Bejelentés


Békés Megyei Sakkszövetség honlapja


Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.







Keresés a honlapon





2 0 1 3.


XII.
DR. PÁLKA ISTVÁN
RAPID
SAKK EMLÉKVERSENY

2013. június 8 - 9.

Eredményhirdetés

No. PNo. Name Scr WP. .SB.. ..PS. ..rat. TPR W-We
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
01. 08 Mónus Zoltán 7.5 51.0 40.50 35.0 2045 --- 0
01 Csala Imre 7.5 48.0 39.75 38.0 2180 --- 0
03. 02 Győri Szabolcs 7.0 52.5 38.75 37.0 2175 --- 0
04. 13 Csúri László 6.0 49.5 28.50 33.0 1986 --- 0
11 Fábián Nagy Sándor 6.0 49.0 29.00 32.0 2029 --- 0
04 Gosztolya Ferenc 6.0 47.0 30.50 31.0 2092 --- 0
19 Varga Tamás 6.0 44.0 28.00 28.5 1843 --- 0
25 Kovács Sándor 6.0 42.0 24.50 27.0 1752 --- 0
09. 07 Kiss Balázs 5.5 47.0 26.00 29.5 2047 --- 0
09 Andor László 5.5 44.5 24.50 31.5 2042 --- 0
31 Perdi Zsombor 5.5 39.0 23.50 27.0 1605 --- 0
12. 03 Hajdú István 5.0 52.5 25.25 31.0 2112 --- 0
12 Kerekes Zsolt 5.0 51.5 24.50 31.0 2019 --- 0
17 Sipos Kálmán 5.0 41.5 20.50 27.0 1861 --- 0
28 Leszkó Bence 5.0 39.5 18.50 24.0 1666 --- 0
18 Hatos István 5.0 39.5 17.00 26.0 1850 --- 0
17. 22 Oskó Lajos 4.5 43.5 20.25 20.0 1800 --- 0
16 Váczi Sándor 4.5 43.5 19.75 26.5 1874 --- 0
23 Szilágyi József 4.5 43.5 18.75 23.5 1800 --- 0
05 Petró József 4.5 40.0 18.00 22.0 2088 --- 0
34 Lantos László 4.5 39.5 19.00 18.5 1522 --- 0
15 Farkas Sándor 4.5 39.5 17.00 20.5 1879 --- 0
32 Boa Bence 4.5 39.0 16.75 20.0 1594 --- 0
29 Kunos Zoltán 4.5 39.0 15.00 22.0 1637 --- 0
10 Kiss Ferenc 4.5 35.5 14.75 16.5 2041 --- 0
26. 26 Héjja András 4.0 43.0 16.25 20.5 1685 --- 0
24 Vér Imre 4.0 38.5 13.50 20.0 1800 --- 0
21 Héjja Bálint 4.0 37.0 10.50 21.5 1805 --- 0
33 Kozák János 4.0 36.5 13.50 19.0 1575 --- 0
40 Udvardi Zalán 4.0 36.0 11.50 16.0 0000 --- 0
27 Tamási Zoltán 4.0 35.5 15.50 19.0 1669 --- 0
30 Schneider György 4.0 34.5 11.00 18.0 1620 --- 0
33. 06 Borús András 3.5 48.5 18.50 25.5 2078 --- 0
14 Deák Zoltán 3.5 43.5 14.50 19.0 1965 --- 0
36 Bánszki Attila 3.5 32.5 08.25 16.0 0000 --- 0
35 Adamicska Dániel 3.5 28.0 07.75 11.5 0000 --- 0
37. 20 Ábrahám Lajos 3.0 39.0 11.75 18.0 1828 --- 0
41 Virág Máté 3.0 29.0 05.00 11.0 0000 --- 0
39. 38 Kocmar Kitti 2.5 30.5 03.25 10.5 0000 --- 0
37 Kocmar Dániel 2.5 28.5 03.25 11.5 0000 --- 0
41. 42 Kocmar Béla 2.0 29.5 03.50 10.0 0000 --- 0
42. 39 Nagy Tamás 0.0 30.0 00.00 00.0 0000 --- 0

2 0 1 2.


