlsson Peter - Hampel Jaroslaw
15. Santej Izak-Henriksson Anders-Slabon Krzysztof-Kylmakorpi Joonas
16. Zagar Matej - Bajerski Tomasz - Iversen Niels-Kristian - Lemon Mark
17. Attila Stefani - Watson Craig - Slabon Krzysztof - Lemon Mark
18. Zagar Matej - Dryml Ales - Santej Izak - Norbert Magosi
19. Karlsson Peter - Werner Brent - Kylmaporpi Joonas - Iversen Niels-Kristian
20. Gjedde Charlie - Hampel Jaroslaw - Bajerski Tomasz - Henriksson Anders

2002. MÁJUS. 20. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS PÁROS BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás: Szabolcs Online

Végeredmény :

I. Gyulai Speedway Club : 28 Pont

Nagy Róbert (2-2-3-1-3-2) 13 p.
Hell Csaba (3-3-1-3-2-3)15 p.

II. Debreceni Simon/Wolf Speedway Club "A" : 24 Pont

Tihanyi Sándor (2-2-2-1-2-1) 10 p.
Antonín Kasper (3-3-0-2-3-3) 14 p.

III. NAGYKÁLLÓI SPEEDWAY CLUB : 21 PONT



Stefáni Attila (3-1-2-3-3-3) 15 Pont.
Kovács Zsolt (2-0-1-0-1-2) 6 p.

IV. Debreceni Simon/Wolf Speedway Club "B": 17 Pont

Szatmári László (3-3-3-2-3-2) 16 p.
Bencze Zsolt (t-1-0-0-0-0) 1 p.

V. Debreceni Hajdú Volán "A": 12 Pont

Magosi Norbert (1-1-0-D-1-2) 5 p.
Fekete Sándor (2-0-2-3-0-0) 7 p.

VI. LTV Transprot Miskolc Speedway Club: 12 Pont

Jaroslaw Wisniewski (1-0-1-D-2-0) 4 p.
Wieslaw Ośkiewicz (D-1-2-3-1-1) 8 p.

VII. Debreceni Hajdú Volán "B" : 12 Pont

Szegvári Gábor (D-2-3-2-1-1) 9 p.
Vida Szabolcs (1-0-1-1-D-0) 3 p.

2002. AUGUSZTUS. 20. NEMZETKÖZI MEGHÍVÁSOS EGYÉNI SALAKMOTORVERSENY DEBRECEN VÁROS NAGYDÍJÁÉRT DEBRECEN
Forrás: Balla Lajos



Végeredmény :

1. Matej Ferjan (Slo) (3-2-3-3-3) 14 p.
2. Izak Santej (Slo) (3-3-2-1-3) 12 p.
3. Tihanyi Sándor (H) (3-3-2-3-0) 11+3 p.
4. Magosi Norbert (H) (2-1-3-2-3) 11+2 p.
5. Bohumil Brhel (Cz) (3-2-1-3-2) 11+1 p.
6. Armando Castagna (I) (1-3-3-2-1) 10 p.
7. Joachim Kugelmann (D) (2-2-3-1-2) 10 p.
8. Szatmári László (H) (1-3-2-2-2) 10 p.
9. Stefáni Attila (H) (0-2-1-3-3) 9 Pont.
10. Manuel Hauzinger (A) (2-1-0-1-2) 6 p.
11. Jozef Franz (Cz) (2-0-1-2-1) 6 p.
12. Szegvári Gábor (H) (1-0-2-0-0) 3 p.
13. Andrea Maida (I) (0-0-1-0-1) 2 p.
14. Kovács Zsolt (H) (1-0-0-0-1) 2 p.
15. Hell Csaba (H) (0-1-0-1- -) 1 p.
16. Simone Terenzani (I) (0-1-0-0-0) 1 p.
17. Bencze Zsolt (H) (- - - - 0) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Izak Santej - Manuel Hauzinger - Szegvári - Hell
2. Bohumil Brhel - Magosi - Armando Castagna - Stefáni
3. Tihanyi - Jozef Franz - Kovács - Simone Terenzani
4. Matej Ferjan - Joachim Kugelmann - Szatmári - Andrea Maida
5. Izak Santej - Matej Ferjan - Magosi - Kovács
6. Tihanyi - Bohumil Brhel - Hell - Andrea Maida
7. Szatmári - Stefáni - Simone Terenzani - Szegvári
8. Armando Castagna - Joachim Kugelmann - Andrea Maida - Jozef Franz
9. Joachim Kugelmann - Izak Santej - Bohumil Brhel - Simone Terenzani
10. Magosi - Szatmári - Jozef Franz - Hell
11. Armando Castagna - Szegvári - Andrea Maida - Kovács
12. Matej Ferjan - Tihanyi - Stefáni - Mamuel Hauzinger
13. Stefáni - Jozef Franz - Izak Santej - Andrea Maida
14. Matej Ferjan - Armando Castagna - Hell - Simone Terenzani
15. Tihanyi - Magosi - Joachim Kugelmann - Szegvári
16. Bohumil Brhel - Szatmári - Manuel Hauzinger - Kovács
17. Izak Santej - Szatmári - Armando Castagna - Tihanyi
18. Stefáni - Joachim Kugelmann - Kovács - Hell Csaba helyett Bencze Zsolt
19. Matej Ferjan - Bohumil Brhel - Jozef Franz - Szegvári
20. Magosi - Manuel Hauzinger - Andrea Maida - Simone Terenzani

Külön futam a 3. helyért :

Tihanyi - Magosi - Bohumil Brhel

Külön futam :

Bohumil Brhel - Matej Ferjan - Izak Santej - Tihanyi - Magosi

2002. AUGUSZTUS. 25. ARANYSISAK ZARNOVICA



Alapszakasz :

1. Magosi Norbert /Hun/ (4-4-3-4) 15 p.
2. Stefáni Attila /Hun/ (4-2-4-4) 14 Pont.
3. Zlatko Kriznaric /Horv/ (4-4-3-3) 14 p.
4. Jozef Francz /Cz/ (3-3-4-3) 13 p.
5. Rafal Szombierski/ Pl/ (2-3-4-4) 13 p.
6. Ronnieweis /D/ (4-4-2-2) 12 p.
7. Fridrich Walner /A/ (3-2-1-3) 9 p.
8. Rohanchohik /Pl/ (0-0-4-4) 8 p.
9. Manuel Hauzinger /A/ (3-0-2-3 ) 8 p.
10. Martin Malek /Cz/ (2-3-1-2) 8 p.
11. Jaroslan Petrak /Cz/ (1-3-2-2) 8 p.
12. Vladimir Visnader /Sk/ (3-1-2-2) 8 p.
13. Lubomir Batelka /Cz/ (1-2-3-1) 7 p.
14. Radek Smolik /Cz/ (1-4-1-1) 7 p.
15. Denis Stojs /Slo/ (-2-3-0) 5 p.
16. Robert Krall /Sk/ (2-1-0-1) 4 p.
17. Walter Nebel /A/ (2-0- - 1) 3 p.
18. Vida Szabolcs /Hun/ (1-1-0-0) 2 p.
19. Jan Halabrik /Sk/ (0-1-0-0) 1 p.
20. Mihal Navarka /Sk/ (0-0-0-0) 0 p.

Döntő futam :

Stefáni Attila - Rafal Szombierski - Josef Francz - Magosi Norbert - Manuel Hauzinger - Rohanchrohik

Végeredmény :



1. Stefáni Attila /Hun/
2. Rafal Szombierski /Pl/
3. Josef Francz /Cz/
4. Magosi Norbert /Hun/
5. Manuel Hauzinger /A/
6. Rohanchrohik /Pl/

2002. AUGUSZTUS. 30. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS PÁROS BAJNOKSÁGA 2. FORDULÓ. GYULA
Forrás : Balla Lajos

Végeredmény :

1. Gyula "B" : 26 Pont

7. Slawomir Drabik (Pl) (3-3-3-3-3-3) 18 p.
8. Piotr Markuszewski (Pl) (2-0-2-2-2-0) 8 p.

2. Simon/Wolf "A" : 22 Pont

11. Tihanyi Sándor (H) (3-2-2-1-2-2) 12 p.
12. Antonin Kasper (Cs) (M.H.-3-3-2-1-1) 10 p.

3. Gyula "A" : 21 Pont

9. Hell Csaba (H) (- 1-3-2-1-0) 7 p.
10. Bohumil Brhel (Cs) (2-2-2-1-3-3) 13 p.
19. Joachim Kugelmann (D) (1) 1 p.

4. Simon/Wolf "B" : 18 Pont

1. Szatmári László (H) (2-2-3-0-2-1) 10 p.
2. Zlatko Krznric (Cs) (3-3-1-1-0-M.H.) 8 p.

5. Hajdú Volán "A" : 17 Pont

5. Magosi Norbert (H) (1-1-2-3-3-2) 12 p.
6. Manuel Hauzinger (A) (0-2-0-0-2-1) 5 p.

6. NAGYKÁLLÓI SPEEDWAY CLUB : 15 PONT



3. Stefáni Attila (H) (1-3-1-3-3-3) 14 Pont.
4. Kovács Zsolt (H) (0-0-0-0-1) 1 p.

7. Hajdú Volán "B" : 6 Pont

13. Szegvári Gábor (H) (1-M.H.) 1 p.
14. Vida Szabolcs (H) (0-1-1-1-1-1) 5 p.

Futamról - futamra :

1. Zlatko Krznaric - Szatmári - Stefáni - Kovács
2. Slawomir Drabik - Piotr Markuszewski - Magosi - Manuel Hauzinger
3. Tihanyi - Bohumil Brhel - Joachim Kugelmann - Antonin Kasper /M.H./
4. Zlatko Krznaric - Szatmári - Szegvári - Vida
5. Stefáni - Manuel Hauzinger - Magosi - Kovács
6. Slawomir Drabik - Bohumil Brhel - Hell - Piotr Markuszewski
7. Antonin Kasper - Tihanyi - Vida - Szegvári /M.H./
8. Szatmári - Magosi - Zlatko Krznaric - Manuel Hauzinger
9. Slawomir Drabik - Piotr Markuszewski - Stefáni - Kovács
10. Hell - Bohumil Brhel - Vida
11. Antonin Kasper - Tihanyi - Zlatko Krznaric - Szatmári
12. Stefáni - Hell - Bohumil Brhel - Kovács
13. Magosi - Antonin Kasper - Tihanyi - Manuel Hauzinger
14. Slawomir Drabik - Piotr Markuszewski - Vida
15. Bohumil Brhel - Szatmári - Hell - Zlatko Krznaric
16. Stefáni - Tihanyi - Antonin Kasper - Kovács
17. Magosi - Manuel Hauzinger - Vida
18. Slawomir Drabik - Piotr Markuszewski - Szatmári - Zlatko Krznaric /M.H./
19. Stefáni - Vida - Kovács
20. Bohumil Brhel - Magosi - Manuel Hauzinger - Hell
21. Slawomir Drabik - Tihanyi - Antonin Kasper - Piotr Markuszewski

2002. SZEPTEMBER. 14. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁGA 4. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás : Balla Lajos

Piros sapkában Stefáni Attila

Végeredmény :

1. Stefáni Attila (2-3-2-1-3) 11+3 Pont. az A döntőben az 1. hely
2. Tihanyi Sándor (3-3-3-3-2) 14+2 p. az A döntőben a 2. hely
3. Szatmári László (2-2-3-3-2) 12+1 p. az A döntőben a 3. hely
4. Magosi Norbert (3-3-3-2-3) 14+0 p. az A döntőben a 4. hely
5. Fekete Sándor (1-2-2-1-1) 7+3 p. a B döntőben az 1. hely
6. Szegvári Gábor (1-1-1-0-3) 6+2 p. a B döntőben a 2. hely
7. Bencze Zsolt (2-1-2-0-1) 6+1 p. a B döntőben a 3. hely
8. Hell Csaba (3-2-1-3-1) 10+0 p. a B döntőben a 4. hely
9. Kovács Zsolt (1-1-0-2-M.H.) 4+3 p. a C döntőben az 1. hely
10. Bartalos Zsolt (0-0-0-1-0) 1+2 p. a C döntőben a 2. hely
11. Golenya János (0-0-0-2-2) 4+1 p. a C döntőben a 4. hely
12. Nemes Tibor (0-0-1-M.H.-0) 1+0 p. a C döntőben a 4. hely

Futamról - futamra :

1. Tihanyi - Stefáni - Kovács - Nemes
2. Magosi - Szatmári - Fekete - Golenya
3. Hell - Bencze - Szegvári - Bartalos
4. Magosi - Hell - Kovács - Bartalos
5. Tihanyi - Fekete - Szegvári - Golenya
6. Stefáni - Szatmári - Bencze - Nemes
7. Tihanyi - Fekete - Hell - Kovács
8. Magosi - Stefáni - Szegvári - Golenya
9. Szatmári - Bencze - Nemes - Bartalos
10. Szatmári - Kovács - Fekete - Szegvári
11. Hell - Golenya - Stefáni - Nemes /M.H./
12. Tihanyi - Magosi - Bartalos - Bencze
13. Szegvári - Golenya - Bencze - Kovács /M.H./
14. Stefáni - Szatmári - Fekete - Bartalos
15. Magosi - Tihanyi - Hell - Nemes

C-döntő : Kovács - Bartalos - Golenya - Nemes /M.H./
B-döntő : Fekete - Szegvári - Bencze - Hell
A-döntő : Stefáni - Tihanyi - Szatmári - Magosi

2002. SZEPTEMBER. 28. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁGA 5. FORDULÓ. GYULA
Forrás : Piroska Edit



1. Stefáni Attila (3-3-3-3-3) 15 Pont. az "A" döntőben az 1. hely
2. Szatmári László (2-3-2-2-3) 12 p. az döntőben a 2. hely
3. Magosi Norbert (3-2-3-1-3) 12 p. az döntőben a 3. hely
4. Tihanyi Sándor (Defekt-3-3-3-2) 11 p. az döntőben a 4. hely
5. Bencze Zsolt (1-0-2-2-2) 7 p. a B döntőben az 1. hely
6. Szegvári Gábor (2-1-2-1-1) 7 p. a B döntőben a 2. hely
7. Vida Szabolcs (1-2-1-0-2) 6 p. a B döntőben a 3. hely
8. Kovács Zsolt (3-K-1-3-B) 7 p. a B döntőben a 4. hely
9. Bartalos Zsolt (2-1-1-2-0) 6 p. a C döntőben az 1. hely
10. Sike Tamás (1-1-Defekt-0-K) 2 p. a döntőben a 2. hely
11. Bányai Gergő (0-2-0-1-1) 4 p. a C döntőben a 3. hely

Futamról - futamra :

1. Kovács Zsolt - Szegvári Gábor - Vida - Bányai Gergő 1:08:54
2. Magosi - Bartalos - Sike - Tihanyi /Defekt/ 1:08:44
3. Stefáni - Szatmári - Bencze 1:08:10
4. Stefáni - Magosi - Szegvári Gábor 1.08:32
5. Tihanyi-Vida - Bartalos - Bencze 1:08:43
6. Szatmári - Bányai Gergő - Sike 1:08:12
7. Tihanyi - Szegvári Gábor - Vida 1:08:32
8. Magosi - Bencze - Bartalos - Bányai Gergő 1:08:34
9. Stefáni - Szatmári - Kovács Zsolt 1:08:66
10. Tihanyi - Bencze - Szegvári Gábor - Sike 1:08:21
11. Kovács Zsolt - Bartalos - Bányai Gergő 1:09:01
12. Stefáni - Szatmári - Magosi - Vida
13. Szatmári - Bencze - Szegvári Gábor - Bartalos 1:08:10
14. Stefáni - Tihanyi -Bányai Gergő
15. Magosi - Vida - Kovács Zsolt /B/ 1:08:02

C-döntő : Bartalos - Sike - Bányai Gergő 1:09:10
B-döntő : Bencze - Szegvári Gábor - Vida - Kovács Zsolt 1:08:11
A-döntő : Stefáni- Szatmári - Magosi - Tihanyi 1:07:87

2002. OKTÓBER. 23. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 6. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás : Piroska Edit



1. Stefáni Attila (Nagykállói Speedway Club)(3-3-3-3-3) 15 Pont.
2. Szatmári László (Simon/Wolf Sc) (1-3-3-3-2) 12 p.
3. Magosi Norbert (Hajdú Volán Sc)(3-1-2-2-3) 11 p.
4. Fekete Sándor (Hajdú Volán Sc)(3-2-3-B-2) 10 p.
5. Hell Csaba (Gyepes Team)(2-3-0-Defekt-2) 7 p.
6. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc)(0-2-1-3-3) 9 p.
7. Szegvári Gábor (Hajdú Volán Sc) (2-2-2-2-1) 9 p.
8. Bencze Zsolt (Simon/Wolf Sc)(2-1-2-1-1) 7 p.
9.. Kovács Zsolt (Nagykállói Sc)(Defekt-1-1-2-0) 4 p.
10. Bartalos Zsolt (Nagykállói Sc)(1-0-1-1-0) 3 p.
11. Sike Tamás (Sike Motorsport)(Nem indult-Nem indult-Nem indult-1-0) 1 p.
12. Nemes Tibor (Nagykállói Sc)(1-0-0-Defekt-Nem indult) 1 p.

