Bejelentés


Békés Megyei Sakkszövetség honlapja


Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.









2 0 1 0.

III. SZENT GYÖRGY NAPI SAKK KUPA
2010. április 24-25.

Végeredmény

No.

PNo.

Név

Pont

Érem, díj

Érk.

1.

01

Csala Imre (Fide mester)

7.5

1.hely

Tákisz, Kecskemét

2.

06

Adzic Slobodan (Fide mest.)

6.5

2.hely

Decs

3.

15

Horváth Antal Jr

6.5

3.hely

Orosházi SE

4.

09

Berecz Árpád Dr.

6.5

4.hely

Maróczy, Szeged

5.

16

Bányai István

6.0

5.hely

Gyulai SE

6.

08

Marjanovics György

6.0

6.hely

Maróczy, Szeged

7.

04

Zalai Mihály

6.0

7.hely

Orosházi SE

8.

03

Papp Balázs

6.0

8.hely

Maróczy, Szeged

07 Borus András Dr. 6.0
10. 14 Andor László 5.5

11.

02

Győri Szabolcs

5.5

Orosházi különdíj

Orosházi SE

05 Kovács Arthúr 5.5
13. 10 Monus Zoltán 5.0

14.

30

Sustik Gábor

5.0

Ifjúsági különdíj

Maróczy, Szeged

11 Sándor Péter 5.0

16.

20

Ábrahám Lajos

5.0

Szenior különdíj

Röszke

19 Váczi Sándor 5.0
18. 13 Farkas Lőrinc 4.5

19.

22

Szalaji Renáta

4.5

Női különdíj

Szentes

17 Szilágyi József 4.5
18 Tamás Kornél 4.5

22.

29

Tóth Dávid

4.5

Orosházi ifjúsági különd.

Orosházi SE

23.

39

Schneider György

4.5

Egyesületen kívüli különd.

Orosháza

23 Sipos Kálmán 4.5
25. 26 Hejja András 4.0
12 Kiss Ferenc 4.0
21 Hejja Bálint 4.0
36 Lantos László 4.0
27 Oravecz Mátyás 4.0

30.

31

Adzic Anna

4.0

14 éven alatti különdíj

Maróczy, Szeged

31. 25 Osko Lajos 3.5
28 Marjanovics Annamária 3.5
24 Strifler János 3.5
34 Katona József 3.5
33 Dombi Kiss Bálint 3.5
36. 35 Kunos Zoltán 3.0

37.

32

Csamangó Ferenc

3.0

Legidősebb versenyző

emlékplakett

38. 40 Szemenyei Bálint 2.5
37 Perdi Zsombor 2.5

40.

38

Rakovics János

2.5

Legfiatalabb versenyző

emlékplakett

41. 41 Vértes Imre 1.0


A végeredmény teljes terjedelemben letölthető:

Szent György Kupa végeredmény 2010.

2 0 0 9.