XI.
DR. PÁLKA ISTVÁN
RAPID
SAKK EMLÉKVERSENY

2012. június 2-3.
Eredményhirdetés

No. PNo. Name Score WP SB PS rat.TPR W-We
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
01. 02 Győri Szabolcs 8.0 49.5 43.75 42.0 2167 - 0
02. 01 Horváth Zsolt 7.0 51.5 38.00 36.5 2413 - 0
03. 09 Gosztolya Ferenc 6.5 51.0 33.50 32.5 2045 - 0
05 Andor László 6.5 46.5 30.50 29.5 2076 - 0
05. 11 Szigeti Pál 6.0 43.0 24.50 30.0 2013 - 0
06. 06 Csúri László 5.5 47.0 28.00 30.5 2050 - 0
10 Kiss Ferenc 5.5 46.0 22.75 28.5 2041 - 0
26 Perdi Zsombor 5.5 43.0 23.75 24.5 1489 - 0
18 Sipos Kálmán 5.5 43.0 22.50 25.0 1827 - 0
13 Bíró István 5.5 40.0 23.25 24.0 1996 - 0
11. 03 Marjanovics György 5.0 51.5 26.00 33.5 2110 - 0
17 Marjanovics Annamária 5.0 50.0 24.00 30.0 1833 - 0
04 Kovács Arthur 5.0 48.0 24.50 30.0 2089 - 0
14 Váczi Sándor 5.0 43.5 22.75 26.5 1938 - 0
12 Deák Zoltán 5.0 38.5 17.75 25.0 1998 - 0
16. 08 Kiss Balázs 4.5 42.0 18.25 27.5 2049 - 0
16 Balatoni György 4.5 39.5 17.50 22.0 1844 - 0
20 Ábrahám Lajos 4.5 38.5 14.00 19.5 1797 - 0
34 Tamási Zoltán 4.5 31.0 11.00 16.5 0000 - 0
20. 07 Petró József 4.0 48.5 18.25 26.5 2050 - 0
19 Héjja Bálint 4.0 41.5 13.75 21.5 1820 - 0
22 Héjja András 4.0 41.0 14.50 22.0 1690 - 0
23 Kovács Zoltán 4.0 41.0 14.50 20.0 1666 - 0
15 Horváth Antal 4.0 37.0 13.50 19.5 1870 - 0
25 Lantos László 4.0 34.5 12.25 15.5 1538 - 0
33 Schneider György 4.0 31.5 10.00 14.0 0000 - 0
27. 24 Vértes Imre 3.5 37.0 13.50 16.0 1595 - 0
30 Kovács Imre 3.5 31.5 8.00 12.0 0000 - 0
29. 31 Leszkó Bence 3.0 35.5 7.50 18.0 0000 - 0
32 Pelyva Ferenc 3.0 28.5 6.75 12.0 0000 - 0
31. 21 Hevér János 2.5 34.0 7.00 14.5 1700 - 0
32. 27 Rakovics János 2.0 31.5 4.25 9.0 1320 - 0
29 Kovács Gergő 2.0 31.0 4.50 7.0 0000 - 0
34. 28 Bohus Tamás 1.0 30.0 2.00 4.0 0000 - 0

Különdíjak:
legjobb női: Marjanovics Annamária
legjobb senior: Kiss Ferenc
legjobb ifjúsági: Tamási Zoltán
legjobb 14 éven aluli: Vértes Imre
legjobb 14 éven aluli orosházi: Leszkó Bence
legjobb egyesületen kívüli: Schneider György

2 0 1 1.


X.
DR. PÁLKA ISTVÁN
RAPID
SAKK EMLÉKVERSENY

2011. május 28-29.
Eredményhirdetés

Helyezések:
No.
Név
Pont
Egyesület
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
01. Horváth Zsolt 7,5 OSE
02. Győri Szabolcs 7,0 OSE
03. Dr. Gosztolya Ferenc 6,5 Békési TE
04. Kiss Balázs 6,0 OSE
05. Pásztorcsik János 6,0 OSE
06. Borus András 5,5 Maróczy SE, Szeged
07. Marjanovics György 5,5 Maróczy SE, Szeged
08. Váczi Sándor 5,5 OSE SVSE

Különdíjasok:
Kategória
Név
Pont
Egyesület
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Legeredm. ifjúságiMarjanovics Annamária 5,5 Szeged
Legeredm. szenior: Petró József 5,5 Csaba Honvéd
Legeredm. 14 éven aluli: Kunos Zoltán 4,0 OSE
Legeredm. ifi orosházi: Tamási Zoltán 3,0 OSE
Legeredm.egyesületen kívüli: Schneider György 4,0 Orosháza


2 0 1 0.