C-döntő : Bartalos - Sike - Nemes - Kovács Zsolt /Defekt/
B-döntő : Hell - Tihanyi - Szegvári Gábor - Bencze
A-döntő : Stefáni- Szatmári - Magosi - Fekete

2003. ÁPRILIS. 23. NEMZETKÖZI MEGHÍVÁSOS EGYÉNI SALAKMOTOROS TEREMVERSENY DEBRECEN FŐNIX CSARNOK
Forrás: Balla Lajos



Végeredmény :

A pontozás : első hely 2 pont második hely 1 pont harmadik hely 0 pont

1. Vladimir Visvader (Sk) (2-2-2-2) 8 p. az A döntőben az 1. hely
2. Tihanyi Sándor (H) (2-1-2-0) 5 p. az A döntőben a 2. hely
3. Magosi Norbert (H) (2-2-2-1) 7 p. az A döntőben a 3. hely
4. Stefáni Attila (H) (2-1-K-2) 5 p. a B döntőben az 1. hely
5. Szegvári Gábor (H) (0-2-1-1) 4 p. a B döntőben a 2. hely
6. Tomasz Poprawski (Pl) (B-K-2-2) 4 p. a B döntőben a 3. hely
7. Hajdú Zoltán (H) (1-K-0-2) 3 p. a C döntőben az 1. hely
8. Tomas Suchanek (Cz) (1-2-K-B) 3 p. a C döntőben a 2. hely
9. Rőth Gábor (H) (B-1-1-1) 3 p. a C döntőben a 3. hely
10. Pawel Lecki (Pl) (K-0-1- -) 1 p. a D döntőben az 1. hely
11. Jurica Pavlic (Cr) (K-0-B-B) 0 p. a D döntőben a 2. hely
12. Norbert Grögler (A) (1- - 0-0) 1 p. a D döntőben a 3. hely

Futamról - futamra :

1. Stefáni - Rőth és Tomasz Poprawski /B/
2. Tihanyi - Tomas Suchanek - Szegvári
3. Magosi - Norbert Grögler - Pawel Lecki /K/
4. Vladimir Visvader - Hajdú - Jurica Pavlic /K/
5. Tomas Suchanek - Stefáni - Pawel Lecki
6. Vladimir Visvader - Tihanyi - Tomasz Poprawski /K/
7. Magosi - Rőth - Jurica Pavlic
8. Szegvári - Hajdú /K/ - Norbert Grögler
9. Magosi - Szegvári - Stefáni /K/
10. Tomasz Poprawski - Jurica Pavlic /B/ - Tomas Suchanek
11. Vladimir Visvader - Rőth - Norbert Grögler
12. Tihanyi - Pawel Lecki - Hajdú
13. Stefáni - Tihanyi és Norbert Grögler
14. Hajdú - Rőth - Tomas Suchanek /B/
15. Tomasz Poprawski - Szegvári - Pawel Lecki
16. Vladimir Visvader - Magosi - Jurica Pavlic /B/

D-döntő : Pawel Lecki - Jurica Pavlic - Norbert Grögler
C-döntő : Hajdú - Tomas Sushanek - Rőth /K/
B-döntő : Stefáni - Szegvári - Tomasz Poprawski
A-döntő : Vladimir Visvader - Tihanyi - Magosi

2003. MÁJUS. 01. VB EGYÉNI NEGYEDDÖNTŐ DEBRECEN
Forrás: Sebők János





1. Peter Karlsson /Swe/ (2-3-3-2-3) 13+3 p.
2. Rafael Dobruczki /Pl/ (3-3-2-2-3) 13+2 p.
3. Jesper B. Jensen /Den/ (3-1-2-3-3) 12 p.
4. Stefáni Attila /Hun/ (0-3-3-3-2) 11 Pont.
5. David Howe /Gbr/ (3-2-2-1-3) 11 p.
6. Tihanyi Sándor /Hun/( 3-0-3-3-1) 10 p.
7. Sergej Darkin /Rus/(1-3-3-1-1) 10 p.
8. Jazek Rempala /Pl/ (1-2-1-2-2) 8+3 p.
9. Szatmári László /Hun/ (2-1-1-2-2) 8+2 p.
10. Oleg Kurguskin /Rus/ (2-2-1-3-0) 8+1 p.
11. Jozef Francz /Cze/ (0-2-2-1-0) 5 p.
12. Roni Pedersen /Den/ (1-1-0-1-1) 4 p.
13. Magosi Norbert /Hun/ (2-1-0-0-1) 4 p.
14. Izak Santej /Slo/ (- 0-1-0-2) 3 p.
15. Manuel Hauzinger /A/ (1-0-0-0-0) 1 p.
16. Tomas Suhanek /Cze/ (0-0-0-0-0) 0 p.

Az első nyolc jutott tovább !

Futamról - futamra :

1. Tihanyi - Magosi - Roni Pedersen - Stefáni
2. David Howe - Oleg Kurguskin - Jazek Rempala - Jozef Francz
3. Jesper B. Jensen - Peter Karlsson - Sergej Darkin - Izak Santej
4. Rafael Dobruczki - Manuel Hauzinger - Tomas Suhanek
5. Peter Karlsson - Jozef Francz - Roni Pedersen - Manuel Hauzinger
6. Rafael Dobruczki - David Howe - Jesper B. Jensen - Tihanyi
7. Sergej Darkin - Tihanyi - Magosi- Tomas Suhanek
8. Stefáni - Jazek Rempala - Szatmári - Izak Santej
9. Sergej Darkin - David Howe - Szatmári - Roni Pedersen
10. Tihanyi - Jozef Francz - Izak Santej - Tomas Suhanek
11. Peter Karlsson - Rafael Dobruczki - Jazek Rempala - Magosi
12. Stefáni - Jesper B. Jensen - Oleg Kurguskin - Manuel Hauzinger
13. Oleg Kurguskin - Rafael Dobruczki - Roni Pedersen - Izak Santej
14. Tihanyi - Jazek Rempala - Sergej Darkin - Manuel Hauzinger
15. Jesper B. Jensen - Szatmári - Jozef Francz - Magosi
16. Stefáni - Peter Karlsson - David Howe - Tomas Suhanek
17. Jesper B. Jensen - Jazek Rempala - Roni Pedersen - Tomas Suhanek
18. Peter Karlsson - Szatmári - Tihanyi - Oleg Kurguskin
19. David Howe - Izak Santej - Magosi - Manuel Hauzinger
20. Rafael Dobruczki - Stefáni - Sergej Darkin - Jozef Francz

A 8 - 9 - 10. helyért :

Jazek Rempala - Szatmári László - Oleg Kurguskin

Az 1 - 2. helyért :

Peter Karlsson - Rafael Kurguskin

Végeredmény - Továbbjutók :

1. 1. Peter Karlsson /Swe/ (2-3-3-2-3) 13+3 p.
2. Rafael Dobruczki /Pl/ (3-3-2-2-3) 13+2 p.
3. Jesper B. Jensen /Den/ (3-1-2-3-3) 12 p.
4. Stefáni Attila /Hun/ (0-3-3-3-2) 11 Pont.
5. David Howe /Gbr/ (3-2-2-1-3) 11 p.
6. Tihanyi Sándor /Hun/ (3-0-3-3-1) 10 p.
7. Sergej Darkin /Rus/ (1-3-3-1-1) 10 p.
8. Jazek Rempala /Pl/ (1-2-1-2-2) 8+3 p.
Tartalék :

9. Szatmári László /Hun/ (2-1-1-2-2) 8+2 p.

2003. ÉVI MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG EREDMÉNYEI

AUGUSZTUS.09. 4. FORDULÓ. GYULA



1. Ferjan Matej /Slo/ 15 p.
2. Tihanyi Sándor 13 p.
3. Magosi Norbert 12 p.
4. Stefáni Attila 10 Pont.
5. Friedrich Wallner /A/ 10 p.
6. Slawomir Dudek /PL/ 10 p.
7. Szatmári László 9 p.
8. Janusz Slaczka /Pl/ 9 p.
9. Miroslav Fencl /Hr/ 7 p.
10. Bencze Zsolt 6 p.
11. Hell Csaba 5 p.
12. Manuel Hauzinger /A/ 4 p.
13. Seres János 3 p.
14. Kovács Zsolt 3 p.
15. Vida Szabolcs 2 p.
16. Sike Tamás 1 p.
17. Bartalos Zsolt 0 p.

JÚLIUS.05. 3. FORDULÓ. DEBRECEN

1. Ferjan Matej /Slo/ 15 p.
2. Magosi Norbert 14 p.
3. Tihanyi Sándor 12 p.
4. Stefáni Attila 12 Pont.
5. Slawomir Dudek /Pl/ 11 p.
6. Miroslav Fencl /Horvát/ 10 p.
7. Bencze Zsolt 8 p.
8. Vida Szabolcs 8 p.
9. Szatmári László 7 p.
10. Bartalos Zsolt 6 p.
11. Kerékgyártó László 4 p.
12. Hell Csaba 3 p.
13. Balogh Csaba 3 p.
14. Sike Tamás 3 p.
15. Bányai Gergő 2 p.
16. Kovács Zsolt 2 p.

2003. MÁJUS. 23. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ. GYULA
Forrás: Piroska Edit

Bal oldalt elöl Stefáni Attila

1. Matej Ferjan (Slo) (3-3-3-3-3) 15 p.
2. Szatmári László (3-2-2-3-3) 13+3 p.
3. Jacek Kriznack (Pl) (2-3-3-3-2) 13+2 p.
4. Stefáni Attila (3-3-2-2-3) 13+1 Pont.
5. Tihanyi Sándor (3-2-0-2-3) 10 p.
6. Slowomir Dudek (Pl) (2-1-3-3-0) 9 p.
7. Manuel Hauzinger (A) (2-2-1-2-2) 9 p.
8. Bencze Zsolt (1-3-0-2-2) 8 p.
9. Sike Tamás (1-2-3-1-1) 8 p.
10. Golenya János (2-1-1-1-2) 7 p.
11. Szöllősi Gyula (0-1-2-1-M.H.) 4 p.
12. Szegedi Máté (1- - -2-0-1) 4 p.
13. Bányai Gergő (0-1-1-1-1) 4 p.
14. Vida Szabolcs (0-M.H.-M.H.-M.H.-1) 1 p.

Futamról - futamra :

1. Ferjan - Golenya - Szegedi - Vida
2. Tihanyi - Dudek - Bencze - Szöllősi
3. Stefáni - Manuel Hauzinger - Sike - Bányai Gergő
4. Szatmári - Jacek Kriznack
5. Stefáni - Szatmári - Dudek - Vida /M.H./
6. Jacek Kriznack - Szöllősi
7. Bencze - Sike - Golenya
8. Ferjan - Tihanyi - Bányai Gergő
9. Sike - Szöllősi - Vida /M.H./
10. Dudek - Szegedi - Bányai Gergő
11. Jacek Kriznack - Stefáni - Golenya
12. Ferjan - Szatmári - Manuel Hauzinger - Bencze
13. Jacek Kriznack - Bencze - Bányai Gergő - Vida /M.H./
14. Szatmári - Tihanyi - Sike - Szegedi
15. Dudek - Manuel Hauzinger - Golenya
16. Ferjan - Stefáni - Szöllősi
17. Tihanyi - Manuel Hauzinger - Vida
18. Stefáni - Bencze - Szegedi
19. Szatmári - Golenya - Bányai Gergő
20. Ferjan - Jacek Kriznack - Sike
21. Szatmári - Jacek Kriznack - Stefáni

2003. MÁJUS. 24. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 2. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás : Piroska Edit

Fehér sapkában Stefáni Attila

1. Matej Ferjan (Slo)(Simon/Wolf Sc) (3-3-3-3-2) 14+3 p.
2. Szatmári László (Brill-Car)(2-3-3-3-3) 14+2 p.
3. Stefáni Attila (Brill-Car)(3-3-3-2-2) 13 Pont.
4. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc) (2-2-2-3-3) 12 p.
5. Slovomir Dudek (Pl)( Gyulai Sc)(2-2-1-3-3) 11 p.
6. Magosi Norbert (Hajdú Volán Sc)(3-1-2-1-3) 10 p.
7. Hell Csaba (Gyepes Team) (3-1-2-2-2) 10 p.
8. Bencze Zsolt (Brill-Car) (2-0-3-1-1) 7 p.
9. Janus Slaczka (Pl) (Brill-Car)(1-2-0-2-2) 7 p.
10. Kovács Zsolt (Brill-Car) (1-2-1-2-0) 6 p.
11. Szegvári Gábor (Hajdú Volán Sc) (1-3-0-1-0) 5 p.
12. Ivan Nagar (Slo) (Gyepes Team)(0-1-2-0-0) 3 p.
13. Vida Szabolcs (Hajdú Volán Sc)(0-1-1-Defekt-1) 3 p.
14. Marko Vlah(Hr)(Hajdú Volán)(1-0-Defekt-1-1) 3 p.
15. Baratalos Zsolt (Brill-Car)(0-0-1-0-1) 2 p.
16. Szegedi Máté (Simon/Wolf Sc) (0-0-0-B-0) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Stefáni - Dudek - Slaczka - Nagar
2. Hell - Bencze - Szegvári Gábor - Vida
3. Ferjan - Szatmári - Marko Vlah - Szegedi
4. Magosi - Tihanyi - Kovács Zsolt - Bartalos
5. Ferjan - Dudek - Magosi - Bencze
6. Szegvári Gábor - Kovács Zsolt - Nagar - Szegedi
7. Szatmári - Slaczka - Vida - Bartalos
8. Stefáni - Tihanyi - Hell - Marko
9. Szatmári - Tihanyi - Dudek - Szegvári Gábor
10. Bencze - Nagar - Bartalos - Marko /Defekt/
11. Ferjan - Hell - Kovács Zsolt - Slaczka
12. Stefáni - Magosi - Vida - Szegedi
13. Dudek - Kovács Zsolt - Marko - Vida /Defekt/
14. Szatmári - Hell - Magosi - Nagar
15. Tihanyi - Slaczka - Bencze - Szegedi /B/
16. Ferjan - Stefáni- Szegvári Gábor - Bartalos
17. Dudek - Hell - Bartalos - Szegedi
18. Tihanyi - Ferjan - Vida - Nagar
19. Magosi - Slaczka - Marko - Szegvári Gábor
20. Szatmári -Stefáni- Bencze - Kovács Zsolt

Külön futam az 1-2. helyért :

Matej Ferjan - Szatmári László

2003. MÁJUS. 31. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS PÁROS BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ. GYULA
Forrás : Piroska Edit

I. Simon/Wolf "A" : 30 Pont

Matej Ferjan /Slo/ (3-3-3-3-3-3) 18 p.
Izak Santej /Slo/ (2-2-2-2-2-2) 12 p.

II. BRILL-CAR "A" : 25 PONT


Bal oldalt Stefáni Attila

Stefáni Attila (3-3-3-3-3-K) 15 Pont.
Szatmári László (2-2-2-2-1-1) 10 p.

III. Gyulai Speedway Club : 20 Pont

Slawomir Dudek /Pl/ (1-0-3-3-3-2) 12 p.
Adam Czechowicz /Pl/ (0-1-2-Defekt-2-3) 8 p.

IV. Simon/Wolf "B" : 19 Pont

Karol Baran /Pl/ (2-0-1-2-0-2) 7 p.
Piotr Winiarz /Pl/ (1-1-2-3-2-3) 12 p.

V. Hajdú Volán "A" : 13 Pont

Janusz Salaczka /Pl/ (3-3-1-1-1-3) 12 p.
Vida Szabolcs (0-1-Defekt-0-0-M.H.) 1 p.

VI. Hajdú Volán "B" : 10 Pont

Marko Vlah /Hr/ (3-2-1-1-1-1) 9 p.
Bartalos Zsolt (1-0-0-0-0-0) 1 p.

VII. Brill-Car "B" : 8 Pont

Bencze Zsolt (M.H.-0-0-0-1-2) 3 p.
Kovács Zsolt (2-1-1-1-Nem indult tovább) 5 p.

Futamról - futamra :

1. Stefáni - Szatmári - Dudek - Czechowicz
2. Vlah - Kovács Zsolt - Bartalos - Bencze /M.H./
3. Slaczka - Baran - Wiriarz - Vida
4. Ferjan - Santej - Czechowicz - Dudek
5. Stefáni - Szatmári - Kovács Zsolt - Bencze
6. Slaczka - Vlah - Vida - Bartalos
7. Ferjan - Santej - Wiriarz - Baran
8. Dudek - Czechowicz - Kovács Zsolt - Bencze
9. Stefáni - Szatmári - Vlah - Bartalos
10. Ferjan - Santej - Slaczka - Vida /M.H./
11. Dudek - Wiriarz - Baran - Czechowicz /M.H./
12. Stefáni - Szatmári - Slaczka - Vida
13. Wiriarz - Baran - Kovács Zsolt - Bencze
14. Ferjan - Santej - Vlah - Bartalos
15. Dudek - Czechowicz - Slaczka - Vida
16. Stefáni - Wiriarz - Szatmári - Baran
17. Ferjan - Santej - Bencze - Kovács Zsolt /Nem indult/
18. Czechowicz - Dudek - Vlah - Bartalos
19. Ferjan - Santej - Szatmári -Stefáni /K/
20. Slaczka - Bencze - Kovács Zsolt /Nem indult/ - Vida /M.H/
21. Wiriarz - Baran - Vlah - Bartalos

2003. JÚNIUS. 27. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG GYULA
Forrás : Piroska Edit

Kék sapkában Stefáni Attila

1. Magosi Norbert (Hajdú Volán Sc) (3-3-3-3-2) 14 p.
2. Stefáni Attila ( Brill-Car ) (2-3-1-3-3) 12+3 Pont.
3. Szatmári László (Brill-Car) (3-2-3-2-2) 12+2 p.
4. Tihanyi Sándor (Simon/Wolf Sc) (3-1-2-3-3) 12+1 p.
5. Matej Ferjan (Slo) (Simon/Wolf Sc)(K-2-3-3-3) 11 p.
6. Slavomir Dudek (Pl) (Gyulai Sc)(2-3-3-2-1) 11 p.
7. Janus Slaczka (Pl) (Brill-Car)(3-3-2-0-defekt) 8 p.
8. Hell Csaba (Gyepes Team)(2-2-0-1-3) 8 p.
9. Kovács Zsolt (Brill-Car)(1-0-2-2-1) 6 p.
10. Bencze Zsolt (Brill-Car)(2-1-1-0-2) 6 p.
11. Fridrich Valner (A)(Gyepes Team)(K-1-2-1-2) 6 p.
12. Vida Szabolcs (Hajdú Volán Sc)(1-2-1-B-1) 5 p.
13. Bartalos Zsolt (Brill-Car)(1-0-1-2-0) 4 p.
14. Marko Vlah (Hr) (Hajdú Volán Sc)(0-0-0-1-1) 2 p.
15. Balogh Csaba (Drsmse)(1-0-0-1-0) 2 p.
16. Szegedi Máté (Simon/Wolf Sc)(0-1-tovább nem indult) 1 p.

Futamról - futamra :

1. Szatmári - Hell - Kovács Zsolt - Marko
2. Tihanyi - Dudek - Vida - Szegedi
3. Slaczka - Bencze - Bartalos - Ferjan / ebben a futamban hiába lett első Ferjan kizárták szabálytalan kipufogó miatt /
4. Magosi - Stefáni- Balogh Csaba - Valner /K/
5. Magosi - Szatmári - Tihanyi - Bartalos
6. Slaczka - Hell - Szegedi - Balogh Csaba
7. Stefáni - Vida - Bencze - Kovács Zsolt
8. Dudek - Ferjan - Valner - Marko
9. Szatmári - Valner - Bencze - Szegedi /Nem indult/
10. Ferjan - Tihanyi -Stefáni- Hell
11. Dudek - Kovács Zsolt - Bartalos - Balogh Csaba
12. Magosi - Slaczka - Vida - Marko
13. Ferjan - Szatmári - Balogh Csaba - Vida /B/
14. Magosi - Dudek - Hell - Bencze
15. Tihanyi - Kovács Zsolt - Valner - Slaczka
16. Stefáni - Bartalos - Marko - Szegedi /Nem indult/
17. Stefáni - Szatmári - Dudek - Slaczka /Defekt/
18. Hell - Valner - Vida - Bartalos
19. Matej - Magosi - Kovács Zsolt - Szegedi /Nem indult/
20. Tihanyi - Bencze - Marko - Bencze

Külön futam a 2-3-4. helyért :
Stefáni- Szatmári - Tihanyi

06. 07. 2003. LIGA POLSKA

TŻ LUBLIN - UNIA TARNÓW : 46 - 44

Unia Tarnów : 44 Pont

1. Peter Karlsson (3-3-2-3-3) 14 p.
2. Robert Wardzała (1-2*-1*-0-2*) 6+3 p.
3. Stanisław Burza (1-1-2-3-1) 8 p.
4. Sergei Darkin (0-0- - - -) 0 p.
5. Grzegorz Rempała (0-0-1-) 1 p.
6. Marcin Rempała (-0- - u) 0 p.
7. Janusz Kołodziej (3-2-3-2*-3) 13+1 p.
8. Tomasz Rempała (1*-0-1) 2+1 p.