III. SZENT GYÖRGY NAPI SAKK KUPA 2009. április 25-26.

Végeredmény
No. PNo Name Pont WP SB PS rat.TPR W-We Díjak
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
01. 01 Balog Imre 8.0 54.0 46.75 42.0 2432 2462 +0.20 I. hely
02. 11 Andor László 7.5 49.0 38.50 39.5 2080 2285 +1.98 II. hely
03. 03Kakuk Sándor 7.0 54.5 41.00 35.0 2225 2314 +1.07 III. hely
13 Hegyesi Zoltán 7.0 53.0 37.75 35.0 2074 2265 +1.97 IV. hely
05. 24 Oláh Gábor Mihály 6.5 42.0 27.75 29.0 1932 2119 +1.51 V. hely
06. 19 Horváth Antal Jr 6.0 55.5 33.00 36.0 1992 2278 +2.86 VI. hely
04 Győri Szabolcs 6.0 50.5 29.50 33.0 2191 2125 -0.57 LEGER. OROSHÁZI
06 Borus András 6.0 49.0 30.50 32.5 2110 2121 +0.24 VII. hely
02 Horváth Zsolt 6.0 48.5 30.50 31.0 2336 2146 -1.66 VIII. hely
22 Szilágyi József 6.0 42.5 27.00 27.5 1958 2028 +0.48 LEGER. SZENIOR
21 Béres Bence 6.0 42.5 24.50 28.0 1960 1968 +0.18 LEGER. IFJÚSÁGI
12. 10 Petró József 5.5 50.5 26.25 31.0 2087 2074 -0.11
08 Deák Zoltán 5.5 50.0 29.00 30.0 2104 2000 -0.99
15 Sándor Péter 5.5 46.0 26.25 30.0 2061 2030 -0.23
20 Bányai István 5.5 46.0 25.50 26.5 1985 1906 -0.65
23 Váczi Sándor 5.5 45.5 25.00 32.0 1938 2133 +2.11
14 Kerekes Zsolt 5.5 45.0 30.00 28.0 2064 2021 -0.29
26 Hejja András 5.5 43.0 23.50 26.0 1891 1849 -0.30
30 Oláh Béla János 5.5 43.0 22.50 28.5 1811 2080 +2.27
41 Baracsi Lajos 5.5 40.5 21.25 24.5 1600 1872 +1.75
21. 12 Gosztolya Ferenc 5.0 52.0 24.50 33.0 2079 2053 -0.34
07 Kiss Balázs 5.0 47.5 25.50 28.5 2107 1959 -1.58
05 Monus Zoltán 5.0 45.0 22.50 27.0 2141 1824 -2.74
09 Farkas Lőrinc 5.0 43.5 22.00 29.0 2103 1874 -2.24
35 Jakó Róbert 5.0 43.5 19.00 23.5 1785 1812 +0.10
34 Hejja Bálint 5.0 42.5 22.00 26.0 1788 1883 +0.60
16 Katona József 5.0 41.5 21.50 27.0 2044 1918 -0.96
36 Oskó Lajos 5.0 41.5 21.00 22.0 1772 1341 -0.43
25 Lantos István 5.0 39.0 19.00 26.0 1892 1783 -0.55
37 Novák Barbara 5.0 39.0 18.00 19.0 1735 1350 -0.22 LEGER. NŐI
17 Kiss Ferenc 5.0 39.0 16.75 29.0 2043 1902 -1.09 LEGER.EGY. KÍVÜLI
48 Dombi Kiss Bálint 5.0 38.5 18.50 22.0 0000 1788 1788
33. 28 Szabó Csanád 4.5 46.0 20.75 25.0 1843 1844 -0.10 LEGER.14 ÉV ALATTI
31 Strifler János 4.5 43.0 18.25 24.0 1811 1380 -0.43
68 Varga Tamás 4.5 41.5 19.00 22.5 0000 1874 1874
38 Schneider György 4.5 41.5 18.00 22.5 1630 1703 +0.30
27 Terek Gyula 4.5 39.0 17.50 21.0 1882 1499 -1.39
58 Soós Renáta 4.5 39.0 16.00 20.5 0000 1803 1803
55 Lantos László 4.5 34.0 15.00 18.0 0000 1593 1593
40. 61 Széles András 4.0 44.5 18.50 24.0 0000 1843 1843
51 Kovács Imre 4.0 44.0 17.00 23.0 0000 1781 1781
29 Tamás Kornél 4.0 41.0 15.00 22.0 1836 1972 +0.45
62 Tóth Dávid 4.0 39.5 15.00 20.5 0000 1684 1684 LEGER.OROSHÁZI IFI
64 Tóth Imre 4.0 39.5 15.00 20.0 0000 1592 1592
39 Verba István 4.0 37.0 13.50 18.0 1630 1245 -0.33 LEGIDŐSEBB (84 ÉV)
42 Balogh Péter 4.0 37.0 13.00 16.0 0000 1297 0
46 Csordás Dániel 4.0 37.0 12.00 16.5 0000 1570 1570
63 Tóth Gergő 4.0 36.0 14.75 19.0 0000 1730 1730
54 Lantos Alexandra 4.0 35.0 10.00 18.0 0000 1083 1083
45 Csamangó Ferenc 4.0 33.0 9.50 17.0 0000 1150 1150
51. 18 Bogdány Gábor 3.5 43.5 20.00 24.5 2032 1978 -0.32
32 Szalaji Renáta 3.5 37.5 11.75 19.0 1810 1797 -0.05
43 Biró Gergely 3.5 37.0 11.50 17.5 0000 1254 0
33 Tóth Kristóf 3.5 34.5 11.00 18.5 1791 1846 +0.11
70 Vértes Imre 3.5 32.0 10.50 15.5 0000 1466 1466
56. 40 Fekete Alex 3.0 38.0 09.00 16.5 1618 1187 -0.61
44 Biró László 3.0 36.5 09.00 15.0 0000 1345 0
65 Tóth Szilárd 3.0 34.5 09.75 15.5 0000 1439 1439
60 Szemenyei Bálint 3.0 34.0 07.00 13.0 0000 0960 960
53 Kunos Zoltán 3.0 31.0 06.00 12.0 0000 1057 1057
52 Krizsán András 3.0 30.5 05.00 11.0 0000 1116 1116
56 Perdi Zsombor 3.0 27.0 04.00 09.0 0000 1060 0
67 Varga Szabolcs 3.0 24.5 03.00 11.0 0000 1089 0
49 Huszár Mihály 3.0 24.0 03.50 08.0 0000 1309 0
65. 47 Csontos Dániel 2.5 42.5 11.75 19.0 0000 1886 1886
57 Rezi Zoltán 2.5 39.0 14.25 15.0 0000 1574 1574
69 Vigh Antal 2.5 32.0 05.00 10.5 0000 1066 0
68. 59 Szabó Cintia 2.0 30.5 04.00 10.0 0000 0984 984
69. 50 Kiss Virág 1.0 27.0 00.00 04.0 0000 1233 0
70. 66 Varga Richárd 0.0 29.0 00.00 00.0 0000 1076 0LEGFIATALABB (7ÉV)