IX. DR. PÁLKA ISTVÁN RAPID SAKK EMLÉKVERSENY

2010. május 29-30.

Eredményhirdetés

45 résztvevő indult a tornán. 1 Nemzetközi mester és 2 FIDE mester voltak a nemzetközi címviselők.

Helyezések:
No.
Név
Pont
Egyesület
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
01. Balog Imre 9,0 Pénzügyőr SE
02. Horváth Zsolt 7,0 OSE
03. Mónus Zoltán 7,0 OSE
04. Kiss Balázs 6,5 OSE
05. Volosin Vladimir 6,0 Makói SVSE
06. Győri Szabolcs 6,0 OSE
07. Kiss Ferenc 6,0 Orosháza
08. Szabó Csanád 5,5 Makói SVSE

Különdíjasok:
Kategória
Név
Pont
Egyesület
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Legeredményesebb ifjúsági (18):Nagy Zoltán 5,5 Maróczy SE
Legeredményesebb 14 éven aluli: Varga Tamás 5,0Békési TE
Legeredményesebb női: Balog Tünde 4,0 Békési TE
Legeredményesebb szenior: Farkas Lőrincz 5,5 Battonya
Legeredményesebb egyesületen kívüli: Schneider György 4,5 Orosháza
Legeredményesebb orosházi felnőtt: Héjja András 5,0 OSE
Legeredményesebb orosházi ifi: Tamási Zoltán 4,0 OSE
Legidősebb versenyző: Csamangó Ferenc 3,0 Maróczy SE (83 éves)
Legfiatalabb versenyző: Rakovics János 1,0 Békési TE (8 éves)

2 0 0 9.


VIII.
DR. PÁLKA ISTVÁN
RAPID
SAKK EMLÉKVERSENY

2009. május 30-31.
V É G E R E D M É N Y




2 0 0 8.


VII. DR. PÁLKA ISTVÁN RAPID SAKK EMLÉKVERSENY


Eredményhirdetés

Az Orosházán megrendezett Rapid Sakk Emlékverseny 56 résztvevő nevezésével zajlott le a hétvégén, 2008. május 24-25-én. A főverseny 9 fordulóban és svájci rendszerben került lebonyolításra.

Helyezések:
No.
Név
Pont
Egyesület
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
01. Mózes Ervin (8,0) Arad
02. Berta Gergely (7,5) Orosházi Sakk Egyesület
03. Kakuk Sándor (7,0) Orosházi Sakk Egyesület
04. Chereches Marius (6,5) Gyula DSE
05. Gosztolya Ferenc (6,0) Békési TE
06. Győri Szabolcs (6,0) Orosházi Sakk Egyesület
07. Farkas Lőrinc (6,0) Battonyai SE
08. Mónus Zoltán (6,0) Orosházi Sakk Egyesület
09. Dosztán János (6,0) Újszász VVSE
10. Balog Imre (5,5) Mezőberényi SE

Különdíjasok:
Kategória
Név
Pont
Egyesület
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Legeredményesebb Női versenyző:Szalaji Renáta (5,0) Szentesi Spart.
Legeredményesebb senior:Petró József (5,5) Békési TE
Legeredményesebb ifjúsági:Hegyesi Zoltán(5,5)Békési TE
Legeredményesebb 14 éven aluli: Szabó Csanád(5,0)Békési TE
Legeredm. egyesületen kívüli:Schneider György(4,5)Orosháza
Legeredményesebb orosházi:ifj. Horváth Antal (5,5)
Legeredményesebb orosházi ifj.:Bogdány Gábor (5,0)
Emlékplakettek:
Legidősebb versenyző:Verba István (84 éves) (3,0) Orosházi Sakk Egy.
Legfiatalabb versenyző:Vértes Imre (7 éves) (1,0) Békési TE