TŻ SIPMA LUBLIN : 46 Pont

Középen gugol Stefáni Attila

9. Dariusz Śledź (2-3-3-3-0) 11 p.
10. Attila Stefani (-1-2-2*) 5+1 Pont.
11. Grzegorz Knapp (2*-0-2-0-1) 5+1 p.
12. Janusz Stachyra (3-1-1*-2*-0) 7+2 p.
13. Lee Richardsson (2-2*-3-1*-2) 10+2 p.
14. Dawid Stachyra NS (- - - - -)
15. Daniel Jeleniewski (1*-3-0-1-3) 8+1 p.
16. Jerzy Mordel (0) 0 p.

Futamról - futamra :

1. P.Karlsson - D.Śledź - R.Wardzała - A.Stefani 2:4
2. J.Stachyra - G.Knapp - S.Burza - S.Darkin 5:1 (7:5)
3. J.Kołodziej - L.Richardsson - D.Jeleniewski - G.Rempała 3:3 (10:8)
4. P.Karlsson - R.Wardzała - J.Stachyra - G.Knapp 1:5 (11:13)
5. D.Jeleniewski - L.Richardsson - S.Burza - S.Darkin 5:1 (16:14)
6. D.Śledź - J.Kołodziej - A.Stefani - M.Rempała 4:2 (20:16)
7. L.Richardsson - P.Karlsson - R.Wardzała - D.Jeleniewski 3:3 (23:19)
8. D.Śledź - S.Burza - T.Rempała - J.Mordel 3:3 (26:22)
9. J.Kołodziej - G.Knapp - J.Stachyra - G.Rempała 3:3 (29:25)
10. P.Karlsson - A.Stefani - L.Richardsson - T.Rempała 3:3 (32:28)
11. S.Burza - J.Kołodziej - D.Jeleniewski - G.Knapp 1:5 (33:33)
12. D.Śledź - J.Stachyta - G.Rempała - R.Wardzała 5:1 (38:34)
13. D.Jeleniewski - A.Stefani - T.Rempała - M.Rempała(u) 5:1 (43:35)
14. J.Kołodziej - R.Wardzała - G.Knapp - J.Stachyra 1:5 (44:40)
1 5. P.Karlsson - L.Richardsson - S.Burza - D.Śledź 2:4 (46:44)

2003. AUGUSZTUS. 09. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI EGYÉNI SALAKMOTOR BAJNOKSÁG 4. FORDULÓ. GYULA
Forrás : Balla Lajos



Végeredmény :

1. Matej Ferjan (Slo) (3-3-3-3-3) 15 p.
2. Tihanyi Sándor (H) (1-3-3-3-3) 13 p.
3. Magosi Norbert (H) (2-3-2-2-3) 12 p.
4. Stefáni Attila (H) (3-2-3-2- -) 10 Pont.
5. Friedrich Wallner (A) (3-3-1-1-2) 10 p.
6. Slawomil Dudek (Pl) (2-1-3-2-2) 10 p.
7. Szatmári László (H) (3-1-2-3-M.H.) 9 p.
8. Janusz Slaczka (Pl) (1-2-1-3-2) 9 p.
9. Miroslav Fencl (Cz) (1-M.H.-1-2-3) 7 p.
10. Bencze Zsolt (H) (0-1-2-1-2) 6 p.
11. Hell Csaba (H) (2-2-0-1-M.H.) 5 p.
12. Manuel Hauzinger (A) (M.H.-1-2-0-1) 4 p.
13. Seres János (H) (1-2-0-0-K) 3 p.
14. Kovács Zsolt (H) (2-M.H.-K-1-M.H.) 3 p.
15. Vida Szabolcs (H) (0-0-1-0-1) 2 p.
16. Sike Tamás (H) (- - - - 1) 1 p.
17. Bartalos Zsolt (H) (0-0-0-0-0) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Szatmári - Kovács - Seres - Vida
2. Friedrich Wallner - Slawomil Dudek - Miroslav Fencl - Manuel Hauzinger /M.H./
3. Stefáni - Hell - Janusz Slaczka - Bartalos
4. Matej Ferjan - Magosi - Tihanyi - Bencze
5. Friedrich Wallner - Hell - Bencze - Kovács /M.H./
6. Matej Ferjan - Janusz Slaczka - Szatmári - Miroslav Fencl /M.H./
7. Tihanyi - Stefáni - Slawomir Dudek - Vida
8. Magosi - Seres - Manuel Hauzinger - Bartalos
9. Stefáni - Magosi - Miroslav Fencl - Kovács /M.H./
10. Tihanyi - Szatmári - Friedrich Wallner - Bartalos
11. Matej Ferjan - Manuel Hauzinger - Vida - Hell
12. Slawomil Dudek - Bencze - Janusz Slaczka - Seres
13. Matej Ferjan - Slawomil Dudek - Kovács - Bartalos
14. Szatmári - Stefáni - Bencze - Manuel Hauzinger
15. Janusz Slaczka - Magosi - Friedrich Wallner - Vida
16. Tihanyi - Miroslav Fencl - Hell - Seres
17. Tihanyi - Janusz Slaczka - Manuel Hauzinger - Kovács /M.H./
18. Magosi - Slawomil Dudek - Hell és Szatmári /M.H./
19. Miroslav Fencl - Bencze - Vida - Bartalos
20. Matej Ferjan - Friedrich Wallner - Seres nem jött be - Stefáni nem jött be , helyette Sike

2003. SZEPTEMBER. 27. UEM SPEEDWAY CLU CHAMPIONS' CUP FINAL DEBRECEN
Forrás : Piroska Edit

Ezen a versenyen öten indultak egy futamban, ezért a pontozás igy alakult: az 1-ső: 4p. a 2-dik: 3 p. a 3-dik : 2p. a 4-dik: 1p. az 5-dik: 0p.

I.Togliatti : 74 Pont

Ryan Sullivan (1-4-4-4-4) 17 p.
Sergej Darkin (4-3-K-3-3-1) 14 p.
Rune Holta (4-4-4-4-4) 20 p.
Roman Povazhny (4-K-B-4) 8 p.
Oleg Kurguskin (4-3-3-3-2) 15 p.

II. DEBRECEN : 67 PONT

Balról a második Stefáni Attila

Tomasz Bajerski (4-4-4-4-8 jokerezés-3) 27 p.
Magosi Norbert (2-2-M.H.-K-3) 7 p.
Tihanyi Sándor (3-3-3-2) 11 p.
Stefáni Attila (3-2-3-2-3) 13 Pont.
Szatmári László (3-3-2-K-K) 8 p.

III. Ljubljana : 45 Pont

Matej Zagar (3-4-8 jokerezés-3-2-K) 20 p.
Izak Santej (K-2-1-B-1) 4 p.
Jernej Kolenko (2-2-3-K-2-0) 9 p.
Ales Dolinar (2-0-1-3-4) 10 p.
Stanko Glavan (1-1-M.H.) 2 p.

IV. Pardubice : 43 Pont

Matej Ferjan (2-3-4-4-8 jokerezés-3) 24 p.
Radek Smolik (3-2-0-2-1-K) 8 p.
Jaroslav Petrak (1-0-2-1-2) 6 p.
Vladimir Visvader (1-1-1-1) 4 p.
Roman Andrusin (0-M.H.-0-1) 1 p.

V. Bydgoszcz : 34 Pont

Jacek Kryzyniak (0-4-6 jókerezés-2-K-3) 15 p.
Gregorz Czeshowski (1-1-1-0-0) 3 p.
Marcin Jedrzejewski (0-0-1-2) 3 p.
Robert Uminski (0-1-1-2) 4 p.
Michael Robacki (2-1-2-2-2) 9 p.

Futamról - futamra :

1. Bajerski - Zagar - Ferjan - Sullivan - Kryzyniak
2. Darkin - Smoloik - Magosi - Czechowski - Santej /K/
3. Holta - Tihanyi - Kolenko - Petrak - Jedrzejewski
4. Povazhny - Stefáni - Dolinar - Uminski
5. Kurgiskin - Szatmári - Robacki - Glavan - Andrusin
6. Holta - Ferjan - Magosi - Robacki - Dolinar
7. Kryzyniak - Tihanyi - Smolik - Glavan - Povazhny /K/
8. Ferjan - Kurguskin- Stefáni - Czechowski - Petrak
9. Sullivan - Szatmári - Santej - Visvader - Jedzrejewski
10. Bajerski - Darkin - Kolenko - Uminski - Andrusin /M.H./
11. Ferjan - Kolenko - Szatmári - Czechowski - Povazhny /B/
12. Bajerski - Kurguskin - Robacki - Dolinar - Smolik
13. Sullivan - Kryzyniak - Petrak - Magosi /M.H./ - Glavan /M.H./
14. Ferjan -Tihanyi - Robacki - Visvader - Darkin /K/
15. Holta - Stefáni - Kryzyniak - Santej - Andrusin
16. Ferjan - Darkin - Stefáni - Jedrzejewski - Kolenko /K/
17. Holta - Zagar - Smoloik - Uminski - Szatmári /K/
18. Bajerski - Darkin - Uminski - Petrak - Czechowski
19. Ferjan - Kurguskin - Kolenko - Magosi /M.H./ - Kryzyniak /K/
20. Sullivan - Dolinar - Tihanyi - Andrusin - Czechowski
21. Bajerski - Ferjan - Kurgusin - Santej - Uminski
22. Sullivan - Stefáni - Robacki - Smolik - Jedrzejewski
23. Dolinar - Kryzyniak - Petrak - Darkin - Szatmári /K/
24. Holta - Bajerski - Santej - Visvader - Czechowski
25. Povazhny - Magosi - Jedrzejewski - Smolik /K/ - Dolinar

2004. MÁJUS. 01. NEMZETKÖZI MEGHÍVÁSOS EGYÉNI SALAKMOTORVERSENY DEBRECEN

Kék sapkában Stefáni Attila

1. Tihanyi Sándor (3-3-3-3-1) 14+3 p.
2. Szatmári László (3-2-2-3-2) 12+2 p.
3. Magosi Norbert (2-3-3-3-3) 14+1 p.
4. Manuel Hauzinger /A/ (2-3-2-3-3) 13+0 p.
5. Stefáni Attila (1-2-3-2-2) 10+1 Pont.
6. Janusz Slaczka /Pl/ (8 1-3-2-2-0) 8+0 p.
7. Jan Jaros /Cs/ (2-1-2-1-3) 9+0 p.
8. Izak Santej /Slo/ (0-1-3-2-3) 9+0 p.

Futamról - futamra :

1. Kovács Zsolt - Magosi - Vida - Bartalos
2. Tihanyi - Manuel Hauzinger - Stefáni - Izak Santej
3. Szatmári - Richard Wolff - Primoz Legan - Bencze
4. Jernej Kolenko - Jan Jaros - Janusz Slaczka - Golenya
5. Tihanyi - Jernej Kolenko - Primoz Legan - Vida
6. Janusz Slaczka - Richard Wolf - Izak Santej - Bartalos
7. Manuel Hauzinger - Szatmári - Jan Jaros - Kovács Zsolt
8. Magosi - Stefáni - Bencze - Golenya
9. Izak Santej - Szatmári - Vida - Golenya
10. Tihanyi - Jan Jaros - Bencze - Bartalos
11. Stefáni - Janusz Slaczka - Magosi - Primoz Legan
12. Magosi - Manuel Hauzinger - Richard Wolff - Jernej Kolenko
13. Manuel Hauzinger - Janusz Slaczka - Vida - Bencze /M.H./
14. Szatmári - Stefáni - Bartalos - Jernej Kolenko /M.H./
15. Tihanyi - Richard Wolff - Golenya és Kovács Zsolt /M.H./
16. Magosi - Izak Santej - Jan Jaros - Primoz Wolff
17. Jan Jaros - Stefáni - Richard Wolff - Vida
18. Manuel Hauzinger - Primoz Legan - Bartalos - Golenya /B/
19. Izak Santej - Jernej Kolenko - Kovács Zsolt /M.H./ - Bencze /B/
20. Magosi - Szatmári - Tihanyi - Janusz Slaczka

Az alapszakasz után a nyolc legtöbb pontot gyűjtő versenyző kettő külön futamban indult és a futamok első kettő helyezettje egy döntő futamban versenyzett a végső helyezésekért.

21. Szatmári - Magosi - Jan Jaros /M.H./ - Izak Santej /M.H./
22. Tihanyi - Manuel Hauzinger - Stefáni - Janusz Slaczka

Döntő: Tihanyi - Szatmári - Magosi - Manuel Hauzinger

2004. MÁJUS. 31. SZIRÁCZKI ISTVÁN EMLÉKVERSENY MISKOLC VÁROS NAGYDÍJÁÉRT MISKOLC
Forrás : Sebők János - Salakmotor Magazin




Verseny előtt :

Stefáni Attila : - Először is örülök, hogy meghívást kaptam a versenyre. Úgy gondolom, hogy a szervezők nagyon erős mezőnyt sikerült az idén Miskolcra csábítani.
Nem dédelgetek különösebb álmokat a versennyel kapcsolatban, minél jobban szeretnék motorozni, viszont úgy gondolom, hogy a tényekkel tisztában kell lenni és reálisan kell megítélni a helyzetet. Igyekszem minél jobb formában versenyezni és minél többet kihozni magamból.

Végeredmény :

1. Tony Rickardsson /Swe/ (3-3-3-3-3) 15 p.
2. Ryan Sullivan /Aus/ (3-3-2-3-2) 13 p.
3. Matej Ferjan /Slo/ (M.H.-3-3-2-3) 11+3 p.
4. Jacek Krzyaniak /Pl/ (2-1-3-2-3) 11+2 p.
5. Bohumil Brhel /Cze/ (3-3-2-0-2) 10 p.
6. Jaroslaw Hampel /Pl/ (3-2-13-1) 10 p.
7. Tihanyi Sándor /Hun/ (2-2-0-2-3) 9 p.
8. Peter Karlsson /Swe/ (2-B-3-2-1) 8 p.
9. Szatmári László /Hun/ (2-2-2-1-1) 8 p.
10. Maciej Kuciapa /Pl/ (0-1-1-3-2) 7 p.
11. Magosi Norbert /Hun/ (1-2-1-1-B) 5 p.
12. Stefáni Attila /Hun/ (0-0-1-0-2) 3 Pont.
13. Billy Hamill /Usa/ (1-M.H.-2-0-0) 3 p.
14. Adam Prietrasko /Pl/ (0-1-0-1-1) 3 p.
15. Jernej Kolenko /Slo/ (1-1-0-1-0) 3 p.
16. Andrea Maida /I/ (1-0-0-0-0) 1 p.

2004. ÉVI MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG EREDMÉNYEI

ÁPRILIS. 17. 1. FORDULÓ. DEBRECEN



1. Ferjan Matej /Slo/ 15 p.
2. Stefáni Attila 13 Pont.
3. Szatmári László 13 p.
4. Jacek Krzyzaniak /Pl/ 13 p.
5. Tihanyi Sándor 10 p.
6. Manuel Hauzinger /A/ 9 p.
7. Slawomir Dudek /Pl/ 9 p.
8. Bencze Zsolt 8 p.
9. Sike Tamás 8 p.
10. Golenya János 7 p.
11. Szegedi Máté 4 p.
12. Bányai Gergő 4 p.
13. Szőllősi Gyula 4 p.
14. Magosi Norbert 0 p.
15. Bartalos Zsolt 0 p.
16. Vida Szabolcs 0 p.

AUGUSZTUS. 06. 2. FORDULÓ. MISKOLC

1. Tihanyi Sándor 14 p.
2. Ferjan Matej /Slo/ 13 p.
3. Szatmári László 11 p.
4. Manuel Hauzinger /A/ 11 p.
5. Rune Holta/Norvég/ 11 p.
6. Stefáni Attila 10 Pont.
7. Tomasz Bajerski /Pl/ 10 p.
8. Slawomir Dudek /Pl/ 8 p.
9. Kovács Zsolt 8 p.
10. Bencze Zsolt 7 p.
11. Magosi Norbert 5 p.
12. Sike Tamás 4 p.
13. Vida Szabolcs 4 p.
14. Golenya János 2 p.
15. Szegedi Máté 1 p.
16. Bartalos Zsolt 1 p.

AUGUSZTUS. 21. 3. FORDULÓ. GYULA

1. Tihanyi Sándor 14 p.
2. Stefáni Attila 13 Pont.
3. Ferjan Matej /Slo/ 12 p.
4. Izak Santej /Slo/ 11 p.
5. Manuel Hauzinger /A/ 10 p.
6. Bencze Zsolt 10 p.
7. Szatmári László 9 p.
8. Magosi Norbert 8 p.
9. Sike Tamás 8 p.
10. Kovács Roland 7 p.
11. Golenya János 6 p.
12. Bartalos Zsolt 5 p.
13. Szegedi Máté 2 p.
14. Lovas Zoltán 2 p.
15. Balogh Csaba 2 p.

OKTÓBER.02. 4. FORDULÓ. DEBRECEN

1. Ferjan Matej /Slo/ 14 p.
2. Magosi Norbert 14 p.
3. Karol Baran /Pl/ 14 p.
4. Tihanyi Sándor 12 p.
5. Manuel Hauzinger /A/ 11 p.
6. Stefáni Attila 10 Pont.
7. Janusz Slaczka /Pl/ 8 p.
8. Bencze Zsolt 7 p.
9. Szegedi Máté 7 p.
10. Szatmári László 5 p.
11. Golenya János 4 p.
12. Kovács Roland 4 p.
13. Bartalos Zsolt 4 p.
14. Lovas Zoltán 3 p.
15. Balogh Csaba 2 p.

2004.JÚLIUS.10. SALAKMOTOROS CSAPAT VILÁGKUPA 2. SELEJTEZŐ CSOPORT GYULA
Forrás: Sebők János


A győztes Magyar válogatott : 4-es Stefáni Attila

I. MAGYARORSZÁG : 51 PONT

Tihanyi Sándor (2-3-3-3-3) 14 p.
Magosi Norbert (3-3-2-3-2) 13 p.
Stefáni Attila (2-1-3-2-2) 10 Pont.
Szatmári László (3-3-1-1-2) 10p.
Vida Szabolcs (0-2-1-1-0) 4 p.

II. Szlovénia : 47 Pont

Matej Zagar (3-3-3-3-3-3) 18 p.
Izak Santej (2-3-3-0-2-3) 13 p.
Jernej Kolenko (3-2-2-0-2-1) 10 p.
Legan Primoz (1-0-0-2) 3 p.
Krycik Ales (1-2-0) 3 p.

III. Oroszország : 42 Pont

Ilya Bondarenko (3-1-2-2-3-3) 14 p.
Sergey Eroshin (2-2-2-1-2-1) 10 p.
Roman Ivanov (1-1-3-3-1-1) 10 p.
Denis Saifutdinov (1-1-2-1) 5 p.
Victor Golubovsky (1-1-1) 3 p.