2 0 0 8.

II. SZENT GYÖRGY RAPID SAKKVERSENY

Az Orosházán megrendezett Rapid Sakkverseny 80 résztvevő nevezésével zajlott le a hétvégén, 2008. április 19-20-án. A jelöltek között külföldi résztvevők is voltak. A verseny rendkívül erős és az eredményeket tekintve szoros volt.

EREDMÉNYEK

Díjazottak:
No.
Név
Pont
Egyesület
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Mozes, Ervin (8,0) Arad
2. Chereches, Marius (7,5) Gyulai SE
3. Győri Szabolcs (6,5) Orosházi Sakk egyesület
4. Mónus Zoltán (6,5) Orosházi Sakk egyesület
5. Horváth Zsolt (6,5) Orosházi Sakk egyesület
6. Petró József (6,5) Békési TE
7. Pásztorcsik János (6,0) Orosházi Sakk egyesület
8. Kiss Ferenc (6,0) Orosházi Sakk egyesület

Különdíjasok:
Kategória
Név
Pont
Egyesület
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Női: Szalai Renáta (4,5 ) Szentes
Senior: Farkas Lőrinc (6,0) Battonya
Ifi: Bogdány Gábor (6,5) Orosházi Sakk egyesület
14 év alatti: Szabó Csanád (4,5) Békési TE
Egyesületen kívüli: Schneider György (4,5) Orosháza
Orosházi: Oravecz Mátyás (6,0) Orosházi Sakk egyesület
Orosházi ifi: ifj. Horváth Antal (5,0) Orosházi Sakk egyesület