SCHNELL VERSENY: (Lebonyolítás: Körmérkőzés, 9 forduló, 10 versenyző)
No.
Név
Pont
Egyesület
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
01. Horváth Zsolt (8,0) Orosházi Sakk Egyesület
02. Mózes Ervin (8,0) Arad
03. Horváth Kálmán (6,0) Erzsébetvárosi SE, Budapest
04. Zalai Mihály (5,5) Orosházi Sakk Egyesület
05. Chereches Marius (5,5) Gyula DSE
06. Corodan Mircea (4,0) Arad
07. Pásztorcsik János (3,0) Orosházi Sakk Egyesület
08. Farkas Lőrinc (2,5) Battonyai SE
09. Katona József (2,0) Orosházi Sakk Egyesület
10.Lőrincz Frigyes (0,5) Orosházi Sakk Egyesület
HELYEZÉSEK:
No. PNo. Name Score WP SB PS rat.TPR W-We
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
01.02 Mózes Ervin8.051.044.5043.023212452+1.05
02.15Berta Gergely7.551.039.5036.520282368+2.98
03.03Kakuk Sándor7.052.039.5035.022362274+0.58
04.01Chereches Marius6.549.033.7532.023402244-0.77
05.11Gosztolya Ferenc6.054.031.5034.021052160+0.82
05Győri Szabolcs6.051.533.0031.521852196+0.21
12Farkas Lőrinc6.048.029.0031.520962094-0.01
07Mónus Zoltán6.048.029.0031.021312084-0.41
04Dostan János6.047.027.5031.022222126-0.87
10.16Balog Imre5.550.527.5032.020032200+2.02
14Hegyesi Zoltán5.550.029.0029.520332169+1.44
08Andor László5.547.024.5031.521232094-0.18
06Petró József5.544.522.7529.521412080-0.50
18Horváth Antal ifj.5.542.521.7527.519851996+0.20
27Oláh Gábor Mihály5.542.022.2526.518762015+0.97
10Kiss Balázs5.540.522.7525.521111951-1.52
17.24Ver Imre5.048.023.0028.019002024+1.00
21Bogdány Gábor5.046.524.2526.519702108+1.07
17Váczi Sándor5.046.023.2528.519881978-0.15
29Sipos Kálmán5.044.021.7525.018462011+1.35
47Csontos Dániel5.042.022.0021.500001916+0.50
52Lipcsei Attila5.042.021.5022.0000018111811
26Hejja András5.041.021.0024.018911966+0.41
20Lőrincz Frigyes5.040.519.7525.019771894-0.64
39Szalaji Renáta5.039.018.0022.014371741+2.10
53Szabó Csanád5.038.019.5021.0000018461846
27.09Pásztorcsik János4.547.019.2527.521181983-1.45
19Hejja Bálint4.540.519.7522.019831686-2.28
13Katona József4.539.017.5025.020651801-2.40
37Schneider György4.538.517.2520.016201626-0.13
51Kovács Imre4.534.514.2520.5000017241724
32.25Ábrahám Lajos4.043.517.0023.018981763-1.05
23Kovács István4.042.516.0024.019121711-1.39
33Szalaji Gábor4.042.016.0022.017121882+1.06
46Corodan Mircea4.041.015.5020.0000018551855
28Tamás Kornél4.041.012.5021.518521645-0.96
31Oláh Béla János4.040.517.7520.017911969+0.99
22Szilágyi József4.035.010.0024.019581789-1.26
40Balog Emese4.034.510.0014.0000018271827
35Boros Árpád ifj.4.033.512.2515.016541876+0.81
42Bereczki Zoltán4.033.511.0016.0000016101610
38Soós Renáta4.027.507.0013.016001215-0.11
43.30Strifler János3.545.515.0020.518411749-0.39
48Dombi Kiss Bálint3.536.012.2518.0000017051705
54Tóth Dávid3.531.508.2513.5000013481348
49Jako Róbert3.530.509.2515.0000016141614
47.36Halo Mihály3.035.006.0018.016501245-0.50
55Varga Tamás3.034.010.5015.0000015411541
43Biró Gergely3.032.508.0015.0000016461646
34Verba István3.031.505.5015.016751116-1.21
44Biró László3.030.004.0010.0000010281028
45Boros Árpád id.3.028.503.5010.00000936936
53.32Osko Lajos2.536.507.7514.017721231-0.88
41Balog Tünde2.531.506.2513.5000016491649
55.56Vértes Imre1.027.000.004.000009910
56.50Kiss Virág0.028.500.000.00000986986


Képgaléria










Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!