IV. Ausztria : 10 Pont

Manuel Hauzinger (2-2-1-1-0) 6 p.
Fritz Wallner (0-K-0-1-2-1) 4 p.
Norbert Grögler (0-0-0-0-0) 0 p.
Mario Özelt (0-0-0-0) 0 p.
Oliver Özelt (0-0-0-0) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Mataj Zagar - Tihanyi - Denis Saifutdinov - Fritz Wallner 1:07:73
2. Jernej Kolenko - Manuel Hauzinger - Roman Ivanov - Vida 1:08:70
3. Magosi - Izak Santej - Norbert Grögler 1:09:00
4. Ilya Bondarenko - Stefáni - Primoz Legan - Mario Özelt 1:08:89
5. Szatmári - Sergey Eroshin - Ales Kryaycik - Oliver Özelt 1:08:33
6. Izak Santej - Sergey Eroshin - Stefáni - Fritz Wallner /K/ 1:09:69
7. Szatmári - Manuel Hauzinger - Denis Saifutdinov - Primoz Legan 1:09:10
8. Tihanyi - Ales Kraycik - Roman Ivanov - Norbert Grögler 1:08:55
9. Matej Zagar - Vida - Victor Golubovsky - Mario Özelt 1:07:65
10. Magosi - Jernej Kolenko - Victor Golubovsky - Fritz Wallner 1:07:99
11. Roman Ivanov - Magosi - Fritz Wallner - Primoz Legan 1:08:52
12. Stefáni - Sergey Eroshn - Manuel Hauzinger - Ales Kraycik 1:08:49
13. Matej Zagar - Ilya Bondarenko - Szatmári - Norbert Grögler 1:7:83
14. Tihanyi - Jernej Kolenko - Sergey Eroshin - Mario Özelt 1:07:83
15. Izak Santej - Denis Saifutdinov - Vida - Oliver Özelt 1:09:51
16. Roman Ivanov - Fritz Wallner - Szatmári - Jernej Kolenko 1:10:23
17. Tihanyi - Ilya Bondarenko - Manuel Hauzinger - Izak Santej 1:09:29
18. Matej Zagar - Sergey Eroshin - Vida - Norbert Grögler 1:08:50
19. Magosi - Jernej Kolenko - Denis Saifutdinov - Mario Özelt 1:10:13
20. Matej Zagar - Stefáni - Roman Ivanov - Oliver Özelt 1:8:32
21. Ilya Bondarenko - Izak Santej-Fritz Wallner - Vida 1:08:93
22. Matej Zagar-Magosi-Sergey Eroshin-Manuel Hauzinger 1:08:56
23. Ilya Bondarenko - Stefáni - Jernej Kolenko - Norbert Grögler 1:09:66
24. Izak Santej - Szatmári - Roman Ivanov - Mario Özelt 1:09:30
25. Tihanyi - Primoz Legan - Victor Golubovsky - Oliver Özelt 1:09:40

Matej Zagar új pályacsúcsot futott : 1: 07: 65 A régit Adorján Zoltán tartotta, amit 1994. Szeptember. 10.-én ért el : 1: 08: 34

A Magyar Válogatott ezzel az első helyével tovább jutott Play Off / Vigaszverseny / Poole-ba Angliába

2004. JÚLIUS. 25. TIHANYI SÁNDOR 25. JUBILEUMA ELNEVEZÉSŰ GP LEBONYOLÍTÁSÚ VERSENY DEBRECEN
Forrás: Sebők János

Kék sapkában Stefáni Attila

Végeredmény :

1. Matej Ferjan /Slo/ 25 p.
2. Izak Santej /Slo/ 20 p.
3. Tihanyi Sándor /Hun/ 18 p.
4. Joachim Kugelmann /Ger/ 16 p.
5. Stefáni Attila /Hun/ 13 Pont.
6. Jan Jaros /Cze/ 13 p.
7. Magosi Norbert /Hun/ 11 p.
8. Miroslav Fencl /Cze/ 11 p.
9. Przemyslaw Tajchert /Pl/ 8 p.
10. Szatmári László /Hun/ 8 p.
11. Manuel Hauzinger /Aut/ 7 p.
12. Wiktor Gajdym /Ukr/ 7 p.
13. Andrea Maida /Ita/ 6 p.
14. Rory Schlein /Aus/ 6 p.
15. Janusz Slaczka /Pl/5 p.
16. Vida Szabolcs /Hun/ 5 p.
17. Pawel Duszynski /Pl/ 4 p.
18. Adam Fajfer /Pl/ 4 p.
19. Jernej Kolenko /Slo/ 3 p.
20. Ritchie Hawkins /Gbr/ 3 p.
21. Vladimir Visvader /Slk/ 2 p.
22. Igor Borisenko /Ukr/ 2 p.
23. Sergej Senko /Ukr/ 1 p.

2004. AUGUSZTUS. 14. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS CSAPAT KUPA DEBRECEN
Forrás: Piroska Edit

I. Simon/Wolf Sc : 43 Pont

Tihanyi Sándor (3-3-M.H.-3-1) 10 p.
Krysztof Kasprzak /Pl/ (3-3-3-3-3)15 p.
Matej Ferjan /Slo/ (3-3-3-3-3-3)18 p.

II. BRILL - CAR : 26 PONT



Stefáni Attila (2-2-2-1-3-2)12 Pont.
Janusz Slaczka /Pl/ (3-0-2-2-2-2)11 p.
Bencze Zsolt (2-0-0-1) 3 p.

III. Miskolc Speedway Club : 24 Pont

Jacek Krzyzaninak /Pl/ (M.H.-1-3-2-2-1) 9 p.
Tomasz Bajerski /Pl/ (2-1-3-2-1-3) 12 p.
Szatmári László (1-2-M.H.-M.H. ) 3 p.

IV. Hajdú Volán : 17 Pont

Magosi Norbert (1-2-2-1-2-3) 11 p.
Manuel Hauzinger /A/ (M.H.-1-1-0-2-M.H.) 4 p.
Bartalos Zsolt (0-0-1-1) 2 p.

V. Gyulai Speedway Club : 9 Pont

Lovas Zoltán (K-0-0-0) 0 p.
Sike Tamás (2-0-1-0-0-0) 3 p.
Rafael Trinski /Pl/ (1-1-0-1-2-1) 6 p.

Futamról - futamra :

1. Tihanyi - Stefáni - Magosi-Lovas /K/ 1:14:00
2. Krzysztof Kasprzak - Sike - Manuel Hauzinger /M.H./ - Jacek Krzyzaninak /M.H./ 1:15:94
3. Janusz Slaczka - Tomasz Bajerski - Rafael Tsinski - Bartalos 1:14:70
4. Matej Ferjan - Bencze- Szatmári - Lovas 1:12:70
5. Krzysztof Kasprzak - Stefáni - Rafael Trinski - Bartalos 1:14:36
6. Matej Ferjan - Magosi - Tomasz Bajerski - Sike 1:11:63
7. Tihanyi - Szatmári - Manuel Hauzinger - Janusz Slaczka 1:14:44
8. Krzysztof Kasprzak - Magosi - Jacek Krzyzaninak - Bencze 1:13:47
9. Tomasz Bajerski - Stefáni - Manuel Hauzinger - Rafael Trinski 1:15:13
10. Jacek Krzyzaninak - Janusz Slaczka -Sike-Tihanyi /M.H./ 1:14:62
11. Krzysztof Kasprzak - Tomasz Bajerski - Magosi - Bencze 1:13:30
12. Matej Ferjan - Jacek Krzyzaninak - Stefáni - Bencze 1:12:42
13. Matej Ferjan - Janusz Slaczka - Rafael Trinski - Szatmári /M.H./ 1:15:13
14. Matej Ferjan - Jacek Krzyzaninak - Bartalos - Lovas 1:13:17
15. Tihanyi - Manuel Hauzinger - Bencze - Sike 1:15:71
16. Stefáni - Rafael Trinski - Bartalos - Szatmári /M.H./ 1:15:78
17.Krzysztof Kasprzak - Janusz Slaczka - Tomasz Bajerski - Lovas 1:14:60
18. Matej Ferjan - Magosi - Jacek Krzyzaninak - Sike 1:13:06
19. Tomasz Bajerski - Janusz Slaczka - Rafael Trinski - Manuel Hauzinger /M.H./ 1:14:95
20. Magosi - Stefáni - Tihanyi - Sike 1:14:03

2004. AUGUSZTUS. 20. NEMZETKÖZI MEGHÍVÁSÁS EGYÉNI SALAKMOTORVERSENY DEBRECEN VÁROS NAGYDÍJÁÉRT DEBRECEN
Forrás: Balla Lajos



Végeredmény :

1. Tihanyi Sándor (H) (3-3-3-3-3) 15 p.
2. Manuel Hauzinger (A) (3-2-3-2-3) 13 p.
3. Szatmári László (H) (2-2-3-3-2) 12+3 p.
4. Magosi Norbert (H) (3-3-2-1-3) 12+2 p.
5. Janusz Slaczka (Pl) (3-3-3-2-1) 12+1 p.
6. Stefáni Attila (H) (2-1-2-3-2) 10 Pont.
7. Andrea Maida (I) (2-2-M.H.-3-0) 7 p.
8. Zdenek Simota (Cz) (1-3-2-0-1) 7 p.
9. Richard Wolf (Cz) (M.H.-1-2-1-3) 7 p.
10. Bencze Zsolt (H) (2-2-1-0-2) 7 p.
11. Izak Santej (Slo) (1-1-1-2-2) 7 p.
12. Igor Boriszenko (Ua) (M.H.-0-1-2-B) 3 p.
13. Golenya János (H) (1-1-0-1-0) 3 p.
14. Kovács Roland (H) (1-0-1-1-B) 3 p.
15. Sergej Senko (Ua) (0-0-0-0-1) 1 p.
16. Sergej Kolenko (Slo) (K- tovább nem indult)

Futamról - futamra :

1. Janusz Slaczka - Bencze - Zdenek Simota - Igor Boriszenko /M.H./
2. Magosi - Andrea Maida - Kovács Roland - Richard Wolf
3. Manuel Hauzinger - Szatmári - Golenya - Sergej Kolenko /K/
4. Tihanyi - Stefáni - Izak Santej - Sergej Senko
5. Magosi - Szatmári - Stefáni - Igor Boriszenko
6. Janusz Slaczka - Manuel Hauzinger - Richard Wolf
7. Zdenek Simota - Andrea Maida
8. Tihanyi - Bencze - Golenya - Kovács
9. Tihanyi - Richard Wolf - Igor Boriszenko
10. Janusz Slaczka - Magosi - Izak Santej - Golenya
11. Szatmári - Zdenek Simota - Kovács - Sergej Senko
12. Manuel Hauzinger - Stefáni - Andrea Maida /M.H./
13. Andrea Maida - Igor Boriszenko - Golenya - Sergej Senko
14. Stefáni - Janusz Slaczka - Kovács
15. Tihanyi - Manuel Hauzinger - Magosi - Zdenek Simota
16. Szatmári - Izak Santej - Richard Wolf - Bencze
17. Manuel Hauzinger - Izak Santej - Kovács és Igor Boriszenko /Bukott/
18. Tihanyi - Szatmári - Janusz Slaczka - Andrea Maida
19. Richard Wolf - Stefáni - Zdenek Simota - Golenya
20. Magosi - Bencze - Sergej Senko

Külön futam a 3. helyért :

Szatmári - Magosi - Janusz Slaczka

Külön futam :

Tihanyi - Szatmári - Magosi - Manuel Hauzinger - Janusz Slaczka

2004. SZEPTEMBER. 04. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS CSAPATBAJNOKSÁG DEBRECEN
Forrás: Piroska Edit

I. Simon/Wolf : 44 Pont

Tihanyi Sándor (3-3-3-3-3) 15 p.
Matej Ferjan /Slo/ (3-3-3-3-B-3) 15 p.
Maciej Kuciapa /Pl/ (2-3-3-3-3) 14 p.

II. Miskolc Speedway Club : 33 Pont

Tomasz Bajerski /Pl/ (3-2-2-2-2-2) 13 p.
Szatmári László /Pl/ (2-B-3-2) 7 p.
Jacek Kryzaniak /Pl/ (3-3-2-2-2-1) 13 p.

III. BRILL - CAR : 21 PONT


Balról az első Stefáni Attila

Stefáni Attila (2-2-1-2-3-3) 13 Pont.
Bencze Zsolt (1-1-1-0-0-1) 4 p.
Bartalos Zsolt (1-1-1-1) 4 p.

IV. Hajdú Volán : 14 Pont

Manuel Hauzinger /A/ (K-2-2-1-2-2) 9 p.
Magosi Norbert (1-0-2-M.H.-1-1) 5 p.
Golenya János (0-0-M.H.-0) 0 p.

V. Gyulai Speedway Club : 8 Pont

Sike Tamás (1-1-K-2-0-1) 5 p.
Szegedi Máté (0-1-1-0-1-0) 3 p.
Lovas Zoltán (0-0-0-0) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Tomasz Bajerski - Stefáni Attila- Sike Tamás - Golenya János 1:13:78
2. Tihanyi Sándor - Szatmári László - Magosi Norbert - Lovas Zoltán 1:14:01
3. Jacek Krzyzaniak - Maciej Kuciapa - Bencze Zsolt - Szegedi Máté 1:14:32
4. Matej Ferjan - Tomasz Bajerski - Bartalos Zsolt - Manuel Hauzinger 1:14:21
5. Jacek Krzyzaniak - Stefáni Attila - Szegedi Máté - Magosi Norbert 1:13:43
6. Maciej Kuciapa - Manuel Hauzinger - Sike Tamás - Szatmári László /B/ 1:13:10
7. Matej Ferjan - Manuel Hauzinger - Bencze Zsolt - Lovas Zoltán 1:13:12
8. Tihanyi Sándor - Magosi Norbert - Bartalos Zsolt - Sike Tamás 1:14:20
9. Maciej Kuciapa - Tomasz Bajerski - Stefáni Attila - Lovas Zoltán 1:14:21
10. Matej Ferjan - Jacek Krzyzaniak - Bencze Zsolt - Golenya János 1:13:78
11. Maciej Kuciapa - Sike Tamás - Bartalos Zsolt - Magosi Norbert 1:13:99
12. Tihanyi Sándor - Stefáni Attila - Szegedi Máté - Golenya János 1:15:01
13.Matej Ferjan - Jacek Krzyzaniak - Manuel Hauzinger - Bencze Zsolt 1:13:45
14. Tihanyi Sándor - Tomasz Bajerski - Magosi Norbert - Szegedi Máté 1:14:12
15. Szatmári László - Manuel Hauzinger - Bartalos Zsolt - Lovas Zoltán 1:15:10
16. Stefáni Attila - Jacek Krzyzaniak - Szegedi Máté - Matej Ferjan /B/ 1:13:05
17. Maciej Kuciapa - Tomasz Bajerski - Magosi Norbert - Bencze Zsolt 1:14:21
18. Tihanyi Sándor - Manuel Hauzinger - Jacek Krzyzaniak - Sike Tamás 1:13:89
19. Matej Ferjan - Tomasz Bajerski - Bencze Zsolt - Szegedi Máté 1:13:99
20. Stefáni Attila - Szatmári László - Sike Tamás - Golenya János 1:14:18

2004. SZEPTEMBER. 11. PÁROS EURÓPA DÖNTŐ DEBRECEN
Forrás: Piroska Edit




I. Csehország : 28 Pont

Ales Dryml (2-2-3-1-2-2) 12 p.
Bohumil Brhel (3-3-1-3-3-3) 16 p.

II. Oroszország : 20 Pont

Szemev Vlaszov (- - - B - -) 0 p.
Sergey Filjusin (1-3-0-M.H.-1) 5 p.
Renat Gafurov (2-2-2-3-3-3) 15 p.

III. Lengyelország : 20 Pont

Rafal Szombierski (3-3-2-1) 9 p.
Tomasz Gapinski (2-0-3-0-M.H.) 5 p.
Robert Kosciecha (0-3- -3-) 6 p.

IV. MAGYARORSZÁG : 20 PONT



Tihanyi Sándor (1-3-2-2-3-2) 13 p.
Magosi Norbert (0-3-0 ) 3 p.
Stefáni Attila (-2- -2-0) 4 Pont.

V. Németország : 16 Pont

Mirko Wolter (2-0-1-1-1-2) 7 p.
Tobias Kroner (3-1-0-2-2-1) 9 p.

VI. Szlovénia : 12 Pont

Izak Santej (1-1-1-3-1-0) 7 p.
Denisz Stojsz (0-K-0-2-0-3) 5 p.

VII. Ukrajna : 9 Pont.

Sergey Senko (1-0-1-B) 2 p.
Igor Borisenko (0-1-2-1-2-1) 7 p.