Teljes lista:
No. PNo. Name Score WP SB PS rat.TPR W-We
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1.03Mózes Ervin8.051.546.0040.023212478+1.43
2.01Chereches Marius7.553.041.7539.523402369+0.38
3.04Győri Szabolcs6.554.035.7536.021852257+0.97
06Mónus Zoltán6.553.036.0035.521312227+1.03
02Horváth Zsolt6.550.533.2532.023322208-0.96
21Bogdány Gábor6.548.033.0031.019702168+1.82
05Petró József6.545.031.5031.521412090-0.43
8.10Pásztorcsik János6.051.531.0032.521182182+0.76
15Kiss Ferenc6.050.030.5033.020492135+0.84
13Farkas Lőrinc6.049.029.5032.020962040-0.47
08Andor László6.049.029.2533.021232101-0.15
17Hegyesi Zoltán6.047.528.2534.020332141+1.08
38Oravecz Mátyás6.047.026.7526.517302074+2.11
70Corodan Mircsa6.045.029.7528.500002024+1.50
09Borus András dr.6.045.028.7530.021221986-1.23
14Katona József6.044.526.7531.020652051-0.03
17.19Váczi Sándor5.549.026.2532.019882102+0.97
12Gosztolya Ferenc dr.5.547.026.0031.521052059-0.36
23Szilágyi József5.544.524.2525.019581876-0.57
07Popa Ovidiu5.543.523.2530.521262042-0.76
11Deák Zoltán5.543.022.7532.021121984-1.05
27Lantos István5.542.524.0026.518921876-0.08
73Szegfű Bálint5.541.024.5024.000001910+1.00
36Oláh Béla János5.539.521.5025.017912091+1.41
25.30Oláh Gábor Mihály5.051.025.2527.018761939+0.38
26Kovács István5.042.017.5027.019121845-0.36
25Juhász Gábor5.041.521.0024.019451606-1.68
20Horváth Antal ifj.5.041.518.5026.019851834-1.03
65Kurilla Miklós5.041.021.5022.0000018351835
34Horváth Antal id.5.041.021.0025.517951819+0.05
18Hajdú Sándor5.041.019.2529.020021893-0.80
72Szabó Csanád5.040.520.0022.5000017271727
68Mikulás Róbert id.5.037.519.0022.5000018071807
34.16Cretu Sorin-Alexandru4.550.022.7529.520341980-0.56
45Szalai Renáta4.548.521.7528.014351742+2.62
28Hejja András4.545.019.7525.018911668-1.01
24Balatoni György4.544.521.5024.519471775-0.59
22Hejja Bálint4.544.018.2526.519651976+0.01
40Béres Bence4.542.517.5021.016751257-0.27
32Strifler János4.541.018.7521.518411888+0.09
31Tamás Kornél4.541.018.2523.518521639-0.96
64Kovács Imre4.540.519.7523.5000018771877
56Dombi Kiss Bálint4.540.017.7521.0000018191819
61Jakó Róbert4.539.016.5017.5000017061706
42Schneider György4.539.014.7518.016501198-0.50
53Biró Gergely4.537.014.7519.0000015951595
41Boros Árpád ifj.4.536.514.0020.016541760+0.35
44Soós Renáta4.534.514.2515.016001215-0.11
49.35Fulajtár István4.046.519.5024.017941722-0.31
39Szalai Gábor4.041.015.0020.017101225-0.60
33Oskó Lajos4.040.014.7522.018001619-0.48
29Terek Gyula4.040.014.5024.018891298-0.93
52Balog Tünde4.038.013.5019.0000012291229
78Varga Tamás4.036.513.0018.00000959959
50Balogh Norbert4.035.512.5017.5000013170
55Boros Árpád id.4.034.511.0014.0000015971597
71Schmidt György4.033.513.0019.0000010981098
49Balog Emese4.032.511.0018.0000013190
59.67Lipcsei Attila3.542.515.0021.5000017731773
37Novák Barbara3.542.514.2522.017331798+0.20
74Szemenyei Bálint3.540.512.7522.0000016791679
69Mikulás Róbert ifj.3.540.013.2521.0000017681768
80Ötvös Gyula3.533.58.5019.5000010041004
75Tóth Gergő3.531.09.2513.0000015040
65.54Biró László3.038.59.5016.0000011291129
43Verba István3.036.56.0018.016301245-0.22
76Tóth István3.035.510.0013.00000955955
66Lantos Alexandra3.032.09.0014.0000014571457
46Alexa Dávid3.029.06.009.5000013960
79Vig Antal3.027.55.5010.000009750
48Ármán Vazul3.027.55.009.0000013880
77Varga Szabolcs3.027.54.5012.000009980
73.58Fekete Alex2.532.56.0010.0000010511051
59Hoffman Sándor2.531.04.509.5000010311031
75.63Koma Máté2.038.515.5013.0000016561656
57Farkas Krisztián2.033.56.009.0000011171117
47Alexa István2.032.04.5013.0000011530
51Balog Sándor2.027.02.756.0000013770
60Horváth István2.026.51.756.0000010850
80.62Kiss Virág1.523.51.256.0000010630


Képgaléria










Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!