Futamról - futamra :

1. Rafal Szombierski - Tomasz Gapinski - Tihanyi Sándor - Magosi Norbert 1:12:50
2. Tobias Kroner - Mirko Wolter - Sergey Senko - Igor Borisenko 1:12:62
3. Bohumil Brhel - Ales Dryml - Izak Santej - Denisz Stojsz 1:12:37
4. Rafal Szombierski - Renat Gafurov - Sergey Filjusin - Robert Kosciecha 1:12:10
5. Tihanyi Sándor - Stefáni Attila - Igor Borisenko - Sergey Senko 1:13:52
6. Bohumil Brhel - Ales Dryml - Tobias Kroner - Mirko Wolter 1:14:74
7. Sergey Filjusin - Renat Gafurov - Izak Santej - Denisz Stojsz /K/ 1:13:13
8. Robert Kosciecha - Igor Borisenko - Sergey Senko - Tomasz Gapinski 1:16:03
9. Magosi Norbert - Tihanyi Sándor - Mirko Wolter - Tobias Kroner 1:14:68
10. Ales Dryml - Renat Gafurov - Bohumil Brhel - Sergey Filjusin 1:12:98
11. Tomasz Gapinski - Rafal Szombierski - Izak Santej - Denisz Stojsz 1:14:31
12. Bohumil Brhel - Tihanyi Sándor - Ales Dryml - Magosi Norbert 1:13:20
13. Izak Santej - Denisz Stojsz - Igor Borisenko - Sergey Senko /B/ 1:16:54
14. Renat Gafurov - Tobias Kroner - Mirko Wolter - Szemev Vlaszov /B/ 1:14:82
15. Bohumil Brhel - Ales Dryml - Rafal Szombierski - Tomasz Gapinski 1:14:54
16. Tihanyi Sándor - Stefáni Attila - Izak Santej - Denisz Stojsz 1:14:80
17. Renat Gafurov - Igor Borisenko - Sergey Filjusin /M.H./ 1:14:25
18. Robert Kosciecha - Tobias Kroner - Mirko Wolter - Tomasz Gapinski /M.H./ 1:14:18
19. Renat Gafurov - Tihanyi Sándor - Sergey Filjusin - Stefáni Attila 1:13:01
20. Bohumil Brhel - Ales Dryml - Igor Borisenko 1:15:93
21. Denisz Stojsz - Mirko Wolter - Tobias Kroner - Izak Santej 1:15:00

A 2-3-4. Helyért külön futam :

Renat Gafurov /Rus/ - Rafal Szombierski/Pl/ - Tihanyi Sándor /M.H./ 1:14:12

2004.OKTÓBER.09. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG GYULA (AZ ELMARADT 2. FORDULÓ.)
Forrás: Sebők János



1. Matej Ferjan (3-3-3-3-3) 15 p.
2. Tihanyi Sándor (2-3-3-3-3) 14 p.
3. Magosi Norbert (3-3-2-2-2) 12 p.
4. Stefáni Attila (1-2-2-3-3) 11 Pont.
5. Szatmári László (1-3-3-2-2) 11 p.
6. Adam Pavlicek /Hr/ (2-2-3-1-2) 10 p.
7. Manuel Hauzinger /A/ (3-2-2-1-1) 9 p.
8. Janusz Slaczka /Pl/ (3-1-1-0-3) 8 p.
9. Rafael Trojanowski /Pl/(2-M.H.-2-2-M.H.) 6 p.
10. Golenya János (1-2-1-0-2) 6 p.
11. Bencze Zsolt (2-1-1-1-1) 6 p.
12. Szegedi Máté (1-1- - 3-0) 5 p.
13. Kovács Roland (M.H.-0-1-1-1) 3 p.
14. Lovas Zoltán (0-1-0-2-0) 3 p.
15. Balogh Csaba (0-0-0-0-1) 1 p.
16. Bartalos Zsolt (0-0-0-0-0) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Ferjan - Tihanyi - Stefáni - Kovács (M.H.)
2. Hauzinger - Pavlicek - Golenya - Balogh
3. Magosi - Trojanowski - Szatmári - Lovas
4. Slaczka - Bencze - Szegedi - Bartalos
5. Szatmári - Hauzinger - Bencze - Kovács
6. Ferjan - Pavlicek - Szegedi - Trojanowski /M.H./
7. Magosi - Stefáni - Slaczka - Balogh
8. Tihanyi - Golenya - Lovas - Bartalos
9. Pavlicek - Magosi - Kovács - Bartalos
10. Ferjan - Hauzinger - Slaczka - Lovas
11. Szatmári - Stefáni - Golenya - Szegedi /Nem állt rajthoz/
12. Tihanyi - Trojanowski - Bencze - Balogh
13. Szegedi - Lovas - Kovács - Balogh
14. Ferjan - Magosi - Bencze - Golenya
15. Stefáni - Trojanowski - Hauzinger - Bartalos
16. Tihanyi - Szatmári - Pavlicek - Slaczka
17. Slaczka - Golenya - Kovács - Trojanowski /M.H./
18. Ferjan - Szatmári - Balogh -Bartalos
19. Stefáni - Pavlicek - Bencze - Lovas
20. Tihanyi - Magosi - Hauzinger - Szegedi

2004. OKTÓBER. 10. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 6. FORDULÓ. MISKOLC
Forrás: Sebők János

Elöl Stefáni Attila

1. Matej Ferjan /Slo/ (3-3-3-3-3) 15 p.
2. Tomasz Bajerski /Pl/ (3-1-3-2-3) 12 p.
3. Magosi Norbert (3-2-3-1-3) 12 p.
4. Tihanyi Sándor (3-3-1-3-2) 12 p.
5. Szatmári László (2-2-2-3-2) 11 p.
6. Stefáni Attila (1-3-2-3-1) 10 Pont.
7. Tomasz Rempala /Pl/ (2-3-M.H.-2-3) 10 p.
8. Adam Pawlicek /Hr/ (1-2-2-2-2) 9 p.
9. Manuel Hauzinger /A/ (K-2-3-0-2) 7 p.
10. Bencze Zsolt (2-0-2-1-1) 6 p.
11. Szegedi Máté (2-0-1-2-0) 5 p.
12. Golenya János (1-1-1-1-1) 5 p.
13. Lovas Zoltán (0-1-1-1-K) 3 p.
14. Kovács Roland (1-0-0-0-1) 2 p.
15. Bartalos Zsolt (0-1-0-0-0-1) 2 p.
16. Balogh Csaba (0-0-M.H.- - -) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Tihanyi - Szatmári - Adam Pawlicek - Manuel Hauzinger /K/ 1:13:30

2. Magosi - Bencze - Golenya - Balogh 1:14:20
3. Matej Ferjan - Tomasz Rempala - Stefáni - Lovas 1:12:13
4. Tomasz Bajerski - Szegedi - Kovács - Bartalos 1:15:00
5. Stefáni - Manuel Hauzinger - Bencze - Szegedi 1:12:10
6. Tomasz Rempala - Szatmári - Tomasz Bajerski - Bencze 1:13:20 7. Tihanyi - Magosi - Lovas - Kovács 1:13:12
8. Matej Ferjan - Adam Pawlicek - Balogh 1:15:20
9. Manuel Hauzinger - Bencze - Lovas - Bartalos 1:13:50
10. Matej Ferjan - Szatmári - Golenya - Kovács 1:12:30
11. Tomasz Bajerski - Stefáni - Tihanyi - Balogh /M.H./ 1:13:40
12. Magosi - Adam Pawlicek - Szegedi - Tomasz Rempala /M.H./ 1:14:10
13. Matej Ferjan - Tomasz Bajerski - Magosi - Manuel Hauzinger 1:13:20
14. Szatmári - Szegedi - Lovas 1:14:13
15. Tihanyi - Tomasz Rempala - Golenya - Bartalos 1:14:22
16. Stefáni - Adam Pawlicek - Bencze - Kovács 1:14:05
17. Tomasz Rempala-Manuel Hauzinger-Kovács 1:14:10
18. Magosi - Szatmári - Stefáni - Bartalos 1:13:58
19. Matej Ferjan - Tihanyi - Bencze - Szegedi 1:13:20
20. Tomasz Bajerski - Adam Pawlicek - Golenya - Lovas /K/ 1:12:90

Külön futam a 2. - 3. helyért :

Tomasz Bajerski - Magosi - Tihanyi 1:12:98

2004. OKTÓBER. 18. BEK SZLOVÉNIA LJUBLJANA

BAJNOK CSAPATOK EURÓPA DÖNTŐJE

Végeredmény :

I. Czestochowa /Lengyel /: 73 Pont

1. Grzegorz Walasek 12 p.
2. Sebastian Ulamek 17 p.
3. Ryan Sullivan 15 p.
4. Rune Holta 18 p.
5. Michal Szczepaniak 11 p.

II. Mega Lada Togliatti /Orosz/: 63 Pont

1. Leigh Adams 21 p.
2. Roman Povazhny 16 p.
3. Ilia Bondarenko 10 p.
4. Siergiej Darkin 11 p.
5. Oleg Kurguskin 5 p.

III. AMTK Ljubljana /Szlovén/: 60 Pont

1. Izak Santej 13 p.
2. David Howe 2 p.
3. Matej Zagar 20 p.
4. Niels K. Iversen 10 p.
5. Bjarne Pedersen 15 p.

IV. AK Marketa Prága /Cseh/: 42 Pont

1. Richard Woff 12 p.
2. Josef Franc 10 p.
3. Pavel Ondrasik 0 p.
4. Lubos Tomicek 8 p.
5. Bohumil Brhel 12 p.

V. HAJDÚ VOLÁN SC : 22 PONT



1. Tihanyi Sándor 4 p.
2. Matej Ferjan 4 p.
3. Magosi Norbert 7 p.
4. Stefáni Attila 6 Pont.
5. Manuel Hauzinger 1 p.

2005.MÁRCIUS. 27. POCKING - HÚSVÉT KUPA POCKING



6 Versenyző egy futamban :

1. hely = 5 pont
2. hely = 4 pont
3. hely = 3 pont
4. hely = 2 pont
5. hely = 1 pont
6. hely = 0 pont

I. Csehország : 63 Pont

Bohumil Brhel 5-5-5-5-4-f 24 p.
Tomas Suchanek 4-5-f-5-5-4 23 p.
Filip Sitera 3-1-4-3-3-2 16 p.

II.Németország : 59 Pont

Martin Smolinski 3-4-4-5-5-5 26 p.
Robert Barth 3-4-5-0-5-3 20 p.
Michael Hertrich 4-3-2-0-3-1 13 p.

III. MAGYARORSZÁG : 57 PONT

Tihanyi Sándor 5-3-3-3-4-4 22 p.
Stefáni Attila 0-4-3-2-3-5 17 Pont
Szatmári László 4-3-3-3-ef-5 18 p.

IV. Anglia : 40 Pont

Oliver Allen 5-5-5-4-4-3 26 p.
James Brundle 2-2-2-1-0-1 8 p.
Ritchie Hawkins 2-0-0-4-0-0 6 p.

V.Németország II. : 24 Pont

Thomas Muhr 0-0-0-1-ex-0 1 p.
Paul Bauer 1-1-4-1-1-2 10 p.
Max Dilger 0-2-2-4-1-4 13 p.

VI. Ausztria : 23 Pont

Fritz Wallner 2-2-1-2-2-0 9 p.
Mario Ozelt 1-0-1-0-2-0 4 p.
Herbert Rudolph* 1-1-1-2-2-3 10 p.

Futamról - futamra :

1. Brhel - Szatmári - Smolinski - Brundle - Otzelt - Dilger
2. Tihanyi - Suchanek - Bart - Hawkins - Rudolph - Muhr
3. Allen - Hertrich - Sitera - Wallner - Bauer - Stefáni
4. Allen - Barth - Tihanyi - Dilger - Sitera - Otzelt
5. Suchanek - Smolinski - Szatmári - Wallner - Bauer - Hawkins
6. Brhel - Stefáni- Hertrich - Brundle - Rudolph - Muhr
7. Brhel - Bauer - Tihanyi - Hertrich - Otzelt - Hawkins
8. Allen - Smolinski - Stefani - Dilger - Rudolph - Suchanek (f)
9. Barth - Sitera - Szatmári - Brundle - Wallner - Muhr
10. Smolinski - Hawkins - Sitera - Stefáni - Muhr - Otzelt
11.Futam: Suchanek - Dilger - Tihanyi - Wallner - Brundle - Hertrich
12. Brhel - Allen - Szatmári - Rudolph - Bauer - Barth
13. Barth - Brhel - Stefáni - Wallner - Dilger - Hawkins
14. Suchanek - Allen - Hertrich - Otzelt - Szatmári (ef)- Muhr (ex)
15. Smolinski - Tihanyi - Sitera - Rudolph - Bauer - Brundle
16. Szatmári - Dilger - Rudolph - Sitera - Hertrich - Hawkins
17. Stefáni - Suchanek - Barth - Bauer - Brundle - Otzelt
18. Smolinski - Tihanyi - Allen - Brhel (f) - Muhr (nf) - Wallner (nf)

2005. ÁPRILIS. 16. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ. DEBRECEN



Végeredmény :

1. Ferjan Matej /Slo/ (3-3-3-3-3) 15 p.
2. Rafal Wilk /Pl/ (3-2-2-3-3) 13 p.
3. Szatmári László (1-3-3-3-1) 11 p.
4. Tihanyi Sándor (3-2-1-2-3) 11 p.
5. Stefáni Attila (2-3-2-2-2-)11 Pont.
6. Magosi Norbert (2-2-2-3-2) 11 p.
7. Izak Santej /Slo/ (2-1-3-1-3) 10 p.
8. Janusz Slaczka /Pl/ (3-3-M.H.-1-2) 9 p.
9. Bencze Zsolt (0-1-3-2-M.H.) 6 p.
10. Manuel Hauzinger /A/ (2-1-2-1-0)6 p.
11. Friedrich Wallner /A/ (1-2-1-0-1)5 p.
12. Szegedi Máté (K-0-0-2-2) 4 p.
13. Kovács Roland (1-1-1-0-1) 4 p.
14. Golenya János (1-0-0-1-0) 2 p.
15. Lovas Zoltán (B-0-1-0-0) 1 p.

Futamról - futamra :

1. Rafal Wilk - Magosi - Golenya
2. Janusz Slaczka - Manuel Hauzinger - Kovács-Szegedi /K/
3. Tihanyi - Stefáni- Fritz Wallner - Lovas /B/
4. Matej Ferjan - Izak Santej - Szatmári - Bencze
5. Matej Ferjan - Tihanyi - Manuel Hauzinger - Golenya
6. Szatmári - Fritz Wallner - Kovács
7. Stefáni - Magosi - Izak Santej - Szegedi
8. Janusz Slaczka - Rafal Wilk - Bencze - Lovas
9. Bencze - Stefáni - Kovács - Golenya
10. Izak Santej - Manuel Hauzinger - Lovas
11. Szatmári - Magosi - Tihanyi - Janusz Slaczka /M.H./
12. Matej Ferjan - Rafal Wilk - Fritz Wallner - Szegedi
13. Szatmári - Szegedi - Golenya - Lovas
14. Matej Ferjan - Stefáni - Janusz Slaczka
15. Magosi - Bencze - Manuel Hauzinger - Fritz Wallner
16. Rafal Wilk - Tihanyi - Izak Santej - Kovács
17. Izak Santej - Janusz Slaczka - Fritz Wallner - Golenya
18. Tihanyi - Szegedi - Bencze /M.H./
19. Matej Ferjan - Magosi - Kovács - Lovas
20. Rafal Wilk - Stefáni - Szatmári - Manuel Hauzinger

Extra futam :

Matej Ferjan - Rafal Wilk - Szatmári - Tihanyi

2005. ÁPRILIS. 23. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS CSAPAT BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ. MISKOLC
Forrás: Sebők János

I. SPEEDWAY MISKOLC : 42 PONT

7-es Stefáni Attila

Rafal Wilk /Pl/ (3-2-2-3-2-2-) 12 p.
Bencze Zsolt (1-3-3-2) 11 p.
Szatmári László (2-1-2-3-2)10 p.
Stefáni Attila (K-2-2-2-3) 9 Pont.

II. Simon/Wolf Sc : 39 Pont

Matej Ferjan /Slo/ (2-3-1-3-6jóker)) 18 p.
Maciej Kuciapa /Pl/ (3-3-2-M.H.-0) 8 p.
Tihanyi Sándor (3-2-1-1) 7 p.
Szegedi Máté (1-1-1-2-1) 6 p.

III. Hajdú Volán/Ice Star : 34 Pont

Janusz Slaczka /Pl/ (3-3-3-6jóker-1-1) 17 p.
Magosi Norbert (2-1-3-3-1-3) 13 p.
Kovács Roland (1-0-1-2) 4 p.
Manuel Hauzinger /A/ (B-Nem indult tovább) 0 p.

IV. Brill-Car : 10 Pont

Fridrich Wallner /A/ (2-2-0-2-0) 6 p.
Vladimir Visvader /A/ (0-0-0-1-1) 2 p.
Golenya János (0-1-0-0-0) 1 p.
Balogh Csaba (0-0-1-0-0) 1 p.

Futamról - futamra :

1.Janusz Slaczka - Matej Ferjan - Bencze - Vladimir Visvader
2. Rafal Wilk - Magosi - Szegedi - Balogh
3. Maciej Kuciapa - Szatmári - Kovács - Golenya
4. Tihanyi - Fridrich Wallner - Stefáni /K/- Manuel Hauzinger /B/
5. Matej Ferjan - Rafal Wilk - Golenya
6. Bencze - Fridrich Wallner - Szegedi - Kovács
7. Maciej Kuciapa - Stefáni - Magosi - Vladimir Visvader
8. Janusz Slaczka - Tihanyi - Szatmári - Balogh
9. Magosi - Szatmári - Matej Ferjan - Fridrich Wallner
10. Janusz Slaczka - Stefáni - Szegedi - Golenya
11. Bencze - Maciej Kuciapa - Balogh
12. Janusz Slaczka - Rafal Wilk - Tihanyi - Vladimir Visvader
13. Szatmári - Szegedi - Vladimir Visvader
14. Matej Ferjan - Stefáni - Kovács - Balogh
15. Rafal Wilk - Fridrich Wallner - Janusz Slaczka - Maciej Kuciapa /M.H./
16. Magosi - Bencze - Tihanyi - Golenya
17. Stefáni - Kovács - Szegedi - Balogh
18. Matej Ferjan - Szatmári - Magosi - Golenya
19. Magosi - Bencze - Vladimir Visvader - Maciej Kuciapa
20. Matej Ferjan - Rafal Wilk - Janusz Slaczka - Fridrich Wallner

2005.MÁJUS.15. EGYÉNI EURÓPA BAJNOKSÁG 2. SELEJTEZŐ LVOV(UKR)
Forrás: Salakmotor Magazin 2005.II.évfolyam 2.szám.



Végeredmény :

1. Grzegorz Walasek (3-3-3-3-2) 14 p.
2. Wiktor Gajdym (3-1-2-3-3) 12 p.
3. Igor Marko (2-2-3-2-2) 11+3 p.
4. Bohumil Brhel (3-2-3-1-2) 11 p.
5. Slawomir Drabik (3-3-2-3) 11 p.
6. Sergey Darkin (2- -3-2-3) 10 p.
7. Marian Jirot (- 3-1-2-3) 9 p.
8. Stefáni Attila (1-3-1-3-1) 9 Pont.

Tartalék : 9. Kjastes Pudzuks (1-2-2-2-1) 8 p.

Ők jutottak tovább az elődöntőbe ami Július. 02-án lesz a Németországi Stralsund-ban

10. Ilya Bondarenko (2-0-2-1-2) 7 p.
11. Ales Kraljic (0-1-1-1-3) 6 p.
12. Christian Motello (2-0-1-0-0) 3 p.
13. Marco Muller (- 2-0-1- -) 3 p.
14. Igor Murasko (- -0-0-1) 1 p.
16. Heinrich Schatzer (1- - - - -) 1 p.

2005.JÚNIUS.04. SPEEDWAY WORLD CUP SALAKMOTOROS CSAPATKUPA QUALIFYING ROUND 1. SELEJTEZŐ TERENZANO

I. Németország: 33 Pont

Christian Hefenbrock (0-3-1-3) 7 p.
René Schafe (1-3-3) 7 p.
Martin Smolinski (3-2-3) 8 p.
Thomas Stage (3-3-2) 8 p.
Michael Herfrich (2-0-1) 3 p.

II. Szlovénia: 23 Pont

Jernej Kolenko (2-2-2) 6 p.
Matej Zagar (3-3-2-3) 11 p.
Isak Santej (2-0-1-0) 3 p.
Ales Kraljie (X-1-0) 1 p.
Denis Stojs (1-1) 2 p.

III. MAGYARORSZÁG: 22 PONT

11-es Stefáni Attila

Magosi Norbert (1-0-1) 2 p.
Szatmári László (2-2-E) 4 p.
Tihanyi Sándor (1-2-3) 6 p.
Bencze Zsolt (2-2-0) 4 p.
Stefáni Attila (3-1-1-1) 6 Pont.

4. Olaszország: 18 Pont

Emiliano Sanzhez (3-1-2) 6 p.
Simone Terenzani (X-3-X-2) 5 p.
Christian Miotello (0-0-3) 3 p.
Mattia Carpanese (1-0-0) 1 p.
Daniele Tessari (X-1-2) 3 p.

A versenyt a 16. futam után elmosta az eső, így a sorrend az akkori eredmények alapján alakult ki.

Futamról - futamra :

1. Emiliano Sanzhez - Jernej Kolenko - Magosi Norbert - Christian Hefenbrock
2. Martin Smolinski - Szatmári László - René Schafe - Simone Terenzani /X/
3. Martin Smolinski - Isak Santej - Tihanyi Sándor - Christian Miotello
4. Thomas Stange - Bencze Zsolt - Mattia Carpanese - Ales Kraljie /X/
5. Stefáni Attila - Michael Hertrich - Denis Stojs - Daniele Tessari /X/
6. Christian Hefenbrock - Bencze Zsolt - Denis Stojs - Christian Miotello
7. René Schafe - Jernej Kolenko - Stefáni Attila - Mattia Carpanese
8. Matej Zagar - Martin Smilinski - Daniele Tessari - Magosi Norbert
9. Thomas Stange - Szatmári László - Emiliano Sanzhez - Isak Santej
10. Simone Terenzani - Tihanyi Sándor - Ales Kraljie - Michael Herfrich
11. Tihanyi Sándor - Matej Zagar - Christian Hefenbrock - Mattia Carpanese
12. René Schafe - Daniele Tessari - Isak Santej - Bencze Zsolt
13. Martin Smolinski - Emiliano Sanzhez - Stefáni Attila - Ales Kraljie
14. Matej Zagar - Thomas Stange - Magosi Norbert - Simone Terenzani /X/
15. Christian Miotello - Jernej Kolenko - Michael Herfrich - Szatmári László /E/
16. Cristian Hefenbrock - Simone Terenzani - Stefáni Attila - Isak Santej

2005. SZEPTEMBER. 10. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKŐZI SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 3. FORDULÓ. MISKOLC
Forrás: Sebők János

Piros sapkában Stefáni Attila

Végeredmény :

1. Tihanyi Sándor (3-3-1-2-3) 12 p.
2. Matej Ferjan /Slo/ (M.H.-3-3-3-3) 12 p.
3. Rafal Wilk /Pl/ (3-3-2-3-3) 14 p.
4. Andzej Huszcza /Pl/ (2-2-3-3-2) 12 p.
5. Szatmári László (3-2-2-2-2) 11 p.
6. Janusz Slaczka /Pl/ (3-1-3-0-3) 10 p.
7. Magosi Norbert (1-1-3-3-2) 10 p.
8. Tomasz Lukaszewicz /Pl/ (2-3-1-2-1) 9 p.
9. Stefáni Attila (1-2-2-2-1) 8 Pont.
10. Bencze Zsolt (2-0-1-1-2) 6 p.
11. Fritc Wallner /A/ (0-2-1-1-1) 5 p.
12. Kovács Roland (2-0-2-0-1) 5 p.
13. Szegedi Máté (1-1-B-1-0) 3 p.
14. Sike Tamás (1-0-0-1-0) 2 p.
15. Golenya János (0-1-0-0-0) 1 p.
16. Tabaka József (0-0-0-0-0) 0 p.

Futamról - futamra:

1. Wilk - Huszcza - Magosi - Ferjan /M.H./
2. Slaczka - Bencze - Szegedi - Tabaka
3. Tihanyi - Lukaszewicz -Stefáni - Wallner
4. Szatmári - Kovács - Sike - Golenya
5. Wilk - Wallner - Golenya - Tabaka
6. Ferjan - Stefáni- Slaczka - Kovács
7. Tihanyi - Szatmári - Magosi - Bencze
8. Lukaszewicz - Huszcza - Magosi - Sike
9. Slaczka - Wilk - Tihanyi - Sike
10. Ferjan - Szatmári - Lukaszewicz - Tabaka
11. Magosi - Kovács - Wallner - Szegedi /B/
12. Huszcza - Stefáni - Bencze - Golenya
13. Wilk - Lukaszewicz - Bencze - Kovács
14. Ferjan - Tihanyi - Szegedi - Golenya
15. Magosi -Stefáni- Sike - Tabaka
16. Huszcza - Szatmári - Wallner - Slaczka
17. Wilk - Szatmári -Stefáni- Szegedi
18. Ferjan - Bencze - Wallner - Sike
19. Slaczka - Magosi - Lukaszewicz - Golenya
20. Tihanyi - Huszcza - Kovács - Tabaka

Extra futam : Tihanyi - Ferjan - Wilk - Huszcza

2006. ÁPRILIS.02. MISKOLC : TESZTVERSENY
Forrás: Sebők János

A házi tesztverseny végeredménye:

Kék sapkában Stefáni Attila

1. Tihanyi Sándor (3-1-2-3-3-3) 15 p.
2. Szatmári László (3-3-2-3-3) 14 p.
3. Bencze Zsolt (3-3-3-2-1-2) 14 p.
4. Magosi Norbert (3-2-1-1-2-2) 11 p.
5. Kenneth Hansen (Dán) (2-2-3-3-) 10 p.
6. Stefáni Attila (2-2-1-3) 8 Pont.
7. Claus Vissing (dán) (2-0-1-2-2-1) 8 p.
8. Sike Tamás (1-0-0-0-2-1) 4 p.
9. Tabaka József (1-0-1-1-0-1) 4 p.
10. Szegedi Máté (1-0- - - ) 1 p.

Futamról - futamra :

1. Magosi - Claus Vissing - Sike - Szatmári*
2. Tihanyi - Kenneth Hansen - Szegedi* - Stefáni*
3. Bencze - Magosi - Tabaka - Sike
4. Szatmári - Stefáni - Tihanyi - Claus Vissing
5. Bencze - Kenneth Hansen - Szegedi - Tabaka
6. Bencze - Tihanyi - Claus Vissing - Sike
7. Szatmári - Stefáni - Magosi - Szegedi
8. Kenneth Hansen - Claus Vissing - Tabaka - Sike (3-szori start után)
9. Tihanyi - Bencze - Magosi
10. Kenneth Hansen - Szatmári - Tabaka - Szegedi*
11. Szatmári - Sike - Stefáni - Tabaka*
12. Tihanyi - Magosi - Bencze - Kenneth Hansen*
13. Szatmári - Claus Vissing - Sike - Szegedi*
14. Stefáni - Bencze - Tabaka
15. Tihanyi - Magosi - Claus Vissing - Szegedi*
(* motorhiba, vagy bukás miatt nem fejezte be a futamot)

2006. ÁPRILIS. 16. HÚSVÉT KUPA NÉMETORSZÁG POCKING

I. Lengyelország : 60 Pont

7 Norbert Kosciuch (5-2-0-5-5-5) 22 p.
8 Zbigniew Suchecki (3-5-4-5-5-5) 27 p.
9 Marcin Nowaczyk (S-3-2-S-3-3) 11 p.

II. MAGYARORSZÁG : 54 PONT



13 Tihanyi Sándor (2-4-A-1-4-4) 15 p.
14 Stefáni Attila (4-5-5-3-1-B) 18 Pont.
15 Magosi Norbert (4-4-4-2-2-2-5) 21 p.

III. Olaszország : 45 Pont

10 Simone Terenzani (4-4-5-4-3-2) 22 p.
11 Daniele Tessari (5-3-4-2-3-3) 20 p.
12 Mattie Carpanesse (T-T-1-D-2-0) 3 p.

IV. Csehország : 41 Pont

4 Filip Sitera (2-1-3-3-4-3) 16 p.
5 Marian Jirout (1-1-3-2-5-D) 12 p.
6 Tomas Suchanek (3-2-5-1-0-2) 13 p.

V. Németország : 36 Pont

1 Martin Smolonski (S-N-N-N-N) 0 p.
2 Robert Barth (3-2-D-3-A-4) 12 p.
3 Christian Hefenbrock (5-5-2-4-4-4) 24 p.

VI. Anglia : 20 Pont

16 Oly Alien (S-N-N-N-N-N) 0 p.
17 Troly Batchelor (1-3-A-5-2-A) 11 p.
18 Trevor Harding (0-0-3-4-1-1) 9 p.

Futamról - futamra :

1. Tessari - Stefáni- Suchanek - Smolinski - Nowaczyk - Oly Alien
2. Kosciuch - Magosi - Barth - Sitera - Batchelor - Carpanese
3. Hefenbrock - Terenzani - Suchecki - Tihanyi - Jirout - Harding
4. Stefáni - Terenzani - Nowaczyk - Barth - Jirout - Harding
5. Suchecki - Tihanyi - Batchelor - Suchanek - Smolonski /N /- Carpanese /T/
6. Hefenbrock - Magosi - Tessari - Kosciuch - Jirout - Oly Alien /N/
7. Stefáni - Suchecki - Sitera - Hefenbrock - Carpanese - Oly Alien /N/
8. Terenzani - Magosi - Jirout - Nowaczyk - Batchelor /A/ - Smolinski /N/
9. Suchanek - Tessari - Harding - Barth /D/ - Tihanyi /A/
10. Kosciuch - Harding - Stefáni - Jirout - Smolonski /N/ - Carpanese /D/
11. Batchelor - Hefenbrock - Sitera - Tessari - Tihanyi - Nowaczyk /S/
12. Suchecki - Terenzani - Barth - Magosi - Suchanek - Oly Alien /N/
13. Jirout - ...... - Nowaczyk - Carpanese és Magosi - Barth és Oly Alien /N/
14. Kosciuch - Hefenbrock - Terenzani - Batchelor - Stefáni- Suchanek
15. Suchecki - Sitera - Tessari - Magosi - Harding - Smolonski /N/
16. Magosi - Hefenbrock - Nowaczyk - Suchanek - Harding - Carpanese
17. Suchecki - Barth - Tessari - Stefáni /N/ - Batchelor /A/ - Jirout /D/
18. Kosciuch - Tihanyi - Sitera - Terenzani - Smolonski /N/ - Oly Alien /N/

Sajnos Stefáni Attila az első hírek szerint súlyos sérüléseket szenvedett Németországban a hagyományos salakmotoros Húsvét Kupán, ugyanis "összeakadt" a cseh Jirouttal és a lába megsérült, megégett.
A kiváló nyírségi vaspapucsost, a Speedway Miskolc lengyel ligás csapatának tagját azonnal kórházba szállították.
Stefáni Attilának jobbulást kivánunk !


2006. AUGUSZTUS. 19. LENGYEL II. LIGA 2. FORDULÓ. MISKOLC
Forrás: Balla Lajos

SPEEDWAY MISKOLC - POLONIA PILA : 65-25

SPEEDWAY MISKOLC : 36 PONT


9. Szatmári László (3-3-1-3-2-) 12 p.
10. Magosi Norbert (M.H.-2-3-3) 8 p.
11. Stefáni Attila (3-3-2-3) 11 Pont.
12. Bencze Zsolt (2-2-3-3-3) 13 p.
13. Tihanyi Sándor (2-3-3-2) 10 p.
14. Martin Gavenda (3-2-1) 6 p.
15. Tabaka József (2-1) 3 p.
16. Szegedi Máté (1-1) 2 p.

Polonia Pila : 25 Pont

1. Jakub Hejral (2-1-2-2-2-0-1) 10 p.
2. Marek Mroz (1-0-1) 2 p.
3. Pawel Kowalewski (1-1-2-B-0-M.H.) 4 p.
4. Marcin Rajkowski (M.H.-M.H.-0) 0 p.
5. Maciej Jader (3-1-1-1-2-0) 8 p.
6. Tomasz Chyzewski (1-0) 2 p.

Futamról - futamra :

1. Martin Gavenda - Tabaka - Tomasz Chyzewski
2. Szatmári - Jakub Hejral - Marek Mroz - Magosi /M.H./
3. Stefáni - Bencze - Pawel Kowalewski - Marcin Rajkowski /M.H./
4. Maciej Jader - Tihanyi - Tabaka
5. Stefáni - Bencze - Jakub Hejral - Marek Mroz
6. Tihanyi - Martin Gavenda - Pawel Kowalewski - Marcin Rajkowski /M.H./
7. Szatmári - Magosi - Maciej Jader - Tomasz Chyzewski
8. Tihanyi - Jakub Hejral - Marek Mroz - Tabaka
9. Magosi - Pawel Kowalewsk - Szatmári - Marcin Rajkowski
10. Bencze - Stefáni - Maciej Jader
11. Szatmári - Marek Mroz - Martin Gavenda - Pawel Kowalewski /B/
12. Bencze - Jakub Hejral - Szegedi
13. Magosi - Tihanyi - Maciej Jader - Pawel Kowalewski
14. Stefáni - Maciej Jader - Szegedi - Pawel Kowalewski /M.H./
15. Bencze - Szatmári - Jakub Hejral - Maciej Jader

2006. AUGUSZTUS. 20. NEMZETKÖZI MEGHÍVÁSOS EGYÉNI SALAKMOTORVERSENY DEBRECEN NAGYDÍJÁÉRT DEBRECEN
Forrás: Sebők János



1. Stefáni Attila (3-3-3-3-2) 14 Pont.
2. Janusz Slaczka /Pl/ (3-3-3-3-1) 14 p.
3. Magosi Norbert (3-3-3-3-K) 12 p.
4. Tihanyi Sándor (3-2-2-2-3) 12p.
5. Rafael Trojanowski /Pl/ (2-2-2-2-3) 11 p.
6. Szatmári László (K-2-2-2-3) 9 p.
7. Tomasz Lukaszewicz /Pl/ (1-2-0-3-2) 8 p.
8. Gugliemo Francetti /I/ (M.H.-3-1-1-2) 7 p.
9. Mattia Carpanesse /I/ (1-1-1-1-3) 7 p.
10. Jakub Hejrac /Cs/ (2-1-3-0-1) 7 p.
11. Tabaka József (2-1-1-2-1) 7 p.
12. Bencze Zsolt (2-1-0-1-2) 6 p.
13. Szőllősi Gyula (0-B-2-0-0) 2 p.
14. Kovács Roland (1-0-0-1-M.H.) 2 p.
15. Novotny Manuel /A/ (0-0-1-0-M.H. ) 1 p.
16. Szilágyi Tamás (1-0-M.H.- - -) 1 p.

Futamról - futamra :

1. Stefáni - Bencze-Tomasz Lukaszewicz - Gugliemo Francetti 1:11:62
2. Magosi - Jakub Hejrac - Kovács - Novotny Manuel 1:11:34
3. Tihanyi - Rafael Trojanowski - Szilágyi - Szatmári /M.H./ 1:12:23
4. Janusz Slaczka - Tabaka-Mattia Carpanes - Szőllősi 1:12:30
5. Magosi-Szatmári - Bencze - Szőllősi /B/ 1:12:88
6. Janusz Slaczka - Tomasz Lukaszewicz - Jakub Hejrac - Szilágyi 1:13:10
7. Gugliemo Francetti - Tihanyi - Mattia Carpanese - Novotny Manuel 1:12:52
8. Stefáni - Rafael Trojanowszki - Tabaka - Kovács 1:12:30
9. Jakub Hejra - Tihanyi - Tabaka - Bencze 1:14:28
10. Magosi - Rafael Trojanowszki - Mattia Carpanese - Tomasz Lukaszewicz 1:13:77
11. Janusz Slaczka - Szatmári - Gugliemo Francetti - Kovács 1:13:68
12. Stefáni - Szőllősi - Novotny Manuel - Szilágyi 1:15:17
13. Janusz Slaczka - Rafael Trojanowszki - Novotny Manuel 1:14:63
14. Tomasz Lukaszewicz - Tihanyi - Kovács - Szőllősi 1:13:24
15. Magosi - Tabaka - Gugliemo Francetti - Szilágyi /M.H./ 1:12:23
16. Stefáni - Szatmári -Mattia Carpanese - Jakub Hejrac /M.H./ 1:11:70
17. Mattia Carpanese - Bencze - Kovács /M.H/ - Szilágyi /M.H./ 1:14:67
18. Szatmári - Tomasz Lukaszewicz - Tabaka - Novotny Manuel /M.H./ 1:13:37
19. Rafael Trojanowszki - Gugliemo Francetti - Jakub Hejrac - Szőllősi 1:13:40
20. Tihanyi - Stefáni - Janusz Slaczka - Magosi /K/ 1:13:50

Külön futam a 3. helyért :

Magosi - Tihanyi 1:12:45

Külön futam :

Az alapszakaszban az 5 legtöbb pontot elérő versenyző indult

Vezet Stefáni Attila

Stefáni Attila - Rafael Trojanowszki - Janusz Slaczka - Tihanyi Sándor - Magosi Norbert/M.H./ 1:11.20

2006. SZEPTEMBER. 09. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS CSAPAT KUPA DEBRECEN
Forrás: Sebők János

I. Simon/Wolf : 46 Pont

Tihanyi Sándor (2-2-3-1-3) 11 p.
Maciej Kuciapa /Pl/ (3-3-M.H.-3-3) 12 p.
Tabaka József (3-1-2-1-2) 9 p.
Ferjan Matej (3-3-2-3-3) 14 p.

II. HAJDÚ VOLÁN SC : 41 PONT



Magosi Norbert (2-2-3-2-2) 11 p.
Janusz Slaczka /Pl/ (3-2- - 2-2) 9 p.
Szőllősi Gyula (B- - - 1-1) 2 p.
Stefáni Attila (2-2-2-3) 9 Pont.
Pawel Miesiac /Pl/ (3-3-2-2) 10 p.

III. Speedway Miskolc SE : 31 Pont

Szatmári László (1-3-3-3-6-1) 17 p.
Martin Gavenda /Cs/ (2-0-1-1-1) 5 p.
Szegedi Máté (0-1-0-2) 3 p.
Bencze Zsolt (1-1-1-2-1) 6 p.

IV. Speedway Motorsport E. : 5 Pont

Golenya János (1-0-0-0-0) 1 p.
Pyatnychko Olesand /Ukrán/ (0-0-1-0-M.H.) 1 p.
Lőrincz Attila (0-0-0- - 0) 0 p.
Karczagi László (1-1-1-0-0) 3 p.

Futamról - futamra :

1. Ferjan - Stefáni - Szatmári - Pyatnychko Olesand
2. Tabaka - Martin Gavenda - Golenya - Szőllősi /B/
3. Maciej Kuciapa - Magosi - Bencze - Lőrincz
4. Janusz Slaczka - Tihanyi - Karczagi - Szegedi
5. Ferjan - Magosi - Karczagi - Martin Gavenda
6. Szatmári - Janusz Slaczka - Tabaka - Lőrincz
7. Maciej Kuciapa - Stefáni - Szegedi - Golenya
8. Pawel Miesiac - Tihanyi - Bencze - Pyatnychko Olesand
9. Pawel Miesiac - Ferjan - Bencze - Golenya
10. Magosi - Tabaka - Pyatnychko Olesand - Szegedi
11. Szatmári - Pawel Miesiac - Karczagi - Maciej Kuciapa /M.H./
12. Tihanyi - Stefáni - Martin Gavenda - Lőrincz
13. Stefáni - Bencze - Tabaka - Karczagi
14. Ferjan - Szegedi - Szőllősi
15. Maciej Kuciapa - Janusz Slaczka - Martin Gavenda - Pyatnychko Olesand
16. Szatmári - Magosi - Tihanyi - Golenya
17. Szatmári /Joker/ - Tabaka - Szőllősi - Lőrincz
18. Tihanyi - Janusz Slaczka - Martin Gavenda - Pyatnychko Olesand /M.H./
19. Maciej Kuciapa - Pawel Miesiac - Bencze - Golenya
20. Ferjan - Magosi - Szatmári - Karczagi

2006. SZEPTEMBER. 10. LENGYEL II. LIGA 17. FORDULÓ. MISKOLC
Forrás: Balla Lajos

SPEEDWAY MISKOLC - PSZ MILION TEAM POZNAN : 42-48

Verseny előtt :

Stefáni Attila : - " Bízom benne, hogy erős csapattal állunk ki a győzelem érdekében. Fontos a jó csapat !
Hogy ponterős vagyok az elmúlt versenyeket nézve ? Egyszerűnek tűnik a képlet ezzel kapcsolatban : nagyon jó emberek, nagyon jó csapat van körülöttem és ez pozitív hatással van rám. Ugyanakkor bizonyítani is szeretnénk, mert már annyian leírtak bennünket "

SPEEDWAY MISKOLC : 42 PONT



9. Tihanyi Sándor (1-1-2-2) 6 p.
10. Magosi Norbert (2-2-1-3-3) 11 p.
11. Stefáni Attila (3-2-1-3-2) 11 Pont.
12. Stefan Ekberg (1-3-K-2-2) 8 p.
13. Szatmári László (M.H.-1-1-1-1) 4 p.
14. Martin Gavenda (K-0) 0 p.
15. Tabaka József (1-1-0-0) 2 p.

PSZ Milion Team Poznan : 48 Pont

1. Andzrej Huszcza (3-1-3-K) 7 p.
2. Lukasz Loman (0) 0 p.
3. Lukasz Linette (0-3-0-3) 6 p.
4. Slamiwil Dudek (2-2-3-3) 10 p.
5. Adam Skórnicki (3-3-3-2) 11 p.
6. Anders Andersen (2-0-1-0) 3 p.
7. Daniel Pytel (3-2-2-1-1) 9 p.
8. Maciej Piatniczky (0-2-0) 2 p.

Futamról - futamra :

1. Daniel Pytel - Piotr Anders Andersen - Tabaka - Martin Gavenda /K/
2. Andrzej Huszcza - Magosi - Tihanyi - Lukasz Loman
3. Stefáni - Slamowil Dudek - Stefan Ekberg - Lukasz Linette
4. Adam Skórnicki - Daniel Pytel - Tabaka - Szatmári /M.H./
5. Stefan Ekberg - Stefáni - Andrzej Huszcza - Maciej Piatniczky
6. Lukasz Linette - Slamowil Dudek - Szatmári - Martin Gavenda
7. Adam Skórnicki - Magosi - Tihanyi - Anders Andersen
8. Andrzej Huszcza - Daniel Pytel - Szatmári - Tabaka
9. Slamowil Dudek - Tihanyi-Magosi - Luksz Linette
10. Adam Skórnicki - Maciej Piatniczky - Stefáni - Stefan Ekberg /K/
11. Slawomil Dudek - Tihanyi - Daniel Pytel - Tabaka 12. Stefáni - Stefan Ekberg - Anders Andersen - Andrzej Huszcza /K/ 13. Magosi - Adam Skórnicki - Szatmári - Maciej Piatniczky
14. Lukasz Linette - Stefan Ekberg - Szatmári - Anders Andersen
15. Magosi - Stefáni - Daniel Pytel - Maciej Piatniczky

2006.OKTÓBER.07. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 2. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás: Sebők János



Futamról - futamra :

1. Molnár Attila - Molnár Ariel - Kóti Dániel 1:24:39
2. Stefáni - Szőllősi - Szilágyi - Kenéz Szabolcs 1:14:43
3. Kovács - Lőrincz Attila - Golenya - Szegedi 1:17:56
4. Szegedi - Kóti Dániel - Kenéz Szabolcs /M.H./ 1:18:17
5. Golenya - Szilágyi - Molnár Ariel /M.H./ - Szőllősi Gyula /B/ 1:18:50
6. Stefáni - Kovács - Lőrincz Attila - Molnár Attila 1:13:30
7. Lőrincz Attila - Molnár Attila - Szilágyi - Kóti Dániel 1:19:78
8. Maciej Kuciapa - Bencze - Szegedi - Golenya 1:14:26
9. Tihanyi - Tabaka - Kovács - Molnár Attila 1:13:87
10. Ferjan - Pawel Miesiac - Stefáni - Lőrinc Attila 1:12:97
11. Golenya - Szegedi - Lőrincz Attila - Molnár Attila 1:19:07
12. Stefáni - Tabaka - Bencze - Kovács 1:13:59
13. Ferjan - Pawel Miesiac - Maciej Kuciapa - Tihanyi 1:12:54
14. Bencze - Tihanyi - Szegedi - Kovács /M.H./ 1:13:50
( A 14. futamban Tihanyi az első helyről a befutás előtt direkt visszavette a gázt, hogy Bencze legyen az első és így Ő a második és ezzel a könnyebbik futamba került ! )
15.Tihanyi-Pawel Meisiac- Stefáni -Golenya 1:13:69
16. Maciej Kuciapa - Ferjan - Tabaka - Bencze 1:13:35

17. " Kisdöntő ":

Stefáni - Tabaka - Bencze - Golenya 1:14:53

18. " Döntő ":

Maciej Kuciapa - Ferjan - Pawel Miesiac - Tihanyi 1:12:52

Végeredmény :

1. Maciej Kuciapa /Pl/
2. Matej Ferjan
3. Pawel Miesiac /Pl/
4. Tihanyi Sándor
5. Stefáni Attila
6. Tabaka József
7. Bencze Zsolt
8. Golenya János

2006. OKTÓBER. 21. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 3. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás: Sebők János



Futamról - futamra :

1. Trojanowski - Szőllősi - Kenéz Szabolcs - Molnár Ariel 1:16:23
2. Lőrinc Attila - Molnár Attila - Kóti Dániel - Szilágyi 1:17:02
3. Bencze - Kovács - Szegedi - Golenya 1:17:02
4. Golenya - Molnár Ariel - Kenéz Szabolcs - Szilágyi /K/ 1:16:99
5. Szegedi - Szőllősi - Molnár Attila - Kóti Dániel 1:17:10
6. Trojanowski - Bencze - Kovács - Lőrinc Attila 1:16:80
7. Kovács - Szőllősi - Molnár Ariel - Lőrinc Attila 1:20:33
8. Pavel Miesiac - Tabaka - Golenya - Szegedi /M.H./ 1:13:85
9. Ferjan - Stefáni - Bencze - Szőllősi 1:15:69 10. Maciej Kuciapa - Tihanyi - Rafal Trojanowski - Kovács 1:14:34
11. Szegedi - Golenya - Kovács és Szőllősi /M.H./ 1.17:20
12. Bencze - Tabaka - Rafal Trojanowski - Stefáni 1:16:80
13. Tihanyi - Ferjan - Maciej Kuciapa - Pawel Miesiac 1:14:17
14.Pawel Miesiec - Trojanowski - Stefáni - Golenya 1:17:15
15. Ferjan - Rafal Trojanowski - Bencze - Szegedi 1:15:33
16. Maciej Kuciapa - Pawel Miesiec - Tihanyi - Tabaka 1:13:05

17. " Kisdöntő ":

Tabaka - Tihanyi - Bencze - Szegedi 1:14:80

18. " Döntő ":

Ferjan - Rafal Trojanowski - Pavel Miesiac - Maciej Kuciapa /B/ 1:14:55

Végeredmény :

1. Matej Ferjan
2. Rafal Trojanowski /Pl/
3. Pawel Miesiac /Pl/
4. Maciej Kuciapa /Pl/
5. Tabaka József
6. Tihanyi Sándor
7. Bencze Zsolt
8. Szegedi Máté
9. Stefáni Attila

2007. ÁPRILIS. 15. LENGYEL II. LIGA 2. FORDULÓ. MISKOLC
Forrás: Sebők János

SPEEDWAY MISKOLC - LOKOMOTIV DAUGAVPILS : 36-57

SPEEDWAY MISKOLC : 36 PONT



1. Tihanyi Sándor (2-1*-0-1) 4+1 p.
2. Janusz Slaczka (0- - - -) 0 p.
3. Stefáni Attila (0-2-2-1*-1*-0) 6+2 Pont
4. Stefan Ekberg (1-1-2-2-2) 8 p.
5. Szatmári László (2-2-1-1-w-1) 7 p.
6. Kovács Roland
7. Sebastian Pydzik (B-0- - -0) 0 p.
8. Tabaka József (2-0-2-1-6) 11 p.

Lokomotiv Daugavpils : 57 Pont

9. Grigorij Laguta (3-3-3-3-3) 15 p.
10. Aleksandr Iwanow (1-2*- -3) 6+1 p.
11. Tomasz Bajerski (3-3-3-2*-1) 11 p.
12. Rusław Gatiatow (2*-0-K) 2+1 p.
13. Sławomir Dudek (3-d-1-2*-0) 6+1 p.
14. Jewgienij Karawackis (- - - 0) 0 p.
15. Wiaczesław Gieruckis (1-1-0) 2 p.
16. Maksim Bogdanow (3-3-3-3-2) 14 p.

Futamról - futamra :

1. Bogdanow - Tabaka - Gieruckis - Pydzik (b3) 4-2
2. Laguta - Tihanyi - Iwanow - Slaczka 4-2 (8-4)
3. Bajerski - Gatiatow - Ekberg - Stefáni 5-1 (13-5)
4. Dudek - Szatmári - Gieruckis - Pydzik 4-2 (17-7)
5. Bajerski - Szatmári - Tihanyi - Gatiatow 3-3 (20-10)
6. Bodanow - Stefáni - Ekberg - Dudek (m2) 3-3 (23-13)
7. Laguta - Iwanow - Szatmári - Tabaka 5-1 (28-14)
8. Bogdanow - Stefáni - Dudek - Tihanyi 4-2 (32-16)
9. Laguta - Ekberg - Stefáni - Gieruckis 3-3 (35-19)
10. Bajerski - Tabaka - Szatmári - Gatiatow (k) 3-3 (38-22)
11. Laguta - Ekberg - Stefáni - Karawackis 3-3 (41-25)
12. Bogdanow - Bajerski - Tihanyi - Pydzik 5-1 (46-26)
13. Iwanow - Dudek - Tabaka - Szatmári /K/ 5-1 (51-27)
14. Tabaka (6)- Bogdanow - Szatmári - Dudek 2-7 (53-34)
15. Laguta - Ekberg - Bajerski - Stefáni 4-2 (57-36)

2007. MÁJUS. 06. LENGYEL II. LIGA, 3. FORDULÓ. MISKOLC
Forrás : Sebők János

SPEEDWAY MISKOLC - KOLEJARZ RAWICZ : 48 - 42

Kolejarz Rawicz : 42 Pont

1. Andrzej Zieja (0-1-2-B-2) 5 p.
2. Adrian Pluska (3-0-0) 3 p.
3. Piotr Dym (3-1-2-3-1) 10 p.
4. Robert Mikolajczak (2-2-3-1-3-2) 13 p.
5. Jernej Kolenko (2-3-B-1-B) 6 p.
6. Marcel Kajzer (B-0) 0 p.
7. Damiam Balinski (2-0-1-2) 5 p.
8. Rafal Krygiel

SPEEDWAY MISKOLC : 48 PONT

Piros sapkában Stefáni Attila

9. Magosi Norbert (2-1-0-2) 5 p.
10. Janusz Slaczka (1-2-1-2-1) 7 p.
11. Stefáni Attila (1-3-3-1-B) 8 Pont.
12. Stefan Ekberg (0-2-2-3-3) 10 p.
13. Szatmári László (3-0-3-0-3) 9 p.
14. Kovács Roland
15. Sebastian Pydzik (1) 1 p.
16. Tabaka József (3-1-3-1-0) 8 p.

Futamról - futamra :

1. Tabaka - Damiam Balinski - Sebastian Pydzik - Marcel Kajzer/B/ 2:4
2. Adrian Pluska-Magosi - Janusz Slaczka - Andrzej Zieja 3:3 (5:7)
3. Piotr Dym - Robert Mikolajczak - Stefáni - Stefan Ekberg 5:1 (10:8)
4. Szatmári - Jernej Kolenko - Tabaka - Damiam Balinski 2:4 (12:12)
5. Stefáni - Stefan Ekberg - Andrzej Zieja - Adrian Pluska 1:5 (13:17)
6. Tabaka - Robert Mikolajczak - Piotr Dym - Szatmári 3:3 (16:20)
7. Jernej Kolenko - Janusz Slaczka - Magosi - Marcel Kajzer 3:3 (19:23)
8. Szatmári - Andrzej Pluska - Tabaka - Adrian Pluska 2:4 (21:27)
9. Robert Mikolajczak - Piotr Dym - Janusz Slaczka - Magosi 5:1 (26:28)
10. Stefáni - Stefan Ekberg -Damiam Balinski - Jernej Kolenko /B/ 1:5 (27:33)
11. Piotr Dym - Magosi -Robert Mikolajczak - Tabaka 4:2 (31:35)
12. Stefan Ekberg - Damiam Balinski - Stefáni - Andrzej Zieja/B/ 2:4 (33:39)
13. Robert Mikolajczak - Janusz Slaczka - Jernej Kolenko - Szatmári 4:2 (37:41)
14. Szatmári - Andrzej Zieja - Janusz Slaczka - Jernej Kolenko/B/ 2:4 (39:45)
15. Stefan Ekberg - Robert Mikolajczak - Piotr Dym - Stefáni/b/ 3:3 (42:48)

2007. MÁJUS. 13. LENGYEL II. LIGA 4. FORDULÓ. MISKOLC
Forrás:speedway104.huwww.-sportowefaky.pl

SPEDDWAY MISKOLC - KOLEJARZ RAWICZ : 48-42

Kolejarz Rawicz : 42 Pont

1. Andrzej Zieja (0-1-2-F-2) 5 p.
2. Adrian Pluska (3-0-ef) 3 p.
3. Piotr Dym (3-1*-2*-3-1) 10+2 p.
4. Robert Mikolajczak (2*-2-3-1-3-2) 13+1 p.
5. Jernej Kolenko (2-3-x-1-x) 6 p.
6. Marcel Kajzer (x-0- -) 0 p.
7. Damian Baliński jr. (2-0-1-2) 5 p.
8. Rafał Krygiel ns.

SPEEDWAY MISKOLC : 48 PONT



9. Magosi Norbert (2-1*-0-2) 5+1 p.
10. Janusz Slaczka (1*-2-1-2-1) 7+1 p.
11. Stefáni Attila (1-3-3-1-d) 8 Pont.
12. Stefan Ekberg (0-2*-2*-3-3) 10+2 p.
13. Szatmári László (3-0-3-0-3) 9 p.
14. Kovács Roland ns
15. Sebastian Pydzik (1) 1 p.
16. Tabaka József (3-1-3-1-0) 8 p.

Futamról - futamra :

1. Tabaka - Baliński jr. - Pydzik - Kajzer (F) 4:2
2. Pluska - Magosi - Slaczka - Zieja 3:3 (7:5)
3. Dym - Mikołajczak - Stefáni - Ekberg 1:5 (8:10)
4. Szatmári - Kolenko - Tabaka - Baliński jr. 4:2 (12:12)
5. Stefáni - Ekberg - Zieja - Pluska 5:1 (17:13)
6. Tabaka - Mikołajczak - Dym - Szatmári 3:3 (20:16)
7. Kolenko - Slaczka - Magosi - Kajzer 3:3 (23:19)
8. Szatmári - Zieja - Tabaka - Płuska (ef) 4:2 (27:21)
9. Mikołajczak - Dym - Slaczka - Magosi 1:5 (28:26)
10. Stefáni - Ekberg - Baliński jr. - Kolenko (x) 5:1 (33:27)
11. Dym - Magosi - Mikolajczak - Tabaka 2:4 (35:31)
12. Ekberg - Baliński jr - Stefáni - Zieja (F) 4:2 (39:33)
13. Mikołajczak - Slaczka - Kolenko - Szatmári 2:4 (41:37)
14. Szatmári - Zieja - Slaczka - Kolenko (x) 4:2 (45:39)
15. Ekberg - Mikołajczak - Dym - Stefáni (f) 3:3 (48:42)

2007. JÚNIUS. 07. LENGYEL II. LIGA 6. FORDULÓ. MISKOLC
Forrás : speedway104.hu- www.sportowefaky.pl

SPEDDWAY MISKOLC - ORZEL LÓDZ : 43-48

Orzel Lódz : 48 Pont

1. Krzysztof Stojanowski (3-1*-1-2-2) 9+1 p.
2. Dariusz Fijalkowski (2*-2-3-0-ef) 7+1 p.
3. Zdenek Simota (3-2-2*-2-1*) 10+2 p.
4. Rafał Chiński (0-1*-3-1*) 5+2 p.
5. Henning Bager (2*-3-1-2-2) 10+1 p.
6. Michał Lopaczewski (2-0-1) 3 p.
7. Marcin Kozdraś (-) 0 p.
8. Tobias Busch (1*-3-0) 4+1 p.

SPEEDWAY MISKOLC : 43 PONT

Piros sapkában Stefáni Attila

9. Magosi Norbert (x-2-2-3-0) 7 p.
10. Janusz Slaczka (-) 0 p.
11. Stefáni Attila( 1*-0-3-x) 4+1 Pont.
12. Stefan Ekberg (2-3-2*-3-3-3) 16+1
13. Szatmári László (1-3-2-1-3) 10 p.
14. Mateusz Trytko (0-0-ef) 0 p.
15. Kovács Roland (0-0) 0 p.
16. Tabaka József (3-1-1*-0-1) 6+1 p.

Futamról - futamra :

1. Tabaka - Łopaczewski - Busch - Trytko 3:3
2. Stojanowski - Fijalkowski - Tabaka - Magosi (x) (Slaczka F) 1:5 (4:8)
3. Simota - Ekberg - Stefáni - Chiński 3:3 (7:11)
4. Busch - Bager - Szatmári - Kovács 1:5 (8:16)
5. Ekberg - Fijalkowski - Stojanowski - Stefáni 3:3 (11:19)
6. Szatmári - Simota - Chiński - Trytko 3:3 (14:22)
7. Bager - Magosi - Tabaka - Lopaczewski 3:3 (17:25)
8. Fijalkowski - Szatmári - Stojanowski - Trytko (ef) 2:4 (19:29)
9. Chiński - Simota - Magosi(2) - Tabaka 2:5 (21:34)
10. Stefáni - Ekberg - Bager - Busch 5:1 (26:35)
11. Magosi - Simota - Chiński - Kovács 3:3 (29:38)
12. Ekberg - Stojanowski - Lopaczewski - Stefáni (x) 3:3 (32:41)
13. Ekberg - Bager - Szatmári - Fijalkowski 4:2 (36:43)
14. Szatmári - Stojanowski - Tabaka - Fijalkowski (ef) 4:2 (40:45)
15. Ekberg - Bager - Simota - Magosi 3:3 (43:48)

2007. ÁPRILIS. 22. LENGYEL II. LIGA 1. FORDULÓ. (ELHALASZTOTT MÉRKŐZÉS) MISKOLC
Forrás : speedway104.hu - www.sportowefaky.pl

SPEEDWAY MISKOLC - PSK OLYMP PRAHA : 51-40

Olymp Praha : 40 Pont

1. Pavel Ondrasik (2-1-3-3-2-0) 11 p.
2. Adam Vandirek (1*-0-1-ef) 2+1 p.
3. Pavel Fuksa (T-2-1-1-1*) 5+1 p.
4. Michael Hadek (x- - - -) 0 p.
5. Richard Wolff (3-1-3-3-1-3) 14 p.
6. Martin Gavenda (3-F-1-x-4) 8 p.
7. Dominik Jech (0-0-0) 0 p.

SPEEDWAY MISKOLC : 51 PONT

Kanyar technika Stefáni Attilától

9. Tihanyi Sándor (F- - - -) 0 p.
10. Janusz Slaczka (3-3-2-2*-1*) 11+2 p.
11. Stefáni Attila (3-2*-2-1-3) 11+1 Pont.
12. Bencze Zsolt (2-3-0-3-x) 8 p.
13. Szatmári László (2-3-2-3-2) 12 p.
14. Kovács Roland (2-1-0-2) 5 p.
15. Sebastian Pydzik (1*-1*-2*-0-0) 4+2 p.

Futamról - futamra :

1. Gavenda - Kovács - Pydzik - Jech 3-3 69:77
2. Slaczka - Ondrasik - Vandirek - Tihanyi (F) 3-3 (6-6) 69:86
3. Stefáni - Bencze - Hadek (w)- Fuksa (T) 5-0 (11-6) 69:18
4. Wolff - Szatmári - Pydzik - Jech 3-3 (14-9) 69:55
5. Bencze - Stefáni - Ondrasik - Vandirek 5-1 (19-10) 69:66
6. Szatmári - Fuksa - Kovács - Jech 4-2 (23-12) 69:54
7. Slaczka - Pydzik - Wolff - Gavenda (F) 5-1 (28-13) 69:70
8. Ondrasik - Szatmári - Vandirek - Kovács 2-4 (30-17) 69:44
9. Wolff - Slaczka - Fuksa - Pydzik 2-4 (32-21) 69:98
10. Wolff - Stefáni - Gavenda - Bencze 2-4 (34-25) 69:33
11. Ondrasik - Kovács - Fuksa - Pydzik 2-4 (36-29) 69:79
12. Bencze - Ondrasik - Stefáni - Gavenda (x) 4-2 (40-31) 69:31
13. Szatmári - Slaczka - Wolff - Vandirek (ef) 5-1 (45-32) 70:01
14. Stefáni - Gavenda (4) - Fuksa - Bencze (x/2min) 3-5 (48-37) 69:42
15. Wolff - Szatmári - Slaczka - Ondrasik 3-3 (51-40) 69:45

2007. JÚLIUS. 21. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG NEMZETKÖZI SALAKMOTOROS CSAPAT BAJNOKSÁG DEBRECEN
Forrás: Sebők János

I. Simon/Wolf Sc : 53 Pont

Ferjan Matej /Slo/ (3-3-3-3-3) 15 p.
Maciej Kuciapa /Pl/ (2-3-3-3-3) 14 p.
Tabaka József (2-3-2-2-2) 11 p.
Tihanyi Sándor (3-2-2-3-3) 13 p.

II. Hajdú Volán Sc : 32 Pont

Kovács Roland (M.H.-2-2-M.H.) 4 p.
Piotr Jedrzejkiewicz /Pl/ (3-1-1-1-0-1) 7 p.
Szilágyi Tamás (1-1-0- - -1) 3 p.
Pawel Miesiac /Pl/ (3-2-6/joker/-3-2) 16 p.
Nagy Zsolt (2) 2 p.

III. SPEEDWAY MISKOLC SE. : 31 PONT

12-es Stefáni Attila

Szatmári László (1-3-3-2-6/joker/-1) 16 p.
Stefáni Attila (2-2-1-2-1-2) 10 Pont.
Szegvári Róbert (1-0-0-0-0) 1 p.
Bencze Zsolt (2-M.H.-2) 4 p.

IV. Speedway Motorsport E. : 11 Pont

Lőrincz Attila (M.H.-M.H.) 0 p.
Przemyslaw Dadela /Pl/ (1-1-1-1-1-0) 5 p.
Molnár Attila (0-1-0-0-2-0) 3 p.
Golenya János (0-0-1-0-0-2/joker/) 3 p.

Futamról - futamra :

1. Tihanyi - Stefáni - Przemyslaw Dadela - Kovács /M.H./
2. Piotr Jedrzejkiewicz - Tabaka-Szegvári - Lőrincz /M.H./
3. Pawel Miesiac - Maciej Kuciapa - Szatmári László - Molnár Attila
4. Ferjan Matej - Bencze -Szilágyi - Golenya
5. Szatmári - Tihanyi - Piotr Jedrzejkiewicz - Golenya
6. Tabaka - Kovács - Molnár Attila - Bencze /M.H./
7. Maciej Kuciapa - Stefáni - Szilágyi - Lőrincz /M.H./
8. Ferjan Matej - Pawel Miesiac - Przemyslaw Dadela - Szegvári
9. Pawel Miesiac - Tihanyi - Stefáni - Molnár
10. Szatmári - Tabaka - Przemyslaw Dadela - Szilágyi
11. Maciej Kuciapa - Kovács - Golenya - Szegvári
12. Ferjan Matej - Stefáni - Piotr Jedrzejkiewicz - Molnár
13. Pawel Miesiac - Tabaka - Stefáni - Golenya
14. Tihanyi - Molnár - Piotr Jedrzejkiewicz - Szegvári
15. Maciej Kuciapa - Bencze - Przemyslaw Dadela - Piotr Jedrzejkiewicz
16. Ferjan Matej - Szatmári - Przemyslaw - Kovács /M.H./
17. Szatmári/joker/ - Tabaka - Szilágyi - Golenya
18. Tihanyi - Nagy Zsolt - Golenya/joker/- Szegvári
19. Maciej Kuciapa - Stefáni - Piotr Jedrzejkiewicz - Molnár
20. Ferjan Matej - Pawel Miesiac - Szatmári - Przemyslaw Dadela

2007. JÚLIUS. 29. LENGYEL II. LIGA 9. FORDULÓ. - ŁÓDZ LENGYELORSZÁG
Forrás : speedway104.hu - www.sportowefaky.pl

ORZEL LÓDZ - SPEEDWAY MISKOLC : 67:23

Orzel Lódz : 67 Pont

9. Freddie Eriksson (2-2-2-3) 9 p.
10. Dariusz Fijalkowski (3-3-3-3) 12 p.
11. Tobias Kroner (3-3-3-3-3) 15 p.
12. Rafał Chiński (2-2- - -1-0) 5 p.
13. Henning Bager (2-3-2-3-2) 12 p.
14. Marcin Kozdraś (2-1-2) 5 p.
15. Marcin Mazur (1-0-0) 1 p.
16. Tobias Busch (3-3-2) 8 p.

SPEEDWAY MISKOLC : 23 PONT

Piros sapkában Stefáni Attila

1. Tihanyi Sándor (0-0-1-0) 1 p.
2. Magosi Norbert (1-1-d-1-2) 5 p.
3. Stefánia Attila (1-2-1-0-1) 5 Pont.
4. Bencze Zsolt (0-ef-0-1) 1 p.
5. Szatmari László (0-1-2-0-1) 4 p.
6. Kovács Roland (0-0- - -) 0 p.
7. Tabaka József (3-1-1-2-0) 7 p.

Futamról - futamra :

1. /69:67/ Tabaka - Kozdraś - Mazur - Kovács 3:3
2. /69:89/ Fijalkowski - Eriksson - Magosi - Tihanyi 5:1 (8:4)
3. /70:03/ Kroner - Chiński - Stefáni - Bencze 5:1 (13:5)
4. /69:39/ Busch - Bager - Tabaka - Szatmari 5:1 (18:6)
5. /69:61/ Kroner - Chiński - Magosi - Tihanyi 5:1 (23:7)
6. /70:20/ Bager - Stefáni - Kozdraś - Bencze (d3) 4:2 (27:9)
7. /71:29/ Fijalkowski - Eriksson - Szatmari - Kovács 5:1 (32:10)
8. /69:16/ Busch - Bager - Tihanyi - Magosi (d2) 5:1 (37:11)
9. /70:78/ Fijalkowski - Eriksson - Stefáni - Bencze 5:1 (42:12)
10. /70:19/ Kroner - Szatmari - Tabaka - Mazur 3:3 (45:15)
11. /71:22/ Eriksson - Kozdraś - Bencze - Stefáni 5:1 (50:16)
12. /69:15/ Kroner - Tabaka - Chiński - Tihanyi 4:2 (54:18)
13. /70:77/ Bager - Busch - Magosi - Szatmari 5:1 (59:19)
14. /69:73/ Fijałkowski - Magosi - Szatmari - Chiński 3:3 (62:22)
15. /69:99/ Kroner - Bager - Stefáni - Tabaka 5:1 (67:23)

2007. AUGUSZTUS. 05. LENGYEL II. LIGA 11. FORDULÓ. MISKOLC
Forrás : Sebők János

SPEEDWAY MISKOLC - KOLEJARZ OPOLE : 48 - 42

Kolejarz Opole : 42 Pont

1. Adam Czechowicz (1-2-3-K-1) 7 p.
2. Adam Pawliczek (0-3-1-2-K) 6 p.
3. Piotr Rembas (2-3-2-2-K) 9 p.
4. Tomasz Schmidt (0-1-1-3) 5 p.
5. Robert Flis (3-1-B-0) 4 p.
6. Slawomir Dabrowski (2-B) 2 p.
7. Bartusz Szymura
8. Fritz Wallner (3-1-1-3-1) 9 p.

SPEEDWAY MISKOLC : 48 PONT



9. Marian Jirout (2-2-0-1) 5 p.
10. Magosi Norbert (3-3-3-3-2) 14 p.
11. Stefáni Attila (1-0-2-1-2) 6 Pont.
12. Stefan Ekberg (3-1-3-2-3) 12 p.
13. Szatmári László (2-2-2-1-3) 10 p.
14. Kovács Roland (1) 1 p.
15. Tabaka József (0-0-0-0) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Fritz Wallner - Slawomir Dabrowski - Kovács - Tabaka 5:1
2. Magosi - Marian Jirout - Adam Czechowicz - Adam Pawliczek 1:5 (6:6)
3. Stefan Ekberg - Piotr Rembas - Stefáni - Tomasz Schmidt 2:4 (8:10)
4. Robert Flis - Szatmári - Fritz Wallner - Tabaka 4:2 (12:12)
5. Adam Pawliczek - Adam Czechowicz - Stefan Ekberg - Stefáni 5:1 (17:13)
6. Piotr Rembas - Szatmári - Tomasz Schmidt - Tabaka 4:2 (21:15)
7. Magosi - Marian Jirout - Robert Flis - Slawomir Dabrowski/B/ 1:5 (22:20)
8. Adam Czechowicz - Szatmári - Adam Pawliczek - Tabaka 4:2 (26:22)
9. Magosi - Piotr Rembas - Tomasz Schmidt - Marian Jirout 3:3 (29:25)
10. Stefan Ekberg - Stefáni - Fritz Wallner - Robert Flis /B/ 1:5 (30:30)
11. Tomasz Schmidt - Piotr Rembas - Marian Jirout - Kovács 5:1 (35:31)
12. Fritz Wallner - Stefan Ekberg - Stefáni - Adam Czechowicz /K/ 3:3 (38:34)
13. Magosi - Adam Pawliczek - Szatmári - Robert Flis 2:4 (40:38)
14. Szatmári - Stefáni - Fritz Wallner - Adam Pawliczek /K/ 1:5 (41:43)
15. Stefan Ekberg - Magosi - Adam Czechowicz - Piotr Rembas /K/ 1:5 (42:48)

2007. AUGUSZTUS. 23. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 1. FORDULÓ. MISKOLC
Forrás: Speedway104.hu/ Szabó Mátyás


Kék sapkában Stefáni Attila

Végeredmény :

1. Matej Ferjan (Simon & Wolf Sc) (3-3-3-3) 12 p. + 1. hely az A-döntőben
2. Szatmári László (Speedway Miskolc) (3-2-3-3) 11 p. + 2. hely az A-döntőben
3. Tabaka József (Simon & Wolf Sc) (2-2-2-2) 8 p. + 3. hely az A-döntőben
4. Tihanyi Sándor (Simon & Wolf Sc) (3-3-1-2) 9 p. + 4. hely az A-döntőben
5. Kovács Roland (Hajdú Volán Sc) (2-2-2-3) 9 p. + 2. hely a B-döntőben
6. Szilágyi Tamás (Hajdú Volán Sc) (1-1-2-1) 5 p. + 3. hely a B-döntőben
7. Stefáni Attila (Speedway Miskolc) (2-3-1-1) 7 Pont. + Nem indult a b-döntőben
8. Molnár Attila (SME Kistokaj) (1-1-3-2) 7 p. + 2. hely a C-döntőben
9. Nagy Zsolt (Hajdú Volán Sc) (ef-0-1-0) 1 p. + 3. hely a C-döntőben
10. Lőrincz Attila (SME Kistokaj) (ef-1-F-1) 2 p. + 4. hely a C-döntőben
11. Bencze Zsolt (Speedway Miskolc) (1-ef) 1 p.
12. Kotta Kis Patrik (Gyulai Sc) (0-0-0-0) 0 p.
13. Magosi Norbert (Speedway Miskolc) (0-ef) 0 p.

Futamról - futamra :

1. Tihanyi - Kovács - Szilágyi - Nagy (ef)
2. Szatmári - Tabaka - Bencze - Lőrincz (F)
3. Ferjan - Stefáni - Molnár - Magosi
4. Ferjan - Kovács - Szilágyi - Bencze (ef)
5. Stefáni - Tabaka - Lőrincz - Nagy
6. Tihanyi - Szatmári - Molnár - Magosi (ef)
7. Szatmári - Kovács - Stefáni - Kotta Kis
8.. Molnár - Szilágyi - Nagy - Lőrincz (F)
9. Ferjan - Tabaka - Tihanyi - Kotta Kis
10. Kovács - Molnár - Lőrincz - Kotta Kis
11. Szatmári - Tabaka - Szilágyi - Kotta Kis 12. Ferjan - Tihanyi - Stefáni - Nagy

C-döntő: Szilágyi - Molnár - Nagy - Lőrincz
B-döntő: Tabaka - Kovács - Szilágyi - Stefáni /Nem indult/
A-döntő: Ferjan - Szatmári - Tabaka - Tihanyi

2007. SZEPTEMBER. 08. MAGYAR KÖZTÁRSASÁG SALAKMOTOROS EGYÉNI FELNŐTT BAJNOKSÁG 2. FORDULÓ. DEBRECEN
Forrás: Sebők János

12-es Stefáni Attila

1. Matej Ferjan (3-3-3-3) 15 p.az A döntőben az 1. hely
2. Tabaka József (2-3-3-2) 10 p. a B döntőben az 1.hely ezzel bejutott az A döntőbe ahol a 2.hely
3. Tihanyi Sándor (3-1-3-3) 10 p. az A döntőben a 3.hely
4. Szatmári László (3-3-2-3) 11 p. az A döntőben a 4. hely
5. Stefáni Attila (1-2-2-2) 7 Pont. a "B" döntőben a 2. hely
6. Kovács Roland (1-2-2-2) 7 p. a B döntőben a 2.hely
7. Golenya János (2-2-1-1) 6 p. A C döntőben az 1.hely ezzel bejutott a B döntőbe ahol a 4. lett
8. Kotta Kis Patrik (0-1-0-0) 1 p. a C döntőben a 2.hely
9. Nagy Zsolt (M.H.-1-1-M.H.) 2 p. a C döntőben M.H
10. Szilágyi Tamás (1-0-2-1) 4 p. a C döntőben kizárva
11. Bencze Zsolt (K- - - -) Bukott és feladta

Futamról - futamra :

1. Ferjan - Golenya - Szilágyi 1:12:15
2. Tihanyi - Kovács - Nagy /M.H./- Bencze (K-feladta)1:13:23
3. Szatmári - Tabaka - Stefáni- Kotta Kis 1:12:45
4. Tabaka - Golenya - Nagy 1:12:72
5. Ferjan - Kovács - Kotta Kis 1:12:04
6. Szatmári - Stefáni - Tihanyi - Szilágyi 1:12:46
7. Tihanyi - Stefáni- Golenya - Kotta Kis 1:12:38
8. Ferjan - Szatmári - Kovács 1:11:01
9. Tabaka - Szilágyi - Nagy 1:11:90
10. Szatmári - Kovács - Golenya - Nagy /M.H./ 1:14:63
11. Tihanyi - Stefáni 1:13:44
12. Ferjan - Kovács - Szilágyi - Kotta Kis 1:11:99

C-döntő : Golenya - Kotta Kis - Nagy /M.H./ - Szilágyi (K) 1:15:59
B-döntő : Tabaka - Stefáni- Kovács - Golenya 1:12:53
A-döntő : Ferjan - Tabaka - Tihanyi - Szatmári 1:11:64

2007. SZEPTEMBER. 16. LENGYEL 2. LIGA 13. FORDULÓ. MISKOLC
Forrás: speedway104/Szabó Mátyás

SPEEDWAY MISKOLC - LOKOMOTIV DAUGAVPILS : 39 - 51

SPEEDWAY MISKOLC : 39 PONT

Piros sapkában Stefáni Attila

9. Joachim Kugelmann (0-1-0) 1 p.
10. Magosi Norbert (1-3-1*-x-2) 7+1 p.
11. Stefáni Attila (K-0-2) 2 Pont.
12. Stefan Ekberg (3-1-2-0-1*-2) 9+1 p.
13. Szatmári László (2*-1-2-2-3) 10+1 p.
14. Kovács Roland (1*) 1+1 p.
15. Lőrincz Attila ns
16. Tabaka József (2-3-Fx-1*-3-0) 9+1 p.

Lokomotiv Daugavpils : 51 Pont

1. Grigorij Laguta (3-3-Fx-3-3) 12 p.
2. Leonid Paura (2*-2*-3-2) 9+2 p.
3. Tomasz Bajerski (2-3-3-2-1) 11 p.
4. Ilja Bondarenko (1*-2*-0-1*-1) 5+3 p.
5. Piotr Swist (1-2-3-1*-3) 10+1 p.
6. Jewgienij Karavackij (0) 0 p.
7. Wiaczesław Giruckij (Fx) 0 p.
8. Maksim Bogdanow (3-0-1-0) 4 p.

Futamról - futamra :

1. Bogdanow - Tabaka - Kovács - Giruckij (Fx) (3-3)
2. Laguta - Paura - Magosi - Kugelmann (1:5) (4-8)
3. Ekberg - Bajerski - Bondarenko - Stefáni /K/ (3:3), (7-11)
4. Tabaka - Szatmári - Swist - Bogdanow (5:1) (12-12)
5. Laguta, Paura, Ekberg, Stefáni , (1:5) (13-17)
6. Bajerski - Bondarenko - Szatmári - Tabaka (Fx) (1:5) (14-22)
7. Magosi - Swist - Kugelmann - Karavackij (4:2) (18-24)
8. Paura - Szatmári - Tabaka - Laguta (Fx) (3:3) (21-27)
9. Bajerski - Ekberg - Magosi - Bondarenko (3:3) (24-30)
10. Swist - Szatmári - Bogdanow - Ekberg (2:4) (26-34)
11. Tabaka - Bajerski - Bondarenko - Kugelmann (3:3) (29-37)
12. Laguta - Stefáni - Ekberg - Bogdanow (3:3) (32-40)
13. Szatmári - Paura - Swist - Magosi (x) (3:3) (35-43)
14. Swist - Magosi - Bondareno - Tabaka (2:4) (37-47)
15. Laguta - Ekberg - Bajerski - Szatmári (Fx) (2:4) 39-51















Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!